Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

culinka2
29. jún 2008

ahoj holky! krasne sa nam tato diskuse rozbieha, to je fajn.... 😉

takze, ja som dnes volala na embryologiu, zatial su vo vyjoji vsetkych 6 kuskov, tri mame 5-bunecne, dve 3bunecne a 1 dvojbunecne..........a stale sa este vyvijaju. KET ma caka zajtra rano o 8,3O. TAk uvidime, ako to bude vyzerat zajtra..urcite sa VAm este ozvem.. 😉

holky, s tou tabulkou je to dobry napad, my taku tabulku mame aj na inych diskusiach...tak ja ju zacnem a vy holky ju potom skopirujte a dopiste sa tam vsetky.....budem sa tesit! 🙂

kuspitka
29. jún 2008

culinka tak ti budem drzat palce.kolko si das vlozit?

culinka2
29. jún 2008

CULINKA - (jedna dcera z prveho manzelstva): Sanus Jihlava, 33 let. Já: OK, manžel: horší SPG. 1. IVF+ICSI: leden08 v Unice Brno – neúspěšné. Zbylo 6 nanučků. 18.2.08 první návštěva v Sanusu. Duben 08 - čekání na výsledky imuno a genetiky – vse OK. Meska MS, takze 29.5. KO a vyvolavacka. 14 DC UTZ kontrola perinky a pak pripadny KET (prevoz embryjek z Unicy uspesny). 22.6. UTZ před KETem. KET 30.6. !!!!

kuspitka
29. jún 2008

a kto bude robit tabulku?

culinka2
29. jún 2008

kuspitka - chceli by sme si vlozit 3 kusky, ale vsetko to bude zavisiet, ako budu embryjka zajtra vyzerat........tak uvidime. Pri ICSI sme si davali dve! Ak Ti mozem poradit, urcite si daj zaviest aspon dve....ak ovsem chcete aj dvojcatka... 🙂

kuspitka
29. jún 2008

ale ze vraj budem mat velke problemi som mala a mam malu maternicu mohla by som byt na rizikovom,

culinka2
29. jún 2008

kuspitka, skpiruj si tie moje udaje a vloz tam svoje....alebo mi to posli a ja TA tam doplnim.....ak chcete aj dlasi eholky, napiste mi o sebe a ja VAs do tabulky pripisem....

kuspitka
29. jún 2008

KUSPITKA--ICSI neuspesne. 14 DC UTZ kontrola perinky ak vsetko bude ok KET 7.7.Genetika ja .ok.Muz ma zly spermiokram mam za sebov tese.Mame 5 mrazacikov.

culinka2
29. jún 2008

CULINKA - (jedna dcera z prveho manzelstva): Sanus Jihlava, 33 let. Já: OK, manžel: horší SPG. 1. IVF+ICSI: leden08 v Unice Brno – neúspěšné. Zbylo 6 nanučků. 18.2.08 první návštěva v Sanusu. Duben 08 - čekání na výsledky imuno a genetiky – vse OK. Meska MS, takze 29.5. KO a vyvolavacka. 14 DC UTZ kontrola perinky a pak pripadny KET (prevoz embryjek z Unicy uspesny). 22.6. UTZ před KETem. KET 30.6. !!!!

KUSPITKA--ICSI neuspesne. 14 DC UTZ kontrola perinky ak vsetko bude ok KET 7.7.Genetika ja .ok.Muz ma zly spermiogram mam za sebou TESE. Mame 5 mrazacikov.

kuspitka
29. jún 2008

culinka mam inak 23 a som z Hnusti.

culinka2
29. jún 2008

kuspitka, Hnustu poznam....ja pochadzam z mestecka nedaleko..je to RA. 😉

kuspitka
29. jún 2008

tak to tiez poznam a preco tak daleko si?

culinka2
29. jún 2008

lebo som sa sem vydala.......za vyborneho manzela......... 🙂

kuspitka
29. jún 2008

tak to je dobre

mamak
29. jún 2008

Milá Mirečko zítra na tebe budu moc,moc myslet a držet ti všechny palečky ale věřím že to zvládneš a dočkáš se //.Pa,pa

culinka2
29. jún 2008

marusko,jeeej, ahoj, slniecko moje......dakujem Ti! budem to potrebovat... 😉

petradubai
29. jún 2008

Holky,tak já přidávám své info:

PETRADUBAI -- já ok, manžel špatný spermiogram. CAR- Repromeda Brno. 5-07 1.IVF/ICSI (dvojčátka, potrat v 23tt), 5-08 KET (zamlklé těhotenství 8tt), 1.7.08 ko před 2.KET

Culinko,tak ať zítra proběhne vše na 1!

Kuspitko, arabka nejsem,ale jestli jsi měla na mysli muslimka,tak to ano 🙂 . Jsem řádná Moravačka. 😀

culinka2
29. jún 2008

CULINKA - (jedna dcera z prveho manzelstva): Sanus Jihlava, 33 let. Já: OK, manžel: horší SPG. 1. IVF+ICSI: leden08 v Unice Brno – neúspěšné. Zbylo 6 nanučků. 18.2.08 první návštěva v Sanusu. Duben 08 - čekání na výsledky imuno a genetiky – vse OK. Meska MS, takze 29.5. KO a vyvolavacka. 14 DC UTZ kontrola perinky a pak pripadny KET (prevoz embryjek z Unicy uspesny). 22.6. UTZ před KETem. KET 30.6. !!!!

KUSPITKA--ICSI neuspesne. 23 rokov, 14 DC UTZ kontrola perinky ak vsetko bude ok KET 7.7.Genetika ja .ok.Muz ma zly spermiogram mam za sebou TESE. Mame 5 mrazacikov

PETRADUBAI -- já ok, manžel špatný spermiogram. CAR- Repromeda Brno. 5-07 1.IVF/ICSI (dvojčátka, potrat v 23tt), 5-08 KET (zamlklé těhotenství 8tt), 1.7.08 ko před 2.KET

kuspitka
30. jún 2008

Ahojte.culinka budeme ti dnes drzat palce nech vsetko dobre dopadne

arku
30. jún 2008

Ahojky holky, to se nám to tady krásně rozjelo! 🙂

CULINKO - na dnešek hodně štěstí, budu moc držet palce, aby to vyšlo a embrijka se u tebe pěkně zabydlela! 😉

Petro - a tobě na zítřejší kontrolu taky držim palce! 🙂

A vůbec , všem , ať už to vyjde!!! 😅

kuspitka
30. jún 2008

Ahoj arku.ako sa mas???

arku
30. jún 2008

Ahoj Kuspi 🙂
Děkuju, zatim fajn. Snažim se pořád odpočívat a čekám, jak to dopadne! 😉
Jsem napnutá, MS může přijít každým dnem, ale zatím . . . . ťuk ťuk . . . 😅

kuspitka
30. jún 2008

a kolko ti vlozili dve?

arku
30. jún 2008

JJ , dvě. Tak snad je šance! 🙂

kuspitka
30. jún 2008

muz nevie sa sam sebov dohodnut ja chcem dve a on len jedno

arku
30. jún 2008

Hmmm, tak to je těžký, když se nedohodnete. 😒 Myslím, že při 2 embrijkách je větší šance na těhu.
Tak to jsem zvědavá, jak to vyřešíte. 😉 Každopádně držim palce! 🙂

kuspitka
30. jún 2008

tak ked mi neoporucaju dat dve.tak neviem.

arku
30. jún 2008

A to ti řekli z jakého důvodu, nedoporučují vložit 2 embrijka??? To by mě zajímalo. 😕

kuspitka
30. jún 2008

nie lebo ze mam malu maternicu a ze som mala ze by som mozno ani nedonosila

arku
30. jún 2008

Aha, tak to rozhodně dej na jejich doporučení! Mám kamarádku, tam měla to samé jako ty a byla dlouho v nemocnici na ryzikovém a nakonec porodila v 7. měsíci holčičku. Jak byla malá narozená předčasně, tak museli dlkouho cvičit Vojtovku, aby vše dohnala.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre