Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

martulle
15. mar 2010

Dnes ne,jenom včera a to byla o poznání silnější.Musím koupit další test,ten mamatest tu stojí 27kč,to není tak moc a jsou tam dva.A nebud skeptická,já vím,že to šíleně bolí,ale jednou to přece vyjít musí.A jinak se cítíš jak?Venku začíná svítit sluníčko,tak už to počasíčko snad bude lepší a přivítá nás jaro 😅 😅 😅 😅

tuzimpobabatku
15. mar 2010

ahojte kočky, chcem sa vás opýtať, od 12.3 som začala stimulku, dnes 15 teho idem na predoperačné vyšetrenie kôli OPU. Viete mi povedať, že za kolko dní od začiatku stimulky zvyčajne robia OPU??. Ide o to, aby mi platilo predoperačné vyš., lebo má platnosť iba 21 dní. ďakujem.

mila30
15. mar 2010

Martull,uvidíme...necháme se překvapit. 😉 No a jaro, už je potřeba, to sluníčko člověku strašně chybí.

tuzimpobabatku, záleží jaký máš protokol, jestli krátký - pak trvá stimulka do OPU cca 14 dní, pokud dlouhý, tak cca měsíc. Ale i to předoperační chvíli trvá, takže si myslím, že tak jako tak ti to vyjde. 🙂

tuzimpobabatku
15. mar 2010

mila: dlhý a mám pred ms.

mila30
15. mar 2010

tuzimpobabatku, tak jestli máš dlouhý, tak si 12.3. dostala tu zastavovací injekci a za 14 dní začneš stimulovat, ta stimulka u dlouhého trvá cca 14-17 dní. Pokud jdeš na předoperační dnes, tak nevím jak to u vás chodí. Ale já než sem dostala vypsaný předoperační protokol, tak to trvalo cca 10 dní. Nejdřív, odevzdat ranní moč + krev, pak na EKG a ty výsledky jsem měla cca do 5 dnů a pak jsem teprve šla na to celkové vyšetření.

tuzimpobabatku
15. mar 2010

mne to bude robiť ségra, tak to budem mať dneska všetko hotové

mila30
15. mar 2010

Jo takhle, tak se s ní zkus domluvit, aby ti tam dala pozdější datum 😉 . Pže normálně to chvíli trvá než to vyšetření máš celé hotové.

vltavka
15. mar 2010

Ahoj spolubojovnice, tak jak je? Zedulko, už si testovala? Já jsem nervózní, za Vás všechny. Moc přeju // 😉 . Mě se od včerejška příšerně motá hlava, asi po to Utrgestanu. Jsem v práci úplně nepoužitelná.

lalina846021
15. mar 2010

Ahojky holčiny!Tak od včerejšího večera mi je na zvracení.Testík jsem dnes nedělala,až zítra,takse necháme překvapit.Všem držím pěstičky a martulle tobě ať čárečka pořádně vyniká!!! 😲
Vltavko-vydrž všechno je to k tomu mě se taky ze začátku motala hlava a byla jsem ospalá.
Zedulko a co ty testovala jsi?Ať už ti to dopadne jakoliv neboj jednou se dočkáš,hlavně to nesmíš vzdávat.
všem přeju hezký den 🙂

okurkaa
15. mar 2010

Zdravim vsechny 🙂 Lalina, tak to je super, aspon vis, ze mrnous se ma k svetu 🙂
Vltavka, ja mam taky nizky tlak a jsem porad unavena. Bricho boli, prsa nic moc....
Zedulko, myslime na tebe. Snad to dobre dopadne...
Matulle, moooc blahopreju a Mila, samozrejme drzim vsechny palce
Jo, chtela jsem se zeptat, pocita se i den KETu? Kdyz jsem KET mela 7.3., jsem dnes 8 nebo 9ty den?

lalina846021
15. mar 2010

mě bylo řečeno že se počítá až od druhého dne co byl KET

evaav
15. mar 2010

ahoj všem lalina moc ti gratuluji a Matrtule tobě také mě čeká zítra krev tak uvidíme ale nevím, nevím nic na sobě necítím tak nějak tuším,že to asi nedopadne,ale budu doufat no ale když čtu některé vaše příběhy cesty za mimi tak před vámi smekám,že jste tak silné já když to nedopadne tak se pokusím o 2IVf moc se mi do toho nechce,ale musím bojovat třeba nebude potřeba 🙂 no Stále si říkám jak budu reagovat až si zítra zavolám o výsledek a řeknou negatovní bojím bojím.Jenže stím už ted nic nenadělám už je asi rozhodnuto manžel říká,že věří,že to bude dobré,ale asi mě chce uklidnit tak se mějte hezky
Zendulko doufám,že jsi ok a přeji hodně sil at už to dopadne jakkoliv jen doufám,že je vše dobré

martulle
15. mar 2010

Evaav nebud smutná a neboj se.zítra písni jak jsi dopadla,budu ti držet pěsti a myslet na tebe.Zedulko kde jsi?doufám,že jsi v poho.Okurko já mám psané v rozpisu,že se to počítá od druhého dne.Takže by jsi měla být 8den,a jak se cítíš?Lalinko tak tobě už je na zvracení?no jo,minísek už dává o sobě vědět 😲 😲 😲 😲 😲 Vltavko,Mil ia co vy?přeji vám všem hodně síli holčiny

lalina846021
15. mar 2010

Evaav neboj nevzdávej se,zejtra ti taky budu držet pěstičky,cesta k miminku je trnitáa zdlouhavá.Nejsi na to sama máš svýho mužskýho a určitě se vám to povede,když ne teď takjindy,ale určitě se dočkáš,neboj a bojuj!
Martulle asi už to takbude že se mimísek hlásí.Jo a s testíkem jsem to nevydržela,jsem hrozná,ale druhá čárka už je silná,je krásně vidět,tak snad mimísek vydrží.všem držím pěstičky
a co martulle jak je tobě?

okurkaa
15. mar 2010

Martulle, je mi uplne priserne. Jsem strasne unavena 🙂 Ale co bych neudelala pro mimiska, tak hlavne aby se nam tam taky objevily //
Vsem drzim pesti
🙂

lalina846021
15. mar 2010

okurkaa,neboj objeví se,hodně odpočívej 🙂

martulle
15. mar 2010

Lalinko to je super,držím moc moc pěsti,aby se mimísek dobře vyvijel,nebo,že by dva?Mě je všelijak,pořád kašlu,bolí mě na pruduškach a jen piju čaj s medem a citronem.Snažím se polehávat,ale já v posteli dlouho nevydržím,tak jsem si už vytáhla formu beránka,že ho upeču.A na dvoře jsem si natrhala kočičky a kroucenou vrbku,mám to ve vázi.Je to moc hezké a krásné poselství jara.Okurko odpočívej a nenamáhej seA uvidíš,budou tam //.

evaav
15. mar 2010

Holky moc děkuji za podporu budu doufat,lali tak já myslím,že to máš jisté tak ted musíte bojovat s miminkem oba at jste silní a zdraví

martulle
15. mar 2010

Okurko ty jsi byla na ket 7.3,že?tak to jsi dnes 8den,co?a co bříško bolí,nebo jsi jen unavená?Já se ted bojím testovat,že tam ta druhá čárka už nebude.Ale zkusím to až tak v pátek,teda jestli to do té doby vydržím.Přitom mám v rozpisu testovat až 21.3,je to možné,že by 8 a 9 den byli //,pořád tomu nemužu uvěřit a bojím se doufat.Holky všem hodně síli a držím pěstě

mila30
15. mar 2010

Holky, tak já začínám špinit, takže to vidím špatně... ☹ .
Vám ostatním držím všechny palce co mám, aby to vyšlo 😵 .
Martull, 8-9 den po ET nebo KET se opravdu můžou objevit dvě čárky, to HCG už má o něco vyšší hodnotu, takže už je těhu z testu poznat 🙂 .

okurkaa
15. mar 2010

Matrulle, dekuju moc za podporu. To vis, ze tam ty carky zustanou, proc by mizely? Kolik jsi mela embryjek a s jakou kultivaci? Ja nemam nemocenskou, sedim 8 hodin za pocitacem. Bricho boli, hlava se mota a vecer jsem rada, ze se natahnu. To je mi lip a skoro nic neboli. Ale jsem strasny nervak, mam strach, ze si vsechny pocity namlouvam. Ale mas pravdu, taky se bojim toho, kdyby se tam ta carka objevila, ze bude slabnout nebo ze na ultrazvuku nebude nic videt. Mam uz za sebou biochemicke a zamlkle tehotenstvi.
☹ Drizim ti a vsem moc palce 🙂

vltavka
15. mar 2010

Ahoj holky, moc Vám držím palce, já ještě testovat nebudu, ale jsem děsně nervózní. Martulle, určitě tam budou 2 silnice 🙂 ! Lalino, drž se! Mil - neztrácej naději, myslim na Tebe, už si zasloužíš //.
Zedulko, ještě netestuješ? Ty máš teda nervy. Evav, zítra Ti budu držet pěsti! Já tomu u sebe nevěřim, mám stejné příznaky jako minule, a to nevyšlo 😢 . Okurko, kdy budeš testovat, jsi o 1 den dál, jak já.

vltavka
15. mar 2010

Chodím do práce hned den po KETu, tak nevím, jestli jsem udělala dobře. Ale v CARu mi řekli, že můžu, když nedělám těžkou práci a že nemám ležet aby se prokrvila děloha. Tak nevim, každý říká něco jiného. Ale už to neovlivnim, buď to vyšlo, nebo ...

okurkaa
15. mar 2010

Vltavko, jeste nevim. Ve stredu mam dostat mrchu, tak pockam. Zkusim to ve ctvrtek. Co ty? Ale taky se strasne bojim.

vltavka
15. mar 2010

Já asi v sobotu. Testovala bych už v pátek, ale nechci chodit do práce ubrečená 😀

evaav
15. mar 2010

vltavka nervy už pomalu ☹ strácím,ale už to nechám tenkrát jsem to taky vydržela tak si říkám nějak to dopadne 😢

sabinca2
15. mar 2010

Ahojky všem snažilkám i těhulkám.. Mám na Vás prosbu! Mohly by jste mi napsat, která z Vás má za sebou úspěšný ET nebo KET a kolikátý den Vám to detekoval těhu test? Jsem otravná, omlouvám se, ale obávám se, že je to v háji... 🤐
Dnes ráno tj.,10.den byl test bílý... Mamatest a For You.
Myslíte si, že mám ještě čekat nějaký zvrat? Mám totiž opravdu dost příznaků..
Mockrát děkuji za jakoukoli odpověď. ☹

elana
15. mar 2010

Já mám za sebou 1xET (mimoděložní), 1xKET (MA v 9.tt), pokaždé Mamatest pozitivní 9.dnů po transferu (hcg v krvi jsem měla vždy v pořádku, kazit se to začalo až později🙂) Nicméně u každého stoupá hcg opravdu jinak rychle, ne každému prostupuje hned do moče, takže 10. den bych sice zpozorněla a začala se pomaličku smiřovat s neúspěchem...ale rozhodně bych to neházela do kopru, je to brzo, opravdu jo. Doktoři doporučují netestovat dřív, než 13. den a určitě ví proč, z mnoha a mnoha zkušeností, kdy testy byly falešně negativní 😉

A pro Vltavku: já chodila do práce taky hned po transferech (sedím u PC) a pokaždý se to chytlo. Že nejsem šťastně těhotná je druhá věc, ale určitě na to fakt, že jsem neležela s nohama nahoře, vliv neměl🙂

vltavka
15. mar 2010

Sabinco, to je ještě brzo testovat, uvidíš, že se tam ještě ukážou //, příznaky nepříznaky. Elano, dík za podporu 😅 .
Jdu koukat na Primu na ten nový seriál (já, odpůrce seriálů 😀 ).

evaav
15. mar 2010

sabinca já mám první dítě s IVF test jsem si dělala až v den co jsem byla na krvi a to ž mi řekli že je to pozitivní ale slabé a tak jsem si test udělala a čárka byla sotva vidět a byl to minimálně 14tý den každý to má asi jinak.Zítra jdu na krev po KET tak nevím jak to dopadne,taky tady byla holčina co měla slabou čárku na testu až do krve a tam to měla negativní takže stejně si myslím,že krev rozhodne,ale to nechci strašit vás co tu čárku na testu máte tak pěkný večer

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre