Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

pavlina1976
30. apr 2014

@renitr Ahoj, tak moc držím pěsti! Negativní test nic neznamená 😉

78marcela
30. apr 2014

@pavlina1976 přesný nevím, ale většinou se chodí 18 DC a to mi vychází 12.5

pavlina1976
30. apr 2014

@78marcela Krásný, tak se ti blíží 😀 . Budu nervozní s tebou 😉 . Ale věřím, že se nám to prostě podaří teď na počtvrté 😉

smoulinka13
30. apr 2014

@pavlina1976 spinila som aj dnes, uz je to 4. den tak to dobre asi moc nie je :( ach jaj

katka17044
30. apr 2014

@pavlina1976 teším sa 🙂 teraz 7 maja začínam brať prednison a 2 týždne na to začnem chodiť na kontrolu sliznice a budem brať utrog. a estrofem a podľa toho by mal byt vklad nejak začiatkom júna asi tak 7, už nech to je...

pavlina1976
30. apr 2014

@smoulinka13 No ale jestli to je jen špinění, tak bych řekla, že to vypadá nadějně, že se pořádně hnízdí 😉 . Nechala jsi si dát dvě? Kdy chceš testovat? 😉

katka17044
30. apr 2014

@pavlina1976 ja 4 vklad z toho ket 2 🙂

pavlina1976
30. apr 2014

@katka17044 jj já čekám na ms koncem května a druhý den ms estrofen a 11 DC jdu na utz a pak se rozhodne kdy si pojedu pro mimi 😀 . takže myslím, taky někdy kolem druhého týdne v červnu 😉

pavlina1976
30. apr 2014

@katka17044 😀 , to budou nervy. Ale jak jsem psala věřím, že teď to mimi zůstane 9 měsíců. Já vždy otěhotním a mimi to po nějaké době vzdá. Asi kvalita vajíček no ☹ . Věřím, že mezi těmi pěti je jedno které u mě bude chtít být 😉 . A doufám, že je zrovna teď. Ty nervy jsou na tom to nejhorší že?

katka17044
30. apr 2014

@pavlina1976 áno presne veď to... tak mne sa podarilo 2 krát ale prvé bolo len pár dní a druhé mesiac a potom som šla na laparku a tam sa zistilo, že sa mi tam držala toxická tekutina, ktorá embryjko vždy vyplavila :( tak mi to odstránili a pevne verím, že už iný dôvod v tom nie je, ešte mi pre istotu dali prednison a ms mám dostať 21 mája a potom vklad rátam za tých 16 dní...

smoulinka13
30. apr 2014

@pavlina1976 ahoj volala som dokymu ze pokial je to len spinenie tak to moze byt 🙂 tak mam predsa nadej, davala som si 2 🙂 testovat hmmm asi sobotu uvidim, bojim sa

zuzina1881
30. apr 2014

@smoulinka13 joj, tak dufam, ze je to tentokrat dobry znak, teda silne hniezdenie oboch embryjok!!! 😉

78marcela
30. apr 2014

@pavlina1976 já tomu taky věřím, že ted to klapne. To není samosebou, že jsme se tu všechny tak hezky sešly...takže já budu váš předvoj? Doufám, že se toho zhostím se ctí a zahájím krásnou // vlnu 😉

smoulinka13
30. apr 2014

@zuzina1881 dufam aj ja!!! dlho sa hniezdia, dlho vydrzia 🙂)

renitr
1. máj 2014

@pavlina1976 Ahoj, no bohuzial test ukazal pravdu. Aj krv bola negativna takze prvy pokus neuspesny ☹
ale co uz, jeden den som bola naozaj velmi smutna ale clovek musi nabrat opat pozitivnu energiu a ist dalej. Buduci tyzden ideme opat na pokec s lekarom a chceli by sme ist na druhy pokus. Verime ze ten uz bude pozitivnyyyyyy 😉

78marcela
1. máj 2014

@renitr určitě ano. Lékaři většinou berou ten první pokus jako takový informativní, zkouší různé stimulace, jak na to reagujes atd. Druhý pokus už bývá úspěšnější. Držím ti moc pěstí.

dz
1. máj 2014

ahojte, chcem sa opytat ci sa beru nejake lieky aj pred KET? ja som zatial absolvovala len ET, takze neviem ako to chodi pri KET a aky je postup, ake lieky sa beru, od kedy, ako dlho? dakujem

78marcela
1. máj 2014

@dz to je individualni. Ja treba beru estrimax, anopyrin a medrol. Ale zalezi na tom, jestli mas ovulaci, jestli ti to budou delat v nativu atd...urcite ti v tvem car reknou.

pavlina1976
2. máj 2014

@renitr to je mi moc líto. Vždy je to smutné ☹ i když víme že to není tak jednoduché jak se zdá, tak vždy věříme, že tentokrát to vyjde 😉 . Máš správný přístup 😉 . Stejně nám nic jiného nzbývá, než se sebrat a jít bojovat do dalšího kola a nenechat se zlomit 😉 . Moc přeju, aby další pokus byl na devět měsíců 😀

pavlina1976
2. máj 2014

@dz Ahoj já budu mít estrofem a pregnyl, pak samo utroš 😉

pavlina1976
2. máj 2014

@78marcela Jj Mací, předvoj 😀 a nstartuješ tu vlnu // pro všechny tady! To je prostě jasná věc 😀

pavlina1976
2. máj 2014

@smoulinka13 No krása 😉 . Něco nového? Určitě je vše OK ne? Už je to lepší? V sobotu testík? To je zítra. Kolikátý den budeš šmouli?

pavlina1976
2. máj 2014

@katka17044 Ján jsem byla na laparce dvakrát na odstranění endošky 😠 . Vždy odstranili a řekli, že nemám nikde srůstky, vejcovody průchodný, no prostě v podstatě až na nějaké ložiska endošky vše OK. A otěhotním vždy na chvíli a pak to to mimi vzdá.....Asi taky už věk atd. Holt je to prostě pořád na přírodě no 😠 . Ale nevzdám se a budu bojovat do posledního mrazáčka 😀

katka17044
2. máj 2014

@pavlina1976 Aj ja som bola uz dva krát, prvý krát len diagnostika a že sú čiastočne priechodné a druhý krát už ľavý vajcovod úplne neprechodný a naplnený tekutinou ako taký balón bol, tak mi ho dali preč, lebo tá tekutina, čo sa v ňom držala odplavovala tie embryjka, teda aspoň dúfam, že už iný problém v tom nebude, ten druhý vajcovod sa naopak od prvej laparky zlepšil, lepšie prechodný tak mi ho nechali.

smoulinka13
2. máj 2014

@pavlina1976 ahoj dnes som 8.den po ket uz nespinim ale dnes som testla a velkeeeee nic :(

pavlina1976
2. máj 2014

@smoulinka13 Je to ještě brzo 😉 . Já měla poprvé 14den ducha a hcg přes 600. Pěkně zase zítra ráno a ty // se tam objeví 😉

renitr
2. máj 2014

@78marcela dakujem ti to si ma potesila. a musim povedat ze sa uz na ten druhy pokus aj tesime. Buduci tyzden v piatok idem na pokec s lekarom tak som zvedava co mi navrhne. Dakujem ti este raz

zuzina1881
2. máj 2014

@smoulinka13 zbytocne sa stresujes, mala si testnut az na 10ty den... neviem, ci pri 2 by malo byt hcg vyssie a ci rovnake ako pri jednom. V kazdom pripade stale drzim palce!!!

renitr
2. máj 2014

@pavlina1976 to mas pravdu treba bojovat 🙂 viem ze to boli ked to nevijde ale treba sa opat postavit na nohy a ist dalej. Mi sme vypadli na 3 dni po neuspesnom pokuse na dofcu a musim povedat ze to naozaj pomohlo. Citim sa teraz velmi dobre a uz sa tesim na dalsi pokus 😉 A tak ako hovoris, snad to bude az na 9 mesiacov 😉

smoulinka13
2. máj 2014

@pavlina1976
@zuzina1881 ahojte, no podla mojich "skusenosti" pri ivf by uz mal byt dnes aspon duch ale snad sa mylim.pri dvojickam byva hcg o dost vyssie ale mozno ze sa uchytilo len jedno, no uvidim...🙂 dakujeeeeem este drzte palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre