Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

aliiik
16. feb 2009

ahoj všem 😉

Tak se o5 po delší době hlásím 🙂
dnes jsem byla na UTZ (jsem 14DC) před svým posledním KETem, máme ho naplánovaný na neděli 22.2. sliznici mám 9,5mm. Máme posledního bojovníka, třebas se to podaří 😎
Snad mi ty dvojky přinesou trochu toho štěstí v podobě mimíska..

Sanuska: jak se ti vede, doufám, že pěkně odpočíváš aby bylo všechno fajn. příští týden si beru dovolenou aby se ten poslední mrňous mohl v klidu zavrtat a já se nemusela nervit v prácošovi.....

sanuska
16. feb 2009

Ali tak to máte krásný datum 😉
Já toho moc nenaležím, spíš se kor ty první dny plácám po baráku, ležela jsem nejvíc první den KETu a druhý, pak už jsem začala chodit na prochajdy a vařila jsem a myla nádo..... Si myslím, že se to nějak extra nevyleží....
Ale zase opravdu jsem měla víc klid než kdybych normoš chodila do práce... 😉
No jak jsem psala, ve čt se rozhodne.....
Pak dej určo vědět jak jsi na tom 😉

aliiik
16. feb 2009

sanuska: to víš, že se ještě ozvu.... moc ti fandím a určo sem nahlídnu abych se dozvědětla jak se ti vede. Cítíš se aspoň trošičku těhotně? 😀

sanuska
16. feb 2009

Ali no to je právě to, že vůůůbec i prsa povolila.... 😝 Ale tak jsem to tak počítala a kdyby to nááááááááááááhodou nevyšlo, tak další KET myslím nějak zase v půlce března.... 😉

aliiik
16. feb 2009

nenene. hlavně pozitivně... v březnu už budeš v prvním trimestru a já tě začnu dohánět 😉 🙂 😀

sanuska
16. feb 2009

No jo Ali, snažíml se myslet pozitivně co to jenom jde.... 😅

aliiik
16. feb 2009

já vím, znám to, je to těžký.... 😖

sanuska
16. feb 2009

Ali těěěžkýýý straaaaaaaaašně těžký. TO jsem to už i 4x prošla a stejně pokaždé zapomenu jaký to je ten "prostředek" těch 14 DNŮ.... 😝
Ale musím cvičit a přesvědčovat sama sebe 😉 Vyšlo to jenejm vyjde to i mě - nám... 😎

aliiik
16. feb 2009

tak se mi to líbí, ve čtvrtek budou 2 tlustice a ty budeš mít krásné ukázkové mateřství 😀 já budu v závěsu hihi

sanuska
16. feb 2009

No Ali o tobě jsem si nedovolila ani na minutku zapochybovat 😉
A co manža jak to snáší? Ten můj je chudám možná nervozní víc jak já... 😅

aliiik
16. feb 2009

Manžel je mi velkou oporou, jenže stavíme domeček, tak veškeré finance tečou do stavby a nezbývá nám na zábavu. Já bych tak potřebovala někam vypadnou někam mimo domov a rodnou hroudu... nejlépe na hory, ale bohužel to nejde, protože bychom chtěli brzo bydlet....zatím jsme u tchánů a není to vončo. Težko se tam tají tydle ty záležitosti. Tak se občas dostaneme do pře 😕 sem tam ten stresík s námi taky pracuje.. Ale jinak je to dobrý...

Pádím z práce domů, já se zase zítra ozvu 😵 papa

sanuska
16. feb 2009

Ali jo to máte dvě zatěžkávací zkoušky najednou. My jsme dostavěli těstně před návštěvou CAR, obojí je zkouškou vztahu..... Ale když ten vztah za něco stojí, tak se to párkrát otřese a zase je vše ok... 😉
Tak si ještě před KETíkem udělejte nejdlo s kámošema v obýváku to je taky ok 😀 😉 Pár takovejch pařbiček máme taky za sebou.... A určitě to udělalo taky dobře. Šak se na to chystám, kdyby to nááááááááááhodou nedopadlo... 😎

nelynka
16. feb 2009

aaahojkte...

sanus ako pokracujete?? sa tesim na pozitivny testik uzzz 😀

sanuska
16. feb 2009

Nelynko no všechny moje pocity a nepocity tady popisuju zpátky.... No a neusuzuju z toho, že budu mít pozitivní test i kdybych straaaaaaaaašně ráda 😀 🙄

A co ty jak se máš?

nelynka
16. feb 2009

aale sanus neboj nic, budu // palice jak vysite..ver mi 😵 😵

ja inak nic, pohoda, dobija se mi sem maly, hehe, len nech je vonku pekne..
ale inak setko po starom, chlap neposlucha...

sanuska
16. feb 2009

Nely jo takže klasika 😀 No ono možná líp viď....

nelynka
16. feb 2009

ani ne, ale tak co uz, mohlo by byt aj lepsie trosku, nevadii 😀

m.aa.b
17. feb 2009

Marcel já jsem taky ráda že jsme měli ty dva měíce pauzičku alespoň jsem si odpočala od všech těch hormonů a nervíků jak to dopadne 😒 jinak jestli vše půjde jak má tak 21 března půjdem na KET, ale to znamená že mrška přijde na den a že mi naroste ukázková peřinka jak píše Sanuska 🙂 😉

Sanus já jsem taky posledně neměla žádné příznaky (prsa, bolesti v podbřiške atd) a přesto jsem měla// jediné co jsem vypozorovala bylo, že jsem měla větší spotřebu mléka prostě jsem měla pořád chuť na mlíčko 🙂 a taky jsem měla lepší pleť. Tak buď stále optimista 😀 móóóóóóóc držím palečky 😉 😉 😉 😉 😉 😉

A to platí i pro ostatní 😉

... posouvám ... 😀 😎 😀 😎

sanuska
18. feb 2009

Maabi tak 21. března je krásný datum 😵 To je super, to budu držet pěsti, aby ta mrcha přišla přesně a narostla pořádná peřina....!!!
Já jsem trošku na palici, protože mi vyšel tak nějak pozitivní test, ale po limitu, tak jsem trošku na nervy, aby to nebylo jak posledneě.... No uvidíme uvidíme......

sanuska
18. feb 2009

Jo posouvám........

m.aa.b
18. feb 2009

Ahoj Sanusko!
TO bude určitě dobrý !!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Já ten první mela taky až po limitu! 😉 😉 😉 😉 😉 😉

Mám otázečku - nevíte někdo kam se objednat na genetiku? Dnes jsem byla u sveho dr, protože mi z čista jasna přišla mrcha, a jak jsme si tak povídali tak říkal že by bylo dobré podstoupit genetiku. Tak tu tak pátrám kam se objednat...

Jo a tím pádem že mi dorazila mrška (nebo cosi co dr označil že mám počítat jako 1DC) tak mi trochu nesedi ty moje vypočty 😠 . Na druhou stranu pokud to projde v CARu, tak nás KETík čeká dřív 😅

... posouvám ... 😀 😀 😀

sanuska
19. feb 2009

Maabi nám na genetiku napsala doporučenku moje CARová dr. -tak když se tam zeptáš, tak tě určitě někam pošlou........... teda jako na tu genetiku 😀 😀

Tak vidíš mrcha si to rozmyslela dřív, no to gratuluju, to ta moje se většinou fláká když zrovna potřebuju aby dorazila dřív.... 😉 Asi prosstě tělo chce bejt na tom jaře těhotný s předstihem nooo 😎

No uvidíme, holky mě u nás na diskusi pořád a pořád utěšujou, snad to bude dobrý jak ty taky píšeš.... A jak jsem si už psala sama pro sebe na diskusi - Přes tři roky čekání, 5. KET, biochem mám už za sebou minule tak proč by to štěstí taky nesedlo na mě že jo.... 😀

Ach málem jsem zapomněla............ posouvám 😀

aliiik
23. feb 2009

Ahoooj!

Kde jste kdo? ☹

Tak jsem včera byla na svém 3 KET je to zároveň náš poslední pokus a poslední bojovníček. Víc jich už nemáme. Snad nám ten hafl dvoje přinece kousek štěstíčka. Transferovali nám embryjko ve stádiu blastocysty. Držte nám palečky ať to dobře dopadne.

Sanuska: jak jsi na tom holka? Máš se krásně těhotně? Napísej, moc Vám držím palečky. 😉

sanuska
23. feb 2009

Aliii ahoj, tak to mačkám moc pěsti i doufám, že se zárodečkem v břiše.... No v albíku co jsou testy, snad nelžou a doufám, že dneska mi ve dvě sestřička řekne první dobrou zprávu a životě u mě tam dole.... 😎 😅 Ale moc se bojím..... Ale neovlívním to kdyyž se bude mět něco po.. tak se to po... no musím věřit.....
Tak podávej infošky jak jsi na tom jo 🙂

nelynka
23. feb 2009

sanuuuuuuuus...jeeeeeej..budem tu vyckavat okolo 14h, jeeeeeeeej 🙂))

dolcevitta
23. feb 2009

Ahoj baby 🙂 Ja sa chystam na ket len este neviem kedy 😀
A baby ako sa robi geneticke vysetrenie?Robi sa to u kazdeho kto podstupuje IVF?

sanuska
23. feb 2009

Nelčo ve 2 dáám vědět...

Dolce genetiku nedělaj (aspoň u nás ne) automaticky, ale po pár nezdarech na ni asi posílaj. Já jsem si o ni řekla sama.... Vezmou tobě i manžovi krev vyslechnou tě z rodinných nemocí a podobně.... a za 3 týdny si zavolláš 😉

nelynka
23. feb 2009

dolce geneticku robia na ziadacku, co viem, nepocula som este ze by na to posielali sami...
aj ja sa na nu chystam objednat..len kedy to neviem 🙂)))

nelynka
23. feb 2009

sanus budem cakat som hooodne zvedava, jooooj supeer sa tesim velmi..testiky urco neklamali 🙂)

dolcevitta
23. feb 2009

Sauska,a je dolezite aj v tom pripade ak som mala spontanne tehotenstvo,ale bohuzial mimomaternicove koli nepriechodnym vajcovodom.drzim ti palce 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre