Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

katuska23
30. jan 2009

holky nechci se mezi vás vtírat...čeká nás osudový KET,náš jediný,první a poslední...máme jen jednoho bojovníčka...

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

sanuska
30. jan 2009

Katuško jaký vtírat, já tady bojuju za každou KEŤandu a ty prej, "že se nechceš vtírat".... Jen tady s náma resp se mnou 😀 pobuď.

Příběh teda máte dlouhý a hrozivý. Neuvěřitelný co se může člověku všechno přihodit ☹ ☹ ☹ ☹
Ale třeba ten jeden bojovníček je ten pravý..... Budu ti straaaaaaaaaaaašně držet pěsti!
Kdy váš KETík čeká??????

nelynka
30. jan 2009

katus citala som ta, velmi som ti drzala palceky...ja som tiez gennetacka, tak som sa trosku aj zlakla 😔

sanuska
30. jan 2009

Nelčo tak aspoň že ti pomasíroval záda, když už jsi položila podlahu......

Kdepak máme dneska Artíka???

katuska23
30. jan 2009

nelynko já vím...ahoj...

sanusko já nevím,snad v březnu...ale jizva je velká,ale prý by to nemělo těhu nijak ohrozit....moc děkuju za přivítání...

nelynka
30. jan 2009

sanus dostala jsem odmenu, nejen zada 😀 😀

katus, urcite ti budem drzat palceky, urcite sa drobec uchyti, zleho si mala uz dost.. 😒

macous
30. jan 2009

Tak holky, pěkně tady kecejte, vylévejte srdíčka, budu se na vás chodit koukat 🙂 hlavně hodně štěstíčka, aby embrijka spokojeně rostla v bříškách 🙂

Katus, tobě jsem psala do IVF září 🙂

jo a Pregnyl se drží v těle cca 5 dní, pak už testy neovlivňuje, takže ten to být nemůže

tohle bylo moje nejoblíbenější téma 😔 ale co, však sem čas od času skočím na pokec 😵

nelynka
30. jan 2009

macous a preco bylo????? 😠

sanuska
30. jan 2009

Maci hele jako proč by jsi sem neměla chodit??? 😠 😕

Nely hmmmmm, že byyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy...? 😀

nelynka
30. jan 2009

sanuz veru veru, dobre myslis ked myslis 😀 😀 😀

macous
30. jan 2009

No si myslím, že jsem už jakože těhu, rady ráda poskytnu, to je jasná věc, ale máte jiné téma než já, vy před KETíkama a nebo po KETíkách a já těhu, vy řešíte to a já zase, kde mě píchlo, co jíst, co nejíst 😀 😀 😀 a tak, ale nebojte holky, ono mi to nedá a stejně se budu na vás chodit koukat, a pak vám zase radit, až budete taky těhulky 😵 😵 😵

katuska23
30. jan 2009

holky prodělala tady některá z vás ket s jedním vajíčkem?měly jste jen jedno na rozmražení?

nelynka
30. jan 2009

mac 😢 😢 😢 😢

macous
30. jan 2009

Katusko, já ne, ale moje kámoška joo, a dneska má z toho 3 letého Honzíčka 😉

Nel - 😀 😀 😀 tohle mi máš posílat 😉

Jdu dát manžovi véču, tak pa pa pa

katuska23
30. jan 2009

mac opravdu?holky myslíte že by vadilo založit diskuzi o tomhle problému?já tu jsem s vámi moc ráda a rozhodně na vás nezanevřu...ale jak jinak zjistím jak na tom byly ostatní...

sanuska
30. jan 2009

Katu nevímm přesně jestli jedno, ale holčina z naaší diskuse měla buď jedno nebo dvě vajíčka.... Má holčičku 😉

Mac no dobrá dobrá. Tak teda zatím a dej o sobě vědět 😉

Nelčo nebuuuul si vystačíme, se nebudem doprošovat neee 😀

Já jdu oloupat brambory, pak zase dorazím.... tak max 10 min 😉

nelynka
30. jan 2009

mac 😀 😀 😀 😀

artep26
30. jan 2009

Ahoj holky,
jdu vás jen pozdravit, dnes jsem nějak neměla čas sem zaskočit.
Zítra odjíždím na týden do Plzně k ségře, budu bez netu, tak doufám že to tu pofrčí. 😀 😀 😀

sanuska
30. jan 2009

Arti ty brďo, tak si to užij. Mi to úplně vypadlo z hlavy 🙂

Katu nebo se zeptej holek na IVF3, nebo to zkus založit, maximálně ti ji admin zamkne. Nic horšího se nestane 😉 Někdo se ti určo ozve.....

nelynka
30. jan 2009

arti tak si to uzi 😀

artep26
30. jan 2009

Sanu budu na vás na všechny moc moc moc myslet 🙂 🙂 🙂
Pa pa pa 😵 😵 😵

mmonna
31. jan 2009

Ahojte koceny..a hlavne nove,nech vam to vsetkym vyjde....
Katka,citala som Tvoj pribeh,a priznam sa Ti,plakala som ako male decko....tiez som bola na pokraji zivota,ked som krvacala priblizne 3tyzdne do brucha a doktori nevedeli,preco ma boli brucho..az po pozitivnych testoch na tehu zistili mimotehu,tak lietali okolo mna..ale to uz mohlo byt neskoro...
Drzim Ti moc moc palce,ked uz mas len poslednu nadej na vlastne babo.....urcite to vyjde.....

Mac,ved prave,ze toto uz nie je nasa tema,proto rozmyslam,ze sa presuniem niekde medzi tehulky,aby sme si porovnavali nase pocity....alebo si vytvorime novu s porodom 07/2009?....co Ty na to?Bude nas tam mozno viac.....

nelynka
31. jan 2009

ale viete co, ani ja sem uz nepatrim, lebo nejdem na KET a dufam ze uz nikdy nepojdem, tak ani ja sem uz nebudem chodit...uz to nie je ani moja tema...tak sa presuvam..papa 😠

sanuska
31. jan 2009

No holky teda tak to vypadá, že teda budu asi ne KETíku sama, no jo no.
Achjo, tak kdyby jste tře va tady o tu diskusi některá brkla, tak písněte... 😅

aliiik
31. jan 2009

tady se ale dějou divný věci, stálice utíkají a kdo nám bude radit....

Chodím do Heliosu v Brně a tam mi žádný pregnyl před tranferem nepíchli. Byla jsem jen ve 14DC na UTZ kde měřili sliznici, která snad měla 14mm. Vyfasovala jsem od té doby ten Utrogestan a Ethynilestradiol (nevím na co přesně je protože je to německý lék, dr mi to určitě vysvětloval, ale to bylo naposled v květnu, kdy IVF dopadlo na 1*) a to jsem brala 5 dni před a 20DC byl transfer a stejné léky mám do teď.

Dnes jsem 11 den po KET.
Tak jsem ráno testla a žádná druhá čárka tam nebyla ☹ v pondělí si budu volat do caru a asik v úterý na krev. Dokonce jsem ráno i slabě zašpinila, tak to začínám fakt vidět v černých barvách. Je to už můj 2 KET a skoro mám pocit, že otěhotnět po KETu je fakt zázrak....
Ještě máme jednoho mražáčka a když to nevyjde ani s ním tak pak asi znovu IVF. Jsem z toho všeho trochu zklamaná.

Katuska držím palečky aby to s tím vaším jediným bojovníčkem dopadlo na jedničku 🙂

sanuska
31. jan 2009

Aliii ahoj, jdu tě dočísts 🙂 Aspoň ty jsi nezradila 😀

sanuska
31. jan 2009

Ali nebuď z toho zklamaná. Je to těžký, ale nesmí to člověk vzdát..... KETy se taky krásně dařej, ale holt u někoho to sem tam vázne nooo (jako například u mě 😀 ). Je to někdy na palici, ale vydrž holka vydrž!!!

Pregnyl ti nepíchali, takže asi taky neovuluješ co......

aliiik
31. jan 2009

sanuska: je mi to fakt záhadou, protože co car tak je to vždy jinak. Neznám tvůj příběh, takže pořádně nevím, jakým bojem procházíš. Myslím si, že normálně ovuluju, ale doktor v caru to nijak nezkoumal.
Mám v tom hojkej.
před ivf v květnu jsem prošla nějakýma vyšetřeníma, ale u mě to bylo vše dobrý až na štítnou žlázu, tu jsem začala před rokem léčit, ale dávka léků je v podstatě minimální
Před ivf jsem si měřila BT a výsledky odpovídali pravidelné ovulaci. Tohle doktoři asi u mě dál nezkoumali. Nikdy jsem neměla cystu nikdy žádný nález nic. Jen máme špatné spermijky. Zde je kámen úrazu.

aliiik
31. jan 2009

Myslela jsem si, že když nám pěkně vyšlo ti ivf (až na ten neštěstný potrat) tak že i s KETem to půjde. Neblázním z toho jen je mi to líto.
To víš, že to budu koušet dál a dál a dál, dokud si nepochovám vlasntí 😉 😉 😉

sanuska
31. jan 2009

Ali ahaaa, tak to já žila v tom, že když máš normálně ovu, tak jdeš na UTZ jestli ti tam roste folík, když jo, tak ti llupnou pregnyl, aby ti prasknul a pak se jde na KET... No ale to já jen tak znám z vyprávění. Já ovu nemám, takže u mě se kontroluje jen sliznice jak roste po Estrofemu.
No jestli si to nějak přelítneš, tak když jukneš do mého albíka, tak si to tam tak nějak píšu co a jak jsem na tom....... 😅 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre