Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

karkana
14. nov 2012

@cherrry7 ahoj, a kedy ideš na krvičku?

lenocka004
14. nov 2012

@makovicka53 No prave ze pri vklade bola vyssia, ja som mala 5 dni pred vkladom na kontrolnom sone 10mm a potom mi dost este narastla. Takze pri vklade bola vyssia. Dktor sa netvaril nadsene ked mi v pondelok pozeral to sono. No Makovicka my to nejak zvladneme, ked to nevyjde teraz na na buduce urcite 🙂 Zajtra napisem ako som dopadla, vysledky mam mat vraj poobede.

makovicka53
14. nov 2012

@lenocka004 ...skus este ten testik ak mas a on zo sona bude vediet podla mna...a krvicka to len potvrdi...

mautas11
15. nov 2012

Ahoj holky, můžu se k Vám přidat a zeptat se na něco? dnes jsem byla u dr. a mám ovarium 12mm, a KET naplánovaný na 25.11., je naplánován v přirozeném cyklu, a vychází mi den KET na 21 den měsíčků nemyslíte,že je to pozdě??? čeká mě první KET , první IVF jsme měly neúspěšné :(

makovicka53
15. nov 2012

@mautas11 ahoj KET sa robieva od 19.-21 DC ...je to uplne normal, ake dlhe mavas cykly? myslela si sliznicu 12mm ci ovarium vajicko?

mautas11
15. nov 2012

@makovicka53 díky za info vajíčko je 12 a sliznice 6.cykly mývám po 26dnech

lenocka004
15. nov 2012

@makovicka53 Ahojky 🙂, tak akurat mi volali vysledky dnesnych testov a stale podla nich som tehu. 🙂 Dokonca aj sliznica mi narastla o 5mm od pondelka, a HCG mi z 47 vzrastlo uz na 100. Na sone este mimi nebolo vidiet. Stale krvacam ten ruzovy vytok ☹ Na dalsiu kontrolu ma objednali na pondelok. Tak uvidime ako sa to dalej bude vyvijat. Drz mi palce, lebo este stale som nevyhrala ☹ Bojim sa velmi, ale dnesna sprava ze by malo byt vsetko OK mi dodala dalsie sily 🙂, pretoze po vcerajsku som sa zmierovala uz z najhorsim.

makovicka53
15. nov 2012

@lenocka004 mojkaaaa to je super zo srdiecka ti gratulujem 🙂 super super spravicka...tak sa len setri...🙂

makovicka53
15. nov 2012

@lenocka004 a na ten vytok ti co povedali, stale uzivas ten estrimax od zaciatku?

makovicka53
15. nov 2012

@mautas11 ahaa tak potom neviem, to mavas dost kratke cykly mali by ti spravit vklad asi v skorsom stadiu podla mna...beries aj nejake lieky?

lenocka004
15. nov 2012

@makovicka53 Ahoj, na ten vytok mi povedali len tolko ze mam prist zas na kontrolu v pondelok. Nic k tomu viac nehovorili. Ten Estrimax stale uzivam od zaciatku vlastne od prveho dna MS do teraz.

makovicka53
15. nov 2012

@lenocka004 moja strasne ti to prajem...len nech je to OK...a ty si mala davkovanie 2x1 vsak?a sliznica bola 15mm ked sa ti zvysila?

mautas11
15. nov 2012

@makovicka53 léky neberu žádné, tak jsem na pochbách,ale říkala jsem jestli to není pozdě,ae říkala že není tak snad tomu rozumí a o cyklech taky ví,že je mám po 26. taky mě to ,ale docela nervuje,aby to nedopadlo tak že rozmrazí a nebudou ani embrya a ani ty peníze co tam nechám.:( :(

makovicka53
15. nov 2012

@mautas11 no neviem ti povedat,,a tych 6mm si mala ktory den cyklu?kam chodis do CAR?

lenocka004
15. nov 2012

@makovicka53 Ano najprv od prveho dna MS do 14 som jedla Estrimax 2x denne potom tych 5 dni do KET uz len 1 x denne az do 11-teho dna po KET. Potom od 12 dna po KET som uz jedla zas 2x denne az doteraz.
Vysledok bol ze od 12 dna po KET dodnes co je 15 den mi z 10 narastla na 15mm. Tie lieky fakt pomahaju. Makovicka ty mas ake davkovanie toho Estrimaxu?

cherrry7
15. nov 2012

@karkana dnes som dostala menstruaciu :o((

mautas11
15. nov 2012

@makovicka53 6mm mám jedenáctý den cyklu, chodím do Reprofitu.

makovicka53
15. nov 2012

@lenocka004 no to je dobre ze ti aspon zabera ...mne skoro vobec pomoze tak 2mm...ja som mala doporucene 2x1 od 1 DC a to mi povedali ze je to maximalna davka...no mne pri davkovani 3x1 na 14 DC mi narastla na 6,7mm, co je ale malo a pri vklade mi povedali, ze mam hranicnu vysku cize tipujem 7mm, i ked mi to nepovedala, lebo oni to uz nemeraju ...no ale ja som si dala davkovanie 3x1 hned od 1DC...cize sama neviem, ako by mi narastla keby som brala 2x1 ...fakt sila

makovicka53
15. nov 2012

@mautas11 a co ti povedali na tu vysku?chodis do Brna?

mautas11
15. nov 2012

@makovicka53 že musí ješte růst, a chodím do olomouce k doktorce a na zákroky do Brna

makovicka53
15. nov 2012

@mautas11 tak do vkladu este narastie...drzim palce 🙂

mautas11
15. nov 2012

@makovicka53 děkuji, a myslíš že to tedy není pozdě jít ten jednadvacátý den na to zavedení??když jsem to počítala tak po Ketu 14dní dělat test,ale já už týden po něm mám dostat menstruaci,takže proto v tom mám zmatek.protože normálně ti všichni řeknou snažte se v době ovulace a pak najednou jdu až bůhví kdy na zavedení :(

makovicka53
15. nov 2012

@mautas11 ja ti neviem ...treba verit doktorom...moj nazor je ze je to neskoro ked mas kratsie cykly...skus sa na to este opytat... 😉

mautas11
15. nov 2012

@makovicka53 ptala jsem se třikrát a už jsem si připadala jako pako, už k ní nejdu do doby KET. jinak díky moc za info a podporu 🙂

lenocka004
15. nov 2012

@makovicka53 No a nebude to len tym liekom? Mozno ze ti len nevyhovuje Estrimax. Ja tomu moc nerozumiem, ale asi ta homeopatia bude dobra volba. A pocula som ze tie homeopatika su aj setrnejsie k zdraviu. Nieco sa na ten rast musi najst, urcite sa to podari 🙂 Skusim nieco pozriet na nete.

makovicka53
15. nov 2012

@mautas11 nemas zac...hlavne nech to dopadne dobre 😉

makovicka53
15. nov 2012

@lenocka004 no dufajme zajtra idem ...som trosku aj nervozna, ale to je asi normal...zlata si...ja som uz prestudovala dost toho a nenasla som veru nic...

lenocka004
16. nov 2012

@makovicka53 Ahoj, tak potom daj vediet co ti povedali. Bolo by fajn keby to pomohlo. 🙂

siinda
16. nov 2012

@mautas11 ahoj aj ja som mala ET neskor a na 12 den po vklade som už dostala menštruaciu,,tak sa radsej pýtaj v centre 🙂

makovicka53
16. nov 2012

@lenocka004 pisem IP 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre