Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

lalina846021
11. mar 2010

Ahojky holčiny!dneska jsem si zkusila udělat testík znova.Objevila se mi tam nepatrná druhá čárka.Dneska mám dostat mršku,ale zatím nic ikdyž břicho mě bolí jako když to mám.Ale zatim ani špinění,tak třeba to bude dobré a povede se nám to.Ale zatím tomu moc nevěřím.
Jani doufám že odpočíváš!

chrobacek
11. mar 2010

ahoj holky nemáte tu nějakou statistiku úspěšnosti KET?

evaav
11. mar 2010

lalina tak uvidíš já myslím že je to dobré znamení tak potichučku držím palce a smekám před tvou odvahou testovat to já se toho bojím a jaky test jsi použila ten mamarest? Ten já nemám
chrobacek jednu dobu jsme tu měli tabulku kolem ledna a nikomu se nedařilo tak jsme to pro ted vzdali

chrobacek
11. mar 2010

ahá tak to radši nebudu sondovat ☹

anikka
11. mar 2010

ahojte dievcata, povedala som si ze aspon 2 tyzdne nepojdem na MK, ale uz som to nevydrzala. Hadam mi poradite.4.3. som mala KET, 6 dni som bola doma a vacsinou lezala. Obcas ma pobolievalo brusko inak som priznaky nemala. Vcera to brucho bolelo asi najviac. Vecer som si spravila test a bol negativny. Asi je to prilis skoro ale uz som to nevydrzala. A dnes sa citim uplne normalne, az sa toho bojim. Na krv idem az o tyzden a bojim sa ci to este moze byt pozitivne...

chrobacek
11. mar 2010

anikka je brzo 🙂 ještě počkej s testováním

okurkaa
11. mar 2010

Ahoj holky,
uz dlouho ctu vase pribehy a opravdu je s vami prozivam. 7.3. jsem byla na svem prvnim KETu a samozrejme uz jsem hotova z toho, ze se to urcite nepovedlo. Nijak nic moc necitim, trosku me poboliva bricho a prsa temer vubec. K tomu jsem dostala nejakou strevni chripku, strasne me boli cely clovek a zaludek. Samozrejme jsem se uz zkusila testovat a negativni. Asi to moc resim, ale byla jsem uz 2x prirozene tehotna a pokazde jsem to vedela uz tyden pred menstruaci a test jsem mela taky slaboucce pozitivni. Bohuzel to vzdycky spatne dopadlo a pak nam zjistili, ze manzel ma balancovanou chromozonalni translokaci. Kdyz jsem se dokopali k IVF s PGD, tak jsem zjistili, ze mi poskodili delohu pri kyretazi a rok trvalo, nez byla relativne OK a pripravena na transfer. Z 10 rozmrazenych embryii jen 1 bylo pouzitelne na transfer.
Muzete mi napsat, kdy jste se zacaly citit tehotne? Nebo alespon nejake pocity?
Dekuju a info.

Jana

lalina846021
11. mar 2010

EVAV-JA MÁM test best,mamatest už jsem neměla.Taky jsem se bála,ale zvědavost mi nedala.Tak teď už jen a jen doufám.

vltavka
11. mar 2010

Ahoj holky,můžu se k Vám taky přidat? Je fajn probrat tohle téma s někým, kdo prožívá podobné věci...
Okurko, byla jsem taky na 1. KETu a to 8.3., a příznaky nemám vůbec žádné. Občas mě trochu píchne v podbřišku a jinak nic. Ještě jsem netestovala, chci až 12. den, tak to snad vydržim.

okurkaa
11. mar 2010

Ahoj Vltavko,
me spis boli jako pred menstruaci. Prsa te boli? Netestuj se, je to blbost. Jsem akorat vic nervozni.
Kam chodis?

fiallinka
11. mar 2010

chrobacek: měly jsme tu tabulku, ale tam byly výsledky strašně špatné, těhu byla asi jedna z 15ti, tak jsme ji zrušily...asi nosila smůlu, hned poté se výsledky zlepšily..

chrobacek
11. mar 2010

tak doufám, že tu za měsíc vylepší statistiku 🙂 😉 jdu příští týden na OPU a nebudu mít transfer

fiallinka
11. mar 2010

chrobacek: no oficiální statistika je většinou úspěšnost kolem 30%, to není špatné... a vzhledem k tomu, jak jsme dopadli my lednoví - únoroví, tak to někdo napravit musí, ne? Průměr je průměr 😀

vltavka
11. mar 2010

Tak doufám, že teď budeme vylepšovat statistiku 😉 !
Okurko: prsa mě nebolí. Ale já jsem měla KET va nativu, takže nejsem vůbec napraná hormonama, jen teď po KET beru Utrogestan. Chodim do Iscaru v Praze. Po 1. IVF jsem netestovala a 10. den po transferu jsem měla menstruaci a pak už jsem šla jen na krev - bylo to jasný. Ale teď se nám to povede! I když tomu u sebe vůbec nevěřim (a to je možná dobře).

okurkaa
11. mar 2010

Ahoj Vltavko,
ja mam taky nativ. Tak ti moc drzim palce a dej vedet.

zedulka
11. mar 2010

Holky držte se!!!já jsem dnes 9.den po Ketu,bolí mě dost prsa a břicho docela taky,mno přesně takhle přichází mrcha,Zatim netestuju,měla bych to obíkendu dostat.Držim se jedné spolubojovnice Dorry,která psala netestujte dřív než byste měly a prostě si řikejte,že jste zatim neprokazatelně těhotné a užívejte si to 😉

zedulka
11. mar 2010

Statistika se musí vylepšit!!! Březen je náš!!!!

vltavka
11. mar 2010

Fakt netestujte dřív než 12. den po transferu. Bylo by super otěhotnět - nemusely bysme dělat jarní úklid 😀. Březen musí vyjít. Je nás tady hodně čekatelek čerstvě po KETu, tak se musíme podržet! Ležíte doma? Já šla hned druhý den po KETu do práce, ale mám to 5 minut od domu a sedím u počítače, tak snad se sněhurky udrží!

zedulka
11. mar 2010

já mám neschopenku,takže odpočívám,nedělám skoro nic,jen občas na procházku nebo do krámu s tim,že manža pobere nákup 😀

zedulka
11. mar 2010

vltavko,ty jsi kratinkou dobu po Ketu 😉 to se máš ,to já už za chvíli budu vědět na čem jsem,chjo ani bych to vědět nechtěla.Stačilo by mi aby mě nenavštívila mrcha,ale co když o víkendu přijde,snažim se být nad věcí a každý den si užívat neprokazatelné těhu,ale stejně je to na palici!

okurkaa
11. mar 2010

Ja jsem byla doma 4 dny a dnes uz taky sedim za pocitacem.

Zedulka, to vypada hodne nadejne 🙂 Budu se snazit to vydrzet a uz zadny test. Pockam, jestli neprijde mrcha a pak to zkusim...

zedulka
11. mar 2010

mno teď dávají v gennetu těhu test,to před rokem ještě nebylo,snad přinese štěstíčko 🙂

zedulka
11. mar 2010

okurka nevim jestli je to nadějné,chci věřit,ale ale...Určitě netestuj akorát jsou z toho větší nervy,užívej si to!!!

zedulka
11. mar 2010

vloni jsem měla ty samé příznaky a bylo to biochemické těhu za pár dní jsem to pak dostala ☹

martulle
12. mar 2010

Dobré ránko holčiny,jak jste se vyspali?Lalinko vidíš,že na to testování bylo ještě brzo,tak at ti tam ta druhá čárka pěkně zesílí.Holky držte se všechny,já jsem 7den po ketu a nepozoruju na sobě žádné příznaky,akorát sem tam zabolí bříško.Tak se bojím testovat,vím,že mám ještě čas,ani to dřív zkoušet nebudu,jak tu psala Zedulka,aspon si pár dní myslet,že jsme těhu.Aniko neboj,testovala jsi moc brzo,uvidíš,že ta druhá se tam ještě objeví.A vám všem holky přeji to samé.A jak se cítíte?Evav?Zedulko,Lalinko?aj vy ostatní?Přeji vám všem ještě moc pěkný den,plný pohody a sluníčka 😅

vltavka
12. mar 2010

Dobré ranko, tak zase další den nejistoty... Zedulko, vypadá to nadějně jak to popisuješ, ať se Ti mrcha vyhne obloukem (a nám všem taky!).

evaav
12. mar 2010

Dobré ráno
to se nám to tu pěkně rozjelo no jak se cítím tak nějak stejně akorát jsem včera víc cítila břicho takový trochu tlak,ale jestli to patřilo k tom to nevím jen spíš cítím ty prsa ale jak jsem psala může to být z léků.
Taky jsem se ráno vzbudila a říkala si mám testnout nebo ne zase si říkám úterý je za chvilku tak už bych to mohla vydržet ale čevík v hlavě furt hlodá,vždycky se ptám manžela kdo ví jak to dopadne on mi říka,že to musím brát tak nebo tak no tak se snažím
všem vám holky přeju hodně štěstí at to nám všem dobře dopadne

evaav
12. mar 2010

jo a taky ty prsa mě kolikrát víc svědí než bolí taky mi je furt zima nevím jestli to není tím fraxiparinem a taky se mi mastí vlasy tak obden je musím umývat,ale to může být tím ládováním hormonama

zedulka
12. mar 2010

Dobré ráno všem 🙂 martule přesně tak užívat si zatim pocit těhu bez testíků,pak to jsou ještě větší nervíky,jinak se cítím tak všelijak,jo ta nejistota to je děs.Holky,ale musí nám to všem vyjít!
vltavko momentálně fakt nevim jestli je to nadějný,mno snažim se doufat a myslet pozitivně,ale stále to taky nejde,jelikož mi to neni jedno a moc bych si přála,aby to vyšlo.
Jinak taky přeji všem krásný a klidně prožitý den i když to sluníčko mno nevim zda vykoukne

zedulka
12. mar 2010

evaav to bychom měly testovat ve stejný den,ono je fakt těžký rozpoznat těhu,někdo nemá žádné problémy,nic ho nebolí a je těhu a někdo má pocit na mrchu a je taky těhu.Tak doufejme že jsme všichni těhu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre