Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

gejbicr
28. júl 2010

JAncica-kéž bys měla pravdu🙂)je to fakt běh na dlouhou trat..ale my vydržíme!!
janneette-moc držím pěstí!!tys ani netestovala doma??jdeš zrovna na krev??kolik jich máš-jedno či dvě?doufám že budou jen ty nejlepší zprávy!!drž se!!
chrobacek-tak dvojčátka-gratuluju!!tady se hned člověk cítí líp,je vás tad opravdu víc co se jim zadařilo...je to velká podpora a motivace pro mě-neztrácet hlavu a bojovat dál!!

chrobacek
28. júl 2010

@gejbicr děkuju nám se povedl KET po třech ivf 😉 myslím, že to je dostatečná motivace 🙂)))

jancica74
28. júl 2010

@chrobacek aha,no mě se v centru neptal,jen to změřil,ale je fakt,že tam to byla rychlovka,ale dnes jsem tam ztvrdla půl hodky,vše mi odborně ukázal,pustil srdíčko a pak jsme se bavili o těch testech a plodovce....jinak ještě musím na hematologii - ohledně toho fraxiparinu a trombofolii...no a pak mi vypsal těhotenský průkaz a já frčela domů....docela mě zarazil názor na vyšetření z podové vody - on to teda nedoporučuje,jen kdyby mi vyšel špatný výsledek.

jancica74
28. júl 2010

@gejbicr vydrž Gábi,už brzičko se dočkáš i ty 😀

chrobacek
28. júl 2010

@jancica74 no já to taky tak vidím, že se budu řídit tím co vyjde ve 12 tt a v 16tt

jancica74
28. júl 2010

@chrobacek mě říkal,že důležitý je ten ve 12,ten druhý prý dost zkresluje,ale taky uvidíme co a jak....

chrobacek
28. júl 2010

jo já vím proto na něj jdu 🙂 ale na to v tom 16tt jdeš automaticky taky... a podle výsledků se budu rozhodovat zda jít na plodovku nebo ne protože podle věku by jsme jít měli .....

derylka
28. júl 2010

babyyyyyyy.. 😉 .. dnes som zažila "menší" šok 😀 .... ráno som išla nešťastná na krv že teda nech mi to potvrdia - ten náš neúspech... už som sa s tým ako tak zmierila... a prídeme domov... otvorím šuflík... (testy samozrejme odložené 😉 ) a čo nevidím.. na poslednom - z pondelka (11 deň po KET) normálne že DUCH 😀 ... ked som si totiž robila test.. už po minúte som sa na neho nepozerala - že aj tak sa to nezafarbí.. 😵
... takže zase vo mne vzplanula aspoň malinkatá nádej... no aj tak som zvedavá čo "pekné" mi zavolajú zajtra z centra...
... ale viete si predstaviť to podskočenie srdiečka... 😵

jancica74
28. júl 2010

@derylka to jr krásné překvapení,miminko bude tajnustkař,nebo stydlín 😀 tak zítra pisni - moc štěstíčka přeji 😀

kessinkaa
28. júl 2010

@jancica74 to vyfoť,taky jsem to udělala a je to pěkně vidět 😉

bublina_dd
28. júl 2010

@jancica74 - tak gratulujem k vodičáku na babatenko a samozrejme aj k uzv... Určite si teraz šťastnejšia a hlavne kľudnejšia, že je všetko v poriadku 🙂 🙂 🙂 zo srdca Ti to prajem. My ideme na vôbec prvé uzv až 05.08. tak uvidím, či ten môj chrobáčik "nejaký" rastie...

gejbicr
28. júl 2010

derylka-tak to je zase moc pěkná zpráva..tak doufám,že to krev potvrdí🙂)moc držííím pěstí!!

sakura
28. júl 2010

@derylka
jeeej, som taká šťastná.. Normálne mi naskočili chlpy 😀 Zajtra daj hneď vedieť 😉

jancica74
28. júl 2010

@bublina_dd díky moc,to víš,že ta tvoje bublinka taky poroste 🙂

jancica74
28. júl 2010

@kessinkaa už se na tom pracuje,za chviličku se mi koukni do alba,ju?pa

afrika
28. júl 2010

@jancica74 ahoj jancica. vieš tu o niekom kto na 5 deň po KET málilinko špinil a predsa to vyšlo?

jancica74
28. júl 2010

@afrika nevím,a ty špiníš?mě ale v caru řekli,že se to může stát,špinění ano,krev ne...

gejbicr
28. júl 2010

jancica-krásná fotečka-teda obě-samozřejmě mimi a i ta co sis dala na profil-moc slušííí!!
afrika-neboj,to se embr.zavrtávaji-mě v car řekli to samé co píše jancica-špinění si vůbec nevšímat-může to být od toho uhnízdování,krev samozřejmě by být neměla..ale na dizkuzi ivf jsou kočky které trochu krvácely a přesto jsou těhu...zavedli jim dvě a jedno šlo ven a druhé i přes krev zůstalo...já říkám,že to co má být to prostě je:_))drž se a hlavně nenervuj,něco mu povídej-nebo jim,nevím,kolik jich máš u sebe🙂)

jancica74
28. júl 2010

@gejbicr děkujeme 🙂 i miminko 🙂 😀

derylka
28. júl 2010

@sakura ,
@jancica74

.. jasné dám vedieť.... zajtra ešte pre istotu ráno testnem.. že ked už som taká rozradostená... aby som sa zase nemusela sklamat... tak nech sa nato pripravím... (ak ma predsa len ten duch chcel postrašiť) 😉

gejbicr
29. júl 2010

deryl-myslím na tebe a držííím!!dej vědět🙂)

jancica74
29. júl 2010

@derylka zdravím a všem přeji krásné ranko - u nas je sluníčkovo 🙂 tak jak to dopadlo?ty nás napínáš 😉

sakura
29. júl 2010

@derylka
čakám len na tie najlepšie správičky 😉

afrika
29. júl 2010

ďakujem babuľky. ja som v pohode. užívam 1x estrimax. 2x2 utroš a od včera 3x1 duph. takže som nabitá liekmi. špinenie sa zatiaľ neobjavilo. ja drobuliatku verím. dnes som 6 deň od KET, pichá ma dosť často v brušku, prsia zatiaľ nič

janneette
29. júl 2010

Ahojky bojovnice🙂

tak krev negativní ☹ .Příští týden jedu opět do caru a doluvíme se na 2.ivf

jani2
29. júl 2010

@afrika - ja som špinila 6.deň po KET, už som to vtedy vzdala.....ale o pár dni som urobila testík a boli tam //. Drobček sa má teraz k svetu 😉 ....a zadaril sa mi až 3.KET - to už som si myslela, že tie KETy vôbec nevychádzajú!

jani2
29. júl 2010

@afrika - a ešte tiež ma dosť popichávalo v podbrušku a prsia absolútne nič!

mirka7582
29. júl 2010

ahojte mam otazocku ked ste barli utrogestan mali ste biely vytok 😔

afrika
29. júl 2010

@jani2 jani a bola to krv alebo len špinenie? ja som mala skôr hnedasté a málo špinenie. a bolo to najmä vo vnútri aj s utrošom. čo ti povedali, prečo si špinila?

afrika
29. júl 2010

@mirka7582 áno 😉 taký utrošový

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre