Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

aliiik
5. mar 2009

Ahoj všem!

Sanuska: snad anooooo, vypadá to dobře, čárečka sílí a já mám děsnou radost 😵 , ale taky šílený strach, že se to ještě může po....
Dnes jsem si volala do Heliosu a tam mi pogratulovali a řekli, že se mám zastavit až za 20 dní a rovnou na ultrazvuk, že nemá smysl brát krev, když mám pozitivní testíky 🙂
Jsi zpátky v práci? Já ano... snažím se to co nejvíce flákat abych zbytečně nestresovala. Až uvidíme srdíčko a že je vše ok, tak pak asi zůstanu doma.

maab drž se, je jaro tak to určitě vyjde 😉

sanuska
5. mar 2009

Aliii já v práci pravidelně nejsem, jen včera jsem byla.... Dělám mezi lidma a aby na mě něco někdo prsknul miza to nestojí a sem tam namůžu taky pěkně i břicho a tam se to ošulit nedá..... Tak jsem doma.
Zítřka se pěkně bojím, aby bylo vše jak má.... vůbec nemám žádné příznaky, krom trochu prsou, tak se modlím....
Jak to, že nemáš vložené všechny testy, nebo jsi dělala zatím ty 3? 😀 Já testovala každej den někdy i dvakrát 😀 Dneska jsem taky ještě dělala test kolejnici tam mám zase, ale to o ničem nevypovídá.... Ale fajn, že tam aspoň je nějak mě to uklidňuje...

Tak na zítra prosím držte pěsti jooo 🙂

Maabi taky to budu mačkat pěst, začíná jaro hele to se bude uhnizďovat jedna báseň 😀 Estrofem zobu do teď měla jsem po něm peřinu 12mm a vypadá to, že se pumprdlíkovi líbila - doufám dál líbí.....

aliiik
5. mar 2009

sanuska není se čeho bát, srdíčko bude tlouci jako o závod uvidíš 😎
na testíkách se pracuje. Dělám si test každé ráno, ale nestíhám, tak to tam můžu dát až večír. Každým dnem se ta úžasná čárečka pěkně barví víc a víc.... 😀 😀 😀
Neboj nevolnosti taky příjdou...docela živě si to z léta ještě pamatuji. Nemohla jsem absolutně nic pozřít, ze všeho mi bylo šoufl i v autě... nejlíp na to fungovali zázvorové těhu lízátka gravipop. Ty jsou fakt zázračné, tak se předzásob hihi http://www.lekarna.cz/vitaharmony-gravipop-12ks...

katuska23
5. mar 2009

ahoj holky můžu se zeptat jakou jste při ketu měly sliznici?já jí dnes měla jen 4mm 😢

aliiik
5. mar 2009

katuska23 mě když jsi měřili 14DC tak jsem měla sliznici 9mm. Dr mě vysvětloval, že sliznice od 7mm a výše je vhodná pro KET. Kolikátý DC jsi? Třeba ti ještě do KETu doroste...

katuska23
5. mar 2009

aliiku 8DC....

nelynka
5. mar 2009

ahojte..
katus to je este vpohode..ja som mala 12DC len 5mm sliznicu a za 4dni mi pekne dorastla 😉

sanuska
5. mar 2009

Katu a proč ti nedali jen pro sichr nějaký "podporováky"?? Teda samo ještě doroste neboj, ale jen tak pro sichr kor v tvém případě....!!

Aliiii nooo bylo by to fajn, ale stejně mám bobky........ nebyla bych první ani poslední komu se to po... Ale snad budu jedna z těch mnoha co měli to štěstí.......

Každopádně podám zítra infošky nějak po o..

katuska23
5. mar 2009

nelynko ty už jsi byla na ketu?já to mám nějaké popletené ☹

jsi zlatá já zase plaším dopředu 😔

aliiik
5. mar 2009

Katuska to bude dobrý ona určitě dorostě

nelynka
5. mar 2009

katus byla, v posinci...a uz nemame mrazaciky, a manzel rekl ze uz ani nepujdu co me dost tesi 😀 😀
tak jsem zvedava jak nam to pujde normalne...
a kdyz nic tak koncem roku to zkusim zase...

hlavne e neboj, ja jsem se taky bala ze nedoroste a hezky vyhupla 😀 😀 😀

sanuska
5. mar 2009

Ali hele tak dneska večer testíky vložíš? 😀

Katu já bych se taky nebála..... taky mi dr říkala že jak je 7mm tak už je to ok a to ti doroste určitě. Spíš si myslím, že budeš mít ještě víc..... 😉

katuska23
5. mar 2009

nely aha já myslela že podstupujete IUI nebo tak? 😕 moc držím palce....

sanu jsi hodná děkuju tak snad se do úterý umoudří....

nelynka
5. mar 2009

nene katus, to ne, teraz sa riesia nejake lieky pre manzela a uvidime co bude

gabinaf
5. mar 2009

Ahoj holky,
nezlobte se, že sem lezu, ale mám dotaz, jestli se některé z vás stalo něco podobného. jsem dnes 17tý den od KET, 2 hatchující blastocysty po PK 5 dní. Stále ještě nemám měsíčky (12 dní spoždění), beru 0,5 Prednisonu, 3x1 Estrofem a 3x2 Utrogestan. Ani dnes nemám pozitivní test. Začínám se cítit docela mizerně, ale ještě nechci házet flintu do žita (před dvěma lety jsem měla po ivf první slabě pozitivní test až 18tý den po ET). Je možné, že měsíčky dorazí, že jsou opoždění díky hormonům?
Můžou mně bolet prsa z hormonů?
Kdyby jste mi někdo mohl poradit (i trochu) budu ráda. Díky 😝

aliiik
5. mar 2009

sanus: pár rozmazaných fotek z mobilu jsem přidala do albíčka
😀

aliiik
5. mar 2009

gabinaf: možná nějkterý z těch léků drží menstruaci... já byla na KET 2x když to nevyšlo tak se jsem měsíčky většinou dostala tak 12 den po KET. A co krev? Ta je také negativní?

sanuska
5. mar 2009

Gabi mě Utrogestan pokaždé brzdí MS, jak jsem ho vysadila, tak mrcha dorazila za 5 dní... Nemáš jít na krev???? Jinak si myslím, že když jsi měla blastocysty, tak to podle mého by mělo něco už na testu být.... 😅 😔 Ale třeba si to tvoje tělo dělá co chce a ještě překvapí........Držím pěssti!!!

Ali no paráda!! 😀 Jen by to chtělo zaostřit trošku foťák 😀

aliiik
5. mar 2009

sanus to bylo foceno na tajňačku a jen mobilem proto je to tak mizerné....

sanuska
5. mar 2009

Na jakouo tajňačku? To fotíš v práce ne 😀 😀

aliiik
5. mar 2009

neee v práci neee, ale manželovi jsem slíbila, že se s tím nikde nebudu chlubit. hihi tak pro to 😅

gabinaf
5. mar 2009

Jsem objednaná na krev a UTZ do caru v pondělí, sice je nedaleko možnost nechat si jako samoplátce nabrat HCG, ale já se tam nedostanu včas.
U Utrogestanu píšou, že zkracuje cyklus, tak si říkám, že bych se snad už na něco cítila. Mívám tak týden před měsíčkama dost problémy (nafukuju se, jsem dost podrážděná, atd.), teď nic. Prsa mně nikdy po hormonech ani při nebo před měsíčkama nebolela, jediný, kdy mě bolely bylo v těhotenství. jsem z toho celá nějaká divoká ☹

katuska23
5. mar 2009

aliiiku krásné čárky 😵 dávali ti dva mimísky?

gabi držím palce 😉

sanuska
5. mar 2009

Ali jo taaaaaak 😀 A kdy to budeš moct teda oficielně pustit na koně?????? 😀 😀

Gabi tak teď už vydrž do pondělka. Já jsem si teda mazala na krev jako samoplátce, mi to nedalo..... Držím pěsti, pak podej info!

aliiik
5. mar 2009

katuska děkuji 😵 dávali mi jednoho posledního bojovníčka, víc mržáčků už nemáme.

sanus: otázka spíše zní, kdy to budu moct vykřičet do světa 😀 😲 😀

sanuska
5. mar 2009

Tak holky jsem špinila, tak jsme mazali do Sanusu. Vše je v pořádku jsem 5+3 4 nebo 5 😀 Teď nevím, padla tam všechna tahle čísla 😀 Blikalo na nás srdíčko, tak snad bude vše v pořádku.......... 😵 😔

Aliiiii já to chci křičet do světa jak překlepu ten 12 tt dřív ne, jako ti co byli zasvědceni od začátku už to vědí, ale okolí ne.

katuska23
5. mar 2009

alii tak to jsme na tom stejně...a oni ti rozmrazovali jen toho jednoho?

sanu to je krásnýýýýýýýýýýýýý 😵 drž se 😉

psala mi doktorka že u mě chce příští týden vidět sliznici alespoň 8mm...to nevím kde jí do úterý vemu 😝

sanuska
5. mar 2009

Katu a co kontryhelový čajík????

katuska23
5. mar 2009

ten právě piju sanu ☹ je šance nabrat alespoň 4mm?

drobec
6. mar 2009

ahojte dievčatá..práve som Vás dočítala, žiaľ včera som sem nestihla prísť, bola som včera na kontrolu sliznice..síce neviem aká veľká je, ale vraj bola ešte nízko, Dr. mi zývšila dávku ieku prednison na 1 na deň a v piatok 13.3. si ideme pre mrazáčikov..
katuska, a aké dávky liekov berieš?..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre