Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

macous
1. sep 2008

holky, nemáte někdo zkušenost s braním Estrimaxu - je to na nárust děložní sliznice (nemám ovulaci), byla jsem na KETu 2x po sobě, tak doufám, že to je k něčemu. Já nemůžu uvěřit, že už zítra jedu do CARu na krev, pořád mi to přišlo daleko, a teď si říkám, že bych si tak ještě alespoň pár dní nechala tu naději, že to možná vyšlo, ale dušičku mám maličkou 😅

slunicko552
1. sep 2008

Ahoj holky tak brácha má taky málo sper.a to veeelmi málo.Při posledním IVF jich měl párset tis.IVF vyšlo.Normální otěhotnění nepřichází v úvahu.A ejhle po půl roce od porodu švagrová otěhotněla přirozenou cestou.Takže nic nevzdávejte.Myslím na vás 🙂

andy26
1. sep 2008

Macous, ja nepoznám Estrimax, ale chcem ta len podporiť na zajtra... budem na teba myslieť... uprimne ti to veľmi prajem, každá z nás, ktorá je tu, si zaslúži prežívať ten krásny pocit ... tak dúfam, že aspon jednej z nás, z tohto obdobia, čo sme tu teraz nedočkavé čakateľky bude mať dobrú správičku..
Ja som viac na fore Iscare - skusenosti s lekármi... a tam sme viaceré také, ktoré čakame ... ale aj viaceré, ktoré fnukáme pre neuspech... ale všetko je možno predčasné a zazraky sa môžu udiať.. aj ked mna teda na strašnú dialku obchádza ako šťastie tak aj zázrak...

macous
1. sep 2008

Tak dobře, jak říkáš hlavu vzhůru 😉 a večer se přijdu za tebou juknout na forum Iscare, zeptám se i holek tam, určitě stejně nebudu moc spát 😠 a děkuji, děkuji, děkuji za duševní podporu i já budu myslet na tvoje výsledky 🙂

andy26
1. sep 2008

🙂 🙂 🙂 budem sa tam na teba tešiť
rada ta tam uvidím a verím, že nie len ja
ta tam veľkolepo privítam, ok?
🙂 🙂 🙂

macous
1. sep 2008

tak jo, už se mooooc těším, teď dělám manžílkovi večeři a pořád odbíhám k PC 🙂 😉 😀

andy26
1. sep 2008

tak v klude priprav večeru, ja ked príde drahý domkov z treningu, chcela by som urobiť prechádzku so psom na cintorín a potom tu zase budeme čítať pekne spolu... 🙂

macous
1. sep 2008

hezky si to užijte 😀 jo a žádnou divočinu 😝 😝 😀

leny2
2. sep 2008

Ahoj holky,
dneska je tu nějak prázdno, v 11 hod. vyrážím na UTZ, tak se pak ozvu.

dasa24
2. sep 2008

ahoj holky,

leny držím pěstičky a pak dej určitě vědět 😉 🙂

vm72
2. sep 2008

Ahoj daso! A jakpak to vypadá s Tebou?
Já jsem byla včera na krvi-Hcg 0 a potom jsem se hned objednala na UZ,to jdu v pondělí a tuším že tak koncem příštího týdne by mohl být další KETík.

leny2
2. sep 2008

Tak už jsem doma z UTZ, v pátek tam musím jet znova, není dostatečně dozrálý folikul a jestli nedoroste tak se KET odkládá na další měsíc.

macous
2. sep 2008

Leny, ty jsi i tady, jak už jsem psala, neboj se, třeba ještě dorzaje a kolikátý že to tedy je KET?

macous
2. sep 2008

a zdravím ostatní holky, já dneska byla na krvi po KETu a mám taky HCG negativní ☹ 😠 😠 😠 😠
pro VM - je mi to líto, vím přesně, jak se asitak teďka cítíš, jsi ještě na příjmu ?

dasa24
2. sep 2008

vm72 psala jsem ti už dlouho předtím na tu naši 😉

leny, to se povede, jak jsi měla velkou sliznici?

leny2
2. sep 2008

Sliznici jsem měla 9, to je asi dobrý, ale folikul zatím jen 12, to je málo, ten musí být aspoň 18. Tak uvidíme do pátku jestli povyroste, jinak je to v háji a až další měsíc.

macous
2. sep 2008

foliky rostou denně prý o jeden až jeden a půl, to by ti ket mohli naplánovat na pondělí nebo úterý - dobře to dopadne, není zas tak malinkej 😵

leny2
2. sep 2008

macous, je mi líto, že ti to nedopadlo, půjdeš na další KET?

Když folikul doroste do pátku, tak mi píchnou pregnyl a KET by byl asi tak ve čtvrtek, podle embryí.

andy26
2. sep 2008

No ahoj macoušku, tak ani ty si neni dnes asi veselá, že? to ma mrzí... sakra... ktorá z nás bude už úspešná. Co to ani jednej nevyde, dokelu!!! 😠
Ideš ešte na ten druhý KET, to budeme asi potom rovnako na tom.. teraz by ti mal prísť MS ako mne
tak mne už asi vlastne mrchana došla, alebo už pomály končí...alebo neviem čo to je teraz za špinenie.. neviem to nikam zaradiť... tak dnes ešte urobím test, a uvidím. Prídem o pol 4 z práce, pojdem do lekárne zobrať objednaný utroš a hned vezmem aj test. Ak nebude náznak, tak je štvrtková krv viac ako jasná.. ale už som aj objednaná k doktorovi, tak ma hned vezme a určí nové pravidlá hry.

Nebud z toho veľmi smutná, urob si niečim radosť a odreaguj sa niečim. Daj si s drahým večer vínko, aj my dnes asi otvoríme.. mam chuť.. Včera mi Sylvia z nášho fora urobila chut...
pekný den

magdazer
2. sep 2008

Tak jsem byla na krvi, výsledek nwgativní... 😢

vm72
2. sep 2008

macous-nebyla jsem tu,ale teď na přijmu jsem.Ale zase Ty asi ne,viď?
Takže taky Ti nevyšel KET? No,mě už nevyšel druhý,ale vlastně třetí transfer(ET,KET,KET) ☹
Já už jsem tak otupělá,že ani nebrečím.Dneska už je mi líp a doufám,že za cca 14dní až budu mít další KETík už se na mě štěstíčko taky usměje... 😅

leny2
2. sep 2008

Věrko, tak když půjdu na KET tento měsíc, tak nám to vyjde možná stejně.

Už to tady musí někdo prolomit tu smůlu, ty neúspěchy.

kuspitka
2. sep 2008

Ahojte dievcata.ja uz depkujem poriadne .bojim sa velmi

tanitta
2. sep 2008

Ahojky..
Kuspitka.. podla mna by si mala na cas vypnut z netu.. nechaj veci plynut tak ako pojdu...s chladnnejsou hlavou...myslim si ze by to bolo to nalepsie co by si mohla spravit....nebojkaj...ak aj len torsku budes verit vzdy je to + k uspechu;)...chapem a povies si ze sa mi to lahko vravi...bohuzial ziadna snazilka to nema a nemala lahke....co vsetko to obnasa....nervov, smutku a stresov....ale raz predsa musi slniecko 😉

kuspitka
2. sep 2008

tanitta ja viem ved mam pauzu nebola by som tu dnes keby som nehladala ubytovanie.
bojim sa velmi ale mozno sa prestanem mam nadej v sebe ze konecne mozme byt 3 ale necham to na nahodu.

tanitta
2. sep 2008

Kuspit 😉 ... 😀 ... ja som tiez musela byt na nete ale proste som neklikala na snazilkovske diskusie;)... abstaky to boli zozaciatku ale potom to slo....clovek sa skor ci neskor k tomu vrati ale niet nad cistu hlavu 😎 ....ja len ked si taka smutna....ale asi ti to dost pomaha vsak??...

macous
3. sep 2008

Ahojky holky,
Andýsku napsala jsem ti dneska do toho vašeho tématu - tak tam jukni 😉 pořád chodím koukat, jestli už mrcha nepřišla a nic, prsa mě pořád pěkně bolí...
Magdazer - je mi to moc líto, to nám to dopadlo navlas stejně, třeba nám to vyjde příště, ale jednou určitě ano 😉
VM72- ahojky, já jsem na tom taky tak neúspěšný ET,KET,KET, už mám jen dva mrazáčky ☹ a pak asi zase stimulace 😨

magdazer
3. sep 2008

Macours, já mám ještě 4 mrazáčky. Teť se ale potřebuji hodit do klidu. Jsem dost psychycky v čudu. Manžel koupil dovolenou, takže příští týden odjíždíme na 10 dní odpočívat na Francouzkou riviéru. Snad se tam dám trošku dohromady... 😔 Po dovolené zkusím opět KET. Snad se na mě štěstí usmějě...

andy26
3. sep 2008

Ahoj macoušku 🙂
to ma mrzí, že ti MS ešte neprišla, to je asi tým utrošom, už ho neberieš, že?
Lebo ja po vysadení ho dostanem okamžite. Kým som brala utroš - tak som špinila a špinila a ked som ho uplne vysadila, tak si to užívam asi za všetky, ktoré MS nemajú aj s bolesťami. Tak dúfam, že už dlho čakať nebudeš, aby si mohla na KET spolu so mnou.
Kam chodíš do centra? Pýtam sa preto, lebo by sme chceli s mužom zmeniť Iscare za Ferticent. Vraj je to lacnejšie, aj lepší prístup lekárov, vlastne my sme sa už rozhodli, že ho zmeníme určite.
Počkám na KET ako dopadne, no a ked tak, rýchlo sa objednáme to Ferticu, nech sa čosi začne robiť.
čo si o tom myslíte vy tu?

Magdazer, mrzí ma,že si aj ty neuspešná, tento krat to asi nevyšlo nikomu, ani tam od nás z našeho fora.. sme tam všetky veľmi smutné. Nikomu to nevyšlo.
To sa máš, že máš ešte 4 zmrzlinky. Je to ťažké pre nás všetky, hlavne na psychiku, ale mne dosť pomáhate Vy, mužíček a moj labradorík Emil 🙂 😀

Hlavne si poriadne užite dovolenku, kúp si tam čosi, čo ti urobí radosť a prídeš plná pozitívnej energie.
Príjemnú dovolenku

macous
3. sep 2008

Andýsku, napsala jsem ti do vašeho fóra, tak se tam pak jukni 😀
Magdazer, ty si hezky užij dovolenou, odpočívej, pěkně si užij sluníčka a koupáníčka, jez samé lahůdky a manža ať ti dává masáže 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre