Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

renata0028
18. sep 2008

Akorát jsme jim řekli, že chceme dávat 2 embryjka. Že nám dvoučata nevadí 🙂

julmel
18. sep 2008

Ahoj holky, chodím do pražského Pronatalu a tam mi řekli k rozmrazování toto: Pokud budeme chtít vložit dvě, rozmrazí jich tolik, kolik bude potřeba. Tzn: máme zamražená hned po odběru ta prvojádra, ostatní nechali dál růst a zamrazili jen tolik, kolik se vyvíjelo, takže když jsem šla teď na KET a řekla, že chci dvě, rozmrazili 2 prvojádra, když se nevyvíjeli, rozmrazili ty starší, takže nakonec rozmrazují pořád, dokud nejsou dvě, schopná přenosu. No, snad jsem se to napsala srozumitelně.

jmisa
18. sep 2008

My máme zamražené jen dva kousky, tak u nás rozmrazí jen je a děj se vůle boží, snad bude aspoň jeden OK.

artep26
18. sep 2008

Holkýýýýýýýýýýý teď jsem volala do Sanusu do laborky 😀 😀 😀 😀
Máme 12 mrazáčků a zítra mám volat, protože čekají ještě na dalších 6, jestli budou k zamražení 😀 😀 😀
Jupííííííííííí jupííííííííííííííííí 😀 😀 A jsou zamražené po 3 😀

leny2
18. sep 2008

No vidíš a máš po starostech s domlouváním, to tě asi na dálku vyslyšeli.

artep26
18. sep 2008

No já se ptala, po kolika jsou zamražené 😀
Ježiš já snad vylítnu z kůže radostí 😀 vím že to ještě nic neznamená, ale alespoň mám nějakou šanci na více KETíků 😀

leny2
18. sep 2008

Artep, s takovou nádhernou úrodou bys mohla obdarovat všechny Sanusačky. Neboj, vyjde to, ale jsi aspoň klidnější, když víš, že máš na více pokusů.

artep26
18. sep 2008

No ještě není vyhráno ale alespoň je člověk klidnější 😀

leny2
18. sep 2008

To je jasný. Teď aby se ti zklidnilo tělíčko po OHSS a hurá na KETík.

dasa24
18. sep 2008

Alicia to právě to že když mi to vyšlo po 1 ET, tak už to mám v sobě, když test je negativní 8 den, tak si myslím že to nevyjde.

Holky já chodím radši do práce, takhle není čas na to myslet, byla jsem po KET 4 dny doma a pak do práce, dělam v kanceláři, tak je to ok. 😀

Artep tak to je super 😉 mě čeká stimulka v říjnu

leny2
18. sep 2008

Daso, jestli to teď neklapne, tak to udělám taky tak, 4 dny po KETu doma a pak do práce.

dasa24
18. sep 2008

Leny já si stejně myslím že v ležení...... to není, prostě to dělam jen pro ten pocit co říkají doktoři, vím z ostatních diskuzí že otěhotněli a to šli hned druhý den po KET do práce.
Já bych šla do práce nejraději hned po KET ale jak jsem psala pro klid duše co říkají dr. jsem byla 4 dny doma....
Minule po úspěšným ET jsem byla 4 doma a pak jsem uklízela, dělala všechno normálně jen jsem nezvedala nic těžkýho a povedlo se 😀

Budeš zítra testovat Leny ? 😵 🙂

leny2
18. sep 2008

Asi ještě ne.

dasa24
18. sep 2008

tak si budeme muset na to počkat až nám oznámíš // 😉 😵 😵 😵

jmisa
18. sep 2008

Já bych v práci nevydržela, já jsem po utroši jak praštěná, nejmíń dvě hodiny jsem k nepoužití.

Ale já se zase líp cítím doma než v práci 🙂

leny2
18. sep 2008

Jmis, já nemám utroš ale crinone gel, po tom jsem v pohodě, tak bych to snad zvládla v práci.

jmisa
18. sep 2008

Leny, aha.
Ono v Arletě hodně dávaj ten gel jsem si všimla, co měly holky, co se mnou byly.

dasa24
18. sep 2008

holky tak to u mě je ok, sice jsem byla taky unavená, ale já si takovýhle věci nepřipouštím jen když jsem byla těhule, tak ty první 3 měsíce byla katastrofa, pak už vše ok

jmisa
18. sep 2008

Dašo, ono to asi působí na každýho jinak. Já se i motám po utroši, ani nemusím alkohol 😀 😀

renata0028
18. sep 2008

Artep, moc gratuluji, to opravdu máte úrodu 😀 😀 😀

leny2
18. sep 2008

Utroš jsem nikdy neměla, tak nevím jak by to na mě působilo. Po ET mi dal taky Crinone, tak mi zbyla celá škatule, tak ho mám teď taky. Zavádím ho jen jednou denně ráno, je to v takovém aplikátoru, tak je to v pohodě.

aliccia1
18. sep 2008

Holky ja beru taky Utroše- a to 2-2-2, necitim nejake vedlejsi ucinky...Akorat mi vadi ze ho musim zavadet- coz se za nejaky cas vyplavi, takze nosim slipovku.

leny2
18. sep 2008

To je právě dobrý u toho Crinonu, že nic nevytéká.

aliccia1
18. sep 2008

Treba mi ho napisou priste, pokud to ted nevyjde...

macous
18. sep 2008

Ahoj holky,
Dašo, tak já jdu v pondělí na KET, jestli se sněhuláčci rozhejbou 😀 mám už jen dva, tak radši počítám s horší variantou, minule mi jich museli rozmrazit 6, aby mi mohli dva dát 😠

Jinak taky budu brát Utrouš 2 2 2, což je děs, člověk od toho pěkně ulemtanej i když má slipovku 🙄

dasa24
18. sep 2008

alicia taky nosím při utrogestanu slipovku, ted jsem ho vysadila v úterý a občas mám pocit, že nějaky ten zbytek vyteče... 😠

ahoj macousku, tak to budu na tebe myslet, aby se zmrzlíci rozhýbali 😉 😀
Určitě se rozmrazí 😵 😵
Mě už to poslali na pojištovnu a tak kolem 20.10. mě čeká stimulka 😵 😀

macous
18. sep 2008

Daši, tak jestli mi to nevyjde, tak budeme podle našeho plánu stimulkovat spolu 😀

dasa24
18. sep 2008

😀 😀 tak to bych byla ráda, ale radši budu když napíšeš po KET // 😵 😵 😀

Já jen doufám, že nebudu mít nějaké zpoždění s menstr., po porodu to mám jak hodinky 😀

macous
18. sep 2008

Snad ne, já to mám zase jak blesk, ten taky uhodí občas a vždycky když to nejmíň potřebuješ. 😀

dasa24
18. sep 2008

😀 😀 😀 tak doufám že mě ten blesk taky neuhodí 😝 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre