Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

maryah
9. apr 2010

ono záleží kedy sa embryjko uhniezdilo... niekomu sa uhniezduje veľmi skoro a niekomu veľmi neskoro... to dopredu nikto nevie kedy sa embryjko uhniezdilo takze tam tie palicky môžu byť a aj nemusia... hlavu hore baby 🙂 ... dúfam, že vydržím čo najdlhšie netestovať 🙂

andous
9. apr 2010

Jéé tak to jsi mě uklidnila že je fakt brzo a já už chtěla házet flintu do žita.Tak já počkám do pondělka a zkusím znovu.Jinak na ET už jsem byla 3krát a KET mám ted už čtvrtý.Už nám tam zbýva jen šest zmrzlíku a pak je asi konec všeho.Už jsem za tu dobu snažení fakt ze všeho unavená a říkám si zda se to štěstí na nás taky někdy usměje.No prostě musí bojovat a neztrácet naději ono se to jednou určo povede 🙂 A tobě taky neboj.

andous
9. apr 2010

Já vím že je to taky o tom kdy se embryjka uhnízdí.A ty jsi kolikáty den Maryah??

maryah
9. apr 2010

neboj moja, hlavu hore... musíme bojovať a byť silné 🙂

chrobacek
9. apr 2010

andous jen 6 ?? jsi dobrá já jsem tentokrát ráda že vůbec něco máme u ledu 🙂))

maryah
9. apr 2010

ja som iba 2. deň... ešte je to veľmi čerstvé 🙂

andous
9. apr 2010

Ano máme jich tam ještě šest.A ty jich tam máš kolik??

andous
9. apr 2010

Tak to teda máš čerstvé tak hlavně at se to povede a ty jsi štastná těhulka.A ono se to určitě povede neboj. 🙂

andous
9. apr 2010

Chrobáčku neboj ono nám to určitě vyjde a konečně uvidíme ty vytoužené // 🙂

maryah
9. apr 2010

treba len dúfať... veď nič iné nám neostáva... mne ešte ostali 2 embryjká 😵 😵 😵

andous
9. apr 2010

Ano nic jiného nám nezbývá než doufat.Ale musíme tomu věřit že tentokrát se to povede.To je dobře že ti tam zustala ještě dvě embryjka co kdyby náhodou.Ale potřebovat je už určitě nebudeš nebot ted se to povede. 🙂 Moc ti držím pěstičky.A jak starý embryjka ti zaváděli??

andous
9. apr 2010

Maryah nemáš náhodou zkušenost s testem axicom???

andous
9. apr 2010

nebo ty chrobacku???

chrobacek
9. apr 2010

ne to jsem nikdy neslyšela kup si mamatest 🙂

maryah
9. apr 2010

andous, bude na súrodenca 😉 😉 😉
ja som mala predĺženú kultiváciu a na KET-e mi vkladali krásnu blastocystu... teda embryologička mi povedala, že je krásna 🙂 dávali mi len jedno, embryologička povedala, že mi odporúča len jedno kôli tomu, že som štíhla a asi si aj všimla vystrašený manželov výraz 😀 😀 😀 ... on moc nechcel dve lebo sa bojí ako by sme to zvládli 😀 ... chudáčik môj 😵 😵 😵

andous
9. apr 2010

já ho viděla ted taky porvé ale řeknu ti pro zajímavost že na tom axicomu mám po zaschnutí viditelé slaboučké čárky a na mamatestu prdlajs tak nevím co si o tom mám myslet.Věřím spíš tomu mamatestu nebot s ním mám zkušenost a nad tím axicomem jen mávám rukou nobot těm čárkám nevěřím.

maryah
9. apr 2010

ani ja som o tom nepočula... tiež som počula o mamateste a mala som aj pepino... neviem, ktorý je najlepší 😅 ... ktorý zbadám tak ten beriem a priznám sa, že si zoberiem lacnejší, ale zase nie úplne najlacnejší 😉

andous
9. apr 2010

Maryah kež by to tak bylo. 😉 😉 Tak to je super že ta blastocysta je krásná ta se určitě pořádně zahnízdí u tebe v bříšku a už se tě nepustí....teda až za těch 9 měsícu. 🙂 Jinak když se na dvě necítíte tak nemá cenu se dotoho pouštět.Mi jsme si nechali zavést dvě já se dvojčátek nebojím.Tak ted hlavě přežít to čekání do testu.A kdy máš testit???A jestli se mužu optat kolikáty je to tvuj pokus???

chrobacek
9. apr 2010

já měla best2 s falešnou druhou čárkou ... ten axicom není citlivější jak mamatest?

andous
9. apr 2010

Ten nejlepší je ten kde jsou pořádná dvě // 😀 😀 ten bych kupovala hned kdyby ho prodávali 🙂

chrobacek
9. apr 2010

Axiom hCG = 33 Kč (český test, velmi citlivý-25) toto jsem našla takže asi stejný jak mamatest 🙂

andous
9. apr 2010

Právě že není citlivější aspon tam píšou stejnou citlivost jak na mamatestu.A hlavě je mi divní že jsou vidět až po zaschnutí.Tak nevím co si o tom mám myslet.

maryah
9. apr 2010

andous, ja sa neobávam dvoch, ale môj drahý áno, ale budem šťastná aj za jedno... 😵 ... mne by neprekážalo sa starať o dvojičky 🙂
ja som mala minulý mesiac IVF, ale nedpadlo dobre... aj som mala tehu test pozitívny, HCG bolo 42 a začala som špiniť takže sa to skončilo skôr ako sa to začalo... hneď bez prestávky sme išli na KET-ko... ja dúfam, že to vydržím a testovať nebudem a na krv idem 21.4. čo je až za 2 týždne 😕

chrobacek
9. apr 2010

no když je to až po zaschnutí tak je ignoruj a počkej až se objeví na mamatestu

andous
9. apr 2010

jo možná je to ten axiom a já měla za to že Axicom 🙂 Dala jsem za něj 40kčAle bylo tam napsáno axiom set taková žluto modrá krabička.

andous
9. apr 2010

já to ignoruju a doufám že se objeví na mamatestu. 🙂 Musím doufat..

andous
9. apr 2010

Maryah tak to je mi líto vím jaké to je.Já to zažila kolikrat ale ted se to určitě povede 🙂 Já mám jít na krev 16.4.tak jsem taky zvědavá a testit určo budu já to nevydržím 🙂 A hlavně beru to líp když vím z testu že se to asi nepovedlo než až když mi tu pecku řeknou z krve to jsem pak na nervy,takhle se s tím aspon pomalu srovnávám a vím tak nějak na čem jsem.Já už ted začínám být takovej pesimista že se to zase nepovedlo.Ach jo.

andous
9. apr 2010

přemýšlím co budu dělat večír....co vy holky máte v plánu???

maryah
9. apr 2010

andous, pesimistické myšlienky ti vôbec nepomôžu... budeš sa trápiť a zožierať sa... ja si myslím, že sa mi to podarí, veď neviem dôvod prečo by sa to nepodarilo a ďalej to neriešim... keď sa to nepodarí tak to budem riešiť až potom...
a večer kukám panelák... a budem na nete, čítať knihu alebo driemať 🙂

andous
9. apr 2010

já vím že mi pesimistické myšlenky nepomužou a budu se akorát trapit ale po tolika nezdarech už začínám ztrácet naději i když zázraky se taky někdy dějí.....Já na tom večer budu asi tak nějak stejně jak ty.... 🙂 A jak se cítíš???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre