Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

afrika
15. jún 2010

utroš mám od včera....držkám pršteky. idem pozrieť našich a potom šup do práce.
tie bolesti bruška- to je celkom fajn znamenie

zuuuzana7
15. jún 2010

uz od vcera, supsi tak sa ti to uz blizi 🙂
aj ja uz makam 😅 teda makam ako makam vobec sa mi nechce 😅 uz nech idem na obed 😵
krasny den ti prajem a aby aj tebe cas v praci rychlo ubehol 😉

evik31
15. jún 2010

děkuji za odpověd a všem držím palce,aby to vyšlo 😉

walle
15. jún 2010

ahojte dievčatá...

zuuuzka - včera som bola strašne unavená...až k večeru som mohla fungovať normálne. Celý deň som sa iba motala.
- no a v noci ma strašne bolelo brucho a kríže...aj nohy trhalo...po raňajkách sa to ustálilo, ale kríže bolia ďalej...proste ako na menzes... 😖 može to znamenať hocičo, to viem...čo je zaujímavé, máme podobné príznaky, rovnaký deň vkladu aj rovnaký deň krvičky...tak už len zo "štatistického pohľadu" som zvedavá, či budeme mať rovanké výsledky... 😖

eva5
15. jún 2010

Ahoj HOLKY,tak se k Vám připojím,protože za pár dní mě čeká můj první a doufám,že poslední KET po dvou ivf.od soboty menstr a lepím si na sebe tři náplasti estrahexalu100,výměna vždy 4 den,na kontrolu mám jít až 10den od začátku.utrogestan prý dostanu až podle kontroly sliznice,ale s tou já až tak problém nemám ,spíš mám problém vydržet těhotná až do konce ☹ ...a cena ketu prý bude kolem 7000kč.máte některá zkušenosti s estrahexalem???

jancica74
15. jún 2010

@eva5 ahoj,já estrahexal neberu a ani nebrala,jdu na KET již ve čtvrtek,beru fraxiparin v inj a anopyrin a taky utroš ode dneška.Ta cena s.edí u nás je to přibližně 6000 😒

chrobacek
15. jún 2010

ahoj jancica.. ty máš trombofilii, že bereš anopyrin a fraxiparin?

eva5
15. jún 2010

já jsem brala anopyrin a prednison u ivf..teď mě říkali,že nic takového nemusím????

jancica74
15. jún 2010

@chrobacek ano,jak jsi na to přišla?taky se s tím trápíš?navíc mám špatné výsledky z imunologie -bráním se zárodku,prej to mé tělo bere jako parazita,mám moc obranných látek - tak mi nasadili Prednison.

jancica74
15. jún 2010

@eva5 to je zvláštní,asi jsou tvé léky podobné,ne?

chrobacek
15. jún 2010

@jancica74 jo dnes jsem si byla pro výsledky hematologie a na KET jdu zítra tak se snažím zjistit jestli se ještě něco dá dělat ... imunologii jsem měla taky, ale už to mám přeléčené právě Prednisonem takže to mám momentálně OK

jancica74
15. jún 2010

já jdu ne KET již po 3 ☹ a IVF jsem měla 2x ☹ snad to konečně vyjde,ještě jich mám 8 v mrazáku 😀

chrobacek
15. jún 2010

@jancica74 takže máš jakou mutaci?

jancica74
15. jún 2010

@chrobacek jak dlouho jsi ten Prednison brala?já ho mám 1 měsíc....a co ti zjistili?já mám Leidenskou mutaci

chrobacek
15. jún 2010

@jancica74 no já mám třetí ivf za sebou a první KET tak to jsi na tom furt líp 🙂

chrobacek
15. jún 2010

aha tak já mám jen MTHFR a na to teda nemám žádné léky... brala jsem ho 3 měsíce a protilátky byly v normě ted beru jen 2,5 mg

jancica74
15. jún 2010

@chrobacek tak to máš pravdu....Třeba už je to naposled - nevím nějak víc začínám věřit....ty máš taky Leidena?nač jsi brala ten Prednison?mě nějak nesedí - je mi z něj dost zle....

chrobacek
15. jún 2010

ne mám jen MTHFR 😉 Prednison na protilátky proti trofoblastu a spermiím a mě teda nic nedělá horší je teda utroš to jsem jak balon

chrobacek
15. jún 2010

kolik toho bereš?

chrobacek
15. jún 2010

Klapne to jo?

jancica74
15. jún 2010

@chrobacek beru 2x 5mg Prednison,dále anopyrin 1x 100mg,dále inj Fraxiparin 0,4 ml 1x denně a utroš 2-2-2 ☹ taky jsem jak balon a ne a né vyletět 😀

chrobacek
15. jún 2010

no tak to máš dost po tom ti fakt může být špatně já měla jen 5 mg denně a utroše mám mín 2-0-2 ale předtím jsem měla 2-2-2 a Prednison 7,5mg a to jsem se taky vznášela 😠

jancica74
15. jún 2010

@chrobacek kolik ti jich budou zítra vkládat?já byla dnes na UTZ,KET již ve čtvrtek,ale zítra musím volat do CARU jak se to rozmrazilo a v kolik mám dorazit.....v kolik jdeš?budu na tebe myslet 😉

chrobacek
15. jún 2010

dvě a volám zítra jak se rozmrazily protože máme blasty tak ty se rozmrazují ten den jestli se povedly dvě naráz tak půjdu kolem 10h a jestli ne tak později protože mi dorozmrazí další 🙂) moc si přejem dvojčátka .... kolikátý jsi den? a jakou jsi měla sliznici? a jak velké embrouše ti mrazili?

chrobacek
15. jún 2010

@jancica74 a děkuju já na oplátku budu myslet na tebe ve čtvrtek 🙂

jancica74
15. jún 2010

@chrobacek dnes jsem 17 den cyklu,sliznice 12mm,buhužel nevím co mrazili - na IVF to byly 2 blastocysty,měla jsem PDK - ale nechteli to zaplatit jako jinde v CARU,těch dalších 8 zamrazili,ale já se nezeptala v jakém stádiu - zítra mi to embryoložka určo řekne....pisni tedy jak to dopadlo,já určitě taky,ale až po 17h - budu v práci,víš? 😎

jancica74
15. jún 2010

@chrobacek a ty jsi který den cyklu?a kolik těch mrazulek ještě máš?

chrobacek
15. jún 2010

já jsem 20 den a máme 4 takže určo dvě zítra budou u mě v pupíku ... slinici máš supr já měla 14 den 9mm

jancica74
15. jún 2010

@chrobacek no tak ty ji ji měla 14 den 9mm,já 17 - 12mm,to vyjde nastejno 😉 akorat pujdu o 2 dny co se týče cyklu - dříve....ani nevím podle čeho to berou,kde vůbec chodíš do CARU?A 2 V PUPÍKU URČO BUDOU A ZŮSTANOU 😀

lenkacar
15. jún 2010

walle držim pěstičky ,občas na vás koukám v práci 😉 a chrobáčku tobě přeju pěkné gravidnění 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre