Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

kenya83
22. jan 2011

@deinad tak držím palce, aby bola sliznica krásna a silná 🙂 A v akých dávkach si užívala estrimax?
@noe ak si bola v pondelok na KET dnes máš 5 deň po KET 😉 Prvý deň vkladu sa neráta ale vždy sa ráta ako prvý deň nasledujúci deň 😉

noe
22. jan 2011

@kenya83 dakujem, tak som mudrejsia 😉 takze mame este len 5 dni 😵

zufalka
23. jan 2011

@sssilvy supeeeer!!! je to jasné 😀 😀 😀 😀 😀

deinad
24. jan 2011

@noe pocita sa od prveho dna 🙂 veru uz len jeden den vydrzim a potom hura do CAR-u po malych bobacikov. Ako sa citis? Vsetko zatial OK? mna to cakanie este len "caka" no to je na tom to najhorsie....jaaaj len vydrzat vydrzat 🙂

deinad
24. jan 2011

@kenya83 prvych 7 dni som uzivala jednu denne a potom dalsich 10 dni dve denne, a od soboty beriem uz len jednu plus dva x dva utrogestan vkladam. myslela som, ze sa to pocita od prveho dna vkladu..no nic to jeden den hore dole 🙂 hlavne nech to vyjde...ty co uzivas?

christim
24. jan 2011

ahojte, chcela som sa opietat, kedy je dobre delat test po KET. teraz som 8.den po KET a 14 DPO 😕 Ďakujem

kenya83
24. jan 2011

@deinad ja užívam estrimax a tiež podobne ako ty 🙂 Od 1DC-7DC 1x1, 8DC-14DC 2x1 a od 15DC znova len 1x1 + pridávam utorgestan 2x2 😉 Kedy si ideš pre mrazáčikov??? 😉 A koľko idete vkladať?
@christim ahoj 🙂 najlepšie je robiť si test od 12dňa po KET, vtedy by to malo byť už jasné 😉 Ale ten kto je nedočkavý určite testuje aj skôr 🙂
@deinad a ty čo užívaš? Bola si už na kontrólnom UTZ? Aká je sliznica?
Ináč zajtra ráno idem na dlho očakávané hematologické testy tak som zvedavá ako nám to ide dopadnúť a či sa potvrdí nejaká mutácia 🙂

christim
24. jan 2011

@kenya83 ďakujem, také som si to tak povedala, že lepšie počkat.... 12.den idem na krev...

sssilvy
24. jan 2011

@kenya83 ...........áno, čiaročka silnie 😉
Dnes som znovu testovala. A vo štvrtok idem na krvné testy ..........tak sa mi to už kráti.

kenya83
24. jan 2011

@christim tak veľa šťastia a prajem, aby si našla na teste // 😉
@sssilvy jéééééj tak to je super 😉 potichučku gratulujem ku // 😉 Ukáž nám testík 😉

zufalka
25. jan 2011

@kenya83 ahoj,ja mám tiež už protokol na prípravu doma,len mám trochu iné dávkovanie-1-3 DC 1tbl,4-7DC 2tbl a od 8DC 3x1 až po test,14 den pridávam utroš a 19-20 DC KET,k tomu si pridávam 5mg prednison-na imunitu a 1tbl anopyrin proti krvácaniu,to som brala všetko aj pred tým až do 14.tt a teraz to mám tiež naordinované.

sssilvy
25. jan 2011

@kenya83
@zufalka ........ja mám naordinovaný estrofém..........začínala som 1x2 tbl, potom 2x2 tbl a teraz 3x2 tbl a 3 dni pred KET aj utrogestan 3x2 na vkladanie. A aj po KET beriem stále 3x2 tbl estrofem a utrogestan 3x2

zufalka
25. jan 2011

@sssilvy ten estrofem je 1mg alebo 2mg,lebo ja mám 2mg

anika142
25. jan 2011

ahojte, mozem sa k vam pridat? Vcera som si bola po moje bublinky no prezilo rozmrazovanie len jedno. Takze sme vlozili aspon to jedno. Caka ma to dlhe cakanie. Co je najhorsie zo vsetkeho aspon podla mna. Dlhe dva tyzdne. Vsetkym drzim palce.

deinad
25. jan 2011

@kenya83 zajtra rano volame, ako sa nam bobacikovia rozmrazili, dnes ich rozmrazovali tak som na nich myslela, len nech to dobre dopadne, uvidim podla zajtrajsich info, na ktoru hodinu nas zavolaju. rozhodli sme sa pre dve embryjka a ako som pisala beriem estrimax momentalne 1xdenne a utros 2x2 takze narovnako, a to iste budem brat aj pocas cakania na vysledok...drzim palce aby Ti hema testy vysli dobre 🙂, vo stvrtok dam info, ako sme dopadli

deinad
25. jan 2011

@anika142 ahoj, vitam Ta medzi nami, mas pravdu, to cakanie je najhorsie ale ak sa tym nebudes prilis zaoberat, ubehne to rychlo. pracujes alebo si doma? drzim moc moc palce, ja si idem pre svojich malych zajtra 🙂

anika142
25. jan 2011

@deinad ahoj, drzim ti palce. Som doma. Snazim sa citat aby som na to moc nemyslela

piskotka207
25. jan 2011

@sssilvy ahoj silvy, super, len tak ďalej. Máš aj nejaké príznaky? Ja som dnes 6 po KET a nervozita u mňa začína stúpať... trochu sa bojím ako to dopadnem 😒

franina
25. jan 2011

ahojte dievcata, ja som dnes 7 den po KET kedy by som mohla testovat, bo ja som taka nedockava 😅

piskotka207
25. jan 2011

@franina 🙂 ideš risknut a testnut? myslis, ze to vyslo?

franina
25. jan 2011

@piskotka207 no dneska uz nie, len sa pytam kedy by som mohla testovat, a ci to vyslo? neviem ... bojim sa 😕

piskotka207
25. jan 2011

@franina ja mam po 2 pokusoch uz panicky strach z testovania, ale musime mysliet optimisticky a verit, ze to vyslo 🙂

sssilvy
25. jan 2011

@zufalka ....estrofem 2mg

@piskotka207 ......áno, mám príznaky.....ako som už spomínala prednedávnom, predtým ako som testovala......som dosť unavená a chodím spať cez obed, keď spí aj náš 2 a pol ročný chlapček. .......a pobolieva má podbrušku a v krížoch, ako keby mám dostať menzes len v slabej miere a len v nejakých intervaloch a vadia mi pachy. Aj v nedeľu som ledva dovarila guláš. Je mi tak isto ako keď som otehotnela po prvom IVF, tak som to tušila aj pred testovaním, že sa to asi ujalo. Len nech sa to ešte potvrdí na krvnom teste.
Čo je horšie, teraz mi malý ochorel.......kašeľ, soplíky a už aj mňa niečo obchádza.

franina
25. jan 2011

@piskotka207 aj ja mam panicky strach testovat, ale chcem byt pripravena na vsetky spravy.

@sssilvy ahoj a kedy si testovala? a kedy by som mohla ja testovat?

sssilvy
25. jan 2011

@franina ........prvý test som si robila na 9 deň od KET.......v predchádzajúce stránky tu si pozri, je tam foto a tento test som si robila včera ráno 12 deň od KET.......a vo štvrtok idem na krv.

franina
25. jan 2011

@sssilvy pekne silnie .... krvicka bude pozitivna ...
zajtra mam 8 den skusim rano test 😕

sssilvy
25. jan 2011

@franina ............joj, tak nech to vyjde 😉...........lebo toto čakanie je strašné, aký strach a napätie musíme zažívať 😨

franina
25. jan 2011

@sssilvy vsak to ja by som chcela vediet, aby som sa mohla bud vyplakat alebo sa vytesovat, ale takto ze nic neviem tak to neznasam, ale inak ja mam tiez take ako keby na mrchu, ale len niekedy .... tak uvidime, ci to je dobre znamenie

kenya83
26. jan 2011

@franina tak čo? Ako to dnes ráno dopadlo? Sú tam // 😵 😵 😵 😵 😵
@sssilvy krásne // len tak ďalej 🙂

franina
26. jan 2011

@kenya83 nie su tam ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre