Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

jancica74
25. jún 2010

@afrika jsem psala,jen na dotek je cítím citlivěji 😉

jancica74
25. jún 2010

@melisska ahoj a kolikátý den dneska jsi?a jak se citiš?

awe
25. jún 2010

@jancica74
@aniii kocky, gratulujeeeeem k pozitivnym tesikom, to je super, tesim sa s vami 😵
cakatelkam po KET drzim silno palce 😉

jancica74
25. jún 2010

@awe 😀 si zlatá

awe
25. jún 2010

@jancica74 😉 presla som si tym istym, tak poznam tu radost, ktoru prezivate 🙂

aniii
25. jún 2010

@jancica74 díky. snad to bude těhučárka ne pregnylovka. musíííí 😉
afrika, melisska přeju ať jsou taky //.
holky hezký den. jdu se konečně převlíknout z pyžama. teprve snídám. od rána jsem tak hotová, že jsme ještě nic neudělala
😒

jancica74
25. jún 2010

@aniii tak to jsme na tom byli podobně 🙂 taky jsem doháněla ranní resty 😉 to tím štěstím 😉

zuuuzana7
25. jún 2010

ahojte kocky, teda tu to srsi pozitivnymi spravami ... super 🙂
anii gratulujem 🙂 janci ako testik silnie? a afrika s meliskou sa pekne pridaju k uspesnym tehulkam ...
ja mam opat nejake stresy opat trochu spinim, ale len ked ten utrogestan vyteka tak v tom mam take hnede... ked idem potom na wc tak opat ciste ... neviem cim to moze byt ... zeby tym utrogestanom?

melisska
25. jún 2010

jancica-som 10 den po KET,vklad bol 15.6.:) dve embr. citim sa normalne, len dnes som spinila preeeeesne ako napisala zuuuzana, inac nic zvlastne🙂
zuzi, bola by som najstastnejsia zena pod slnkom🙂))

jancica74
25. jún 2010

@zuuuzana7 jojo,už to není duch,ale čárečka - dnes jsem testovala 2x,každý je z jiné firmy a oba mají jinou citlivost - a oba jsou pozitivní 🙂 zuuuuzana já nevím,já to nikdy neměla,asi ten utroš....ty už máš vysledky krve a UTZ?

zuuuzana7
25. jún 2010

melisska verim ti urcite to vyjde aj ja som takto na ten deviaty den spinila ... uz si testikovala?

melisska
25. jún 2010

anii aj tebe dakujem🙂))) nemusim pisat ako by ma to potesilo🙂))

jancica74
25. jún 2010

@melisska AHA,TAK SUPER A TY UŽ JSI TESTOVALA?NEBO JDEŠ NA KREV?

melisska
25. jún 2010

nie ani nebudem-nemam na to nervy

melisska
25. jún 2010

na krv idem v utorok-29.06.

jancica74
25. jún 2010

@melisska 🙂 neboj,tak kdy jdeš na krev?

jancica74
25. jún 2010

@jancica74 ok,já jdu ve čtvrtek 🙂 jsem od tebe 2 dny 😉

zuuuzana7
25. jún 2010

@jancica74 na 13 den som mala hcg 1501 a na ultrazvuku uz bolo vidno bublinku 🙂 len keby toho spinenia nebolo

chrobacek
25. jún 2010

@zuuuzana7 ten tvůj testík v albu je desítka ?

jancica74
25. jún 2010

@zuuuzana7 super,to je vysoké hcg 🙂 neboj,je to jen špinění....kdy jdeš zase na kontrolu?

zuuuzana7
25. jún 2010

@chrobacek to je 20 testik 🙂 aj ja som sa divila 😵
@jancica74 v pondelok mam opat ultrazvuk, ale ja som histericka tehulka tak ak by daco zbehnem do nemocnice

zuuuzana7
25. jún 2010

@melisska tak to uz len par dni do krvicky, super tak len oddych 🙂 aj ked tie nervy preziva kazda z nas ... a to cakanie no horor ... kocky a kedy vy idete na krv?

melisska
25. jún 2010

zuzi naozaj krasne HCG,tam bude niekde skrytya este druha bublinka🙂))) 🙂 a neboj sa taketo spinenie nieje nic

chrobacek
25. jún 2010

@zuuuzana7 ahá tak já mám desítku a dnes je slabší jak včera

zuuuzana7
25. jún 2010

@melisska myslis? trochu mam z toho paniku, baby co vsetko my podstupujeme to predsa uz ma aspon to tehotenstvo krasne prebiehat ...
@chrobacek a testovala si tou istou zanckou testu?

chrobacek
25. jún 2010

bohužel jo

melisska
25. jún 2010

zuzi myslim si, na 13 den take vysoke HCG🙂 vacsinou su dvojky🙂 ale nie je to pravidlo🙂

melisska
25. jún 2010

chrobacek, netestuj uz pockaj na pondelok, iba sa stresujes 😉 ved si mala krasne kolajnice

zuuuzana7
25. jún 2010

@chrobacek ja viem aky je to stres ... to je vsetko len o strese ... a hlavne co uz mate niekolko ivf za sebou, je to velkolepe ze opat a opat sa postavite a bojujete dalej ...
melisska inac ja by som nevydrzala netestikovat to ta obdivujem super 🙂

awe
25. jún 2010

@melisska ja som mala na 13 den po KET Hcg 1507 a cakame jednu babulku, ale tiey som mylela, ze to budu dvojky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre