Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

jancica74
7. júl 2010

@chrobacek bud ráda,ty jsi dupa 🙂 já měla pobolívání prsou u obou mých předešlých dětí - no oni to jsou již výrosci 😉 starší má 17 a malá 11 🙂 pamatuji si,že ty prsa jsem cítila stejně u obou,taky mi rychle narostly,pak se to zastavilo a až po porodu opět rostly 🙂 bud ráda,že ti nic není....to bude dobrý - uvidíš 🙂 jsem zvědavá jestli ti dá fotečku - já tam mám jen pindu malou - ty už budeš mít krásnější obrázek 😀 ještě testuješ?nebo už tě to přešlo? 😀

chrobacek
7. júl 2010

@jancica74 😀 😀 no jo ale kdyby alespon nějaký náznak 🙂)) tak doufám, že dnes mě ten utz zase uklidní 🙂 tak jak ty odběry předtím 🙂 já jsem taky zvědavá jestli něco uvidí, jestli mi dá fotku no snad jo .... netestuju testovala jsem naposledy v pátek a to tam porád nebyla ta testovací silnější jak kontrolní tak mě to přestalo bavit navíc to byl poslední test co jsem měla 🙂 co ty ? kdy máš jít znova na UTZ ?

chrobacek
7. júl 2010

@jancica74 dej si fotečky do alba 😉

jancica74
7. júl 2010

@chrobacek ano dne je tam dám,počkám až dorazí synátor z města a hned to tam vložím,ju?i testíky 🙂 já už taky netestuju - stejný problém - nemám už testy 😒 asi si už další kupovat nebudu....jinak naše Gyncentrum má dovolenou a na další utz mám jít až 20.7 v 9 ráno 🙂 říkal,že by už mělo jít vidět vše,tak se nechám překvapit 🙂 v kolik jdeš dneska na tu kontrolu?jo a bereš ještě ten Prednison - já ho v pátek vysadila - no spíš oni mě ho vysadili,ale aspon je mi lépe,já jej moc dobře nesnášela....

chrobacek
7. júl 2010

jé tak to jdeš pak o tři dny dřív jak já 🙂 to už bude srdíčko/a 😉
dnes jdu v 13,10 a ten Prednison jím jen půlku a pak si dám asi 1/4 a nechám to doběhnout do 12tt

jancica74
7. júl 2010

@chrobacek snad bude vše v pořádku - nesmím si nic připouštět - někdy když tady čtu ty fora nemám moc pozitivní myšlenky - a ty mi mít musíme - prostě budou tam srdíčka a basta 🙂 tak jo holka pak pisni co a jak - budu čekat - držím pěstičky třeba na tebe ty dvojčátka juknou 😉

chrobacek
7. júl 2010

☹ no právě přesně člověk si to nepřípouští, ale když tu čteš realitu tak je to opruz ... děkuju moc doufám, že se vrátím s fotečkou dvou fleků 🙂

aniii
7. júl 2010

ahoj holky,
jak Vám je? Cítíte se jako těhotné? Já teda vůbec. Asi tři dny mě na dotek pobolívaly bradavky,ale od včera už nic, mám strach. JInak od včera mám průjem, tak doufám,že jsem nechytla nějakou blbou nemoc.

@chrobacek držím pěsti na UTZ. Já jdu až za týden, to je doba🙂

jancica74
7. júl 2010

@aniii ahoj,já teda dost cítím prsa,trošku žáhu,ale jinak dobrý,,,co ty?který jsi týden?

aniii
7. júl 2010

@jancica74 já ani nevím. zítra to bude 3 týdny od transferu. takže asi zítra začínám 6 týden ne?

jancica74
7. júl 2010

@aniii jo to vážně nevím ani já,já měla transfér 16.6 a ty teda kdy?a už jsi byla na kontrole,nebo až ten UTZ?

aniii
7. júl 2010

@jancica74 já měla transfer 17.6.. U nás se chodí 14 po na krev a pak za dalších 14 dní na kontrolní UTZ. Takže dalších 14 dní nervů.

jancica74
7. júl 2010

@aniii aha,takže z HCG to už máš potvrené?kolik si měla?já už byla i na UTZ - naše centrum má dovolenou víš,tak další UTZ mám 20.7 - taky jsem nervozní,už aby to bylo....jak se cítíš ty?

aniii
7. júl 2010

@jancica74 13 den po transferu jsem měla 1302. TeĎ 2 dny mi je nějak blbě,a le to je spojené s tím průjmem. A taky jak se měnil tlak,t ak mi to asi nedělá dobře. jinak necítím nic.

merrel
7. júl 2010

@chrobacek moc dekuji ja kontryhel trochu popijim ale nic moc tak se do toho jestepustim na KET bych meal jit asi v pondeli utery jeste presne nevim tak to mam jeste par dni k dobru a budu lemtat 😀 ...
jinak ja si prave rikala, ze bych sla do prace ale manzel mi to nechce dovolit ze jezdim autem a ze to jsou zbytecne stresova situace a tak...takze sem si prave myslela, ze bych byla doma ale nelezela ale treba neco delala na zahradce nebo chodila na prochazky a tak normalka ale setrila bych se ale ne uplne porad lezet... a tys nebyla doma ani hned nejak ty 3 prvni dny?

merrel
7. júl 2010

@mirm a jeste kdyz tam chodis za cvicitelkou kolik to tak stoji? to by bylo pro me asi idealni 😵

mirm
7. júl 2010

@merrel platim 5 eur za hodinu

jancica74
7. júl 2010

@chrobacek halo,halo tak jak?máš fotečku?
😉

chrobacek
7. júl 2010

@merrel ne já hned po transferu s manželem jela na výlet, pak jsem šla další den do práce a pak jsme byli v divadle, na metal. koncertě .. prostě jsem se vůbec nešetřila

chrobacek
7. júl 2010

@jancica74 mrkej do alba je tam kulovka vidět 🙂

awe
7. júl 2010

@eva5 blahozelam k // 😉

jancica74
7. júl 2010

@chrobacek no bomba,tak nakonec obě? 🙂 a tak jsi se bála 😉 super...tak je vše ok?

chrobacek
7. júl 2010

😉 jo jsou tam dvě a jedno je menší tak snad tam vydrží i do dalšího utz 😀 jsem stráááášně ráda, že jsem šla a můžu s klidem jet na dovču

jancica74
7. júl 2010

@chrobacek mě teda nepřijde menší,neboj ono to dožene 🙂 a co doktorka?zírala,že?ani nevíš jak jsem ráda za tebe 😀 co manžel,byl s tebou,nebo mu fotečku ukážeš až doma?no a který týden vlastně jsi?nějak nerozumím těm číslům

wrtulka
7. júl 2010

Ahjky Chrobi tě trošku stopuju!!!
Teda takže nakonec sou šikulky obě dvě!!!To bude nářez!
Moc velká gratulace!!!! 😵 😵 😵

evik73
7. júl 2010

@chrobacek Moc a moc gratuluji,tak to je fantastický,že se nakonec povedli obě 🙂 Tak se opatrujte a krásně si užívejte dovolenou u moře!!!!!

chrobacek
7. júl 2010

@wrtulka chtěla jsem ti napsat sms ale říkám si že fotka bude lepší 🙂))
@evik73 děkjííííí
@jancica74 5+5tt manžel až po dovči 😉

awe
7. júl 2010

@chrobacek jej, to je uzasne, tak predsalen budu dve? super, gratulujem 😉 drz sa a davaj si pozor.

wrtulka
7. júl 2010

Chrobi to si piš!!!!
To je bomba no jo oni to v Heliosu nakonec asi fakt uměj 😀 😀 😵 😵
jo co na to manža? 😵

jancica74
7. júl 2010

@chrobacek kdy odlétáš na tu dovču?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre