Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

jaruska74
1. dec 2008

ahojte , tak bola som dnes na krv a som tehu 🙂 neviem aku mam hodotu Hcg, ale tehu som to je iste ........

macous
1. dec 2008

Juruska - gratuluji 😀 😵 😵 😵 další těhulka 😉

artep26
1. dec 2008

Mac jasný, holky pozdravovat budu 😉
tak hlavně že je mrňous v pořádku, dej alespoň vždycky zprávičku, jestli je vše OK.
Pa pa pa a opatrujte se 🙂
Jarus tak moc gratuluji, ať mimísek hezky roste ... nebo mimísci?? 😀

mmonna
2. dec 2008

Dobre ranko....jarus,tak sa pridavam k gratulacii aj ja......a kolko si mala vlozenych??

Dasi,ja som mala KET 4.11.a na UTZ som este nebola.....ze je zvykom u nas v Care az po 3tyzdnoch od zistenia hcg/14.den KET/takze ja este vobec nic neviem,a Ty si si robila so sebou take starosti..a to ktohovie,ci vobec mne zistia uz srdiecko......

MACU,mam herpes....

artep26
2. dec 2008

MM a ostatní dobré ránko 🙂
Nely tak ty jsi se na nás úplně vybodla 😖 Teda teda, počkej až se tu ukážeš 😀 😀 😀
Celý den jsme tě tu vyhlížely 😀 😀 😀 Ne ne hlavně jestli jsi v pořádku 😉

leny2
2. dec 2008

Ahoj holky,
Mmonny, neboj srdíčko(a) budou, držím palce a ať ti to rychle uteče. 🙂

Jinak u mě žádné změny, stále silně krvácím, už aby to přešlo, furt si říkám, kde se to ve mě furt bere. 😒 Je to hnus. 😒 Ale dneska už břicho nebolí, tak snad už to bude lepší.

Všem novým těhulkám gratuluji. 🙂

artep26
2. dec 2008

Leny 😔 tak ať to je rychle za tebou a budeme držet vše co máme na další pokus 🙂 🙂 🙂

leny2
2. dec 2008

Arti, další pokus zatím odkládám, chtěla bych nejdříve podstoupit všechny potřebná vyšetření, co ještě nemáme a co by mohli mít vliv na naše neúspěchy. Tak to nechci uspěchat. A v tomto mezičase aspoň domácí snažilkování. 😉

artep26
2. dec 2008

Leny tak ať jsou vyšetření v pořádku a můžete se snažílokovat doma. Třeba to vyjde i tímhle způsobem 🙂 😉 🙂

leny2
2. dec 2008

Ty vyšetření bývají prý na dlouhé čekání, myslím imunologii a genetiku a nevím co další pan doktor navrhne, jestli něco navrhne, uvidíme.

artep26
2. dec 2008

Určitě se nějak domluvíte 😉
A hlavně budeš mít jistotu, že je všechno v pořádku 🙂

leny2
2. dec 2008

Po kontrole vám dám info, jak jsem dopadla, ale to je ještě daleko 10.12.

artep26
2. dec 2008

Leny no pořád dřív než moje kontrola, já jdu až den po tobě 😒 😀 😀 😀

leny2
2. dec 2008

Ale ty máš rozhodně příjemnější kontrolu než já.

artep26
2. dec 2008

Ale uvidíš, že bude všechno v pořádku, kočko 😉

dasa24
2. dec 2008

Holky máme srdíčko a 0,5 mm 😵 😵 😵

mmonna
2. dec 2008

Dasi,blahozelam...... 😉 tak vidis.....kazda sme Ti to tu hovorili,ze je to ok..takze je len jedno?nebolo tam schovane aj druhe? 🙂

dasa24
2. dec 2008

hoky teda 0,5 cm 😀 jsem se překlepla.

mmona moc děkuju 😀 mám jedno 😵

jmisa
2. dec 2008

Daso, gratulka. Sis oddechla, co?

dasa24
2. dec 2008

Mišo to jo, potom jak mě v CAR vystrašili tak jo 😠 🙂

a co u tebe? Vše v porádku ? 🙂

jmisa
2. dec 2008

Daso, snad jo. Dneska jdu na kontrolu už ke svému gyndaři. Tak možná uvidím mimíse, jestli bude dělat sono.
Ale nekrvácím ani nepšiním, tak doufám a předpokládám vše OK.

Kdo že Tě to vyděsil? Kult?

dasa24
2. dec 2008

Jmišo bude to ok, já bych si sono udělat nechala, alespon budeš vedět že vše je v pořádku 😵
No to já ted budu u gyn. jako doma, chci častější kontroly.....

Jinak Vobořil

jmisa
2. dec 2008

Daso, uvidím, když mi nebude chtít udělat sono, tak ho prostě neudělá. Já se nervit nehodlám, všechno je prostě OK a tak to i zůstane do července, kdy prcek vyleze 🙂

Vobořil, aha, tak toho jsem za celou svou "kariéru" v Pronatalu neměla, pouze jsem ho viděla na chodbě.

dasa24
2. dec 2008

Jo Míšo, tak to jo, u mě už je to něco jinýho 😠

jmisa
2. dec 2008

Daso, já vím, ale stejně to teď v počátku nijak neovlivníš :( Já mám takovou náturu, že se věcma předem netrápím, myslím pozitivně a řeším věci, jak přijdou. Ale musela jsem k tomu dojít 😔

dasa24
2. dec 2008

jo míšo to máš pravdu, taky to ted nějak neřeším v hlavě, i díky tomu že chodím do práce, jen chci častější UTZ, kdyby něco tak čím dřív tím líp

jaruska74
2. dec 2008

mala som vlozenych 2, ale jeden den som spinila takze hovoria ze asi jedno odislo a druhe sa chytilo..tak neviem o dva tyzdne ked pojdem na usg budeme mudrejsi

leny2
2. dec 2008

Dáši, gratuluju 🙂 🙂 🙂 Vidíš, všechno dobře dopadlo, ale jsou to nervy, co?

kalka
2. dec 2008

Ahojky holky🙂 Před měsícem jsme prodělala OPU, ale díky OHSS neproběhl ET. Měla jsme počkat na mrchu a 11 DC přijít na UTZ. Mrcha přišla a tenhle čtvrtek budu 11DC. Takže předpokládám, že pokud bude všechno v pořádku, tak bych mohla tento cyklus prodělat KET. Kolikátý DC dělají KET ?.. a neberou se nějaké léky předtím???..

leny2
2. dec 2008

Kalka,
záleží jestli ovuluješ nebo ne. Jestli ovuluješ, nemusíš brát žádné léky, u nás se bral 1/2 Prednisonu od začátku cyklu. Na ultrazvuku 12.-14. den cyklu zjistí jak jsi na tom, když bude vše OK, tak ti píchnou Pregnyl a za 5 dní KET.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre