Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

jani2
23. jan 2010

..aha, tak tam bol pes zakopaný 😉 ...ja som teda nevšímavec!!!!

rebeca_1
23. jan 2010

Ale nie Jani2, to sa len nudim, tak si studujem aj Vase pasy alebo profily. Vobec nie si nevsimavec...

fiallinka
23. jan 2010

rebeca: to je dobře, nezatěžuješ se ničím postatným a vlastně odpočíváš...

rebeca_1
23. jan 2010

Hej Fialinka, budem doma este 14 dni. Tak sa na konikovi zabavam. Sme tu skvela partia, podporujeme sa tu navzajom... A to je podstatne. Ja mam doma sice aj skveleho manzela, ale babska podpora je babska podpora!

mirenkam
23. jan 2010

ahoj holky, no já nic necítím, je mi úplně normálně, prsa nebolí, břicho nebolí.... jen to nachlazení...tak to bude asi blbý, když nic necítím - se toho testu hrozím ☹

rebeca_1
23. jan 2010

Mirenkam, nemusis nic citit. Aj take baby tu uz pisali a boli tehulky.
Este to moze klapnut. Skus este zabojovat!
Ty mas myslim v pondelok test, budem ti velmi silno drzat palce.
A testik doma si neskusala?

fiallinka
23. jan 2010

mirenka: fakt, nejlepší příznaky, žádné příznaky...vždyť většina ženských, co otěhotní normálně, to fakt před termínem ms vůbec neví 🙂, to jen my se moc pozorujeme a pochybujeme...

rebeca: taky bych potřebovala klid doma... já teda doma jsem, ale s malým, takže to o klidu moc není, nicméně po tom ketu se snad manžel zapojí zvýšeně aspoň odpoledne 🙂

mirenkam
23. jan 2010

Ještě jsem zapomněla Andy gratuluji a držím pěsti, jé vy se s Mikat máte... 😉
Já asi zkusím test zítra, ale moc se mi do toho nechce.... Já jediný co, tak mám pořád teploty....
Dobrou noc 🙂

rebeca_1
23. jan 2010

Urcite Fialinka, po KET bude k tebe manzel urcite pozornejsi i ked ja si myslim, ze mas skveleho manzela. S malymi detmi to uz tak je, to su nase male, mile zivly! Budes to mat rcite trosku stazene oproti mne ale mi ta tu podrzime...
Manzel sa o maleho urcite dobre postara a nech pekne zapoji aj obidve babicky aby mamicka mohla hlavne prvych 48 hodin vela oddychovat....

mirenkam
24. jan 2010

ahoj holky, tyk negativní ☹

baraf
24. jan 2010

dobré ráno,hezkou neděli 🙂

mirenkam-to je mi líto......

fialinka-můj manžel se po KETu taky zapojil,normálně bývá přes týden hodně v zahraničí, ale teď si vzal volno a stará se.Dělá fakt všechno i peče bábovku 😉 jezdí s malým do a ze školky a tak....

já odpočívám, pořád špiním, břicho bolí jak na ms - to už od začátku. tak uvidíme. stále doufám, tak snad pak nebudu moc zklamaná a smutná. asi jsem moc "rozmazlená" IVF nám vyšlo na poprvé, první KET teda skončil revizí,ale chvilku jsem taky byla těhulka....

baraf
24. jan 2010

rebeca-co tvoje nachlazení?

onno
24. jan 2010

Ahoj v červnu se chystáme jít na Ket ,ale mám z toho obavy.Mám dvouletého chlapečka po IVF-ICSI prodlouženou kultivaci+ asistovaný Hatching malej byl z 8 buněčný embryjko.Máme 3 zamražená .Myslím že jedno je 7 a ty dvě 6 nebo pěti to nevím jistě.Švagrová byla na Ket a nic.Napište mně prosím jak to probíhá.Dík 🙂

baraf
24. jan 2010

Onno-já šla k dr. na kontrolu jak roste sliznice a protože rostla málo, dostala jsem estrofem od 2.DC. pak jsem šla znovu mezi 10.-12.DC na kontrolu sliznice a naplánovali mi KET (16.DC). začala jsem brát ještě utrogestan od 12.DC. po KETu jsem ležela asi hoďku v CARu a teď odpočívám už doma. 😉 tak hodně štěstí!!!

onno
24. jan 2010

Moc děkuji Vám taky. 🙂

inza
24. jan 2010

ahoj, dotaz na to kdyz jste nekdo braly estrofem 1-1-1 zda vám po nem bylo blbe nebo ne.

baraf
24. jan 2010

inza-já ho tak beru. špatně mi není, jen mě asi 2x bolela hlava tak normálně a jednou tak,že jsem nebyla schopná fungovat.

rebeca_1
24. jan 2010

Mirenkam je mi to velmi luto, skus este verit na zazrak!

Baraf, zda sa mi ustupuje. Dnes som aj dlhsie zostala v posteli, inak som len pod dekou v obyvacke. Zatial je to dobre, no uvidime. Nechcem si davat ziadne lieky, musim to nejako vydrzat. Pokial sa da, je dobre.

rikuska21
24. jan 2010

Inza mna po estrofeme bolela 10 dni neprestejne hlava, potom som mala tri krat ukrutnu migrenu, kazda reagujeme inak ale moze to bat z toho estrofemu, tie bolesti hlavy,
Babulky, pocit nachladnutia po Ket je u niektorych uplne normallny, aj ja som bola nachladnuta, a aj ine babule, tak ziedne strachy, vam totiz klesla imunita a takto sa to zobrazi, hlavu hore.
rebaca mas IP uz dlho

rebeca_1
24. jan 2010

Dnes som si spravila na facebooku test "co ta caka v roku 2010?" a vysiel mi prirastok do rodiny..

baraf
24. jan 2010

tak jsem začala krvácet...... 😒 ☹

děkuji všem za podporu a držím palečky a přeju hodně štěstí!!!!

rebeca_1
24. jan 2010

Baraf utekaj k lekarovi, aj ked je to este velmi skoro! Bezkaj, mozno to lekar este zachrani.

rebeca_1
24. jan 2010

Baraf ja som si ta pomylila, prepac! Ty si sa asi netestovala doma, ze? Tak to ti je potom asi zbytocne utekat k doktorovi.
Mrzi ma to, je to smutne ale musime zobrat vsetko, co nam zivot do cesty dava.
Mozno este krvicka nieco ukaze.
Viem ze si velmi smutna, ale ty mas aspon krasneho, zdraveho Lukaska, svoju lasku a my tu niektore nemame este ani to jedno babenko.
Prajem ti vsetko dobre, neboj pride cas a otehotnies... Mozno uz o 2 mesiace, treba len verit!

baraf
24. jan 2010

Rebeca-děkuji moc.... ne,ne zatím jsem netestovala, až př. týden. však to nějak dopadne. smutná samozřejmě jsem, ale mám aspoň Lukáška 😉

soni1
24. jan 2010

Ahojte, potrebovala by som poradiť. Včera som si prvýkrát kúpila ovu testy, že ich odskúšam. Zobrazila sa mi druhá čiarka, ktorá bola taká slabšia, no na letáčiku som sa dozvedela, že aj vtedy je test negatívny.
Včera som bola 12DC, tá slabá čiarka znamená to, že keď by som si robila ovu testy napr. o 2, 3 dni, tak mi čiarka zosilnie? Alebo to nemusí byť pravidlom? Ďakujem.

jani2
24. jan 2010

dnes som pridala novinky, nad ktorými som dlho váhala, či ich tam vôbec dať....nakoniec som ich zapísala, ale verte, že som ich tam dávala s ťažkým srdcom 😔
mirenkam - ja viem aký je to strašne smutný pohľad na jednu čiarku na teste, keĎ človek tak moc dúfal a veril, je to velikánske sklamanie.... 😢
baraf - to je mi moc ľúto.... 😢, aspoň nech ťa malý Lukáško uteší.

fialinka - no ja som tiež zvedavá ako budem po KET-ku fungovať s malou, aj keď ju už moc nenosím, musím ju zdvihúť do jedál. stoličky, na záchod, do autosedačky....žiadne leženie v posteli a oddychovanie už nehrozí 😢 ...ale budem aj tak veriť, že sa azda zadarí 😉
rebeca - tak sa len pekne vylieč a zrejme ten facebook nekecá a namiesto nachladnutia sa vyhrievaš pod dekou kvôli bábätku, bodaj by tak bolo! 😉
Rikuška - ty máš v pase info, že si v novembri bola na KETe...pôjdeš ešte na Ďalší, keďže si mala OHSS, tak počítam, že máš viac zamrazených embryjok

mirenkam: 13.01 – KET, vložená blastocysta, 24.01 test – negat.
mikat: 13.01 – KET, vložené dve blastocysty, 19.01 test // , 25.01 test-krv
modena: 13.01 – KET, vložené dve embryjka, 25.1 test
katne: 14.01 – KET
baraf: 18.01 – KET, vložené dve embryjka, 24.01 krvácanie
andi2 – 18.01. – KET, vložené dve morulky, 23.01 test // - zatiaľ potichučky
rebeca: 20.1 – KET, vložené dve blastocysty, 03.02 test
evaav: 26.1 – UTZ
fialinka: 27.01 - KET
atlaselka: 25.01 – UTZ
venika: 27.01 – UTZ
jani: 30.01 – UTZ
insolka: čaká na ms

baraf
24. jan 2010

jani2-Lukášek je veselej a rošťák, tak ani tolik nesmutním...

fiallinka
24. jan 2010

mirenkam: to je mi moc líto, ale co kdyby ještě náhodou..
baraf: to je fakt divné, tak brzo ☹, ach jo... a nemůže to být fakt jen špinění?
jani: já si říkám, že s malým mimčem sice nedokážeme ležet, ale zase je to prostě něco jiného, už se na to tak neupínáme, tak možná to taky más svůj význam...

soni: může to tak být, čárky se zesilují

jani2
24. jan 2010

baraf - to je fajn, že to tak berieš...ale toho súrodenca sa dočká! 😉

evaav
24. jan 2010

jani2 a fialinka já taky nevím jak to pak budu doma zvládat s malou manža říkal,že by si snad na dva dny vzal volno
a jak dlouho se musí vlastně po tom KETU ležet? Já jestli si pamatuju dobře tak po IVF jsem vydržela ležet asi jen dva dny možná tři pak jsem chodila na procházku tenlkrát unás začínali strašná vedra.
baraf-hodně sil jen at tě malej rozveseluje

já jsem zvědavá na to úterý je to napínavé jak to dopadne ale trochu začínam mít ztoho strach tenkrát po IVF jsem tak nějak tomu věřilla,že to dopadne,říkala jsem si proč ne? Neměla jsem o tom žádné informace neměla jsem žádný internet jen jednu kamarádku co tím prošla a má z prvního IVF dvojany tak mě o žádných negativních věcech neříkala,jen si pamatuji jak když jsem šla na krev tak jedna paní co šla se mnou se mě ptlala co a jak tak jsem říkala asi dobrý že ms.nepřišla tak asi dobrý a ona na to ,že to nemusí znamenat,že to vyšlo tak mně vyrazila dech a dvě hodiny co jsem čekala na hcg jsem byla pěkně nervozní,test jsem si nedělala nějak jsem si myslela,že to není nutné pamatuji si že hcg bylo nízké jen přes 70 a to až další čas přes unternet jsem se dozvěděla,že to může být nějaké biochemické těhotenství ale přesto to dopadlo.No ale ted má člověk více info.tak nevím co je lepší,ale jsem ráda že je tahle diskuze a že jste t vy všechny 🙂 🙂 a pěkně se podržíme a podpoříme 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre