Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

kefalinek
14. máj 2010

wal my mame ist 24.5 na sono, a potom za 5 dni na vklad, kam chodis do centra??? my by sme chceli si dat vlozit 2 blastocysty...

anikka
14. máj 2010

walle, ja uz stvrty den beriem lieky pred KET, tak budem par dni pred tebou 😎

kefalinek
14. máj 2010

anikka tak to sme presne an rovnako 😀 😀

lucia.kl
14. máj 2010

walle - oni mrazia nejake embrijka hned po oplodneni - preto len dvojbunkove a ostatne nechaju na predlženu, ja som to mala tak isto 5 mrazili a 5 nechali sa kultivovať, potom mrazili tie čo ostali a nevkladali pri ET.

isoptinka
14. máj 2010

awe:
chrobacek:
evik73:
Holky, díky všem za podporu, HCG nám skočilo do druhého dne ze 65 na 105 😲 (což jsem opravdu nečekala), tak je to snad na dobré cestě, UZ mám až 24.5., tak uvidíme jak se to bude vyvíjet dál...... 🙂

evik73
14. máj 2010

Isop tak to je výborná zpráva,hlavně,ať se vše dál vyvíjí skvěle a miminko roste,moc moc držím palečky!!!!!!!

isoptinka
14. máj 2010

Domluvila jsem se, že na krev už nepůjdu a přijdu rovnou na UZ, a bude to buď a nebo.... Včera jsem byla v Hradci na zkoušce z gynekologie a porodnictví tak mi z toho bylo zle a navíc jsem ve středu nebyla schopná se učit...... ale dala jsem to....

awe
15. máj 2010

isoptinka - jeeej, to je super spravicka, ze hcg sa zvysilo, neboj, hlavu hore a uvidis, vsetko bude v poriadku, ked pojdes na uzv, tak uvidis uz malinku bublinku 😵 gratulujem ku skuske 😉

vitam nave cakatelky na KET, vitaj wall 🙂

kocky - ja som dnes, ked neratam den transferu 7 den po KET a cakaaaan 😀 😕 asi kupim nejake dva testiky, nech buduci tyzden ocikam a uvidime...krvicka az v piatok 😝

dnes tu cely den nebudem, tak vam prajem krasny vikendik 😵

soni1
16. máj 2010

Ahojte, ako dlho trvá príprava na KET a čo všetko to obnáša? Ďakujem.

evik73
16. máj 2010

Ahoj děvčátka 😀
Awe určitě vydrž aspoň do toho 10 dne s testováním 🙂 A určitě už čárka vyleze,budu moc moc držet palce!!!!

Soni,záleží,jestli budeš mít stimulaci sliznice,nebo ti roste dobře v přirozeném cyklu.Pokud bude podpora léků,tak já jsem od 2DC začala zobat Estrofem,11 DC na kontrolní UTZ a 15 DC byl KET.

soni1
16. máj 2010

Ďakujem. A KET ti vyšiel? Koľko embr. ti vkladali?

pimma
16. máj 2010

isoptinka . . to vyzera super, nech ti to vyjde 🙂
awe .. drzim palce 😵
ja idem na ket v utorok. stredu sa uz chystam do prace. ostavali ste po ket dlho doma? ja som bola po et tyzden a nevyslo to.

evik73
16. máj 2010

Soni jojo Ket vyšel a nechala jsem si zavést dvě embryjka...raději jsem to pojistila,pže Et nevyšel a to jsem dala jen jedno.Měla jsem trochu strach z dvojčat,ale zvládlo by se to,zvládli to jiní,takl proč ne my 😀 A kdy to u tebe vypadá na Ket?

Pimma tak držím palce na úterý,ať je Ketík úspěšný,já na něj nedám dopustit!!!! 🙂 🙂 Já do práce nechodím,takže jsem pořád doma,ale možná bych raději chodila,někdy je hrozná nuda.....pokud nemáš náročnou práci,tak klidně jdi,miminko se nevyleží,jen to chce se trochu šetřit.

soni1
16. máj 2010

Mne tiež pri prvom ET zaviedli len jedno embryjko, ale to sa tak rozhodol lekár. Teraz keď to bude možné, dám si zaviesť určite dve. A tebe sa koľko prijalo?

soni1
16. máj 2010

Nad KET rozmýšľam tak o mesiac, dva. Ešte uvidím ako mi to vyjde časovo.

awe
16. máj 2010

evik - dakujem 😉 zatial som testik nekupila, dnes som aj s dnom transferu 9 den, zajtra mozno kupim testik a v utorok rano vyskusam, uvidim, ci vydrzim dlhsie ako do utorka 😉 priznaky nemam...ale pokial nemam MS, tak nadej je stale 😵 😵 😵

pimma - ja som sa snazila viac menej oddychovat len v den KET-u, na dalsi den som uz fungovala normalne a do prace som isla na treti den, teraz uz ficim uplne klasicky, upratujem, pracujem, proste, ak to ma vyjst tak to vyjde 🙂

kocky - vsetkym vam velmi drzim palce, nech je vas KET-ik uspesny, evik nam je pozitivnym prikladom 😉

awe
16. máj 2010

soni - a tak ako ti pisala aj evik, mozes mat KET bud v prirodzenom cykle alebo v stimulovanom, ja som brala od 1DC estrofem na rast sliznice a potom od 14DC aj utrogestan, KET bol 18DC.Ak bude pozitivny vysledok, budem brat tieto dva hormony az do 12tt 😝

evik73
16. máj 2010

Awe to máš pravdu,pokud nedorazila mrška,tak je šance veliká.Hlavně na příznaky se taky nedá spoléhat,ne všechny kočky nějaké mají,někdo ani ťuk a je to tam!!!!Tak ať si koupíš takový testík,který ukazuje // 🙂

Soni chytlo se nám jedno miminko,za což jsem strašně ráda....přeci jen,nejsem už nejmladší a s dvojčátkama by to bylo určitě složitější!!!Věřím,že s jedním prcíčkem to zvládneme až do úplného konce bez nějakých problémů.

Všem vám tady držím pěsti,ať vám to s miminkama vyjde co nejdřív a jste taky tak šťastné,jako já. 😉 😉
Jak říká Awe,jsem vám pozitivním příkladem 😀 😀

awe
16. máj 2010

evik - dufam, ze v lekarni taky testik s // zozeniem 😉

evik73
16. máj 2010

Awe určitě seženeš 😉 😉

awe
16. máj 2010

evik - a ty sa ako citis? uz su aj nejake tehu nevolnosti? 😉

tinockab
16. máj 2010

Ahojky holky...Nevíte jak dlouho se čeka na KET po IVF? Ja jsem ted po transferu a nevim jeste jak to dopadne 🙂 díííííky

evik73
17. máj 2010

Pěkné ránko 😀
Awe musím to zaklepat,ale zatím jsem bez nevolností a naprosto v pohodě!!!!Jen pořád něco jím,mám hlad a hlavně chutě 😀
Tinockab nemysli teď na Ket,když jsi po transferu 😒 Musíš věřit,že to vyjde a Ket nebude potřeba 🙂 🙂 Ale jinak můžeš hned na Ket,tam není potřeba žádná pauza jako mezi IVF.

tinockab
17. máj 2010

Evik - Dekuji moc za odpoved a budu doufat že to nebudu potrebovat 🙂

vaskovamaria
17. máj 2010

ahojte som po neuspesnom ivf kedy mozem ist na 2 ivf . 🙂

evik73
17. máj 2010

Tinockab já doufám,že Ket nebude potřeba,letos je totiž strašně plodný rok a téměř každá holčina otěhotní,což je super!!!! 🙂

Vaskovamaria mezi jednotlivými IVF je doporučená doba 3 měsíce,aby si vaječníky odpočinuly od náporu stimulace,ale také záleží na jednotlivých Carech,někde ani tuto dobu nedodržují 😒 Záleží na spoustě věcech,např.kolik jsi měla folikulů atd.....ale je lepší nechat tělo oddychnout a neuspěchat to 🙂 Moc držím palce,aby 2 IVF bylo úspěšné!!!!!

evik73
17. máj 2010

Vaskova Maria teď jsem četla ve tvém Nicku,že jsi přišla o mimi v 10 tt ☹ ☹ To je mi strašně moc líto,myslela jsem,že to vůbec nevyšlo,takto to muselo být hrozné,už proto,že já jsem taky v 10tt a člověk si myslí,že už má vyhráno a není to pravda.Přeji ti hodně moc síly a hlavně energie do dalšího pokusu...

vaskovamaria
17. máj 2010

evik Dakujem dufam ze na druhy krat vyjde.

pimma
17. máj 2010

evik, dakujem 🙂 zajtra idem na vec 😵 uz sa tesim
ostatnym drzim silno palce 😵

kefalinek
18. máj 2010

prosim vas uzivali ste niektora ethinylestradiol, chcem sa len spytat uzivala som jednu tabletku a odo dnes mam dve, lenze ja som sa v tom chaose zabudla dokiho spytat ci dve naraz alebo dve za den pribalovy letak je v nemcine a moc sa z toho neviem vysomarit. poradte prosim az nieco nedoser...am

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre