Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

wendicka
28. jan 2010

Ahojte,
poradte mi prosím. Ktorý den od 1.dna MC priblizne sa vkladajú embryá pri KET?
dik za odpoved

baraf
28. jan 2010

wendicka-já to měla 16DC

wendicka
28. jan 2010

Ahoj Baraf, dakujem, potrebujem to vedieť aspon orientačne.

rebeca_1
28. jan 2010

Wendicka ja som bola 15 DC na KET.

baraf
28. jan 2010

Rebeca-jak se cítíš???

rebeca_1
28. jan 2010

Ja neviem Baraf, ziadne spinenie, ziadne krvacanie a v podbrusku citim take nieco ako elektriku. V prsiach citim take pichanie sem-tam, co ja viem...
Je to z liekov myslis?

baraf
28. jan 2010

Rebeca-nene,to není z léků, to je z těhu 😉

paraple98
28. jan 2010

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla tak gratuluji všem dvoučárkovaným 😉 😀
Já čekám na MS začínám s Divinou 😉 Jestli bude vše OK, tak okolo 18.2 bude KET 😀 Kooooonečeně, byly to nekonečné 2 měsíce 😉

rebeca_1
28. jan 2010

Myslis Baraf?
Boze, kiezby si mala pravdu!

Paraple98, ja ten pocit poznam, ja som cakala na KET od septembra.
Drzim palceky!

baraf
28. jan 2010

Rebeca-to je jasný,že je to těhu.....

Paraple-držím palečky

rebeca_1
28. jan 2010

Baraf, ja stale rozmyslam, ty si zacala krvacat nejako velmi skoro. Kolky DC si uz mala krvacanie?
A tiez romyslam, ze ci sa u mna nemalo dostavit spinenie nejaky treti-stvrty DC. Ja som vobec nespinila. Ani naznak.

baraf
28. jan 2010

Rebeca-začala jsem špinit 18DC. krvácet (ale malinko) jsem začala o dva dny později. zatím krvácím málo, ms by měla dorazit v sobotu...
Po prvním IVF jsem nešpinila vůbec, až po pozitivním testu. ale bylo to tím,že jedno embryjko se nechytilo

rebeca_1
28. jan 2010

Takze u mna to bude bud negativne alebo the tweens myslis, ked vobec nespinim?

baraf
28. jan 2010

negativní určitě ne.....ani možná dvojčátka. jak píšu,poprvé jsem špinila až dva týdny po pozitivním testu. netrap se tím... myslím,že těhu jsi

rebeca_1
28. jan 2010

No ved ja si myslim ze som tehulka Baraf,
ja si to este chcem uzivat celych 6 dni.
Aspon oplodnena 14 dni ak nie nahodou tehulka celych 9 mesiacov.
Ale neboj, nemyslim negativne!

baraf
28. jan 2010

Rebeca-jen si to užívej, je to krásný

rebeca_1
28. jan 2010

Dakujem Baraf,
aj napriek tvojmu negativnemu vcerajsiemu vysledku, som rada, ze sem-tam nakuknes do temicky KET. To je od teba velmi mile.

baraf
28. jan 2010

nemůžu se přece schovat před celým světem.... včera mi teda bylo mizerně, fakt dost, hlava, chtělo se mi zvracet-psych.šok jak blázen.ale usnula jsem a ráno už bylo líp.

rebeca_1
28. jan 2010

Ano je to presne tak ako si napisala. Je to psychicky sok! Ale pride sprvny cas, mozno prave jar a budes tehulka.
Baraf a tebe zostali este nejaky snehulicikovia? Uz si to presne nepamatam?

baraf
28. jan 2010

nene,nezůstali.... půjdem znova na celý IVF

rebeca_1
28. jan 2010

A kedy chces ist? Viem, ze teraz ta otazka nie je velmi vhodna...
Mozno za take 3 mesiace by to mohlo byt.
Vies, ja uz by som mala z toho strach. Ja mam vzdy po odberoch 3-6 vajiciek, zda sa mi to hrozne malo. Niektore baby maju aj 20, po takej urodicke ja mozem len snivat a to som mala aj OHSS. Tak si vies predstavit aka som bola nadupana hormonmy.

baraf
28. jan 2010

Rebeca-nevím, objednám se a uvidím, ale chtěla bych co nejdříve.... a klidně se ptej, já o těhle věcech musím mluvit a ne je dusit v sobě.
tak já měla 32 vajíček......

rebeca_1
28. jan 2010

WAW! Hovorim, ze ja mozem o takej urodicke len snivat.
No ked to nahodou mne teraz nevide, tak do dalsieho IVF programu pojdem v aprili.
Ale teraz sa to podari... Asi sa to podari...

fiallinka
28. jan 2010

baraf, to byla teda úroda... a ohss jsi neměla? A to ti zbyly jen na jeden ket?

baraf
28. jan 2010

úrodička to byla,to jo, ale jinak toho moc nezbylol. z IVF máme Lukyho, a pak byl KET v dubnu-ten skončil potratem a teď-jak to dopadlo víte 😉

fiallinka
28. jan 2010

baraf: no, člověk by řekl, že jich bude víc..jenže to je fakt u každého jiné... každopádně budu držet palce do dalšího ivf, jeslti nám to teď nevyjde, tak půjdu taky co nejdřív to půjde... a nevím nevím, klidový režim nehrozí, Juráš nechce být s manželem, ale jen se mnou...

baraf
28. jan 2010

fiallinka-tak to já mám štěstí, když jsem byla na KET vloni,tak byl tady můj táta a teď byl s manželem. ale je fakt, že od září chodí do školky,takže o to tu byl větší klid na odpočinek 😉

fiallinka
28. jan 2010

baraf: no, manžel se hodně snaží, dnes byl Juráš taky půl dne u babi, ale stejně to klid moc není...

holky, a bolelo vás v podbříšku po ketu?

baraf
28. jan 2010

mě bolelo....

modena11
28. jan 2010

Ahooj všici,dlouho sem tui nebyla a i já sem ve stádiu čekání!!!Test mám dělat v pondělí,dneska sem 14 den po Ketu tak sem zvědavá!!!!!!Jinak všem úspěšným velké gratulace!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre