Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

awe
6. júl 2010

@kessinkaa a
@jani2 blahozelam vam k // kocky 😵 😵 😵

soni1
6. júl 2010

Baby, ďakujem, tak teraz ste ma veľmi potešili a vám samozrejme gratulujem. Toto bolo vaše 1. KET, kde vám ho robili?

crca
6. júl 2010

Soni ,já jsem ten zdárný příklad 😀 Po Ketu mám dvojčátka 😉 Nic se neboj,úspěšnost je sice malinko nižší,ale opravdu to záleží na kvalitě embrií 😉 Děti mám zdravé se vším co mají mít,čilí jsou až až a narodili se v ukončeném 38tt(takže vlastně úplně donošené) 😉

awe
6. júl 2010

@awe ja mam za sebou 2xIVF, jedno uspesne, ale zial nedopadlo to nakoniec dobre 😔 a KET prvy a uspesny 😵

kessinkaa
6. júl 2010

@jani2 mám dvě osmibuněčné.Na krev jdu v pondělí

crca
6. júl 2010

A to jsem je měla zamražená půl roku 😀

kessinkaa
6. júl 2010

@awe dííííííííííííííííííky

awe
6. júl 2010

@crca mas krasne deticky 🙂

soni1
6. júl 2010

awe, gratulujem aj tebe a koľko bunkové embryjko si mala?

awe
6. júl 2010

@kessinkaa ciarocka uz bude len silniet a v pondelok daj vediet, ake vysoke bolo HCG, ci bude jedna bublinka alebo dve 😉

awe
6. júl 2010

@soni1 ja som mala blastocystu, vyse 100 buniek.

derylka
6. júl 2010

Babulky... ani neviete akú radosť mi robíte.. 😉 . nás KET čaká budúci týžden... (presný termín sa dozviem teraz vo štvrtok)... a dúfam .. ked sa to tu tak krááásne rozbehlo že ja to nezastavím.. 😀 ...

chrobacek
6. júl 2010

@crca krása se kochat dvojčátkama snad budeme mít i my to štěstí 🙂)

všem se // držím palce 🙂

kessinkaa
6. júl 2010

@soni1 1IVF ET neg,3x KET neg,2IVF ET pozitivní 6tt SP ,KET snad pozitivní

mirm
6. júl 2010

@kessinkaa gratulujem 🙂) mozno aj dvojicky budu 🙂

jani2
6. júl 2010

@kessinkaa - tak ja idem na krv už v piatok...sa teším aj bojím! 😉 ..ja mám vloženú len 1 blastocystu!
@crca - no tak ja mám tie moje mrazáčky zamrazené už 3 roky!

soni1
6. júl 2010

kessinkaa, a koľko bunkové embyjo si mala?

awe a po rozmrazení by sa dalo požiadať o predĺženú kultiváciu, či to už je neskoro?

kessinkaa
6. júl 2010

holky taky se bojím......po tom minule,budu v klidu,až v březnu

kessinkaa
6. júl 2010

@soni1 soni ted jsem to psala, 2x osmibuněčné

jani2
6. júl 2010

@kessinkaa - a prečo si mala minule SP? 😢
@soni1 - neviem, či sa dá po rozmrazení požiadať ešte o PK....väčšinoou sa mrazia už blastocysty.

jani2
6. júl 2010

@kessinkaa - no tak ak to boli len 8-bunkové, tak ti testík nabehol pozitívny celkom skoro...ja by som to videla na dvojičky! 😉

kessinkaa
6. júl 2010

@jani2 no klidně at jsou!!!Budu ráda.No to nikdo neví,prý se to stává 😢

soni1
6. júl 2010

Ako to vlastne funguje po tom rozmrazení? Koľko ich pozorujú či sa delia?

jani2
6. júl 2010

@kessinkaa - tak teraz budem veľmi držať palce, až všetko dobre dopadne! 🙂
@soni1 - v niektorom CAR rozmrazujú 20 min pred KET - to sa mi zdá ale dosť narýchlo, niekde o deň skôr. Mne rozmrazovali deň vopred - poobede, na druhý deň ráno sa embryologička pozrela, či je embryjko OK, či sa delí.

soni1
6. júl 2010

A keď mám tri zmrazené embr., tak to mi rozmrazia všetky tri a budú ich pozorovať či sa delia a keď chcem, aby mi vložili dve, tak to jedno zase zamrazia?

jani2
6. júl 2010

@soni1 - znovuzamrazovať sa už nesmie. Koľko embryjok rozmrazia závisí do každého CAR zvlášť. Kam ty chodíš? LEbo v niekde mrazia po jednom embryjku, niekde aj po 3 naraz a potom ich musia aj naraz rozmraziť. Takže presnú odpoveĎ ti nedám. 😒

soni1
6. júl 2010

Chodím do Iscare.

jani2
6. júl 2010

@soni1 - aha tak to neporadím, skús zájsť do témy Iscare, tam žienky budú vedieť ako je to v ICsare zaužívané...po koľko sa mrazí, kedy rozmrazujú a tak! Ja chodím totižto do Heliosu v Martine.

soni1
6. júl 2010

Aha, ale aj tak ďakujem za info. Dúfam, že nám to vyjde.

jani2
6. júl 2010

@soni1 - pevne verím, že áno...a daj o sebe priebežne vedieť! 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre