Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

eyael
22. máj 2011

ahojj holky, jak dlouho jste po KETu braly Utrogestan a Prednison? Do jakého týdne těhotenství?

mabumi
23. máj 2011

@tinusasa ahoj, ja sa citim celkom dobre, az dnes ma zacina boliet brucho. som 11. den po a test je stale negativny ☹ ☹ . zajtra mam testovat uz podla lekara, takze sa to definitivne potvrdi 😒 . stale mam v sebe kusocek nadeje, ze co ak predsa.... no uvidime. ty si kolky den?
@sobka gratulujem ku vkladu. takze ty si taky neposedko ako ja 😀 . ja som bola cez vikend v prahe, bolo super, no trochu sa bojim, ci som tie bublinky "nevytriasla" na prazskych cestach, strasne ma tam povytriasalo ☹

tinusasa
23. máj 2011

@mabumi ahoj netreba prestavat verit su pripady ,ze test je negativny a krv ukaze nieco ine to mi povedal aj moj gynekolog 🙂 velmi velmi ti drzim palceky a vidim, ze si bola na vylet urcite ti to len prospelo lebo podla mna to nema zmysel sediet doma take krasne slnecne dni. My sme boli na chate a strasne mi to pomohlo a ten vikend ubehol ani neviem ako tak som sa vyhrievala na slniecku a relaxovala 🙂 🙂 ja som siesty den vratane vkladu ked sa pocita aj ten den a citim sa fajn ale bolia ma prsia a brusko mam citlive tak slabsie pobolieva ale asi je to z utrogestanu neviem, dufam ze je to dobre 😀 snazim sa mysliet pozitivne a nepripustat si moznost, ze to nevyjde 🙂 mne manzel hovori ked mam zlu naladu a je mi tazko ako s tej rozpravky chip a deil , ked hovoril chip deilovi tym smiesnym hlasom " treba sa na svet pekne usmievat " a vtedy ma to velmi rozosmeje 😀 😀 😀 myslime pozitivne moja

mabumi
23. máj 2011

@tinusasa to je mile 🙂 , a urcite je to dobre znamenie ze bolia prsia a brusko pobolieva 😵 😵 😵 . isto to vyjde 😉 . kolko ti vkladali, dve?

tinusasa
23. máj 2011

@mabumi mozno je to ten utrogestan ale dufam, ze nie 🙂 🙂 mala som dokopy sest a rozmrazovali tri a s toho prezili 2 bambulky a este nam ostavaju tri

mabumi
23. máj 2011

@tinusasa tak to je super 😵 , ja uz nemam nic, budem musiet ist odznovu ak sa to nepodarilo 😒 . a nebude to utrogestanom, ja prsia vôbec necitim a tiez ho beriem 😉

tinusasa
23. máj 2011

@mabumi no neviem ja som uz zo svojho tela zmetena aj ked mam dostat menstruaciu tak niekedy ma prsia bolia a niekedy nie 😒 ale ked teba pobolieva brusko tak to nieje zle ale si myslis, ze je to menzes ?

mabumi
23. máj 2011

@tinusasa ked ja uz neviem 😅 , som z toho celeho blazon. dufam, ze sa este "v zdravi" dockam krvi a potom to uz bude jasne 😖 , potom uz len spracovat vysledok 😖

tinusasa
23. máj 2011

chod na prechadzku slniecko dodava vitamin D co je vitamin stastia 🙂 idem aj ja pekny dnik

mabumi
23. máj 2011

@tinusasa aj tebe 😎

sobka
23. máj 2011

@mabumi ahoj, víkend bol úžasný, ani na sekundu som si nespomenula, že som bola na nejakom vklade, super som sa odreagovala a cítim sa výborne....nic ma nebolí, nic nemám citlivé, až pochybujem ci je to vobec dobréééé, ja utrogestan neberiem, pri KETku nám v centre dávaju len duphaston a estrimax, takže žiadne prsia necítim, ale asi je to skoro, som len 4 den po KET 🙂 Akurát že mi je strááááásne teplo, každe rano vstavam spotená z postele....prajem vam krasny den, vonku je nádherne, idem z domu, nech sa nepozorujem nadalej🙂 pa pa a neboj, v Prahe im bolo super, za ten výlet sa ti odmenia 😉
@tinusasa je super, že myslíte obaja pozitívne, nic viac teraz nasa psychika nepotrebuje, pozdravujem drobcov, pa

eyael
23. máj 2011

hmm, takže žádná nevíte? Do kdy vám doktoři nařídili po KETu brát Utrogestan a Prednison? Máte některá zkušenost?

sobka
23. máj 2011

@eyael ahoj, ja by som ti rada poradila, ale nikdy som kete neotehotnela ☹ , myslím ale, že baby to tieto lieky brali urcite do potvrdenia srdiecka a sa mi zdá že až do 11-12tt

tinna13
23. máj 2011

@eyael ahoj mne kazali brat utrogestan do 13 tt. od 13 tt uz nic a prednison ti neporadim

katyka10
23. máj 2011

@deinad veru mam len lezat ale komu sa chce uf.uz citim aj pohyby.
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sisika12
23. máj 2011

@eyael ahoj, ja sa pripravujem na 2.KET, tiež užívam Prednison, vklad mám až 20. deň cyklu, ale tiež tak viem, že lieky sa užívajú do 12.tt., ja som sa na to konkrétne od dr. pýtala, že v prípade pozitívneho výsledku dokedy musím užívať...ale je to asi individuálne...maj sa! 🙂

eyael
23. máj 2011

holky díky, já si to myslela že do 12tt. Už jsem si to moc nevybavovala jak bylo u IVF. Mě už děsně vadí, když beru Utrogestan, jak to ze mě furt teče, už mě to dost otravuje pořád nosit vložku 😒 😠 to věčné vlhko je nepříjemný 😖

ondre
24. máj 2011

@eyael ahoj utrogestan musis brat pravidelne az do 15 dna a podla vysledkou ci si alebo nie si ti povedia ci mas pokracovat. Prednison uzivaj iba 9 dni od v kladu,lebo som citala ze nie je dobre brat v tehotenstve a ked sa uhniezdilo tak to by bola skoda.

boncusik
26. máj 2011

Ahojte holky, bola som včera kET a vložili mi 2 nádherné bambulky 😀 😀 😀 😀
čiže už som tehulka 😀 😀 😀

sobka
26. máj 2011

@boncusik ahoj, gratulujem k bambulkám, boli to blastocysty, mala si PK? držím palce, nech je o 10dní testík pozitívny 🙂

boncusik
26. máj 2011

sobka boli to 2 blastocysty po PK 😅 a test až za 14 dní ☹

sobka
26. máj 2011

@boncusik tak držím palce, vyzerá to nádejne🙂 u nas sa chodí na krv na 11den po KET, mne sa to už kráti, dnes som 7dmi den...Ktoré ket to más?

boncusik
26. máj 2011

sobka, z tohto cyklu je to prvé ket aj posledné už vuac mrazáčikov nemám ☹
tebe sa to už kráti, držím palce 😅

sobka
26. máj 2011

tak tpfuj tpfuj tpfuj pre stastie, nech sa mimiskovia riadne zahryznu na 9 mesiacov 😉 verím , že už dalsí cyklus nebudete potrebovať 🙂

boncusik
27. máj 2011

sobka díííííííííííííík si strašne zlatá 😀 😀 😀

holy poradte som po ket 3 den a ked dlhšie stojím tak cítom taký tlka v posburšku je to dobré znamenie alebo si to len nahováram , prsia zatial vobec necitim 😝

dicinka1
27. máj 2011

@sobka sobka tak čo ako sa máš?

dicinka1
27. máj 2011

@boncusik vraj tie tlaky su dobre znamenie..ja si to už na sebe dobre nepamätám

strelicia
27. máj 2011

ahojte, som dnes 4.den po KET a chvilami citim take pobolievanie ako pred mrchou (ktora zatial nedorazila ale mala uz predvcerom dorazit). zatial ziadne spinenie ani nic ine, len toto. chvilami. co myslite, je to normalne?

boncusik
27. máj 2011

stelicia ja som 3 den KET a mám to isté!!!!!! no ja mám ešte daleko do mrchy 😨

sobka
27. máj 2011

@dicinka1 mám sa fajn, zatial sa cítim bájecne, nic nebolí , nepichá, tak až mam obavy, že sa od zaciatku naimplantovali embryjká, ale uvidíme, necháme sa prekvapiť:-! krvicka až v pondelok, na 11ty den 😉 krasny víkendík želám babule, ja idem na stretko po piatich rokoch z vys. skoly, tak sa tesim na mojich spolužiakov, roky sme sa nevideli a tie studentské casy sa nedaju nicím nahradiť🙂 iba ak budeme maminami 😉 no tak si dám nealko pivko, alebo mojito nealko a budem vybavená, ale stojí to za tu žurku aj tak, tak papa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre