Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

lalina846021
31. mar 2010

Ahojky maryah tak to ti sedmého budu mocinky mooooc držet pěstičky a eskymáčci se určitě proberou............ 🙂 😲 už je to tu třeba povzbudit dobrýma zprávama....miminkovskýma 🙂 😲 budu na tebe myslet

maryah
1. apr 2010

dakujem lalina 😉 ... ty mas teraz co v plane? ides na nejake vysetrenie? kedy si davate ziadost na 2. IVF?

lalina846021
1. apr 2010

Ahojky Maryah,na druhé ivf jdeme za 3 měsíce.30.4.jdeme na genetické vyšetření.............jinak mi dr.na gyndě doporučil calibrum bebyplan a gynex.......tak to taky vyzkouším.............zatím jsem brala jen kyselinu listovou a vitamínE a k tomu jsem měla multivitamíny calibrum...............tak vyzkouším něco jiného 🙂 😲 😀

maryah
1. apr 2010

tak to ti bedem drzat palce... my si dame vlozitt len jedno embryjko a ak nam este tie dve ostanu tak budeme mat na buduce, ale potrebujem si dat pauzu, aaale dufam, ze to bude treba len pre surodenca 😵 😵 😵

bakosko
1. apr 2010

ahojko maryah vela štastie ja pojdem niekolko dni za tebov ak sa ten 1 nanuček rozmrazy,bola si už na sone

maryah
1. apr 2010

ahoj bakosko, na sone som bola včera a ešte som mala malú sliznicu, len 6 mm... neviem koľko má byť milimetrová... ale dr povedal, že v stredu už bude pekná... a ty, kedy ideš na sono?

bakosko
1. apr 2010

🙂 ja idem na sono 8 aprila to už budeš mat po tom

maryah
1. apr 2010

tak to ti držím palce 😵 😵 😵 . do ktorého caru chodíš? a ty si na PN?

bakosko
1. apr 2010

ja chodim do BRNA nie nie som na PN precujem

maryah
1. apr 2010

veľa žien chodí do Brna... tam si platíš všetko, že? myslím tým pri IVF-ku...

bakosko
2. apr 2010

vyšlo ma to 31400kč

maryah
2. apr 2010

no aj to je dosť... aj jedna kočka sa na to pýtala, ale nevedela som jej odpovedať tak som jej povedala, že nech ti napíše do IP... a musela si mať schválenú žiadosť zo Slovenska?

mirm
2. apr 2010

ahojte, bakosko to nie je vela ked ti to robili v CR. Ved ma to vyslo tu okolo 1000 EUR. A kam chodis do Brna? Robili ti tam aj imuno testy?

Baby chcem sa spytat po KETe ste kedy testovali?

lalina846021
2. apr 2010

Ahojky mirm já testovala 8 den a byl vidět ´´duch´´ale až po limitu,lepší je až 12nebo 14 den po Ketu...................

mirm
3. apr 2010

lalinka dakujem. ja som 9 den a nic, takze nespesne KET :( no co uz, este je zmrazena jedna varka tak sa uvidi 🙂

maryah
3. apr 2010

ahojte baby,
mirm, veľa babám vyšiel test na 9. deň negatívny tak sa neboj, ešte nie je nič stratené, dôležité sú testy z krvi 😵

lalina846021
3. apr 2010

Mirm třeba je to ještě brzo,nevzdávej to

lalina846021
3. apr 2010

Holky něco na povzbuzení,dneska za mnou byla kámoška,už se snaží tři roky o mimčo.Má za sebou 3 neúspěšné IVF a teď byla na Ketu a čeká dvojčátka,takže to znamená že to nesmíme vzdát.............naděje je tady pořád...........

maryah
4. apr 2010

ahoj lalina, no tak to je super správa... ešte nie je nič stratené... takže hlavu hore a nádej je dosť veľká...

lalina846021
4. apr 2010

maryah-máš pravdu všichni hlavu vzhůru a naděje umírá až poslední 🙂 😲 🙂 😲

chrobacek
6. apr 2010

ahoj holky mám dotaz byl tu někdo na KETu v Heliosu?

walle
6. apr 2010

ahojte ketušky...zvykla som sem chodievať, keď to bolo pre mňa aktuálne, no bohužiaľ nám to nevyšlo...ako vidím, atmosféra je tu dosť posmutnejšia - KET-ovská ☹ ☹ ☹

bambuľky - tento rok je naozaj pre veľa žien úspešný, budú samé bábätka, všetky moje známe sú tehulky!!! Takže treba skúšať a skúšať tento rok!!!

ja sa pridám ...začínam si pichať fraxiparin ( hematol.problém) a koncom mája by mal byť vklad KET...je tu ešte predsa niekto, kto sa chystá na KET koncom mája? 😅

nech nám to vyjde!!! 😔 🙂

maryah
6. apr 2010

ahoj chrobaček, ja idem zajtra na KET do Heliosu, ale v Martine...

maryah
6. apr 2010

walle, neboj, ono to výde, raz to predsa musí výsť 🙂

soni1
6. apr 2010

Ahojte, ja som mala v novembri neúspešné IVF, Dr. mi povedal, že sa mám hlásiť u neho o tri mesiace, no nejako sa mi do toho nechcelo, asi som sa bála ďalšieho neúspechu a povedala som si, že to budeme skúšať prirodzene. No ani doteraz nám to nevyšlo. Máme ešte troch mrazáčikov, tak sa začínam pohrávať s myšlienkou, že by sme to opäť skúsili.
Neviete mi poradiť ako dlho sa treba pripravovať na KET?

maryah
6. apr 2010

ahoj soni, ja som do toho išla hneď... zavoláš dr, že chceš ísť na KET, pôjdeš na konzultáciu a tam ti dá aj podrobný rozpis ako máš užívať lieky...no, začínaš tak, že dostaneš tabletky a na 1. deň krvácania ich začneš brať a na 14. DC ideš na UTZ kde ti skontrolujú sliznicu maternice a v ten istý deň máš aj pohovor s embryológom kde sa dohodnete na ďalšom postupe- koľko chcete vložiť embrií... no a na záklede toho pôjdeš na vklad mrazáčikov...

maryah
6. apr 2010

neviem kam chodíš, ale ja chodím do Heliosu do Martina a ja to mám tak... či je to rovnaké v každom centre alebo nie tak to neviem 🙂

soni1
6. apr 2010

Ja chodím do Iscare - Bratislava. Uvidíme... A keď je na 14 DC UTZ, tak cca kedy zvykne byť ten vklad embr.
Koľkokrát si bola na KET?

maryah
6. apr 2010

ja idem teraz prvý krat, zajtra mám už KET... dúfam, že to zlatíčka nevzdajú 🙂 . no, na ten 14. DC máš ten UTZ a KET je zvyčajne na nejaký 19.- 20. DC... ja som mala nízku sliznicu tak mám KET na 22. DC 🙂

soni1
6. apr 2010

Koľko ste mali mrazáčikov? My máme troch.
A koľko ti budú vkladať? A ešte mi povedz, že ako dlho sa tie embrijká romrazujú?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre