Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

musilka
20. nov 2009

walle utrogestan je vlastně hormon progesteron a estrimax je estrogen takže to jsou na sebe opačně působící hormony 😉
A já brala po KETu taky oboje až do 14. týdne neroste mi sliznice takže jsem brala 5x1 estrofem a 3x2 utrouše 🙂

lucia.kl
20. nov 2009

ja som brala 3x2 estrofem 1mg a 3x2 utrogestan. dala som si budík do mobilu aby som nezabúdala, takže mi to zvonilo o šistej štrnástej a dvadsiatej hodine. ja vysadzujem v osmom týždni.

rikuska21
20. nov 2009

Dakujem vam za info, ale velmi ma to desi, lebo neviem ci sa telo este neprisposobilo, alebo to musim nejako vydrzat, vam fakt nic nebolo???

walle
20. nov 2009

rikuska...tak to ma strašne zabolelo...neviem si predstaviť, čo ste prežívali a vôbec...to je na celý život... ☹ ☹ nemám slov na povzbudenie... ☹
musilka- aha tak s tými liekmi som to doplietla...tak potom duphaston je to čo utroš? lebo ja po KET beriem estrimax a duphaston... 😒

rikuska - je neberiem presne na čas hormony...nedarí sa mi... ☹ ráno obed večer...niekedy sklz aj dve hodiny... 😢

musilka
20. nov 2009

riku no je fakt že trochu blbě mi bylo ale nic zvláštního spíš únava po utroši

walle ano duphaston je totéž jako utrogestan 😉

walle
20. nov 2009

riki..ja som zabudla...ty si mala v sept. OHSS a čakáš na KET? vidíte...nemáte pridané aktuálne info o sebe k foto... 😉 urobtee si to zlatkovia...to pomáha...s myškou na foto sme hneď v obraze...
a ak ti je tak zle rikuska...nezdá sa mi to, radšej sa skontaktuj s lekárom...možno znášaš zle lieky a treba ich vymeniť... ☹

lucia.kl
20. nov 2009

mne z liekov nič nebolo, zle mi začalo byť až v 5 tt a to bolo furt, som spávala s kýblom v ruke 😀

walle
20. nov 2009

musilka je skúsená!!! 😉 ďakujem za odpoveď takže dufik je utroš...o tom hovorila... 😅 😅 ďakujem

tak musilka a luci tehulky? opatrujte sa!!! luci až dve??? no, možno to čaká aj mňa!!! to bude sranda! 😅

rikuska21
20. nov 2009

Walle, tak ako hovoris, je to na cely zivot a stale to aj velmi boli, ale viem ze uz je cas a velmi tuzim po dalsom babatku i ked ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

co sa tyka liekov , tak musim volat a uvidim co povie doki,

lucia.kl
20. nov 2009

no dve, to sa po ket a pri umelom stáva, no a keďže som ja zdravá, tak to bolo velmi pravdepodobné 🙂
to len bude sranda, doma ešte malá doga, tak uvidíme ako to spolu zvládneme 🙂

insolka
20. nov 2009

.....luci no koníka na vozenie už mate 😀 😀

rikuska21
20. nov 2009

Luci, vsetko bude fajn a doga bude tahat kocar v papulke za sebou, nemaj boja bude to velky pomocnik,

fiallinka
20. nov 2009

rikuška: na to se ani nedá nic říct, mám doma kluka, a... jen ti moc přeju, ať se to podaří a někdo ti zas život rozsvítí

walle: ty jsi sluníčko 🙂...

holky, já tu snad jediná mluvím česky, ale jsem skoro sousedka od hranic, tak snad to neva 🙂

insolka
20. nov 2009

ahzoj fialinka nevadí že hovoríš po česky ved si rozumieme a problemy mame takmer rovnake a ciel určite rovnaky bez ohladu na to odkial si 😉

fiallinka
21. nov 2009

insolka: no já vím, ale mně to vůbec nedošlo, holt jsem už dost stará na to, abych vám rozuměla 🙂

insolka
21. nov 2009

........ale no ved ešte niesi v dochodku aka stara 😉

fiallinka
21. nov 2009

insolka: no jo, ale stačí rozdíl pár roků a lidi, co nezažili slovenštinu před revolucí, už rozumí mnohem hůř 😀

insolka
21. nov 2009

to mas pravdu ja nastastie patrim k tym čo som mala československu rodinu a nemam prakticky problém až na pár slovičok čo sa bežne nepoužívaju 😅 😅

nemko
21. nov 2009

kocky prosim vas absolvovala ste niektora KET v prirodzenom cykle?odmietam uzivat lieky a rada by som to riesila bez liekov.

andi2
21. nov 2009

Ahojda.nemko pokud máš ovulační cykly tak můžeš.Já jdu v lednu také na Ket v přirozeném cyklu. 😉

nemko
21. nov 2009

mam andi ovu ako hodinky tak snad to vo Ferticente pochopia

hava77
21. nov 2009

nemko ja som absolvovala ket bez liekov....kuk album 😉

nemko
21. nov 2009

hava a vo Ferticente?

hava77
21. nov 2009

nie v heliose martin 🙂

rikuska21
21. nov 2009

nemko, ja som z ferticntru a beriem lieky, no nie som si ista ci vobec ovulku mam ,ale neviem co ti na to povedia, som zvedava daj vediet vysledok, ja idem v pondelok na sonpo na 10 den co beriem estrofem, a je mi z neho prisernbe, doslovne na mrtvicu,

Fialinka 😔 😔

Insolka, je to super ked tu niekto mluví 😀 a je pravda, ze ciel mame rovnaky

walle
21. nov 2009

ahojky...tak neskoro som tu prišla...jój! 😖 😖 😉
fiallinka: vôbec som si neuvedomila, že mluvíš česky... 😀 je to milé...ja milujem češtinu..."pomnenka" a tak. / určite sa to tak nepíše...ale je to tak prásne slovo... 😅 😵

a čo sa táka prirodzenej prípravy na KET bez liekov...hm, ani som o tom nevedela, že aj to existuje...mne po tel. lekár iba povedal čo mám začať brať... 😔 ale asi vedel, čo robí... 😖

špeciálne zo srdiečka pozdravujem maminky, ktoré majú v nebi svojich anjelikov... 😔 😔 😔

nemko
22. nov 2009

uvidim ako dopadnem, snad mi to vyjde, lekar to pochopi a dojde ku KET uz teraz

fiallinka
22. nov 2009

walle: a jak se řekne pomněnka slovensky? Mně se zase fakt líbí slovenština, dobře rozumím, ale jak mám něco říct, jsem jak hotentot .-)

rikuska21
22. nov 2009

Walle, uprimna vdaka 😵

fialinka, ja mam v cechach take priatelky ktore nemam ani tu , a studovala som tam takze cestina, a vobec sme stale jeden narod pre mna

walle
22. nov 2009

ahaojte zlatkovia...
fiallinka - pomnenka je nezábudka!!! 😵 😵 😵

už keby ste boli pri mne v miestnosti čakanie po transfere... 😵 a potom tehulky...a potom maminky!!! 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre