Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

venika86
18. feb 2010

Teda, já jsem netrpělivá.
Jitka, jani - tak jak jste dopadly?

janina79
18. feb 2010

Ahojky a dobré ránko, holky.

mě včera začalo bolet tak břicho, že jsem se sotva dokulila do postele, vaječníky nebo co,... jakoby na mrchu ale ráno a ted jakoby nic.... už jsem byla z toho nešťastná.
Market a fiallinko : můj manža má taky to oligoastenoterazoospermie a nám taky doporučili jedině IVF a ICSI... ach jo.
Když jsme nějakpátrali proč to má tak jsme se nic moc kloudného nedozvěděli, jedině to, že manžík měl v 16ti zarděnky a říká se, že zarděnky (neštovice, spalničky..) v pubertě u kluků způsobí právě takové poškozen 😔 😔

fiallinka
18. feb 2010

jani, co já vím, tak problém jsou hlavně příušnice 🙂

janina79
18. feb 2010

já jsem fiallinko slyšela, že právě i zarděnky a tyhle... prostě ty dětský nemoci... nevim, co na tom je pravdy.

fiallinka
18. feb 2010

Jani, tak co?

meleri
18. feb 2010

čaute holky,

můžu se k vám přidat? pomalu se chystáme na KET. 🙂

ahoj fiallinko!

fiallinka
18. feb 2010

meleri, ahoj, já tu už vlastně čekám na výsledek od Jani a pak odtud padám....

meleri
18. feb 2010

fiallinko,

to je škoda, nechceš tu zůstat? já už na tu diskuzi o druhém miminku nechodím, moc rychle to tam jede a já nestíhám číst kdo co napsal a už ty holky ani neznám..

fiallinka
18. feb 2010

meleri: no já spíš přemýšlím o tom, jestli nezaložit diskusi pro holky, co se snaží o druhé prostřednictvím ivf nebo ket - protože ta diskuze, co je, tam jsou holky, co jim to jde přirozeně a naopak mi navíc připadá spíš mrtvá... Ale je mi jasné, že tady budu zas chodit kontrolovat tebe 🙂

evulina77
18. feb 2010

tak to je holky ale zrada. Já se to na tom starým tématu snažím a vy prcháte jedna za druhou, škoda.
Ráda bych s někým pokecala, ale takhle je to na houby ☹ 😎 😀

meleri
18. feb 2010

Fiallinko,

no tak klidně založ! já bych tam šla.. 🙂 jedna diskuze o IVF tam je ale já tam nikdy moc nechodila, dost se ty partičky mění a pak se lidi rozprchnou..jo to klidně! teda máme ještě do března čas... a já zas tebe! 🙂 chystáte se brzo na to IVF?

janina79
18. feb 2010

no tak to jsem se tu moc neohřála od včera a vy chystáte založit jinou diskuzi... 😖
nerozprchávejte se fiallinko a ostatní

marketchen
18. feb 2010

Taky bych se nerozprchávala, je nás tu celkem dost, co se chystáme na KET nebo čekáme na jeho výsledek.Proč zakládat novou diskuzi.
Ahoj meleri, kdy se chystá na KET? Já jedu zítra na kontroli před prvním KET, máme tři mrazáčky.

meleri
18. feb 2010

Marketchen,

je tady jste fakt hodné, tak to já tady zůstanu! 🙂
Fiallinku zas chápu že jestli půjde na IVF tak chce asi víc psát o tom IVF, ale bylo by super kdyby tu zůstala!

my tam máme jít pátý den cyklu tak ted čekám na mencky, ale vidím to až na březen. 🙂

jinak včera jsem byla na výtěru a bylo mi to tak nepřijemné úplně sem si na to odvykla na ta vyšetření, zas se cítím pěkně trapně!

fiallinka
18. feb 2010

No jo, holky, ale já se na další KET už nechystám, to ivf teď musí přece vyjít 🙂...ale podporovat vás můžu, to jo, znalosti mám už dostatečné, jsem jak chodící kniha 🙂...a na ivf diskuzi už nechci, je tam moc lidí 🙂

market, napiš mi ty výsledky spermia, potřebovala bych nějakou naději 🙂

h.jitka
18. feb 2010

u mě KET také negativní. jsem zvědavá, co jani.

marketchen
18. feb 2010

meleri - a kdy jsi byla na IVF, my ted v lednu.Bohužel neúspěšně, ale naději mi právě dávají ti mrazáčci.Chceme do toho jít hned, ale uvídíme, co nám řeknou zítra v CARu, jak je na tom sliznice a tak.
Janino - jak se cítíš?Držím palce.Já se toho čekání zase strašně bojím. ☹

marketchen
18. feb 2010

fialonko - jdu mrknout, ale já se bojím, že na těch paírech co máme, toho není nic moc ☹ A z CARu jsem výsledky neviděla, jen nám je vždy řekli a to slovy, že pár dobrých se tam najde.

meleri
18. feb 2010

Fiallinko,

právě na tom IVF se to strašně mění ani když jsem to fakt zkoušela to IVF tak jsem tam moc nepsala.
tady to vypadá že jste holky fajn parta! 😵

marketchen,

aha, a byli jste poprvé? my to zkoušeli dvakrát, to IVF a vyšlo napodruhé..ted máme taky ještě embryjka ..
jo to čekání je fakt na tom asi to nejhorší.

h.jitko,

to je mi líto! ☹

marketchen
18. feb 2010

Fialinka - tak na papírech co máme, je opravud jen množství a slovy "výrazná oligoastenoterazoospermieů.Množství i 3mil/1ml - ale nevím, zda to dobře čtu, je to strašně naškrábaný 😕 Včera jsem Ti psala tisíce, že? To říkla muž, ale ted tady vidíme něco jako 3mil./1ml...může být???

marketchen
18. feb 2010

Ale vím, že nám říkali, že naše šance je IVF ICSI.Chtělo by to vidět ty papíry ted z CARu, avych Ti pomohla, ale ty já neviděla ☹

janina79
18. feb 2010

marketchen - je to 5. denpo KETu a žádná změna... včera večer mě bolelo břicho a vaječníky, že jsem skoro nemohla usnout ale dnes dobrý a žádný špinění ani krev... tak nevim, co to znamenalo... a že se bojim... to už snad ani nemá cenu psát protože to bych si mohla rovnou okopírovat a vkládat do každýho příspěvku...

je fakt, že když píšu tak na to zapomenu... protože čtu jak se máte vy a pak na to tolik nemyslim.. 😵

marketchen
18. feb 2010

h.jitko - to je mi moc líto ☹

marketchen
18. feb 2010

Janino - strach já mám taky a vím, jak se cítíš.To čekání je opravud hrozný, modlila jsem se, aby nepřišla mrcha červená a ona přišla ☹ Strašně se zase toho čekání bojím ☹

meleri
18. feb 2010

Marketchen,

my jsme byli taky na IVF ICSI. ale teda tu vaši diagnozu neznám, není to nedostatek spermií?

jani2
18. feb 2010

ahojte,
už pol hodinu rozmýšľam čí vám tu napíšem, ale nakoniec píšem aj keď ešte nič neviem. Budem volať až o druhej, takže nervy mám už napnuté na prasknutie....na UTZ samozrejme nebolo nič vidno, sliznica je 11 mm a to ma trošku zarazilo, 14. DC som mala 12 mm, tak prečo poklesla?...žeby už pomaly začala odchádzať pred ms?...doktor vravel, že až krv to rozhodne....tak čakám a čakám, malá spinká, tak už neviem ako sa zabaviť 😒
..a videla som že H.jitke KETko nedopadlo....to je mi veľmi ľúto 😢 ....raz sme boli smoliarska tabuľka...ešte to ja zakončím tou negatívnou správou a úspešnosť v našej tabuľke je ani nie 10%...ešteže sme ju ukončili!
fialinka - však novú témičku založ 🙂 , aj ja som chodila do témičky Druhé miminko, ale je tam skutočne veľa dievčat, ktoré sa snažilkujú prirodzene, takže trošku iné problémy....ja neopustím ani túto témičku, pri tých mojích 11 zamrazených embryjkach tu asi skysnem 😉
paraple - zvlášť ďakujem za držanie palčekov, moc ma to potešilo 🙂 🙂 🙂

fiallinka
18. feb 2010

meleri, já právě nechci chodit někam, kde se to moc mění, to nemá cenu...a tady se ta "parta" už rozpadá, ten ket je vždy jen na chvilku 🙂

jitce píšu jinde ☹

meleri
18. feb 2010

Jani,

sice tě neznám ale držím ti moc palce!

cisielko
18. feb 2010

Jani..od raána nazerám, píšem a ty nič a ty tu...takže ešte nič nevieme..júj islno drýžím palce mylsím na teba..drž sa 😉

fiallinka
18. feb 2010

cisielko, a co ty?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre