Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

zufalka
22. feb 2011

babulky ste neskutočne zlaté 🙂 🙂 🙂 🙂 dakujem vam všetkym za podporu,a zase začinam mysliet pozitívne.TAKŹE prosím si tehu vírusiky nech mám čo papat 😉 😉 😉 😉 😉

zufalka
22. feb 2011

@kenya83 fakt ta nebolia prsia pri takom hcg? mne pred tým išli prasknut už nejake tri dni po et. preto som hned vedela že som tehu,lebo mna nebolievaju ani pred mrchou 😒

katyka10
22. feb 2011

ahojte dievcata ked vas citam tak moje myslenie prejde na pozitivum.som 11den po KEt a rano som sa zobudila z bolestou v prsiach a znova slabe krce v podbrusku.od rana myslim na to ze dostanem ms ale vase pismenka ma potesili.nechcem sa testovat lebo sa bojim sklamania.vo stvrtok mam ist na krv ale to sa mi zda este dlho.je to mozne ze tak skoro mozu boliet prsia?

lakostka
22. feb 2011

hoky neblaznete, kazde telo jinak reaguje a uz preci spousta holek psalo, ze byly tehotne a vubec zadne priznaky nemely. Takze hlavu vzhuru a hlavne byt nad veci. Ja taky cekam, dnes mam 5.den po KET. A pokud vas picha v podbrisku, tak to mohou byt i vetry 🙂

kenya83
22. feb 2011

@zufalka cítim niekedy v prsiach taký tlak ale na dotyk nie sú bolestivé 😉 ale ako vraví @lakostka u každej ženy je to individuálne a každá to znášame inak 🙂 Takže asi by som neporovnávala 🙂

kenya83
22. feb 2011

Dievčatá chcela by som sa Vás spýtať tie čo ste po KETE užívali estrogény ako napr. ( estrimax, estrofen alebo ethynilestradiol ) do kedy ste ho brali a ktorý deň po KETE ste ho vysadili?

balinka
22. feb 2011

@eyael
@zufalka babulky pre Vas,aby ste nevyhladli TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT virusiky 😉

balinka
22. feb 2011

@kenya83 ahoj.ja som brala do konca 8 tt estrofem a utrogestan 😉

balinka
22. feb 2011

@lakostka aj pre dalsiu cakatelku TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT virusiky 😉

lucia.kl
22. feb 2011

@kenya83 ja som mala estrofem a užívala som ho cca do 8tt ale niektoré dievčatá ho brali až do 12tt

zufalka
22. feb 2011

@balinka mnaaaaam,dobraaa večera 😉

eyael
22. feb 2011

@kenya83 - já mám Utrogestan, to by mělo být na to samé. Pokud si to dobře pamatuju, tak pokud budu těhu budu ho brát do 12tt.

eyael
22. feb 2011

@balinka - díky 😉 neumíš taky popohnat čas? 😉

balinka
22. feb 2011

@eyael 😉 😉 😉 to ubehne rychlo,pozitivne myslenie to este urychli 😉

eyael
22. feb 2011

@balinka - kamarádka, co jsme tak nějak začaly nastejno, už cítí pohyby 😒 a já se s tím pořád nějak mrcasím a výsledek žádnej, kruciš 😠 takhle jí nikdy nedoženu 😅 😉

kenya83
23. feb 2011

@balinka @lucia.kl a užívali ste do konca 8tt 1x denne estrofem? Mám ešte 14 tabliet myslíte, že by som to mohla kľudne dopapať?
@eyael utrogestan je progesteron a estrimax je estrogén 🙂

lakostka
23. feb 2011

Holky, s tema priznakama to ma taky jinou stranku. Kdyz mate KET v prirozenem cyklu, muzete citit prichod menstruace, ale taky ten pocit muze byt z toho uhnizdovani embryii. KET se dela ale taky pro uspesnost v neprirozenem cyklu, pry se to da lepe vychytat, a to berete Divinu nebo Estrofem a dokud jej nevysadite, tak menstruace ani jeji priznaky neprijdou. Mam ten druhy pripad a ani se nehodlam testovat, nebot doktor rikal, ze ta Divina a utrogestan by mi stejne zkreslili vysledky, takze cekam na svuj ortel pristi ctvrtek, kdy jdu po dvou tydnech na krev.

lakostka
23. feb 2011

taky si vzpominam, ze jsem na ET potkala holku, se kterou si doted piseme. Ona dostala po 10dnech po ET slabounke spineni a ja z toho byla na vetvi, nebot jsem se docetla, ze slabe spineni muze byt doprovazeno s uhnizdovanim embrya v deloze. Jelikoz jsem nic takoveho nemela, tak jsem na tom porad uvazovala a mozna z toho byla i psychicky vedle, ze druhy den jsem dostala to same a do dalsiho dne jsme z toho uz mely obe pouhou menstruaci. Takze hlavne vse brat s rezervou a moc nestudovat internet 🙂

lakostka
23. feb 2011

A holky, kolik jste platili ve vasem CAR za KET? Me stal 6tis v Ostrave, tak se desim z toho, pokud to ani tentokrate nevyjde. Delala jsem si prehled na netu a nektera centra berou treba jen 2 ci 3tisice, ale zase maji drazsi jine procedury..

lakostka
23. feb 2011

@balinka Bali a kolikaty KET se ti povedl a ve kterem centru??

balinka
23. feb 2011

@lakostka ahoj 😉 mne sa to podarilo v 1.ivf a druhe ketko 🙂 v auguste som zacala stimulku a v decembri som uz bola tehu,tak celkom rychlo 😉

balinka
23. feb 2011

@kenya83 jasom brala 6 tabletiek denne a posledny osmy tt som ich postupne vysadzala,t.j kazdy den jednu tabletku menej 😉

balinka
23. feb 2011

@lakostka podario sa to v centre GYN FIV v Bratislave 🙂

lakostka
23. feb 2011

@balinka Pani, tys mela ale stesti. Vypada to, ze v Bratislave jsou dost uspesni!

lakostka
23. feb 2011

@lucia.kl Ahoj Lucia, ty sis delala po KET tehu test??

lucia.kl
23. feb 2011

@kenya83 ja som brala estrofem 3x denne, tuším to boli 200mg tabletky, no už nepamätám akétam boli gramáže na ne

lucia.kl
23. feb 2011

@balinka aj ja mám deti s gyn -fiv s1ivf 1 ket koho si mala dr. ja drábeka

lucia.kl
23. feb 2011

@lakostka robila som si test v deň keď som mala dostať ms a bol tam len dúšik ale potom každým dňom čiarka tmavla a 14 dní po KET mi tehu potvrdili...

a platila som tuším 100€ už neviem presne...

balinka
23. feb 2011

@lucia.kl aj ja som mala dr.drabeka,ale vklad mi robila behunova,vkladali mi troch,nemala som ani PK,lebo som nechcela a jeden bol stvorbunkacik a dvaja boli medzi 2-4.uchytil sa jeden bojovnicek 😉

lucia.kl
23. feb 2011

@balinka aj mňe robilal vklad behúňová, ja som mala po PK obe, čiže už mali nejakých 7dní keď vkladali, dávali rozmrazovať deň pred...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre