Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

cilka2
13. nov 2008

ahoj leny , chcem sa opýtať aj som po KET ,bola som tiež 04.11. a na TT mám ísť tiež 18.11. , menzes som zatiaľ chvalabohu nedostala. predtým som bola 2x na IVF a tam som dostala menzes na 6-7 deň
čítala som že u teba je to teraz druhý KET , pri prvom si dostala menzes? a na koľký deň?
dík a držím ti palce ahoj 🙂

dasa24
13. nov 2008

mmonna takže tam byla? Já jsem 7 den večer měla taky jen hodně slabou //, viděla jsem to teprv pořádně proti lampičce nebo jsem to musela naklonit do jiného úhlu 🙂 , takže já myslím že ta naděje je tam. Já jsem ji měla taky hodně slabou
Každý tělo je jiný i nástup HCG 😉 🙂 🙂 🙂

Tetka jak se máš? Jojo ještě zítra a víkend 😵 😵 😵 a v pondělí ještě k tomu volno 😵 😵

Zítra ještě skočím pro jistotu na krev, jestli HCG stoupá jak má 😵 😵 Jedna známá měla taky HCG super a za 3 dny to strašně kleslo, takže měla biochemický ☹ ☹ Tak ale nám se to nestane 😀
Jak ti je?
Mě je ok, bolí prsa a občas ten pocit na zvracení 😅

mmonna
13. nov 2008

Dasi,dakujem.....je to velmi prijemne,ked mam taketo povzbudive spravy,a este nehadzem preto flintu do zita 🙂
Blahozelam vsetkym novym tgehulkam....

cilka2
13. nov 2008

ahojte baby koľko má byť minimálna hodnota HCG , aby sa to dalo považovať za dobrú správu? 😲

leny2
13. nov 2008

Cilko, po prvním KETu jsem začla 11. den po špinit a pak trochu krvácet, takže to nedopadlo. Zkoušela jsi testík?

Mmonny, kolikátý den cyklu jsi byla na KETU? Já myslím, že to dopadne, zkus testík ráno. Já ho zítra taky zkusím, ale moc bojím, aby tam zase byla a sílila čárečka. U každého roste HCG jinak rychle.

Teď potřebujem všichni štěstíčko 😵

dasa24
13. nov 2008

Mmonno to bude dobrý, testuj každý den a uvidíš že tam budou //, a postupně to bude sílit 😉 😉 😉 Já to měla taky tak 🙂

cilko a kolikátý den jsi po ET nebo KET? 😉

leny2
13. nov 2008

Dášo, Cilka je jako já s Mmonny, tedy 9. den po KETU.

dasa24
13. nov 2008

tak holky já jsem měla 12 den po ET 256 HCG, ted jsem 12 den po ET mám 109, takže jdu ještě zítra na krev, pro jistotu, jestli HCG stoupá 🙂 Takže já jsem toho příkladem, že i u každého těhotenství stoupa HCG jinak 🙂

jmisa
13. nov 2008

Ahoj holky, gratuluju všem k //.

Mně začínaj nevolnosti, zatím jsem nezvracela, ale nemám k tomu daleko, je mi pekelně zle a jsem děsně unavená, takže prochrním 18-20 hodin za den. Jíst nemůžu skoro nic, už jen představa toho jídla mi zvedá žaludek a s pitím je to ještě horší. 😝

cilka2
13. nov 2008

ahojte ja som 11 deň po KET , na TT idem 18-ho

mmonna
13. nov 2008

Leny,na KETe som bola 16den cyklu.....Ty myslim 18.ak si dobre pamatam.....
Urcite testnem,lebo teraz to uz inak vnimam.....
Cilka uz si testovala?

cilka2
13. nov 2008

áno dnes som si urobila test , nie z ranného moču , ale nič , bol negat.
menzes nikde , tak neviem...
čo myslíte?

artep26
13. nov 2008

Ahoj holky,
koukám jak se vám to tady hezky rýsuje 🙂
Já tu sedím a bulím,zítra mám jít na KET. Volala jsem do laborky, všechny rozmražené (3) vypadají prý špatně, mám si zavolat ještě zítra v 9,jestli KET vůbec bude. Holky já se snad utrápím ☹ 😔 😔 😔

leny2
13. nov 2008

Cilko, vždyť jsi psala, že jsi byla na KETu 4.11. tak to jsi 9. den po KETU, den KETu se nepočítá. Zkus testnout z ranní moči, to je přesnější, držím palce. Každému stoupá HCG jinak. Kolik máš embryí a jaké stádium vývoje?

Tak jsme Mmonny 3 čekatelky ze stejného data. Zítra budu čekat ráno na pořádný dvě tvoje čárečky. Já taky testnu znova, bojím, hlavně aby tam byla a byla silnější.Držím palečky.

leny2
13. nov 2008

Arti, to je mi líto, uvidíš zítra, třeba se ještě probudí k životu. Držím palce

dasa24
13. nov 2008

no cilko nevím, ještě bych si udělala test zítra a pak bych počkala do krve.

Držím moc palce, já jsem šla 12 den na krev a to se vždy rozhodlo, 2x neg., 2 x pozitivní

artep26
13. nov 2008

Holky moc vám držím palce 🙂 ať vám to vyjde.
Já se bojím že mám všechny zamražený vajíčka na prd a prostě miminka se nedočkám 😔 😔 😔
Ach jo .... 😔

cilka2
13. nov 2008

mám vložené 2 embryá , 4 ešte zmrazené , tak uvidíme

dasa24
13. nov 2008

artep, konečně tě taky vidím 😵 😵 😵
Artep to bude dobrý a zítra půjdeš na KET 😵 😵 😵 , kdyby zase byli až tak špatný tak je nenechávaj do zítřka a rovnou se to zabalí.

Artep to bude dobrý 😵 😵 moc držím palce at jdeš zítra pro mimísky 😉 🙂 🙂

artep26
13. nov 2008

Dáší jsi hodná, ale já jsem z toho úplně vedle. Bolim tu jako tele.
Prostě ty nervy pracují už tak dlouho a tohle je podpásovka jako blázen ☹

mmonna
13. nov 2008

Artep,neboj.....bude to ok....uz nemas viac mrazacikov?
Cilka,a vobec nic nebolo na tom teste?ja som mala strasne slabucku ciarocku,ale naozaj slabu,mozno,keby si si to len lepsie pozrela,a ja som tiez citala,ze si bola 4.11.tak sme vsetky 3rovnako...aspon co sa KETu tyka....
Leny,dam rano vediet.dufam ze pozitivne..a Ty nemaj vobec obavu...si na tom ok....kedy si mala mat mrsinu?
Napisala som Ti,ze som bola na KETe na 16den DC.....preco si to chcela vediet?

leny2
13. nov 2008

Mmonny, jen tak pro srovnání, já byla 18. den cyklu,tak to je tak nastejno, minule jsem měla KET 23.den cyklu, to bylo dost dlouho. Já bych to měla dostat tak v sobotu, ale někdy se mi to taky zpozdí. Ráno si písnem a držíme si palečky.

dasa24
13. nov 2008

artep já tě chápu ☹ , ach jo, jak si osud někdy škaredě pohrává.
Artep moc se nenervuj , bude to dobrý zítra. 😵 😵 😵 😵 Už jsem jim poslala sílu do laborky 😉 🙂 🙂
Zítra nám napíšeš že si jdeš pro mimísky.
A vlastně i musíš, jsi tady na řadě 😵 😵 😵 😵
Ještě vm72 se nám taky někam zatoulala 😕

Mmonníku ty budeš mít zítra silnější //, kdyby jsi nebyla těhotná tak tam žádná slabá čárka nebude 😉 😉
Testla jsem 7 den ráno a nic a večer 7 den byla hodně slabá,jak jsem ti psala, ale když srovnám testy tak je vidět každý den rozdíl.
Takže žádný nervíky 😵

artep26
13. nov 2008

vm72 už tuším žádné mrazáčky nemá a tt byl negativní. Teď chtějí trošku pošetřit a pak se dají do dalšího IVF.
Holky díky za podporu, je to na bednu ☹
Dáší 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵

mmonna
13. nov 2008

Dasi,Tebe sa to povie 🙂 ale budem sa snazit nemat nerviky.....vcera som bola na prasky,ak som sa na to neprizerala 100krat,tak ani raz...dokonca aj v noci som bola na to hladiet a svietila som si baterkou 🙂 Proste hrabiky hrabiky,ale spi,ked mas taketo stresy....
Leny a ake mas pocity?nieco sa zmenilo?ci stale rovnako.....ja stale bez zmeny...len ma zacali zas zuby boliet,tak si hovorm,ze to bude syn 🙂 🙂

jmisa
13. nov 2008

Artep, někdy se stane, že po rozmrazení některá embryjka spí a pak se vzpamatují, tak uvidíš.

leny2
13. nov 2008

Ještě, že mám dneska míň práce, že si můžu s vámi psát. Za hodinku pojedu pro mladýho do školky a pak domů, tak se odloučím na chvilku.

Mmonny, zatím stále stejné, prsa bolí, podbřišek cítím, nic nového, jo jsem nějaká ospalá.

artep26
13. nov 2008

Jmis kéž by jsi měla pravdu a oni se do zítřka probudily a chtělo se jim ke mě. 🙂

dasa24
13. nov 2008

artep bude to dobrý 😵 😵 😵 😵 Prostě musí.....Držíme ti tady všichni palce tak to bude v pořádku 😵 😵 😵 😵

o Vm72 to vím, jen že nám dlouho nic nenapsala.

Mmonno tak já jsem měla taky hrabíky 😀 😀 😀 studovala jsem test asi 1h a koukla se taky nejmíň stokrát 😀 takže hrabíky nemáš sama 😵 😀

U mě budou hrabíky i celé těh. potom jak jsem přišla o kluka v 6 měsíci, proto jsem ráda že chodím do práce a můžu myslet i na něco jiného

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre