Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

liviah
11. feb 2013

@tinnna1 ja som mala na 14 den 1680, asi zálezi kedy sa Ti uhniezdilo. Nám vkladali jedno. Ale urcite to mas dobre, hlavne aby stupalo 🙂 drzkam palce

tinnna1
11. feb 2013

@liviah fuuuha to mas riadne vysoke hcg, teda oproti tomu mojmu, no az mam teraz strach, a to mne vkladali dve. No uvidim, dufam ze mi to teraz vyjde 🙂

liviah
11. feb 2013

@tinnna1 ja som aj pri prvom IVF -tiez bolo vkladané jedno- HCG som mala okolo 1800- uspesne a teraz po KET tiez vysoke, zial v 8tt sa babenko prestalo vyvijat, takze v marci chceme ist opet na KET 🙂 moc drzim palceky

kathrin17
19. feb 2013

@tinnna1 ahojcek ja som mala tiez na 10.den od ET 26 a na 14.den od ET mi prisla ms.....tiez sa budeme chystat na KET....silno ti drzim palceky a verim,ze je to dobra hodnota...co ti povedali lekari?

tinnna1
20. feb 2013

No teraz koncim 4tt, o dva tyzdne uz mam zltrazvuk, takte zatial je to dobre 🙂

denulka85
22. feb 2013

Ahojte baby, chcem sa spytat robila som si test na 8 a 10 den a test nic neukazal dnes som, 13 den po ket nemam odvahu si spravit test. v pondelok idem az na krv. mala ste niektora ze tycinkovy test gs mamatest vam nic neukazal a bola ste tehotna?

alika36
22. feb 2013

@denulka85 ahoj, ja som mala na 11 velmi velmi slabu ciarku skoro neviditelnu a na 12 den som robila ten digitalny test a bolo to tam potvrdene. Na tycinkovom stale bol slabucky duch, tak mozno nieco natom je, ze ten digit. test je presnejsi. Skus ho. Dnes by si uz mohla vediet vysledok, aj ked tak krv je najistejsia.

denulka85
22. feb 2013

@alika36 ja uz nemam odvahu ako sa volal ten test mysli co ti ukazal 🙂

alika36
22. feb 2013

@denulka85 clearblue stoji okolo 7 eur

denulka85
22. feb 2013

@alika36 NEMAM ODVAHU.... mozno muza nahovorim aj ti ides v pondelok na krv? toto bol tvoj prvy vklad?

alika36
22. feb 2013

@denulka85 ano idem v pondelok na test, a bol to moj prvy vklad 1 IVF. Uz aby bol pondelol, ze?

denulka85
22. feb 2013

@alika36 asi ano ale ja budem vediet vysledok az v utorok 😉

alika36
22. feb 2013

@denulka85 ano? myslis teda ze aj mne povedia len v utorok?

denulka85
22. feb 2013

@alika36 ja nejdem do centra na krv ale mojmu gyndosovi a on ma vysledky na druhy den a ti ides do centra?

alika36
22. feb 2013

@denulka85 ano idem do centra,riadim sa ich instrukciami. ani ma nenapadlo ist mojmu,lenak by bol vazny pripad.

denulka85
22. feb 2013

@alika36 ja idem k mojmu potom sa ozvy ako si dopadla...

alika36
22. feb 2013

@denulka85 jasne, drzim ti velmi palce

hope222
9. mar 2013

ahojte dievcata ... mala ste neitkora KET v prirodzenom cykle , byz stimulacie ? Ako to prebiehalo u Vas ? velmi pekne dakujem za odpoved.

sakura
9. mar 2013

Ahojte babule...V piatok 15 marca ideme na KET. Idú nám rozmrazovať 2 mrazáčikov 6 a 8 bunkových...Chceme dať vložiť ale len 1. Ideme bez PK..vo štvrtok nám budú volať ako sa rozmrazujú...
Ak by sa náhodou stalo že sa nerozmrazia...máme tam ešte 5 v druhej várke...je taká možnosť že ked už budem nadopovaná liekmi že dajú rozmraziť tých 5 a že by mohli ísť ešte aj na PK?
Lebo 1 varianta bola že pôjdeme rozmraziť tých 5 a pôjdu na PK a 1 najlepšie vložíme...ale pri poslednej kontrole dr zmenila plán....

evkafi
9. mar 2013

@hope222 ahoj, ja som tak mala a hned sa to aj chytilo na prvy sup 🙂))

hope222
9. mar 2013

@evkafi ahoj , dakujem za odpoved ... a ako to prebiehalo ,lebo ja som zatial mala len stimulovane ivf ... po kolkych dnoch menstruacie si isla na vklad ?

evkafi
9. mar 2013

noooo ja som mala odber niekedy koncom augusta tusim a potom som to nechala zamrazit a chcela som si oddychnut a potom ked som uz chcela ist,tak som pockala na ms a dalej podla instrukcii- len som sla do centra na utz,ze kedy bude vklad,ale nebrala som ziadne lieky ani nic a potom ked povedali,ze vklad -tak som dosla,vlozili a o 10dni to bolo uchytene uhniezdene 🙂

evkafi
9. mar 2013

@hope222 tusim vklad bol na nejaky 16ty den cyklu

evkafi
9. mar 2013

@hope222 ozaj a ty si bola predtym na ivf a nevyslo to ?

hope222
9. mar 2013

@evkafi ..u mna je to trosku komplikovane .. bola som na ivf s dar.vajickami . mam normalne ovulaciu ,aj menstruaciu ,ale vajicok sa tvori velmi malo a su zlej kvality . bola som na ivf so stimulaciou a tie hormony ma tak dodzubali , ze som nemala menstruaciu potom aj 3 mesiace a aj stitna zlaza sa pohorsila, tak chcela by som to skusit uplne v prirodzenom cykle .pamatas si , aku si mala vysku sliznice pred vkladom ?

evkafi
9. mar 2013

@hope222 jooooj vyska sliznice? 9 ci 13?moze take nieco byt? uz si nepamatam ... inak v prirodzenom zevraj je to najlepsie ...

hope222
9. mar 2013

@evkafi dakujem ...ja by som to rada tak skusila tiez tak , no tak uvidime .kazdopadne , dakujem za tvoju skusenost a krasne tehulkovanie a potom bezproblemovy porod .

evkafi
9. mar 2013

@hope222 drziiiiiiim silno palce 🙂 potom daj vediet ako si dopadla 🙂

drahomira123
11. mar 2013

uuaaa tak zacala som .. v centre mi dali estrofem a ako sa dostavila prva menstruacia tak som zacala brat 3x denne po dve tabletky a o 10 dni mam ist na ultrazvuk ci bude sliznica ok na vklad a naordinuju mi utrogestan tiez 3xdenne 2tab. no este len 4dni beriem ten estrofem tak sa neviem dockat nech uz mi to potvrdia ze sa uchytilo. ale otazka je ze kolko si mam dat. lebo dve sa bojim ze sa uchytia obe a jedno zase je tam mensia sanca. mam uz doma jedneho ivfka maleho tak dvojicky si nemozem dovolit

ratatooy
11. mar 2013

@drahomira123 tak přeji uspech ja jedu pro leky zitra a ty maš jen prášky a nic víc?ja čekam i nejake injekce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre