Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

kuspitka
30. jún 2008

arku ved aj mna to bude asi cakat.uvidiem .idem papat

dasa24
30. jún 2008

Ahoj holky,

Ve Vídni to bylo super 🙂 , byli jsme ještě v Pratru na atrakcích, tak byla sranda, no škoda že to Němci prohráli, to pak bylo po náladě ☹ 😀 Vrátili jsme se ve 3 ráno a v ráno hned do práce, tk mám dost 😀
Arku a už jsi zkusila testnout? 😉
Petra- no tak to mě těší že je vše s manžílkem ok, más pravdu, každý si hned myslí když má někdo Araba, tak bůh ví co 😠 😀
Jak spolu mluvíte? A jak se ti žije v Emirátech?
U nás ok, žijeme v Praze, mluvíme Německy 😀 , manžel je ok, zrovna sedí za mnou v kanceláři 😀

Holky já Vám přeju krásný den 😉
Holky tak já se přidávám:

Dáša- já ok, manžel špatný spermiogram, 1IVF+ICSI, kluk, potrat 20.02.08 ve 22tt, 1KET v srpnu 08

kuspitka
30. jún 2008

dasa ako sa mas???

arku
30. jún 2008

Kuspi, neboj , snad to nebude tak hrozné!

Daso, tak to je bezva, že jste si výlet do Vídně užili (krom té prohry). 😉
Ještě jsem testnout nezkusila, myslím, že je brzo a taky mám strach, takže ještě pár dní ještě určitě počkám - teda pokud nedorazí dřív MS! 🙄

kuspitka
30. jún 2008

arku co kedy ides na sono?

arku
30. jún 2008

Kuspi , případné sono bude někdy v půlce června ( pokud budou // ). 😉

kuspitka
30. jún 2008

tak to by bolo dobre

arku
30. jún 2008

Teda července !!! 😅 😉

kuspitka
30. jún 2008

ved ja uz sa neviem dockat.

arku
30. jún 2008

Pozítří máš UTZ, viď - držim palce! A KET bude který den?

kuspitka
30. jún 2008

7.7 mam ket

arku
30. jún 2008

Krásný datum - to musí vyjít!!! 🙂

kuspitka
30. jún 2008

tak dufam ze hej.poznas dievcata ktore si vlozili jedno a im to vyslo?

culinka2
30. jún 2008

CULINKA - (jedna dcera z prveho manzelstva): Sanus Jihlava, 33 let. Já: OK, manžel: horší SPG. 1. IVF+ICSI: leden08 v Unice Brno – neúspěšné. Zbylo 6 nanučků. 18.2.08 první návštěva v Sanusu. Duben 08 - čekání na výsledky imuno a genetiky – vse OK. Meska MS, takze 29.5. KO a vyvolavacka. 14 DC UTZ kontrola perinky a pak pripadny KET (prevoz embryjek z Unicy uspesny). 22.6. UTZ před KETem. KET 30.6. !!!! 2 embryjka, TT 14.7.

KUSPITKA--ICSI neuspesne. 23 rokov, 14 DC UTZ kontrola perinky ak vsetko bude ok KET 7.7.Genetika ja .ok.Muz ma zly spermiogram mam za sebou TESE. Mame 5 mrazacikov KET 7.7.

PETRADUBAI -- já ok, manžel špatný spermiogram. CAR- Repromeda Brno. 5-07 1.IVF/ICSI (dvojčátka, potrat v 23tt), 5-08 KET (zamlklé těhotenství 8tt), 1.7.08 ko před 2.KET

DÁŠA- já ok, manžel špatný spermiogram, 1IVF+ICSI, kluk, potrat 20.02.08 ve 22tt, 1KET v srpnu 08

dasa24
30. jún 2008

Kuspitko,
mám se fajn, jen jsem unavená ☹ 😀
Tak to je opravdu krásný datum 😉 , určitě to vyjde.
Holky měli jste nějake hormony před KET?
U mě žádné nebudou, půjdu na UTZ 11.den Menstruace, no tak doufám že se nic neprošvihne.
Arku já už jsem měla tenkrát // 7.den po ET a pak už čárka jen sílila 🙂
Po jaký době jdes na UTZ po KET?
Holky já jsem měla mít dneska datum porodu, no hrůza ☹

culinka2
30. jún 2008

ahoj holky! uz mam po Kete! vlozili mi dve krasne embryjka, tak hadam sa im u maminky v brusku bude pacit... 🙂
a doplnila som tabulku...este mi tam chyba arku.... 😉

kuspitka
30. jún 2008

ja beriem pred ket hormon.

culinka2
30. jún 2008

ahoj dasi! to mi je luto..neboj, urcite vyjde KETik!!! musis byt silna!!!!!! budem Ti drzat palceky!!!!

co sa tyka hormonov, ja som ziadne pred Ketom nemala, kedze moja sliznica dorasta az na 22 DC, tak moj kET dnes bol az na 27 DC. To len pre zaujimavost, ze nie je nikde napisane, kedy ma samotny KET byt..kazda sme predsa ina...... 🙂 a mala som to v mojom prirodzenom cykle bez stimulacie...

dasa24
30. jún 2008

Kuspitko, no prábě že koukám, že se dost často bero hormony, u mě nic 😕
Culinko,děkuju, ty jsi taky nic neměla tak aspon něco 😉
Tak culinko, at se embryjka pořádně zavrtají 😉
Holky a jak dodržujete režim po kET? 😉

kuspitka
30. jún 2008

dasa ved to ze tie lieky som ako balon ale pre dieta urobkam vsetko

culinka2
30. jún 2008

moj rezim po KET - asi do stredy budem doma a potom do prace..uplne normalny rezim, ziadne lenosenie....

ella1111
30. jún 2008

uz mam potvrdene,v piatok idem na KEt,vlozia mi jedno embyjko.tesim sa ale aj obavam 🙂

kuspitka
30. jún 2008

ella to je super.preco len jedno?a kedy si bola na pohovor?

ella1111
30. jún 2008

lebo som taky utly typ,a ani doktor nedoporucoval dve.tu v nemecku sa vacsinou dava len jedno.ale ked to nevyjde budem trvat na dvoch urcite.

kuspitka
30. jún 2008

lebo mne na prvy krat dali jedno.tiez mi neodporucaju dve ale teraz idem na ket tak neviem

ella1111
30. jún 2008

ja len dufam ze sa im pri rozmrazeni a kultivacii nic nestane a bude co vkladat

kuspitka
30. jún 2008

tak tiez sa bojim ze sa nic nestane

ella1111
30. jún 2008

kuspitka ty kedy mas Ket?beries nejake lieky?mne dali estrogeny, a od dnes utrogestan vkladat

kuspitka
30. jún 2008

ja beriem tiez estrogeny .stredu idme na pohovor a pondelok na ket

ella1111
30. jún 2008

tak to budeme skoro narovnako tehulky 🙂 ,musime myslit pozitivne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre