Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

nunca
27. nov 2008

Dus, já za něj neplatila, běžný odběr krve a já měla výsledky do další kontroly v caru hotové (jak dloho to trvalo ani nevím), ale za necelý měsíc jsme šli na kontrolu a už nám sdělil výsledek. Já, bohudík toto měla v pořádku, ale spíše genetika byla horší, ale ne ve smyslu pro další těhu, ale spíše pro můj budoucí zdravotní stav (mutace MTHFR), pokud budu těhu budu muset na hematologické vyšetření a taky píchat Fraxiparin (lék na ředění krve, hrozí tromboza), ale prý to má každá 7-má ženská 😕 , není to nic vyjímečného. Takže mám doporučený vit. B-komplex.

nunca
27. nov 2008

Dus, domluv se v caru, určitě Ti rádi vyjdou vstříc 😉 😉 , je to už docela běžné vyšetření.

dusice
27. nov 2008

Uf, čím dýl se snažím otěhotnět, tím víc mi přijde všechno složitější. Vždycky jsem si řikala, jak bude krásný až jednoho dne oznámím manželovi, že čekáme miminko. Ten den né a né přijít. Vždycky jsem brala, že otěhotnět je něco jednoduchého a přirozeného......

nunca
27. nov 2008

Dusi, já taky,zvláště když se nám podařilo otěhotnět hned první měsíc a těhu proběhlo v pořádku (jen po porodu šok, dcera se narodila s VVV srdíčka a dnes už má jednu operaci za sebou) a druhé se nám nedaří a nedaří 😔 , problémů máme kopu, ale stejně věřím, že se ještě dočkáme a Ty najisto taky 😉 😉 😉 .

lucen
27. nov 2008

Holky moc díky určitě jsi budu stát za laparkou a když mi jínebodou chtít doporučit tak zajdu za svým gyndařem at mi jí napíše máte pravdu já si teda myslí že laparku jsem měla mít udělaqnou už dávno než jsme vubec šly do CARU a my máme problém spermio je na h...o a já mám moc TST na to beru léky a zvýšené FSH ale už kdysi dávno měla moje gyndařka podezření na emdometriozu a skryte cysty jenže mi pak nečekaně umřela já musela přejít k jinému gyndařovy a ten jse strašně bránil mě poslat na laparku a poslal mě do CARU no já se moc nedivím že mě nechtěl poslat na laparku u nás zrovna ta nemocnice není nějak vyhlášená všem moc moc děkuji pak podám hlášení jak jsem dopadla

nunca
27. nov 2008

Lucen, určitě nám dej vědět, já mám vlastně skoro to samé jako Ty (ještě něco navíc), taky beru léky na vyšší TST a taky mám zvýšené FSH (na to je prý rozhodně lepší právě ten krátký protokol- řeklo mi to už více lékařů nezávisle na sobě např. dotaz jsem posílala do Arlety-diskuze a do Pronatalu, dělá se právě, když je nějaký problém s FSH a také starším ženám), když jsem se na to ptala v Unice prof. Malého, tak to úplně srazil, přitom všude jinde jsem se setkala s příklonem ke krátkému protokolu (u těchto potíží), vzhledem k tomu, že trvá kratší dobu (cca. 15 dní), tak je zapotřebí méně léků (hodně se ušetří penízků) a hlavně je to takové přirozenější pro tělo (méně to zatěžuje organismus) 😉 😉 . Cysty se mi bohužel taky tvoří zhruba poslední 2 roky 😖 . Držím pěstičky, atˇ tedy vyšetření dopadnou skvěle a další IVFko je už úspěšné 😉 🙂 .

nunca
27. nov 2008

Lucen, možná by jsi si mohla pozjištovat lékaře a nechat si laparku udělat v jiné nemocnici, zaplatˇ pánbůh, že doba, kdy se muselo do spádových nemocnic padla a my se můžeme plně rozhodnout samy, kde si co necháme provést 😉 😉 😉 .

dusice
27. nov 2008

Lucen, určitě do toho běž- budeš mít jistotu. Dej nám pak vědět,jak jsi dopadla.Hodně štěstí a trpělivosti!!! 😉

nunca
27. nov 2008

Tedy, tady je nějako mrtvo, holky, to určitě lítáte už po vánočních nákupech 😀 !!!!!!!!
Je mi tady smutno ☹ .

macous
27. nov 2008

Ahoj holky,
mám dneska debilní den, ráno jsem se probudila s rýmou, pociťuji jí posledních pár dní, ale dneska je to teda blbý a bolí mě hlava. Tak jak si to ležím na gauči u tv, tak se ozve rána jak z děla, až se mi udělalo špatně, kouknu z okna a frajer si jel autem nečuměl před sebe a nabořil mi to do zaparkovaného auta, které mi stojí před barákem - no debil!!!!!!!!!!!!! Aby ste to pochopily, máme barák ve městě, takový ten co stojí na hranici chodníku, takže barák, chodník a silnice, takže já ležele cca 2 metry od toho auta, samozřejmě nás dělila zeď, ale udělalo se mi špatně, tak doufám, že to mimi přežije v pořádku a že ani to moje nachlazení mu neublíží ....
mám docela strach 😖

dasa24
27. nov 2008

ahoj holky,

teta už píšu 🙂

No to je teda opravdu debil 😠 , teta neboj nic se mímu nestalo. 😉 🙂
Je to opravdu k naštvání, já jsem to taky zažila a ten debil ještě ujel. No hotl dost lidí potřebuje přezkoušení, protože opravdu je to skoro pořád na hlavu na silnici. Si někdy říkám, jak je to možný.

To se ti ani nedivím že jsi naštvaná, já mám nový auto, takže každý škrábanec(jak lidi neumějí otevírat dveře) mě už naštve 😠 🙂

Teta je to hodně nabouraný? 😕

dusice
27. nov 2008

Mac, to je mi moc líto. Zničil ti hodně auto? Bud hlavně v klidu a snaž se relaxovat- at´má mímo pohodlí. Vím, že se to jednoduše píše, ale hůř udělá 😀 .

nunca
27. nov 2008

Teda Mac, tak to naštve 😠 , já mám taky docela negativní zážitek ze silnice. První den v nové práci a jela jsem domů z práce a z vedlejší ulice vyjel nějakej frajírek a nabořil mi celý bok, naštěstí jsem jela pomalu a ten blb vylezl z auta, tak na mě řval, nadával, že za to můžu já, nebyla s ním řeč, tak jsem zavolala policii a on dostal pokutu na místě a bodíky dolů. Měla jsem z něj docela strach se s ním nějak dohadovat a nedovedu si představit, že bych se s ním měla domlouvat na opravě, takto to bylo vyřízené, ale auto chudák dosud nebourané mělo tedy dost velký šrámy 😒 .

artep26
27. nov 2008

ahoooooooooooj holký 😀 😀 😀
tak jsem doma z krve 😀 😀 😀
hodnota HCG něco přes 1000 😉 😉 😉
dnes jsem 13. den po KETu, sestřička říkala že je to krásné na to, že jsem měla zavedená jen 4 buň. embryja
za 14 dní jdu na UTZ 😀 😀 😀
jdu vás dočíst

scarlette
27. nov 2008

artep gratulujem 🙂

artep26
27. nov 2008

Scarlett díky moc 😀 😀 😀
hlavně aby to vydrželo 😉
Lucen tak to je mi líto, ale uvidíš že to bude příště lepší 😵 musíš tomu věřit
Mac nenervuj se, je to přeci jen auto 😎 mimísek je důležitější kočko 😉
já vím že to naštve, ale co s tím teď naděláš - chlapi jsou prostě ... no víš co viď 😠 😠 😠
Nely tak jsem teda napnutá jak kšandičky 😀 😀 😀
Zdravím Nun a Dus 😉 😉 😉

nunca
27. nov 2008

Artí, tak velká gratulace k Hcg, krááááááása 😵 😵 😵 !!!!!!!!

artep26
27. nov 2008

Nun ahojda, díky díky
ale jak už jsem psala, hlavně aby to vydrželo 😉

luly3
27. nov 2008

ahojte som sa vam sem vetrela 😅 potrebujem radu

neviete mi niekto vysvetlit čo znamena folikuli 24 na 10,
20 na 8 a tak
je to rozmer a krat kuse?????? dakujem

dasa24
27. nov 2008

artep no to je super 😉 😵 😵 😵 😵 Mám moooooooooooc radost 😵

Teda holky vy mi dáváte s vašimi MEGA HCG 😠 😀 Já jsem měla 12 den 109 a pak 14 den 206 tak snad bude vše v pořádku u mě

nunca
27. nov 2008

Luly, těžko říct, možná by jsi si měla zavolat doktorovi a zeptat se, s tímto vyjádřením jsem se tedy nesetkala, tak nemůžu odpovědět 😝 .

nunca
27. nov 2008

Daso, to je vidˇ???Taky hledím 😀 !!!! Třeba Arti bude adept na dvojčátka 😉 😉 .

lenulinka21
27. nov 2008

Nunca ahoj: chodím sice na jinou diskuzy ale
chci se Tě zeptat jak jste tady s Lucen psaly o tom FSH
jak ho máš ty vysoké? A je to opakovaně nebo to bylo jan jednou?

nunca
27. nov 2008

A neboj, to bude určitě v pořádku 😉 , to víš, když to tady začíná dvojkovat 😀 .

lenulinka21
27. nov 2008

ježíš diskuzi samozřejmě s měkkým i

nunca
27. nov 2008

Lenulinko ahoj, ono to prý není nikdy stejné, hodně to kolísá, jednou třeba 11, potom 13 a pak zase dvakrát po sobě 9,5, není to prý ještě žádná hrůza, ale je to tak, že už se tam v těch vaječnících začíná něco dít 😕 .

dusice
27. nov 2008

Artep, moc gratuluji!!! 😀 😀 😀 Já chci taky 😠 😠 😠
Luly, to fakt nevím.

sanuska
27. nov 2008

Čauda holky, tak jsem 1DC. To šlo tentokrát rychle.

Je tady nějaká adeptka na prosincový KETík???

Teď zmizím, ale večer juknu tak zatím paaa

leny2
27. nov 2008

Holky,
tak zítra mě čeká kontrola, ale žádné dobré zprávy nečekám, stále špiním. Pak vám odpoledne písnu, jak to stihnu.

Mmonny, jak je?

dusice
27. nov 2008

Leny, hodně štěstí!!Zítra budeme na tebe všichni myslet! 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre