Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

nunca
23. nov 2008

Nely, uvidíš, že to dobře dopadne, určitě kdyby mrcha měla dojít, tak už by se přece rozjela naplno, ale takové, že chvilku špiníš, potom ne a pak zase trošku, tak to na ms nevypadá 😉 .

nelynka
23. nov 2008

ahojte 😀

no nejdem sa vytesovat, stale mrcha moze prist 🙂 a je dost mozne ze ju zadrzuje utros, aj predtym som to tak mala, ale je pravda ze som spinila vkuse dva dni a vysadila som utoros a dorana sa rozbehla..
no uvidime zajtra, utorok na testiky 😀

ja by som taaaak sla stavat snehuliakaaa 🙂 🙂

artep26
23. nov 2008

Holky klídkek, ono to nějak dopadne.
Já jednou po IUI špinila a nešpinila asi 4 dny, už jsem myslela že to klaplo a nic ☹
nechci nikoho strašit, ale prostě jsem to tak měla
takže si pořád říkám, že ještě není vyhráno

nelynka
23. nov 2008

tak tak jeste neni vyhrate 😠

artep26
23. nov 2008

Holky tak zítra je náš den 😀 😀 😀
co?? jsem jak struna, ráno jsem zase málem neodolala, ale teď už je to zase dobrý, testnu zítra 😉

nelynka
23. nov 2008

ja neviem, ja sa bojim tetsovat, co ked tam bude len / ??? ☹

artep26
23. nov 2008

Nel a já?? já se bujím taky
navíc už nemám žádné mrazáčky a čekalo by nás v lednu další IVF ☹

nelynka
23. nov 2008

artp mna tiez ale az niekedy v lete najskorej ☹ 😢 😢

artep26
23. nov 2008

Nel 😉 nesmutni 😵 😵 😵 😵
uvidíme zítra jo???
jdu na ty řízky, zatím ahojda kočky 😉

nelynka
23. nov 2008

ja pujdu na jablkovej kolac, dneska pride svokor vecer 😀 😀 😀

mmonna
23. nov 2008

Nun,tak som Ta prehovorila,ci nie? 😉

Zajtra testni,ked aj ostatne holky budu......pomyslis si na ne,a hned budes odvaznejsia.....ale ked Ta to boli aj na dotyk,tak to fakt nie je dobre.....to mna tak bolelo,ked som sa zasmiala,alebo zakaslala,a bolo to mimomaternicove......teraz sa bojim tiez aj zakaslat,aby som to nahodou nezistila.....

Tu je strasny vetrisko....takze pokial to bude takto trvat,tak dnes je po vychadzke.....

Co varite dobre?Ja polievku z brav.kosti/klasika nedelna,no u nas casto nebyva/s rezancami,a kolienka, bravc.maso na zelenine a kys.smotane...moje najoblubenejsie jedlo,a aj mojej malej Mimči....

nelynka
23. nov 2008

mmona ja asi budem robit len nejaku polievku, este su halusky odvcera..a ten jablcnik, nech svokor ma daco pod zub..

nm tu zacalo uz slniecko svietit..

a co sa cudujem, mna prsia vobec nebolia ani nic, absolutne, ani na dotyk vobec.. 😒

mmonna
23. nov 2008

Ty si svokra takto rozmaznavas? 😉 Svokru uz nemas?

Pred mrchou by Ta prsia boleli,a ked by si bola v tom,tak by nemuseli....ked som bola prvy krat tehotna,vobec ma neboleli...a myslim,ze ani potom....a toto som uz 6xv tom 🙂

nunca
23. nov 2008

Mmonny, zkusím testnout, ale asi až v ten čtvrtek než pofrčím v ten pátek do caru na tu kontrolu 😉 .
Sama nevím, co to může být, před tím při těch cystách jsem to nikdy neměla takové bolesti, aby mě to budilo ze spánku a nemohla ležet na bocích ☹ . Teplota se mi stále drží kolem 37 st. nebo těsně přes, bolesti hlavy a mravenčení v prsou (ne jako před ms, jiná bolest), jsem z toho fakt v čudu 😒 . Pokud se to dnes trochu nezlepší, tak budu volat v pondělí doktorovi, přece to není normální.

nelynka
23. nov 2008

mmona mam aj svokru, len pride iba svokor, trosku pomoct do domceka, je murar, tak nam probi stierky, prebura dvere do jedalne z kuchyne, polozi dlazbu..a svokra bude doma..

mna zase pred mrchou prsia vobec nebolia ani normalne tak neviem 🙂

nunca veru zavolaj a opytaj sa, za to nic nedas a aspon budes mat klud na dusi 😉

nelynka
23. nov 2008

baby ja idem tak ci tak v utorok rano do centra, utros dochadza..

idem ja robit jablcnik, potom sa este ozvem, ztim papa 😝

nunca
23. nov 2008

Mmonny, to sisi už taky užila 😔 , tak tedˇ už bude snad jen dobře 😉 😉 .
Nely, Ty ale děláš chutě, halušky zbožnuju, taky jsem se je musela naučit vařit, můj manža byl na ně zvyklý z domu (brynzu vozíme vždy z Tater a šup s ní do mražáčku, atˇ můžeme přes rok "haluškovat").
My tedy máme jen "gulášek se zeleninou s pěti" 😀 a zeleninovou polévku (způsob boršče) 😉 .

mmonna
23. nov 2008

Nun,chod k nemu do tej nemocnice niektory vecer,ked bude mat sluzbu.....mas dieta..mysli aspon nan,ked by sa Ti nedajboh nieco stalo.....ja som sa tak nechala na poslednu chvilu,ale nie vlastnou vinou,ale doktorov,a uz som pol litra vykrvacala do brucha...to mi zistili pri operacii.....co ak aj Tebe tam uz nieco prasklo?proste v bruchu Ta nema bez priciny co boliet......bez na pohotovost,alebo proste neviem co,ale nieco urob....

Ked si pisala,ze muza mas z Kosic,tak svokor Ti prijde odtial pomoct?To je dobre,ze vam ma kto...my sme si to svojpomocne skoro vsetko..chudak moj muz,ale aspon sa naucil,a pricuchol ku kazdej profesii...a uz je skoro sebestacny....no stale place,ze je na vsetko sam..tak snad mu teraz dam syna,aby uz neplakal 🙂

nelynka
23. nov 2008

nunca tak to je super, ja halusky z bryndzou velmi ee ale manzel ich zboznuje..ja skorej bryndzovu polievocku, mnaaaaaam

mmona ano svokor pride z KE...oni su teraz vo Vyskove (pri Brne) aj so svokrou a babkou manzelovou, stryko ma 60ku a svokra s babkou idu smet na slovensko a svokro mal este tyzden starej dovolenky tak pride trosku pomoct...mnzelik ten tiez porobi vsetko sam, ale vies, predsalen, murarovi to ide viacej od ruky a kazda pomoc dobra, ked to musime do januara postihat setko..
taks om rada, aspon nam vybura tie dvere do jedalne z kuchyne, tomu budem najviac rada a poriadne polozi dlazbu aspon 😀

nelynka
23. nov 2008

taaak babulky, kolacik upecenyy..manzelik si moze vziat aspon aj do prace 😀

leny2
23. nov 2008

Ahoj holky,
tak vyhráno nemáme asi nikdy. Já jsem včera začala zase špinit, tak ležím a ležím, zítra zajedu k doktorovi. ☹

nelynka
23. nov 2008

ahoj leny, to ma mrzi..hlavne oddychuj s vylozenymi nohami..

artep26
23. nov 2008

My už jsme taky po obídku, všichni si pomlaskávali 😀
Já si jdu vzít pro změnu 😀 zase Utrogestan.
Špinění zatím nic tak snad už to dá pokoj 😉

nelynka
23. nov 2008

artep kolko utrosa denne beries?
mne to tiez teraz na chvilku ustalo, to lezanie celkom pomaha

artep26
23. nov 2008

Nel 2-2-2 jet o fakt na zbláznění.
Jen co se ho moje tělo zbaví, už si musím dát další.
Kolik bereš ty??

nelynka
23. nov 2008

ja beriem len 2-0-2
to je divne...

artep26
23. nov 2008

Ne není, jiné holky berou taky třeba 2-0-2 takže to záleží asi na doktorovi.
Já ještě beru 2x1 Estrofem a 1/2 Prednisonu.

nelynka
23. nov 2008

ja este beriem 1/2 prednison a 1/4 anopyryn...

artep26
23. nov 2008

a na co je anopyryn??

nelynka
23. nov 2008

to je vraj nieco ako antibiotika, vaj je to na alergiu na vajicka a spermie, akoby znizuje imunitu zeny...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre