Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

chiwule
18. máj 2010

kefalinek, asi ti nezbyde než zavolat do ordinace a poptat se sestry (koukne se ti do karty co ti mudr napsal) nebo rovnou mudra 😉

afrika
18. máj 2010

ahoj kefalinek- tiež idem užívať tento liek a je to dve za deň a nie dve naraz ale 2x1 🙂 . čiže ráno a večer. nevieš niečo bližšie o tíchto liekoch. väčšina užíva estrofem...toto sú asi nejaké silnejšie, či??? 😕

zuuuzana7
18. máj 2010

jeee ahoj afrika, ideme spolu na ket? aj ja cakam na ms ... ale ta nechodi a nechodi 😖 . dnes idem do centra, kedze uz som 43 den a ms nikde ... 😖

zanda81
18. máj 2010

Ahojky,prosím o radu.jsem 12den po ketu a na testu bohužel /,na krev jdu ve čvrtek.Beru utrogestan2-2-2 a estrofem1-0-1,myslíte že kdybych nebyla těhotná že i přes léky dostanu menstruaci?Děkuju

pajass
18. máj 2010

zanda81: menstruaci nedostaneš, i když těhotná nejsi, protože to drží ten Utrogestan, dává falešné naděje, jsem na tom stejně v krvi nla nula nic, taky 12. den po ketu, menstruace dojde, až ho vysadíš a hladina v progesteronu(Utrogestanu) spadne na nulu, to je tak do tří dnů

zanda81
18. máj 2010

pajass,děkuju🙂 Já minule ale po ET taky jsem brala utrogestan a začala se normálka špinit a dostala v termínu menstruaci:-/ Takže myslíš že i ty embryjka,co to bohužel nezvládla tam drží léky?

kefalinek
18. máj 2010

pajas ked tak citam tvoju odpoved tak je pre mna zahada, ze som po neuspesnom ivf utrogestan vysadeni uz 8 dni a menstruacia nikde???

awe
18. máj 2010

ahojte kocky, tak ja som dnes 10den po KET a rano som vyskusala testik a su tam // 😵 dokonca testovacia silnejsia ako kontrolna, objavila sa do sekundy 😵 v piatok ideme na krvicku, ale uz teraz sa potichucku tesime 😉 dakujem vsetkym za podporu a cakatelkam na KET-ik zelam vela optimizmu, som priklad toho, ze aj s jednou zmrzlinkou, ktora nam ostala na mrazenie sa da otehulkovat 😵 😵 😵 😵 😵

evik73
18. máj 2010

Awe velikánská gratulace,jen ať to dál skvěle pokračuje a miminko se krásně vyvíjí 🙂 🙂 Tak to bude krásná hladina HCG,když už je testovací čárka silnější....tak dej vědět!!!
Všem pěkný večer!!!

awe
18. máj 2010

evik - dakujem krasne 😉 uz sa neviem dockat piatku, to budem 13 den. Ja verim, ze tentokrat to aj s babulkou dotiahneme do uspesneho konca, proste verim, ze je to silny bojovnik a ked uz prezil zmrazenie a rozmrazenie a pekne sa u mna zavrtal, tak tam ostane najblizsich 40tt 🙂 potichucku sa tesiiiiiim......

pimma
18. máj 2010

awe.. to je uzasne 😵 velmi sa s tebou tesim 🙂 🙂 🙂 drzim silno palce
mne dnes zaviedli 3 bambulky, vsetky prezili rozmrazenie, tak dufam, ze su silne 😅

kefalinek
19. máj 2010

awe gratulujem
pimma to sa daju aj tri ??? 😅

evik73
19. máj 2010

Awe určitě to tentokrát dotáhneme všechny do zdárného konce a budeme se těšit s krásných miminek 🙂

Pimma tobě také veliká gratulace ke 3 prcíčkům...tak to je pojistka a to by bylo,aby se aspoň jedno nechytlo 😉

Já věřím tomu,že přesně pokud přežili zamražení a rozmražení,tak už vydrží všechno,protože jsou to velcí bojovníci!!!!

afrika
19. máj 2010

ahoj ZUZI 🙂
idem na KET, ale ani Pán Boh netuší kedy 🙂
moc sa bojím po tom všetkom. manžel chce hneď nasledujúci cyklus, aj doktor. chcú vložiť dve embryá aj keď mám len 50kg. zdravotne to už lepšie nebude. mám problém so sliznicou a lieky na to niesú 😠 😠 😠 .
držkám ti moc pršteky, som rada, že to včera dopadlo u dokiho OK 😉

zuuuzana7
19. máj 2010

afrika jabadabaduuu ide sa do toho! a kedy by si mala dostat ms?
afrika, tak casto na teba myslim a silno, silno, presilno drzim palce 😵
aj my sme sa rozhodli tento krat pre dve 🙂
dakujem za palceky 😉
teraz sme my na rade 😉 ved vies vlacik sa musi dodrzat 🙂

awe gratulujem k testiku 🙂
pimma tak nech sa embrijkam u teba paci 🙂

kefalinek ty uz stimulujes gsm pred ket?

afrika
19. máj 2010

zuzi beriem teraz utrogestan, v sobotu je posledná dávka a budúci týždeň ms. len ešte neviem kedy KET, neviem sa rozhodnúť 😀
ja si ťa stále čítam, o pegaskovi nič neviem. moc mi jej bolo ľúto.

kefalinek
19. máj 2010

zuzanka ja som zacala hned na druhy den ako nam povedali ze ivf nevyslo a teraz si tiez chceme dat vlozit dve,mame 8 mrazacikov tak hadam bude co vkladat
a

matelko1
19. máj 2010

afrika ano chod hned dalsi cyklus na ket.si nabita hormonmi.niet na co cakat.ja som tiez tak bola aj dve mi vkladal.jedno odislo a druhe sa rozdvojilo a mam jednovajec.dvojciatka.

afrika
19. máj 2010

matelko ja mám už 5 mesiac po IVF. mala som následne zdravotné problémy pre ktoré sa neviem moc rozhodnúť. moc ti blahoželám ku chlapčekom 😵

kotruse
19. máj 2010

Ahoj holky, různé debaty čtu již několik let, ale zatím jsem se nikam nepřihlásila. Asi mezi váma budu obstarožní optimistka, ale ráda bych se připojila. Na IVF chodíme už 8 let. Stálo nás to luxusní auto, ale život bez dětí ..... V prosinci jsem byla na poslední, své již 7 stimulaci IVF. Nechytlo se, tak v letošním roce jsme dokonce přistoupili na darovaná vajíčka i spermie. Slibovali úspěsnost 70 %, tak jsme zase pošetřili a šli do toho. Bohužel mi to před měsícem zase nevyšlo a dárkyně s dárcem asi nějak k sobě nepasovali, protože jsme měli pouze dvě dobrá embrya.
Abych se z toho nezbláznila, tak jsem si s doktorem hned domluvila darovaná zamražená embrya (je to levnější než dárkyně) a jsem od minulého úterý po transferu dvou rozmrazených blastocyst. Mé KETy se zatím nikdy nechytly a potřebovala jsem vědět o někom kdo otěhotněl po KETu. Na vašich stránkách vidím mnoho úspěšných čekatelek a všem vám to moc přeju. Doufám, že se příští středu (jdu na krev) přidám mezi šťastné čekatelky 🙂.

zuuuzana7
19. máj 2010

afrika, aj ja ta spionujem ked ta niekde vidim 😀 😉
pod do toho 😅 coskoro bude pekne pocko a ja silno silno, verim, ze nase tehulkovstvanie teraz dopadne tak ako ma a nase srdiecka nam budu robit uz len a len radosticku 🙂
ano, je to smutne, ani ja zial nic o pegaske neviem ... ☹ ale silno verim, ze coskoro naberie opat silu do boja 🙂
kefalinek, jeee tak vy mate este furu mrazacikov, tak nech teraz ale tie spravne babuliatka idu k tebe 🙂
matelko velka gratulacia k tvojim chlapciatkam 🙂

zuuuzana7
19. máj 2010

kotruse silno, sino drzim palce na ket 🙂 to uz proste musi klapnut 🙂

zuuuzana7
19. máj 2010

baby co uz ste po ket, viete mi povedat na kolky dc ste boli na transfer?

isoptinka
19. máj 2010

awe: potichu gratuluju a dej nám pak vědět jakou jsi měla hladinu HCG, držím palečky a buď na sebe opatrná!!!!! 😉

pimma
19. máj 2010

evik, dakujem.. budeme sa snazit 😉
zuuuzana.. ja som bola na trasnfer 17DC 🙂
kefalinek... ked som bola na 1. ET, tak sa 2 nechytili. teraz som chcela hned 3, kedze pri KET je ovela mensia uspesnost.
matelko.. to je krasne, mas dvojitu radost 😵
kotruse.. velmi silno drzim palce 🙂

kefalinek
19. máj 2010

pimma to si ma moc nepotesila s tou uspesnostou, ´´ 😢

kotruse
19. máj 2010

všem díky za palečky.....................budu je potřebovat
kefalinek: já jsem sice za ta léta podstoupila Ketů nepočítaně, ale zrovna včera jsem se dočetla, že když už se chytnou, bývají odolnější. Později se rodí a mají i vyšší porodní váhu. Tak mě to dost uklidnilo, protože i já jsem byla dost nervózní z uváděných výsledků, ale tentokrát se pořád opakuju, že jsem těhotná. Vždy když mě přepadnou myšlenky, že to zase nemusí vyjít. No a všechny dnešní diskuse, kde jsem si přečetla o evikovi a awe a hlavně fotka matelky s jejíma hošíčkama 😀 , tak věřím, že za rok budeme taky posílat fotky našich miláčků.

evik73
19. máj 2010

Kotruse tak po té trnité cestě,kterou už jsi musela projít,to tentokrát už musí vyjít,přece na každého se to štěstíčko musí jednou usmát a ty jsi z těch,které si to opravdu zaslouží.....po tak dlouhé době!!!!Všem to přeji,samozřejmě,ale u tebe už by bylo na čase.Jsem neskutečně šťastná,že se nám to podařilo hned z ketíku,já už bych asi do IVF nešla,měla jsem poslední hrazený cyklus a jako samoplátce bych to asi nedala a hlavně asi bych to řešila jinak,kdybych neměla děti!!!

Děvčata věřte Ketíkům a svým zmraženým embryjkám,jsou to bojovníci 🙂 🙂

Zuuuzi já jsem byla 15DC na transferu...

pimma
19. máj 2010

kefalinek... aj tak je vsetko individualne, niekomu moze vyjst prave ket 🙂 a v tejto temicke je tehuliek dost a to ma tesi 😵

kefalinek
19. máj 2010

ja verim, ze nam to vyjde, ja viem ze mame uz dceru ale ja to jednoducho akosi neviem predychat, ze som v 26 rokoch prisla o moznost mat deticky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre