Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

katyka10
2. mar 2011

@lucia.kl ja musim na antolsku a tam s gyn pohotovostou nemam dobre skusenosti.pockam na priatela a uvidime co dalej.dufam ze to bude ok.ste zlate baby.

balinka
2. mar 2011

@katyka10 nemusis ist na antolsku,ides tam,kde to je najblizsie,tak necakaj,aby uz nebolo neskoro 😒 drzim palceky

gejbicr
2. mar 2011

ahoj holky,čtu vás už dlouhou dobu,prosím,měla jste některá Ket v nativu?je to v tom,že před neberete žádné léky,pokud je sliznice,tak se jde na KET a potom se nasadí utrouš atd? nebo musí být v tom cyklu ovulace? díky za odpověd..všem tady moc držím pěsti!

lacikagr
2. mar 2011

Ahojte, tak okrem zápalu močového mechúra sa dnes pridružila aj mykoza. Som siedmy den po KET, tak neviem či si môžem dať nejaký výplach, o tom som počula že by sa nemal, urologický čaj pijem, ale nejako to nezabera, moje nervy... Myslíte, že by som zajtra mohla testnúť? Nie je to zavčastu?

katyka10
2. mar 2011

Tak dievcata som doma a smeeeeeee v poriadkuuuu tak velmi sa tesim.plod este nebolo vidiet vraj maju stare sono ale cely vacok meria 0,75 cm a zodpoveda to.krvacala som vraj preto ze som mala dostat ms.predpisala mi magnezium a femibiol.

lucia.kl
2. mar 2011

@lacikagr hlavne treba ísť ku gyn, aby ti na tú mykózu niečo dal, sú čípky a maste ktoré sa v tehu môžu. aj ja som mala počas tehu takýto problém, asi je to normálne... výplach určite nie,
a na testovanie je podla mňa ešte skoro, ale niekomu už ukáže, mne až na 10deň...
tak držím peste nech ti to dobre dopadne všetko

lucia.kl
2. mar 2011

@katyka10 tak to je super, tak sa pekne drž dalej a hlavne teraz oddychuj...

katyka10
2. mar 2011

@lucia.kl dakujem.budem sa snazit oddychovat nech je vsetko ok.

lakostka
2. mar 2011

@vlada17 ahoj, tady si myslim, ze je dulezite, ze aspon tri dny musis pred transferem jist ci si zavadet utrogestan. Teda aspon ja jsem to tak mela, ale taky jsem si myslela, ze transfer bude v den kontroly ci druhy den.

vlada17
3. mar 2011

@lakostka ahoj dakujem to som si neuvedomila, mas pravdu.

lacikagr
3. mar 2011

Ahojte, dnes som 8 den po KET a ráno som testovala a tam slabý ale naozaj slabý duch. Nerobím si nejaké nádeje, ale toto som ešte nikdy nezažila a bol to riadny šok! Neviem si predstaviť, čo by so mnou urobili dve riadne koľajnice...
Dnešné ráno bolo naozaj krásne!

balinka
3. mar 2011

@lacikagr ja som mala na osmy biely ako sneh a az rano na deviaty som mala ducha 😉 tak tisko gratulujem a nech to silnie 😉

ondre
3. mar 2011

ahojte baby. sa vam tu vtierknem ak nevadi.som 9 den po KET a este som netestovala,bojim sa ze to nevislo.ako ste sa citili , ci ste mali voliake priznaky?

katyka10
3. mar 2011

@lacikagr gratulujem ja som sa testla na 14 den po ket a mala som tiez slabulinku ciarku no na 17 den bola uuuuplne krasna.

lacikagr
3. mar 2011

@ondre Ja som dnes 8.den po KET a ráno duch. Príznaky nemám žiadne, niektoré hovoria že jeden z príznakov mali mykózy a tak, no a ja mám zápal močáku a ešte aj mykózu. Ale ak to má byť príznak tehu, nech. Ale klasické príznaky žiadne. prsia bolia ako pred menzesom, takže tak. A testni, nemáš sa čoho báť!

ondre
3. mar 2011

@lacikagr moc sa toho bojim ze zas to nevyslo,aj ked ma to laka este radcej pockam aby som nebola sklamana uz od dneska. aj ked po vysadeni liekou som dneska akasi citliva. ja mam dost plne prsia/taketo som este nemala,haha/ a dost ma pobolieva spodok ako keby som mala kazdu sekundu dostat menzes.

katyka10
3. mar 2011

@ondre tak ja som vracala a myslela som si ze ro s kavy a cigi.potom ma zacali boliet prsia mala som pocit ze dostanem ms.

ondre
3. mar 2011

@katyka10 no to je jasne. mozno keby tie ranne nevolnosti prisli bola by som veselsia.cakam ich ako hladny na chleba. to je hrozne cakanie.

lacikagr
3. mar 2011

Ja viem, že strach je vždy, nie je to sranda. Ja som dnes ráno robila test a samozrejme vidím jednu čiarku a tak som si povedala, že čo si čakala a potom mi opat padli oči na ten test a čosi sa mi nezdalo. Zobrala som ho k oknu na denné svetlo a tam duch. nič to ešte nemusí znamenať, ale normálne mi vyhrkli slzy. Zajtra testujem zas!

ondre
3. mar 2011

@lacikagr a mas aj tvrde pod bruskom

ondre
3. mar 2011

@lacikagr kolko embrii ti vkladali a ake velke

pampeliska36
3. mar 2011

@gejbicr ahoj 😉 ja nemela KET v nativu, protoze jsem nemela narostlou sliznici a tak mi to vubec nedoporucili... ale je to presne jak pises. bez pripravnych leku a jdes do toho rovnyma nohama 😀 😀 😀

lacikagr
4. mar 2011

@ondre či mám tvrdé brucho, tak to neviem, zdá sa mi stále také isté, dnes mám pocity ako pred menzesom, prsia bolia, cítim vaječníky a ranný test bol ako včera - duch. Vkladali mi dve embryá.

lenca.b
4. mar 2011

ahojte bubulky no ja uz pekne stresum dnes som 11 den od KET a testy si zo mna stale robia srandu 10 citlivost mamatest stale nic jedine pepino ktore ma vraj 20 citlivost ostava duch tak neviem ako sa v tom mam vyznat ☹ katyka10 to ten 14 den ti vysiel len duch na teste a v krvy si mala HCG okolo 400? je to tak?

ondre
4. mar 2011

@lacikagr ja mam pocit ze dostanem menzes asi od 6 dna vkladu a ver mi ze uz mi to vadi. dnes som mala videnie. videla som 2 mysi ako mi lezu po bare asi to nieco znamena musim si to ist rychlo vyguglit.

katyka10
4. mar 2011

@lenca.b ahoj ano hcg som mala 448 a 14 den som mala len ducha a 17 den sa to potvrdilo ciarka bola silna.drzim palce.

lacikagr
4. mar 2011

@ondre No na čo si prišla, čo tie myši znamenajú? Žeby dvojičky?

katyka10
4. mar 2011

Nuz dievcata ja mam stale krce podbrusku a stale tmavy vytok.aj dnes som testla a ciarka bola silnejsia.moze to byt tym ze som v case ms?

lucia.kl
4. mar 2011

@katyka10 hej môže to byť tým, že máš ms, ale aj tak sa sleduj, vkladali ti jedno alebo dve? čítala som totiž o babe, ktorá mala jedno v maternici a druhé vo vajcovode a nevedela o tom - ale nechcem strašiť,

katyka10
4. mar 2011

@lucia.kl waw tak to som v soku.ale v nemocnici mi robila sono a nic take mi nenasla dufam.rozmyslam nad pn lebo dnes znova bolesti,krvacanie...vkladali mi 2 emrijka ale hcg je len na jedno.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre