Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

rebeca_1
28. jan 2010

Fialinka aj mna bolelo a teraz citim taku ako keby elektriku a sem-tam pichnutie.
Ale ty si vlastne dnes 1. den po KET, tak si myslim, ze to uplne v poriadku.
A inak ako sa citis?
Skoda, ze nemozes co najviac oddychovat ale Fiallinka aj to nie je nikde dokazane, ze klud na lozku pomaha k uspesnosti. Tak si to vobec nevycitaj! Len nedvihaj tazke aj ked viem ze pri Juraskovi sa to asi velmi neda.

rebeca_1
28. jan 2010

Ahoj Modena, preco si nebola na krvicke uz dnes? My tu vsetky cakame od teba na uzasnu spravicku.
Ani si doma netestovala? Vobec si neskusala?
A ako sa citis?
V pondelok budem na teba mysliet, drzim palceky uz teraz!

modena11
28. jan 2010

Já má dělat testík až v pondělí,na krev jít ani nemám!No neuźkusila sem to no,sem zbabělec říkala sem si,že to rozlouskne menstruace a že bud příjde nebo ne!!!Jo tak v podstatě dobře,jen podbřišek se ozývá tak nějak,ale jinak asi dobrý!!!!jooo,děkuji!!!

baraf
28. jan 2010

Modena-tak držím palečky!!!!! jak je?

baraf
28. jan 2010

aha, už jsi stihla napsat.

modena11
28. jan 2010

Jen se snažím stát pořád na zemi,moc se netěším,abych nebyla moc zklamaná!!!!

jani2
28. jan 2010

ahojte dievčatá,
vy sa snažíte s píšete a píšete...aspoň mám večer čo čítať 😉 fialinka vidím, že s kľudovým režimom, to u teba nie je až tak ružové...počítam, že aj s mojou malou to tak asi bude. Ale vravím si, čo sa má stať sa stane, nemôžem malú úplne zanedbať 😉

mirenkam: 13.01 – KET, vložená blastocysta, 27.01 krv– negat. 😢
mikat: 13.01 – KET, vložené dve blastocysty, 19.01 test // , 25.01 krv HCG 562
modena: 13.01 – KET, vložené dve embryjka, 25.01 test ???
katne: 14.01 – KET, 26.01 test ???
baraf: 18.01 – KET, vložené dve embryjka, 27.01 krv – negat. 😢
andi2 – 18.01. – KET, vložené dve morulky, 23.01 test // - zatiaľ potichučky
rebeca: 20.1 – KET, vložené dve blastocysty, 03.02 test
astrid: 26.01 – KET, vložené tri embryjka, 09.02 test
fialinka: 27.01 – KET, vložené dve embryjka 8- a 4-bunkové, 10.02 test
atlaselka: 30.01 – KET
venika: 02.02 – KET
cisielko: 29.01 - UTZ
jani: 30.01 – UTZ
insolka: čaká na ms
evaav: čaká na ms
anii: čaká na ms
paraple: čaká na ms

venika –čo viem, tak 8 mm je už v pohode a ako píšu dievčatá, ešte dorastie 😉
anii – toho bábätka je mi ľúto 😔 ...... inak je to zvláštne, že predtým si problém so sliznicou nemala a teraz áno...ale ja verím že doktori v CAR niečo vymyslia, možno by fakt stačilo dať iné tabletky.
Evaav – tak ty ešte odkládaš staré tehu- testíky?...aj ja som si ich chcela nechať, ale ako som prišla po tom predčasnom pôrode z nemocnice a bez detičiek, tak som všetko v zlosti vyhádzala do koša...teraz mi je to aj ľúto, lebo Janinku mám predsa u seba....si pamätám ako som si ich obzerala v tehu skoro každý deň, bol to pekný pohľad 🙂
Rebeca – neboj, toto KETko výjde 😉 ...sa ti nedivím, že sa IVF bojíš, čo som čítala od ostatných dievčat, tak OHSS nie je bohviečo...zvyčajne prichádza keĎ bývajú vaječníky polycystické....je to aj u teba?
Baraf – tiež ťa tu veľmi rada vidím, veru neviem ako premenujeme túto témičku keĎ KETy prebehnú, či už tak alebo onak....chýbali by ste mi....a tých vajíčok si mala teda véééľa, asi najviac čo som zatiaľ počula 😨 ....ja som ich mala 22 a to som si myslela aká som frajerka 🙂

..inak dnes som bola u mojej gyndošky na preventívke, tak pozrela aj UTZ a sliznica je 9,5...som rada, že to viem, aspoň nepôjdem v sobotu do CAR nervózna...tiež kukla na vaječníky, sú tam folíky, ale žiadny dominantný, takže bez liekov by u mňa asi KET tiež nebol....

rebeca_1
28. jan 2010

Modena, ty vobec nejdes na krv? To je divne...
No ja by som uz 14 po KET urcite doma testovala. Hlavne ked nejdes na krv.
Velmi ti drzim palce, aj na nohach! Tfuj-tfuj!!!!

baraf
28. jan 2010

modena-to určitě klaplo, uvidíš!

modena11
28. jan 2010

Děkuji moooc,možná zítra testnu ale ještě nevím!!!!!Ani na sobě tak nějak nic nepocituji,asi třeba nemusim no nevim!!!

jani2
28. jan 2010

modena - ak doteraz neprišla ms, tak ja to vidím veľmi nádejne 😉 ...a tiež by som s testovaním už nevydržala..tá zvedavosť by ma nahlodávala 😉 ..ale je to len na tebe...verím, že to v pondelok bude super správička 🙂 .

baraf
28. jan 2010

když to tady tak čtu, tak jsme si každá prošla všelijakým trápením. pevně věřím, že se to konečně v dobré obrátí

modena11
28. jan 2010

No právě že čekám a ono nic a vždycky mě při ní hodně bolelo břicho,sice cítím podbřišek ale zdá se mi že je to taková jiná bolest,no uvidí se!!!!

rebeca_1
28. jan 2010

Ano Modena, otestuj sa zajtra!!!! 😉
A daj nam vediet!
Nech nam vylepsis statistiku tabulky! 🙂
A aj nas trosku rozveselis. 😵

baraf
28. jan 2010

mějte se tu hezky, holky, jdu si lehnout. Luky mi omarodil, má teplotu a hrozný kašel. vypadá to na špatnou noc,tak ať něco naspím.
myslete pozitivně a hezké sny!

rebeca_1
28. jan 2010

Presne Modena aj ja to takto citim, ale uvidime...

modena11
28. jan 2010

No uvidím,ještě se to nějak vyvrbí,třeba se mrcha červená do rána dostaví,znáte to!!!!!Ale určo dám vědět!!! 😉

rebeca_1
28. jan 2010

Drzim palceky, uplne moc!

modena11
28. jan 2010

J8 tobě tak,děkuji všem!!!!!!

jani2
28. jan 2010

modena - tiež veľmi držím palce! 🙂
baraf - ach jaj, to je ten prvý rok v škôlke...ja už sa toho tiež hrozím. Viem si túto noc u vás predstaviť 😒 ..až je Lukáško čo najskôr zdravý!!!!

astrid55
28. jan 2010

caute baby,

mate niektora skusenosti s lepidlom pri transferoch? Ja som sa o tom akurat docitala na inom fore. Neviete ci to funguje? vdaka za odpoved

modena11
28. jan 2010

Děkuji ,dobrou noc a ozvu se tak papapap

jani2
28. jan 2010

astrid - tiež som o tom čítala...ale nejak si myslím, že je to taká zbytočnosť...ak je embryjko životaschopné, nepotrebuje žiadne lepidlo...to je ale len môj pocit 😉
modena - tak zajtra čakáme! 🙂

baraf
28. jan 2010

jani-on právě moc nemocný nebývá, vlastně za těch 5 měsíců ve školce to je poprvé. tak to je dobrý.. akorát když už marodí,tak to pak stojí za to.
tak a už jdu fakt spát 😉 Dobrou noc!

h.jitka
28. jan 2010

holky díky za odpovědi. normálně asi se u mně objevily nežádoucí účinky estrimaxu. už asi dva dny je mi ráno tak jako blbě od žaludku. už abych to svinstvo přestala brát. ☹

rebeca_1
28. jan 2010

H.jitka, a ty si pred KETom alebo po KETe?
Ja si teraz neviem v rychlosti spomenut.
Asi bude najlepsie kontaktovat lekara.

h.jitka
28. jan 2010

jsem před KETem

rebeca_1
28. jan 2010

Fiha a uz ti je zle? Kedy mas KET, kolky den cyklu? Radsej zavoĺaj doktorovi, mozno ti este zmeni lieky..
Inak mne presne takto zacala pri IVF programe hyperstimulacia. Ale pri KETe som o hyperstimulacii nikdy nepocula.
No budem ti drzat palce! 🙂
To nas velky udel, tie ihly, tablety, narkozy, a ambulancie... ☹ ☹

h.jitka
28. jan 2010

fakt divné. včera se mi chtělo zvracet, když jsem jenom cítila sýrovou bulku. ale je to jenom chvilkové. na utz jdu příští týden v úterý a za týden v pátek možná KET.

fiallinka
28. jan 2010

jani: to máme tu sliznici stejnou, že by dobré znamení? 😉
rebeca: no taky jsem ten ohss zažila a nic moc, ale mně bylo blbě spíš jakoby od střev...ale při ketu to nebývá...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre