Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

andi2
2. feb 2010

Holky díky.Step já měla i v den revize dvě pěkný tlustice a bylo to v háji.Prý to hcg nejdřív produkuje trofoblast a pak embryo tak nevím.A nebo se chytlo a pak pustilo.fakt nevím.Až půjdu do sanusu k dr.tak to proberem.a hlavně fakt už nebudu testit je to na nic.A co ty?

stephanie
2. feb 2010

andi to je mi fakt líto...andi já jdu příští týden na konzultaci do CARu, tak uvidím, ale vidím to na další pokus až tak na začátek dubna...v neděli to bude teprve týden po revizi...
ale řeknu ti, už mám ze všeho takový strach...jak jsem byla poprvné těhotná, nic jsem neřešila, vůbec by mě tehda nenapadlo, že bych mohla potratit, nebo že se embryjko nevyvíjí...a teď toho vím čím dál víc - čtu to tady skoro každý den a ještě po tom, co jsem potratila...To, že člověk vidí // opravdu ješt nic neznamená 😒
A kdy jdeš do dalšího pokusu?

rebeca_1
2. feb 2010

Andi2, nie! ☹
Ja som s tebou ratala. 🙂
Presne ako hovori Baraf, vyplakat sa trosku a vela sil do dalsieho boja!

andi2
2. feb 2010

jo jo víš taky třeba u mě to může být že mi je už 36 a uplně taky zdravá nejsem ta trombofilie i když v normě.On věk nepřidá vid.Ted počkám na ms a pak na další a počítám taky tak koncem března zač. dubna .To zas bude aby to Ti 3 přežili to rozmrazení.Páč do 3 ivf asi už nepůjdem.A ty jdeš na 2 ivko?Ale ty jsi určo mladší o dost než já.A máš taky dítko tak to dopadne dobře.Nám se taky povedlo 2 ivf i když na chvíli ale dr.říkal,že aspon můžu otěhotnět.

andi2
2. feb 2010

rebeca já taky myslela,že aspon nějaká naděje když ty testíky tak vypadaly a nic.jo vypláču se to příjde večer v práci jsem nemohla i když kolegyně to ví.Tak rebeca a Tobě mocinky držím zítra na krvičce pěstičky.At se to tady prolomí a už jsou samé těhulinky.

stephanie
2. feb 2010

andi musíme věřit 😉 😉 😉
no nejmladší taky už nejsem - přesně za týden mám 34... 😒
Já byla na 1 IVF a pak KET - po tom jsem otěhotněla...máme ještě 7 embroušů...ale už ti mě to nějak psychicky deptá...to čekání, člověk pořád na to myslí...nejraději bych otěhotněla přirozeně - což u nás asi nehrozí (manžel ☹ )
ale zašla jsem si taky na genetiku, objednala se na endoktrinologii, koupila jsem si ten femigard...
musíme doufat, že nás ještě štěstí potká 😉

rebeca_1
2. feb 2010

Andi2, dakujem..
Zajtra Vam verdikt napisem.
Boze, kiezby sa mi to podarilo. Hrozne moc by som sa tesila.

fiallinka
2. feb 2010

Andi, je mi to hrozně líto, pořád jsem na tebe myslela a tohle mne nenapadlo. Tak fakt nechápu, kde se tam ta čárka vzala, když v krvi fakt nic nebylo, tak na co ten test reagoval, sakra! Přeju hodně sil do dalšího boje... a stará fakt nejsi 🙂

Holky, ta tabulka tu snad ani neměla být, je to depresivní...

Rebeco, kdy budeš vědět výsledky té krve? Ať to tu nekontroluju každých pět minut...

andi2
2. feb 2010

rebeca podaří 🙂 a my se budem těšit s Tebou. 🙂 step taky ted začnu ten femigard přeci jen to nějaké kouzlo má.A hlavně to neublíží.Tak půjdem koukám stejně do boje. 😉

stephanie
2. feb 2010

no andi asi jo, budem bojovat stejně...
a proč chceš čekat až do dubna? některé holky na to jdou hned další měsíc...i když možná je fakt lepší nějaká ta pauzička...Já začnu andi ještě od příštího týdne chodit do cvičení, tak snad to taky bude mít něco do sebe, hlavně i po psychické stránce...
Ten femigard výjde asi tak měsíc, že? beru ho asi 2 týdny a vypadá to, že za chvíli budu muset objednávat nový 🙂
už mě nějak pobolívá v podbříšku, tak snad první porevizní mrška dorazí...

andi a neboj, určitě se to povede!!! 😵 😵 😵

andi2
2. feb 2010

step já ho teda brala nepravidelně.Ale před 2 ivf a to se pvedlo ale jestli to bylo tím či něčím jiným kdo ví.Ale jak jsem psala neublíží.Jo už musí.Já ted tenhle cyklus radši ne když ms je pozdější.Tak až další.Jo a holky z dizkuse kam ještě chodím mi psaly,že to může být i biochemické těhu že v Sanusu do hodnoty 100 hcg berou jako negativní takže tam něco málo mohlo být ale kdyby bylo třeba 60 tak bych šla na kontrolní odběr.teda co se na koníku člověk nedoví.Takže až půjdu na ko k dr.tak se ho zeptám jak bylo negativní hcg.Když jsem měla čárky na testu tak to nemohlo prý být 0 hcg.Tak jdu něco dělat.Tak se zatím mějte.

stephanie
2. feb 2010

no každopádně to je divné, andi...já myslela, že už jsi fakt těhu!!! a to biochemické těhu je zas proboha co? 😕 😕 😕
no ale už tě nebudu zdržovat...tak se někdy zas ozvi andi...ale nevím, kde tě mám pořádně hledat, kde tak býváš nejčastěji? na čekatelky už asi moc nechodíš, že?
tak zatím pa 😵

modena11
2. feb 2010

Ahooj všici,tak to opravdu nedopadlo!!!!!No oplakaný to už mám,po dvou cyklech přijdou ty zbývající sněhuláčci,tak snad tam na nás počkají 😉 !!!!!!!Objednala sem se k jedný paní na celkový průzkum těla tak třeba mi řekne co je u mě špatný!!!!!!Všem jinak držím pěsti!!!!!

modena11
2. feb 2010

Rebeca,tobě klidnou noc at se na ten výsledek vyspíš a pak ta radost o to větší!!!!!Držím všechny pěsti!!!!!!!

jani2
2. feb 2010

..dievčatá to čo sú za výsledky, však tá tabuľka vyzerá otrasne...kde je tá 30%-tná úspešnosť, však keď započítam aj Katne, tak to nie je ani 10%!!!!!!!! 😢 😢 😢 😢 😒 😒 😒
..inak Katne sa neozvala, tak jej to žienke našej zrejme tiež nevyšlo...aspoň tak myslím 😔 ...ja neviem, akosi tomu KETu prestávam veriť....rebeca, ak aspoň ty zajtra nezdvihneš náladu, tak tú tabuľku ruším a nebude žiadna!
Modena - a nejdeš si ďalších mraziačikov vložiť už najbližší cyklus?...musí sa čakať tie dva cykly?...ja už sa totižto psychicky chystám tiež na ďalší pokus, lebo pri týchto výsledkoch...neviem, neviem! 😖

mirenkam: 13.01 – KET, vložená blastocysta, 27.01 krv– negat. 😢
mikat: 13.01 – KET, vložené dve blastocysty, 19.01 test //, 25.01 krv HCG 562 🙂
modena: 13.01 – KET, vložené dve embryjka, 01.02 krv – negat. 😢
katne: 14.01 – KET, 26.01 test ???
baraf: 18.01 – KET, vložené dve embryjka, 27.01 krv – negat. 😢
andi2 – 18.01. – KET, vložené dve morulky, 02.02 krv – negat. 😢
rebeca: 20.1 – KET, vložené dve blastocysty, 03.02 test
misi: 22.01 – KET, vložená blastocysta, 05.02 - test
astrid: 26.01 – KET, vložené tri embryjka, 09.02 test
fialinka: 27.01 – KET, vložené dve embryjka 8- a 4-bunkové, 10.02 test
atlaselka: 30.01 – KET, embryjka sa po rozmrazení nevyvíjali
venika: 02.02 – KET, vložené dve blastocysty, 16.02 test
cisielko: 04.02 - KET
jani: 04.02 – KET
h.jitka: 05.02 – KET
paraple: 12.02 - UTZ
insolka: 01.02 – 1.DC
evaav: čaká na ms
anii: čaká na ms

baraf
2. feb 2010

no, tady to teda vypadá.... ☹

doufám, že Rebeca zítra tu smůlu prolomí..... myslím si,že jí to fakt vyšlo.

Jani-nepropadej panice!!! musíš být psychicky v pohodě 🙂

h.jitka
2. feb 2010

co na to říct... snad jen, nepropadejme panice. holky držte se, vy co to nedopadlo a držte se i vy, co čekáte na výsledky a v neposlední řadě i vy, co to máte před sebou.

modena11
2. feb 2010

Jani 2,no myslela sem že půjdu hnedle další cyklus ale bohužel prej až za dva cykly,hmm tak nevim!!!!!Asi to má každej jiný,hmm!!!!

rebeca_1
2. feb 2010

Je na case aby sem vstupila nejaka ta energia a pozitivne myslenie. 😉
Tak uz som tu.
Boze, to co sa tu deje?
Ta tabulka teda vyzera, to je pravda.
Babulky moje ja sa teda budem snazit zajtra na krvicke zabojovat a vylepsit tu tabulku. 🙂
Rano o 7 hod. mam odbery a o 12 hod. uz budem mat vysledky, tak hned Vam pisem.
Rano na odberoch poprosim sestricku aby mi odobrala len tu pozitivnu krvicku a nejako tu tabulku vylepsime.
Nebojte baby, este spravime tu 30% uspesnost. Musime tu tabulku vylepsit!!!
Drzte sa! A myslete este pozitivne, ja viem, ze je to tazke ale skuste to prosim!!!

modena11
2. feb 2010

Rebeca,spoléháme na tebe,koukej to pořádně zvrátit to negativno tady!!!!!!!!!

rebeca_1
2. feb 2010

Dakujem Modena11, pokusim sa. Urobim zajtra vsetko, co bude v mojich silach.

andi2
2. feb 2010

Rebeka tak tak jedině pozitivní krvičku. 😉 no a my co se nepovedlo pojedem druhý kolo 😉 A mě dorazila mršule taky mohla ráno.Hlavně že je a nepřemýšlím proč teda není.

jani2
2. feb 2010

andi - a ako to vyzerá u teba s ďalším KET?...tiež musíš čakať dva cykly?
rebeca - fakt na teba spoliehame...však mikat sa už neukázala a nemá kto prskať tehuvírusiky! 😢

evaav
2. feb 2010

andi to mě mrzí 😔
rebeca zítra ti držíme pěstě i s mojí malou 😉 😉
holky musí nám to at ted nebo později dopadnout prostě musí 🙄 🙄 😉
já taky čekám furt na mršuli tak kde je? Já chci taky do boje

walle
2. feb 2010

dievčatá, čo sa tu deje???? ☹ negatívne správy? tak som si vás prišla mrknúť, keďže čoskoro k vám nastúpim...
fiallinka - opatruj sa, budaj by to vyšlo
jani 2 - a ty si ako na tom? nechce sa mi čítať dozadu...

dievčatá -všetky, ktorým to tentokrát nevyšlo - objímam vás!!! 😔
a dievčatá, ktoré už sú maminky - opatrujte sa, aby všetko dobre dopadlo... 😵

čakateľky moje zlaté - prajem vám veľa síl!!!! 🙂

modena11
2. feb 2010

Jo musíme dál bojovat,musí to dopadnout jednou určitě!!!!!!

rebeca_1
2. feb 2010

Modena11, Andi2, Evaav, Fialinka, Jani2, Baraf a vsetky moje zlaticka velmi pekne Vam dakujem, ze na mna takto pekne myslite. Moc Vam za to dakujem.

jani2
2. feb 2010

Walle - ja idem na KETko ešte len vo štvrtok, bude sa vkladať blastocysta, mám ich dosť, tak ku KETu by malo dôjsť, no a čakanie ma ešte len čaká..už aby bolo po tom, tak alebo tak 😉 ..už to nechám na osud! 😉

paraple98
2. feb 2010

Andi - to mně moc mrzí...já měla to samé teď na podzim při 2. IVF, čárka se objevila, ale nesílila až zmizela a pak došla MS.... krev byla skoro nula, prý se embrouš kousl jen na chvílil, vyprodukoval trochu hCG a než jsem došla na krev, tak se to odbouralo, odbourává se to prý poměrně rychle 😒 No každopádně věřím, že příště vydrží jak u mně, tak u tebe 😉 Drž se holka zlatá 🙂

Walle - a kdypak se chystáš na KET? A byla jsi teď na nějakých těch vyšetřeních navíc?

modena11
2. feb 2010

Jani2,člověk je takovej odevzdanej že???Těší se a pak ani neví jestli to je pocit radosti,nebo pocit strachu!!!!On to opravdu člověk může ovlivnit jen málo,jinak je to na tom osudu a nijak ho neovliní!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre