Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

leny2
13. nov 2008

Já myslím holky, že nám tady hrabe každé z toho, každé třeba jinak, chocholoušek by měl co dělat. 😀

dasa24
13. nov 2008

leny 😀 😀

mmonna
13. nov 2008

Ale to je asi normalne,lebo zijeme v tom.....a ja od juna,stale len o tom tocim,a moj mangel...no chudacik...co uz.....
Ja idem po tejto praci do dalsej roboty.....aj s dcerou...chuda,musi si tam urobit ulohy,lebo budem az do vecera.....desny zivot..ale ako nam bude dobre doma na materskej 😉

leny2
13. nov 2008

Mmonny, kde pracuješ? Kdy jsi byla vlastně na odběru vajíček?

mmonna
13. nov 2008

V jednej tlaciarni ako uctovnicka......a na odbere som bola 7.9.08.......

leny2
13. nov 2008

Ta slovenština mi dává zabrat, co je to "tlaciarna? To já byla 4.7., tak o dva měsíce dříve.

leny2
14. nov 2008

Dobré ráno všem,
tak jsem dneska znovu testla, pro kontrolu jestli tam opět bude a jaká bude. Je to dobrý, je tam a je o trošku silnější než ta z 8.dne. Tak snad je všechno na dobré cestě, mám strašnou radost. 😅

dasa24
14. nov 2008

dobré ránko,

Leny to je super, prostě ted už jenom bude sílit 😵 😵 😵

Mmonna jak jsi na tom dneska s testem? 😉 🙂

Artep moc držím palce at dneska máš KETík 😵 😵 😵

leny2
14. nov 2008

Taky nedočkavě nakukuju co Mmonny a Artep.

artep26
14. nov 2008

Ahoj holky,
za 10 min. jdu volat tak pak hned napíšu.
Jste hodné že držíte palce. Zatím pa 🙂
Bojim bojim bojim ☹ ☹ ☹

leny2
14. nov 2008

Artep, skoro nedýchám, bojím se s tebou, vím jaké to jsou nervy. 😕

dior
14. nov 2008

ahojte kocky- podarilo sa niekomu rozmrazit embryo viacbunkove? 😕 ,myslim, ked ho mrazili napr. na 6 den od OPU-dakujem vam a drzim vsetkym palce nech sa dockate // 🙂

leny2
14. nov 2008

Dior, ja měla zamražené moruly. Nejvyšší stádium embrya je blastocysta, to je hned po morule, ale jak to je s tím zamražováním v takovém stádiu nevím.

dior
14. nov 2008

aha -dakujem a vsetky sa ti dobre rozmrazili? budes testovat zachvilocku, tak nech to vyde 😵

artep26
14. nov 2008

Ahoj holky
jen v rychlosti máme 2 krásná embryjka takže v 10:30 už je budu mít v bříšku 😵 😵 😵
pa pa pa

musilka
14. nov 2008

artí vidiš ty skeptiku gratuluju a držím pěsti 😉

dasa24
14. nov 2008

artep no to je super 😵 😵 😵 mám radost

leny2
14. nov 2008

Artep, krásná zpráva 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Dior, měla jsem je zamražené po dvou a vždycky to jedno nepřežilo, takže 50%. Už jsem zkusila test 8.den po KETu, můžeš mrknout do albíčka, dneska jsem zase testla a je tam.

dior
14. nov 2008

Leny -blahozelam ti 🙂 , tak si sa dockala, to sa tesim-drzkaj sa 😵 a ako si sa chovala po ET-lezala si,alebo si chodila do prace?

mmonna
14. nov 2008

Caute kocenky...bola som rano u zubarky,lebo mi hrozi,alebo mam zapal nervu,tak som si u zubarky poplakala hrozne to bolelo....
A Leny,tlačiareň je tovaren na tlac casopisov,novin,letakov....
A ozaj,chcela si este vediet,ci som testla.....mam dve krasne // 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Rano som plakala od stastia,a dteraz od bolestri 🙂 🙂 ale ranu sa nic nevyrovna.....pekny den vam prajem,ja ho uz mam....
A Artep drzim Ti palce...vidis,nesmies hned zufat ale verit...tak bude urcite dalsia cakatelka.....
Dior ja som mala blastocysty 200bunkove,tak mi povedala sestricka z labaku,a krasne sa rozmrazili

leny2
14. nov 2008

Mmonny, to je super zpráva // 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Ať tě zoubek moc nebolí. ☹

macous
14. nov 2008

Ahoj holky,
Artíku - mám z toho velikou radost, tak za chvilku už budou u maminky v bříšku, tak se o ně hezky starej o bojovníčky 😵 😵 😵
Leny - prima, sílí, tak to už bude dobré HCG - jdeš na krev v úterý viď? 😵
Mmonno - tak co, zkusila jsi znovu testnout nebo počkáš do kreve? držím palec 😉
Tetka, tetka - ty mi dáváš 😕 😨 🙂

mmonna
14. nov 2008

Dakujem moc Leny..ako by to bolo,keby som Ta v tom nechala samu 🙂

dior
14. nov 2008

mmonna-gratulujem a dakujem, tak boli embryska silne a vydrzali to 😵 , to si ma potesila

macous
14. nov 2008

Mmonna - tak to mám z tebe radost, fakt velikou 😀 😀 😀 😵 😵 😵 tak ať už ten blbej zub nebolí 😉

leny2
14. nov 2008

Macousku, já jdu v úterý na kontrolu, ale u nás dělají jen test, krev neberou, zkusím se zeptat, zda by mi ji nevzali, taky by mě to zajímalo, kolik jich tam je.

Mmonny, já jsem věděla, že nám to vyjde oběma, je teď nějaké plodné období. 😵 😵 😵 Však mi to ta kartáčka předpověděla. 😀

macous
14. nov 2008

Leny - tak si někam skoč na krev sama, ať to víš, u nás to dělají za 100,-, ale určo se to dělá všude možně 😵 taky jsem zvědavá na počet, ale zrovna u mě to vypadá na jedno miminko, tak hlavně aby bylo vše v pořádku 😵

leny2
14. nov 2008

Dneska to už nestihnu, zkusím to domluvit v úterý na kontrole.

macous
14. nov 2008

Leny 😀 tak ještě víkend a pak pondělí, to je svátek, tak to uteče a kontrola je za rohem 😵 😵 😵
Já jdu až v pátek, ale manža bude doma i v úterý, tak to taky uteče 😵

jmisa
14. nov 2008

Ahoj holky.
Tak hlásím, že miminka jsou v bříšku dvě, u obou je patrná počínající srdeční akce, fotka v albu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre