Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

balinka
18. feb 2011

@eyael treba verit a urcite to vyjde,aj ked mne to vyslo az pri druhom KETku 🙂

eyael
18. feb 2011

@balinka - je super, že to vyšlo, ať je to na poprvé nebo na potřetí 🙂 ta radost je nezměřitelná 😉 já přes týden měla frmol, tak jsem na to moc nemyslela, ale teď začínám pomalu chytat nerv 😕

balinka
18. feb 2011

@eyael vidim,ze uz mas malu slecinku doma,tak ona ta urcite zamestna a nebudes mat cas mysliet na to 😉 treba pevne nervy a pozitivne myslenie 😉

eyael
18. feb 2011

@balinka - no máš pravdu, že jsem si na zítra naplánovala generální úklid domácnosti, aby to chvíli vydrželo a já nemusela po KETu nic zásadního dělat 😉
jdu žehlit 😉 díky za podporu a zatím páček

balinka
18. feb 2011

@eyael pekny vecer.papa 😉

balinka
19. feb 2011

@zufalka
@eyael ahojte babulky 😉 iba pre Vas TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀

zufalka
19. feb 2011

@balinka mnaaaaaaam,papááááám 😀 😀 😀 😀 dakujeeem

eyael
19. feb 2011

@balinka - vďaka 😉 zítra ráno si ještě přijdu zobnout 🙂 jsem zvědavá a napnutá, co nám řeknou, jak nanučci budou bojovat. Začínám mít nevolno od žaludku 😖

eyael
20. feb 2011

ahoj holky, nevím zatím nic konkrétního, než že mám přijet v 11hodin do CARu. Tak se asi něco rozmrazilo. Do telefonu mi nechtěli nic říct, takže až na místě. tak uvidíme.

eyael
20. feb 2011

tak mám v pupíku 2 bublinky jedničkové kvality, testík mám dělat 11.3. Teď už jen nějak vydržet ty 3 neděle do testování 😨 jestli tedy nepřijde mrcha sama dřív 😒

andriss23
20. feb 2011

@eyael držím palce,nech je všetko OK. 🙂 🙂 🙂 Mňa to čaká presne o mesiac 😵

balinka
20. feb 2011

@eyael
@zufalka vecerne TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT virusiky 😉 😉 😉

zufalka
20. feb 2011

@balinka mnaaaaam,už som bola hladná 🙂 🙂 🙂 🙂

zufalka
20. feb 2011

@eyael gratulujem,uživaj si to,ja som treti den po transfere a tiež mam dva nanučiky 😉 😉 ale nemaš ten testik nejak neskoro?

eyael
20. feb 2011

@zufalka - u nás v CARu to tak mají, 3 týdny po transferu, ale to si piš, že stejně testnu dřív 😀 Budu určitě testovat v den MS, pokud tedy nepřijde sama do té doby. Jsem ráda, že tu mám spolubojovnici, jdu za tebou v závěsu, můžeme se podporovat. Krize teprve přijde, to je mi jasné 😒

lucia.kl
20. feb 2011

@zufalka
@eyael baby držím peste by sa udržali obe 🙂 nech je dvojčiat na svete viac 🙂

eyael
20. feb 2011

@lucia.kl - manžel tomu věří, že budou dvojčata a dvě holky, tak uvidíme jak to nakonec dopadne 😎

zufalka
20. feb 2011

@lucia.kl vdaka 😉 mne postačí aj jedno 😉
@eyael ja skusim ten 9-10 den,to už by sa malo niečo ukázat,lebo mám 6 dnové blastocysty 😉 a ty máš kolkodnové?

eyael
20. feb 2011

@zufalka - my máme zamražené 4 denní, takže dneska když mi je vkládali mají 5 dní 😵 kolem očekáváné ms by ale už možná mohlo být něco vidět citlivým testem, nechceme čekat ty 3 týdny. Ono se uvidí, třeba dorazí menzes a bude vystaráno. Ale pro jistotu doma nemám žádný těhu-test 🙂

dicinka1
20. feb 2011

ahojte..chcem sa opytat..kolko embrii ste si dali vložit?Mam doma 21 mesačnu dcerku a nechcem to prehnat s detimi 😀

sobka
20. feb 2011

dici, už stimulujes sliznicu maternice na KET? alebo si este CARe nebola? ja by som si dala 2, ale ty vies aká si bola uspesná pri ETku 😉

balinka
21. feb 2011

@eyael tak nech sa Vam teda splnia tie dvojcatka TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT virusiky 😉
@zufalka TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT virusiky,snad pomozu 😉

lakostka
21. feb 2011

ahoj holky, mate nektera pozitivni zkusenost s KET v neprirozenem cyklu, tzn. s uzivanim Diviny a Ultrogestose? Jsem 4.den po Ket v gyncentru v OV, zajimalo by me, zda uz bych ted mela pocitovat nejake priznaky, pokud se to povedlo. To cekani je strasne.. Meli jsme dva mrazacky a oba se po rozmrazeni dobre vyvijely. Nejhorsi je, ze clovek jen ceka a nemuze vysledek ovlivnit.. Dekuji predem za vase zkusenosti.

lakostka
21. feb 2011

holky, vysel nektere KET u Lachciny v Ostrave?? A na pokolikate?

kenya83
21. feb 2011

Ahojte spolubojovnice 😉 tak dnes 14 deň po KET ♥ HCG 1901 ♥ som strašne šťastná, dokonca mi sestrička v telefóne povedala, že HCG je dosť vysoké že je tam možnosť aj jednovaječných dvojičiek keďže sme vkladali len 1 embryjko 😵 😵 😵 Tak to by bol góól 😀 V maternici objavený malinký čierny fliačik 1mm, na kontrolu ideme o 7 dní tak snáď už bude bublinku lepšie vidieť 😉

lucia.kl
21. feb 2011

@kenya83 ja som mala HCG na 14 deň 667 a mám dvojčatá, ale mne vkladali dve, ale kamarátka si dala vložiť len jedno a má dvojvaječné dvojčatá... tak sito nevieme vysvetliť... tak som zvedavá ako to bude u teba...

kenya83
21. feb 2011

@lucia.kl a je si istá tým, že jej naozaj vložili len 1 embryjko??? Tak to je iná záhada 😲 😲 😲 To si fakt mala HCG na 14 deň 667? A aké embryjká Ti vkladali?

lucia.kl
21. feb 2011

@kenya83 je si istá, lebo sa dohadovali z lekárom že koľko, už jejbolo podozrivé, že keď si volala na hcg tak jej povedali vysoké číslo a že to budu jednovaječné dvojčatá, takže sa dá o tom len polemizovať.
mne vkladali 6dňové embrijká ale akej kvality to netuším...

kenya83
21. feb 2011

@lucia.kl aj mne vkladali 6 dňové embryo ( vyhatchovanú blastocystu ) 😉 😉 😉

lucia.kl
21. feb 2011

@kenya83 ja som nemala hatching, len PK, asi vyliezli z obalu samé 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre