Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

elana
21. júl 2010

oprava, o tři dny samozřejmě🙂 4b jsou po 48hodinách, blasty 5.-6.den.

gejbicr
21. júl 2010

Ahojky kočky,můžu se k vám přidat??chodím tady na jinou koníkovskou dizkuzi:--)))máme za sebou 2x IUI,3x IVF-tedy jen jednou došlo k ET-dvě embr.-výsledek negat.,potom podruhý byly špatný vajucha,takže pokus stornovali,ted potřetí vše ok,ale zase byla moc nízká sliznice,takže máme zmražené dvě blastocysty a ted stimuluju Ethinylestradiolem/je to stejný jako Estrofem/ a v pátek jedu na UZ jestli bude sliznice ok tak příští týden by měl být KET...měl tady někdo rozmražené dvě blasty a otěhotněl??bojím se, že zase zklame výška sliznice a nebo to nanučci nevydrží to rozmrazení...je to cesta tak moc klikatá,ale člověk když chce, tak si jde za svým cílem🙂)stále věřím,že se to nakonec podaří🙂))ráda si přečtu vaše zkušenosti-jancica se mi ozvala ,abych pila kontryhel-tak se jím přímo zalévám🙂)je vás tady dost těhulek,snad víc než na dizkuzi po IVF-ETu...moc všechny zdravím!!čtu si vás už cca 14 dní....

elana
21. júl 2010

Gejbi, já měla rozmražený dvě blasty (už teda v lednu), jedna se rozmrazila hned, druhá byla pomalejší, ale než jsme dojeli, nafoukla se taky, tak tam šupli obě a bylo z toho těhu...bohužel se nevytvořilo srdíčko a následovala revize. Ale těhu bylo 😅 , holt blastička nebyla zdravá, to my už neovlivníme.

derylka
21. júl 2010

@elana .. vkladali mi jedno 6-bunkové a jedno 8-bunkové.. embryolog niečo spomínal.. že tak ako majú 3 dňové vyzerať... 😒 .. takže asi to bolo tak že boli trojdňové... 🙂

elana
21. júl 2010

tak, to odpovídá, 72h jsou to osmičky🙂...no tak to jim trvalo dobrý 4 dny, než se vůbec zahnízdily, takže hcg produkujou sotva 3. den...dej jim ještě rozhodně čas, aspoň tři dny 😉 ale klidně víc.

derylka
21. júl 2010

@elana ... no v nedelu alebo v pondelok si dáme ešte jeden pokus... a potom teda až v stredu krv... tých medzi - pár dní budem musieť vydržať.. 😉

elana
21. júl 2010

@derylka to je rozumný🙂 však jestli tam jsou, tak nikam neutečou a o to silnější čárky pak budou 😉 hodně štěstí a dobrou noc.

jancica74
21. júl 2010

@gejbicr zdravím a vítám tě 🙂

jancica74
21. júl 2010

@gejbicr já blasty měla pouze na ET,na KET 6 b,myslím že chrobáček měl blasty a dnes čeká 2 🙂 má se zítra vrátit,určitě se ozve,musí - je tady bez ní docela mrtvo 😠 má toho holka dost za sebou,takže ti určitě poradí co a jak 😉 a neboj na tu sliznici ti určitě něco daj,dočkáš se i ty 🙂 věřím,že určitě ted,víš že jsem ti psala,že je Ket určitě úspěšný jako ET 🙂 MUSÍŠ VĚŘIT A MYSLET POZITIVNĚ,pak to půjde 🙂 fičím do hajan,ráno před kontrolou pisnu,zítra mám UTZ - bojím se ☹ ,pa holky 🙂

jancica74
21. júl 2010

a sorry taky vítám ELANU 🙂 a DERYLKU 🙂

gejbicr
22. júl 2010

Jancica-moc držím pěsti na UZ,dej vědět!!a díky... 😅
Elana-co dál plánujete?jdete do dalšího pokusu?nebo jak dlouhou pauzu ti doporučili?je mi líto že nás ten nahoře takhle zkouší...
Derylka-vydrž!!!určitě se aspon jedno pořádně zavrtá🙂

jancica74
22. júl 2010

@gejbicr dobré ránko,už se pomaličku chystám,ale šíleně se bojím ☹ snad bude vše ok...určitě pak pisnu co a jak,měj se,pa

afrika
22. júl 2010

@jancica74 držím pršteky 😵
strašne dúfam, že sa nám zajtra embrijko rozmrazí 😵 . dúfam, že áno

jancica74
22. júl 2010

@afrika určitě se rozmrazí 🙂 fičím pak se ozvu.... 🙂

baruska.p
22. júl 2010

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? V pondělí jsem byla na KETU takže teď čekám na výsledky. Těch 14 dní mi připadá neskutečně dlouhých. Zaváděly mi jen jedno, protože ty další dvě se po rozmražení neujaly. Snad se uhnízdí aspoň to jedno. 🙂

afrika
22. júl 2010

@baruska.p držím pršteky. si na pn? robíš všetko ako normálne?

baruska.p
22. júl 2010

Ahoj afrika, na PN nejsem, protože jsem momentálně na úřadu práce a zatím se snažím šetřit. Můžu říct, že už mě to ale nebaví. A ty jdeš na KET zítra?

afrika
22. júl 2010

áno, na druhý. ak sa rozmrazí naše šťastíčko.

baruska.p
22. júl 2010

a kolik jich máš zamražených?

jancica74
22. júl 2010

holky tak jsem zpátky,máme srdíčkooooooooooooo 😀 kukněte do alba,jsou tam fotečky jak rosteme 😉 jsem štastnáááááááááááááááááááá 😀

berulenicka
22. júl 2010

@jancica74 moc gratuluji!!! 🙂

afrika
22. júl 2010

@jancica74 blahoželám 😵 😵 😵

afrika
22. júl 2010

babuľky ako sa správať po vklade? radte....viem, že už som bola, ale to som na to stále myslela, veľa ležala..............

jancica74
22. júl 2010

@afrika
@berulenicka holky moc děkuji,já se tak bála.....spadl mi kámen ze srdce 😀

jancica74
22. júl 2010

@afrika jak jsem psala,myslet pozitivně.....neboj,dobře to dopadne - musí 😉

gejbicr
22. júl 2010

Jancica-jupííí-mám strašnou radost🙂))hned je na světě líp🙂)krásné album🙂)
Afrika-kolik jich necháte zavést? a Barunka--budu vám moc držet vše co jde,aby se embryjka chytily🙂)já doufám,že mi zítra řeknou že je sliznice správně vysoká a příští týden si taky pojedu pro dva mrazáčky🙂)

afrika
22. júl 2010

@gejbicr jedno, viac už nemáme. ale mne to stačí. ja mu chcem veriť. včera som mala sliznicu 8mm, povedala, že má pekný tvar 😕

jancica74
22. júl 2010

@gejbicr já měla sliznici 12mm,ani nevím jestli je to dost - asi ano.....bereš nějaké léky na sliznici?

gejbicr
22. júl 2010

Mě v Caru řekli že sliznice musí být min.7-8mm...to je základ,pokud nemá potřebnou výšku-měla jsem jen 4mm a proto mi ET stornovali..ted beru ten Ethinylestradiol /je to to samé jako Estrofem/ od 1dc,tak uvidíme zítra jak to bude na UZ vypadat...jo,a piju 5x denně ten kontryhel.. víc už pro to udělat není v mých silách☹((
Afrika-sliznice je dobře připravena,moc ti přeju,aby to klaplo...kolikabuněčné máte embryjko??
Jancica-12mm-to je nádhera-o tom si můžu nechat jen zdát🙂)

afrika
22. júl 2010

@gejbicr máme blastocystu. neboj sa ethinil. som brala minulý mesiac a sliznica krásne rástla. a to mám s ňou problémy

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre