Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

janina79
2. mar 2010

ale ne?... jakto? ospalá jsem pořád... prsa bolí a jinak nic... všechno tak nějak OK....
😅

insolka
2. mar 2010

No asi tak nejak ako ty akurat ja mam ešte tyžden do tetsu 😝 😝

janina79
2. mar 2010

no a.... jak se cítíš kromě ospalo??? což je dobrá známka! 😉

insolka
2. mar 2010

..no večer zase nemožem spat aj ked som strasne ospala a moj mužiček to už parkrat nechtiac schital tak som na neho zavrčala čo ja nezviknem ale je zlaty len sa zasmial 🙂 🙂

janina79
2. mar 2010

to je normální.... 😀 já jsem taky chvíli ukňučená a chvíli jako vojak.... zmeny nalad jsou hormony... a mozna i tehu.... 😝
jinak fyzicky jsi OK, žádné bolístky??

insolka
2. mar 2010

no len trošku ma zacalo bolet v hrdle ale nasadila som cajik s medikom a už je lepsie .no ammala som 37,1 teplotu ale to nič neni tu mam už dva dni 😒

janina79
2. mar 2010

ta zvyšená teplota je taky dobrá známka.... mam ji pořád..... to je těhuteplota.... 😀 😀 😝

insolka
2. mar 2010

No jani bodaj by si mala pravdu strááááášne by som sa tešila .....

janina79
2. mar 2010

no opravdu zvýšená je toho známka..... a kolikátý jsi dnes den? a copak jsi měla? embrijka nebo už po prodloužené kultivaci?? už nepamatuju 😉

insolka
2. mar 2010

No KET som mala 22.2 a vkladali mi dve blastocisti 😉

janina79
2. mar 2010

no tak to už máš kočičko skoro jasné.... blastocisti jsou již zahrabani v perinkach.... ... 😝 😀

insolka
2. mar 2010

Juuuuuj Jani bodaj by si mala pravdu .......normalne sa bojim na to mysliet lebo naposledy po IVF pi potvrdili a z dalsej krvy mi povedali že som potratila tak sa trošku obavam 😅 😅 😅

janina79
2. mar 2010

no to já taky se bojim...., že začnu krvácet.... je to teprve 17. den po KET.... z krve ale už pozitivni... 1212,3 jednotek HCG.... ale porad riziko v takto brzkém stádiu do 12tt je vysoké, může se stát, že potratím.... na to myslím se strachem každou chvíli.... ale jsem doma, odpočívám a tak snad tomu dávám maximum....

a ty věř, že to dopadne..... 😀 😀

insolka
2. mar 2010

snažím sa mysliet pozitivne 😀 😀 😀 .len ma to obcas tak chyti 😕

anderle
3. mar 2010

Krásné odpoledne, přeji janině79 ať myslí pozitivně a je to tak jak si přeje, mám radost z toho, že někomu ten KET vyšel. Já jsem v únoru podstoupila své 1. IVF+ICSI, ale z důvodu OHSS mi nebyl proveden ET. Všechna embryjka máme kryo. Nejdříve za tři měsíce můžu podstoupit KET, mám 9 mrazáčků - tak pevně věřím a doufám, že alespoň jedno přežije rozmražení a že se chytne.

janina79
3. mar 2010

😲 ahoj anderle: ... děkuju moc... ráno jsem měla na intimce trošku špinění, tak jsem skoro celý den proležela a dala utrogestan i po obědě.... teď to trošku ustoupilo.... snad to zvládnu... doufám, je to sázka do loterie a já musim myslet pozitivně... i když tomoc nejde 😲 😲 jsem strasařka.... 😢

evaav
3. mar 2010

janina79 bojuj já mám od včera zavedená dvě embria od půl druhé tak jsem taky zvědavá jak to dopadne manžel si vzal na mě ošetřování aby se mohl starat o malou tak doufám,že to nebude zbytečné musím myslet pozitvně drž se 😉

venika86
3. mar 2010

Ahoj holčiny!
Tak po nějaké době se jdu zase podívat 🙂
Janina - mocinky gratuluju, úžasná zprávička!!!
insolka a evav - Vám držím palce, jsou to nervičky, ale stojí to za to 😉
Jinak já si taky prožila krusné časy. V pondělí jsem začala silně krvácet 😨 Byla to opravdu hrůza, vyšla ze mě i asi 4 cm sraženina, tak už jsem myslela, že je po všem, ale naštěstí se mimčo drží. Byli jsme na UTZ a konečně viděli mimčo i se srdíčkem. Nejnádhernější pohled 😵 Tak snad už to všechno zvládnem. Určitě se malého špinění nemusíte bát, já zažila jatka a taky jsme v pořádku 😉

strelka11
3. mar 2010

ahojte,tak to je nieco pozitivne venika,ze aj po takej zrazenine je vsetko v poriadku,prajem ti to 🙂 🙂 🙂
janina prosim ta ty po potvdeni tehu si dalej vkladas utrogestan alebo ho uz papas?

janina79
3. mar 2010

venika86: děkuju boli mě trošku bříško jako na mrchu, mam pravě ted termín, tak to špinění bude asi tím... ale je to slaboulinký hnědý... snad se nerozjede....
tysis opravdu zažila teda mazec... fíha, jak jeto možný..? no hlavně že se to udrželo.... já jsem vlastně teď ale ve 4.tt asi, že? když ket tyl 13.2. a měli jsme prodlouženou kultivaci.
tak ti přeju abyste to v pořádku zvládli.... stejně jako všechny začátečnice těhulinky... 😀 😝

strelka11: ano dávám si stále a budu až do 12.tt dle doktora, navíc od dnes jak špiním jsem si naordinovala 2-2-2, ono to podpoří tu dělohu a z jiné duskuze to taky tak holčina dělala, když zašpinila....

evaav: no skvěle.... hlavně aby se drobouscí drželi v pořádku a uvidíš, že když budeš odpočívat budeš to mít OK. 😀

fiallinka
3. mar 2010

veniko, uff, to muselo být blbé...tak teď buď hlavně v klidu..

Janino, můžeš si napsat těhotenství do profilu a bude ti to počítat týdny 🙂

jani2
3. mar 2010

juj, venika - až mi srdce tlklo niekde v krku, keď som to čítala...ale našťastie, všetko dobre dopadlo...tak už žiadne takéto stresy, dohovor maličkému! 😉
evaav - tak nakoniec predsa došlo k transferu, držím moc palce, až to dobre dopadne! 🙂 ...embryjka sa už isto uchytávajú! 🙂

janina79
4. mar 2010

fialinka a jak tomám tam dát to těhotenství?? právě nevim

janina79
4. mar 2010

tak už jsem to tam dala....jé 5. TT už? ono to počítá od poslední menstruace... no paráda... 😀 😀 😀

venika86
4. mar 2010

No jo, byly to stresy, ale už je nám dobře. Doufám, že to takto zůstane. Chudák manžel, ten si se mnou vytrpěl, po UTZ si musel dát velkého panáka 😀 Máme novou fotečku, bublinka už nám vyrostla ... 🙂

evaav
4. mar 2010

VENIKA86 tak hlavně,že to dobře dopadlo a už vše nejhorší máte zasebou a ted už budeš pěkně nabejvat 😉 já jsem zvědavá na nás snažíme se to brát docela sportovně manžel říkal hodl to dopadne nebo ne musíme se smířit se všim,ale já doufám,že to bude dobré,,??ani nvím jestli bud testovat dnes mi manža možna pokud nezapomene koupit test ale říkal až za čtrnáct dní at si ho udělám uvidím na to ječasu dost

ipuska
4. mar 2010

Ahojky, mám otázku 😅 , dnes jsem 5 den cyklu. V pondělí jsem objednaná do Prahy a budeme řešit KET. Myslíte, že už stihnu KET tento cyklus? Děkuju 🙂

zedulka
4. mar 2010

Ahojky,můžu se k vám přidat?jsem 3.den po ketu

fiallinka
4. mar 2010

ipusko, asi jedině, kdyby jsi do toho šla v přirozeném cyklu bez hormonů, jinak se ty hormony berou cca nejpozději od 3. dne cyklu, ale kdo ví...

janina79
5. mar 2010

ahoj holčiny a dobré ráno 🙂
ipusko: hormony se berou od 2.-3. dne cyklu takže jestli je dnes 5. tak to budeš muset nechat na příště.

ahoj Zedulko: vítej 😀 jak se cítíš? já jsem 20. den ... mám pozitivní krev, tak snad, doufám, bude vše OKa.
tak přeji ať se ti to podaří jako to přeju všem ....

evaav tobě samozřejmě taky a je dobře že to bereš takhle sportovně... to já bych nedokázala, možná proto, že je to první mimi.... 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre