Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

ratatooy
2. máj 2013

@drahomira123 jj to teda mi mame dnes potvzene jedno..ufff

drahomira123
3. máj 2013

@ratatooy tak to je super ty si ma namotala aby som si dala vlozit dve a mne sa aj dve uchytili a ty mas jedno. ale uz som sa tak s tym zmierila

ratatooy
3. máj 2013

@drahomira123 😀 no a ted is vem že by sme daly jedno a zrovna to špatny a to co se uchytilo vyhodily tak by sme nemely nic

dagmar28
3. máj 2013

Ahojte, ja tiež idem na KET do gynfiv . mám normálne ovuláciu, napriek tomu mi dali Estrofem 3x 2 ks za den...máte s tým skúsenosti? dakujem,

zuzanka05
6. máj 2013

@dagmar28 ahoj aj ja idem do gynfi na KET asi uz zajtra dneska mi budu volat ze presne kedy,aj ja berem estrofen od 1 dna menzesu a od14dna menzesu+aj utrogestan 3 krat 2 tabletki s obidvoch.Ti kedy ides na ket?

olusam
6. máj 2013

Som treti den od ket,beriem utos 2-0-2 mozem si este davat aj medzi to duphaston??

karkana
12. máj 2013

@olusam jasné, daj si, lebo je to dosť málo utrošu

eevvaa
12. máj 2013

holky mám dotázek, zřejmě nám nevyšlo IVF, kdy můžu jít na KET, půjde to už tento cyklus, normálně funguji, problém je na straně partnera.

zuzanka05
12. máj 2013

@olusam ahoj,ti len utros beres a nic ine?Do akej centre chodis?Ake mas pociti od ket? Ja chodim do gynfi,a som 5den od ket,zatial nic necitim 😢 ,neviem ci to je dobre.Ja berem utros 3krat2 + tabletky estrofen ,tiez 3krat2.

olusam
12. máj 2013

@zuzanka05 ja chodim to heliosu...len toto tam predpisuju...uzivam utros 3-0-3.A uz mi zacina z toho sibat...kde tu som citila podbrusko,ale nic ine...dnes som 9den a mala som dostat aj mrchu,ale nic.... uz si vselico namyslam,v pia idem na krv... 😒 Estrofen je na sliznicu?

wae
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rusalka22
13. máj 2013

@olusam ahojky, aj ja chodím do Heliosu, včera som bola na KET a dnes necítim vobec nič :( Aké máš pocity?

olusam
14. máj 2013

@rusalka22 ahoj,ja som citila kedy vtedy brucho,ale to bolo vsetko,ani ja som nemala take priznaky ako tu baby pisu,ani spinenie,co mi robi strachy... 😒 ale kazda to ma ine....neviem...nech uz je piatok.Len pekne oddychuj a nemysli na to. 😉 Kto ti robil vklad??

rusalka22
14. máj 2013

@olusam Vklad mi robila nejaká mladá doktorka, nepoznala som ju. Ja už jedno dieťa mám preto viem čo by som mala cítíť pri úspešnom pokuse.. Ale je to pravda, každá sme iná a iné príznaky.. Testík si si nerobila?

olusam
14. máj 2013

@rusalka22 to myslim bola Culbova,aj mne robila prvykrat et,teraz som si pytala Krajka,tak som zvedava aku bude mat uspesnost 😀 Aj sa bojim urobit test,ale hadam zajtra sa k tomu dokopem 🙂 Dnes je nejaka zmena??

rusalka22
14. máj 2013

No tak ja som dufala že to bude naopak lebo 1x mi urobil transfer Krajkovič a neuspešne, potom doktorka Galova či ako sa vola... a bolo uspešné, pred mesiacom Krajkovič neuspešne, a teraz Culbova ... tak dufam ze jej to vyjde 🙂
Žiadna zmena dnes... necítím vobec nič ☹

angie2601
14. máj 2013

@rusalka22 ahoj...prvý deň po KET nemusíš nič cítiť...ja som tiež necítila...bolesti v podbrušku som začala mať vtedy, ako som mala dostať mrchu...prajem veľa šťastia, nech Ti to vyjde...čo spomínali babenky, tak boli úspešné pri Krajkovičovi...

angie2601
14. máj 2013

@olusam ja som si test nerobila, bála som sa...a stalo sa už totiž, že test ukázal, že je žena tehotná a keď šla na krv, zistil sa opak...a aj opačný prípad sa stal...takže testom som sa radšej "nenervovala" 😉 😉

olusam
14. máj 2013

@angie2601 ved prvykrat som sa stresovala testom,tentokrat som si povedala,ze nebudem....ale ako sa blizi ten 14den,tak by som opat chcela...tak ja neviem 😒 inak,ja mne tetaz robil vklad Krajko...🙂

angie2601
14. máj 2013

@olusam aj mne robil vklad pred mesiacom a pol Krajko... 😉 😉 😉 aj pre mňa to bolo ťažké, ale dokázala som tomu odolať...čo ma však dosť znervózňovalo, tak boli tie bolesti...už som bola v smútku, že sa to nepodarilo....no v kútiku duše som verila, že snáď to tentokrát vyjde...a poviem Ti, že najdlhší čas bude vtedy, keď Ti budú mať na 14.deň volať výsledky krvi..aspoň pre mňa to bolo neskutočne dlhé obdobie...som myslela, že minúta trvá hodinu...tak mi šiel pomaly čas...

olusam
14. máj 2013

@rusalka22 neboj,daj tomu cas 🙂drzim palce 😉

olusam
14. máj 2013

@angie2601 ja som vedela, ze prvy et nebude uspesny a ked mi volala Mikulova,skoro som odpadla,ze vysledok je pozitivny,zial,bolo to biochemicke....! Ale uz ked teraz vydrzim tych 14dni,tak par hodin uz musim zvladnut.🙂 a spojim aj s prospesnym-malym výletom 🙂

rusalka22
14. máj 2013

@olusam Ďakujem moc, ale už ani neverím :(

rusalka22
15. máj 2013

@angie2601 dnes už som tretiiii a necítim niiiiiiic :(

olusam
15. máj 2013

@rusalka22 prosim ta nestresuj!!!!!To ze necitis nic,nic neznamenà.Len na to nemysli!! Inak,dnes som si uz urobila test 🙂
a objavila som // 😅 jooooj,nech je uz piatok!

rusalka22
15. máj 2013

@olusam gratulujeeeeeeem super užívaj si to 🙂 a nech to krásne rastie 🙂 No 2x ma bolelo brucho a tehotná som bola a raz ma bebolelo a to som nebola ....

smoulincek
15. máj 2013

ahojte, vedela by i prosim vas niektora poradit preco niekomu pred ket pichaju prenyl a niekomu nie? Bola som na Ket a som sa pytala sestrick v iscare a vraj sa to len pri ET a pritom baby tu pisali ze ho dostali aj pri KET. V sobotu idem na KET a kedze je to posledna sanca na nase babo, chcem preto urobit vsetko... Pripadne a ak mate dobre rady aby sa podarilo ;-D dakujem...

mauerka
15. máj 2013

@olusam Takze si nevydrzala... 🙂 Je to tazke, ze? Tesim sa, aspon vies, ze mozes ist na krvicku s usmevom na tvari.

mauerka
15. máj 2013

@smoulincek Pred KET sa nepicha. Je to hormon na dozretie vajicok - pred KET ti nema co dozrievat. Beru sa jedine lieky na sliznicu, aby bola dostatocne vysoka a pripravena na uhniezdenie a s tym podla mojich vedomosti nema Pregnyl nic spolocne.

smoulincek
15. máj 2013

@mauerka no ale ked som tam lezala tak ho pichali babam co boli na ET len mne nie a sestricka povedala ze sa to picha pri ET... ja som z toho magor... ale citala som, ze to je nieco ko hnojivo na tie embrya... neviem, ja uy mam zo vsetkeho taky chaos... ale to ze sa to picha na ovulaciu viem, ale to nei je pri trasfere, to uy je predsa po nej...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre