Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

cilka2
12. nov 2008

netestovala som ešte , bojím sa, ani sama neviem či urobiť test , či nie , váham

artep26
12. nov 2008

Já si myslím že 10. den po KETu už by jsi mohla 😉
a pokud nic, tak se nestresuj, někomu HCG stoupá pomaleji. 😉

mmonna
12. nov 2008

Carodejnica,blahozelam Ti 🙂 🙂 tak som Ti drzala palce,a vyslo to....to mas trojnasobnu radost,ak sa ovsem malickemu nic nestane....co je to redukcia?
Ahoj Cilka,ja som 8.den Ketu,ale ked som mala ET,tak som dostala ms napriek Utrogestanu.....je to fakt asi individualne.....ja som este tiez netestovala,lebo sa strasne bojim....

carodejnice
12. nov 2008

Mmonno, redukce je, že jedno musí jít pryč. Troj těhotenství nedoporučují a dělají právě redukci, že k srdíčku jednoho stříknou nějakou látku a ono odumře. Je 10% riziko, že odumřou všechny ☹ Moje výhra by právě byla, kdyby to jedno slabé odumřelo samo a měla bych to vyřešené. Zní to hrozně já vím, ale redukce se strašně bojím, plním totiž každé statistiky (mimoděložní těhotenství, trojčetné těhotenství).

jmisa
12. nov 2008

Carodejnic, tak držím palce, aby příroda vyřešila problém za Tebe.

mmonna
12. nov 2008

Asi este nevies,co by si spravila..ze?je to asi skoro teraz nad tym uvazovat.....nechat tomu volny priebeh bude najlepsie....alebo nie?Ja som mala minuly rok dva krat mimomaternicove,tak viem,o com hovoris.....
Co povedal manzel na tolke deticky? 🙂

carodejnice
12. nov 2008

Jmisa, díky, to by bylo úplně nejlepší!

Mmonno, manžel valil oči a snad první co řekl, že musíme vyměnit byt (máme 1+1, tak to byla celkem logická myšlenka) 🙂

mmonna
12. nov 2008

🙂 Mas zlateho manzela,a praktickeho.....mojho by som musela zbierat zo teme 🙂 A ako sa citis?Este si krvacala potom?

carodejnice
12. nov 2008

Cítím se blbě ☹ Je mi pořád zle a doktorka říkala, že bude hůř . Dostala jsem neschopenku a za chviličku letím z práce domů. Takže na netu alespoň 14 dní nebudu (vlastně ještě v pátek se budu stavovat v práci, tak se mrknu). Jinak se mi chce pořád spát, chodím i v 19 hodin a nevím o světě. Nechutná mi vůbec jíst, ale cpu do sebe ryby a ovoce se zeleninou. No je to záhul, ale jsem za něj moc ráda 🙂
Držím vám všem palce!!!!

mmonna
12. nov 2008

Diky Carodejnica,a oddychuj....som zvedava po 14dnoch,co budes mat nove.....

macous
12. nov 2008

Ahoj holky,
Carodejnice - to mě mrzí, nedá se nic dělat, přeji hooooooodně štěstíčka, aby to třetí odumřelo samo od sebe a případně ať ti ta redukce dopadne dobře 🙂
MMonna - ráno juknu, jak ti dopadlo testění, tak přeji dvě // 😉

leny2
12. nov 2008

Tak jsem přidala do alba fotečku testíku.

magdazer
13. nov 2008

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, tuším, že někdy od září. Jsem dnes 13 den po KET a testík ukázal //. Včera jsem měla i krevní testy a vypypdá to, že se vážně zadařilo!!!!!!!! 🙂

mmonna
13. nov 2008

Zdravim baby......Leny,ja som testla vcera vecer,ked som prisla domov.....ta druha je len tien,tak si myslim,ze sa mi to nepodarilo.....bola som vcera strasne nestastna..a aj som........uz testovat nebudem,pockam na krv....

leny2
13. nov 2008

Mmonny,
stín na testu se taky počítá, vždyť jsi to neměla z ranní moči, to je na začátku asi velký rozdíl. Zkus z ranní moči a uvidíš, že tam budou. Držím palce.

jahu348
13. nov 2008

Ahojte. Co znamena KET?

orsulka
13. nov 2008

kryo embryo transfer......

jahu348
13. nov 2008

mmonna ahoj. Ja som sa testovala. Prvy krat som mala slabu ciarocku a vcera ziadnu. Tak neviem. Ale meskanie mam 15 dni tak neviem leny2 😒

orsulka
13. nov 2008

magdazer....to je krasne.......!!!!!! gratulujem 🙂

jahu348
13. nov 2008

orsulka ale co to znamena?

jahu348
13. nov 2008

leny2
13. nov 2008

Magdazer, to super, gratuluju 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

orsulka
13. nov 2008

to znamena, že rozmrazia zamrznute embryjko a vložia ti ho.....

jahu348
13. nov 2008

orsulka 😕 aha...to som nevedela

orsulka
13. nov 2008

to nevadi...stači sa len opytať........uprimne gratulujem vsetkym tehulkam...v KET 🙂))) raz sa to urcite podari aj mne .-))))))

dasa24
13. nov 2008

ahoj holky,

magdazer to je super 😵 moc gratuluju, jsem dneska stejně jako ty 13 den ale od ET a mám taky // už od 7 dne večer.

Mmonna tak co? Moc drřím palce 😵 😵

Tak tady se to pěkně rozrůstám, za chvíli budeme řešit jiné problémy 😵 😀

mmonna
13. nov 2008

Ahoj Dasi...neviem,co a ako...vcera vecer som testla,a druha ciarka je taka,ako ked vidis pod tym povrchom druhu.Musim riadne vypliestat oci,aby som to videla......ale ja si myslim,ze aj netehotne to tam vidia.....tak som s toho pako,a uz riskovat dalsie sklamanie nebudem,druhym trestom.....
Leny dakujem....som troska kludnejsia,ale ja nemam stastie,takze si myslim,ze skor opak bude pravdou......ale na mrchu sa zatial necitim,a mala by prijst dnes.....no mne zvykne meskavat niekedy...

macous
13. nov 2008

Ahoj holky,
Magdazer - gratuluji 😵 😵 😵
Teď se teda opravdu daří 🙂
Mmonna - nebuď smutná, dělej jak myslíš, ale já si myslím, že každá druhá čárečka je velikánská naděje na úspěch, já nikdy před tím neměla ani stíneček 😉
Tetka - ahojda, tak co v práci, ještě zítra a máš zase víkend před sebou 😀 😀 😀

Zdravím i ostatní 😀

magdazer
13. nov 2008

Dík, snad vše dotáhnu do zdárného konce... 😉 Abych řekla pravdu, vůbec jsem KETu nevěřila, zdálo se mi nepochopitelné, když je jednou něco zmražené, že se to může probrat k životu.... 😲 Myslím, že to je dobrá zpráva nejen pro mě, ale i pro všechny ostatní snažilky, které jsou při KETu na pochybách. 🙂

macous
13. nov 2008

Leny, krásný testík - to už je na tutovku - super super super 😀 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre