Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

jani2
2. feb 2010

venika - fúha, tak to sa rozmrazujú celkom rýchlo...som myslela, že sa na ne musí pomaly...ja som tiež fakt zvedavá, ako to bude s mojími embryjkami...ty si ich mala vlastne 7 a vyšlo to na jeden transfer 😒 ..škoda! 😢
fialinka - toto prirovnanie som aj ja počula a som rada že to tak funguje, lebo ja pri malej fakt nebudem môcť ležať, ale to sama vieš...ako to robíš teraz pri Juráškovi, dvíhaš ho, šetríš sa viac alebo všetko po starom?
..hodím tu ešte raz tabuľku, až je aj na tejto strane 😉

mirenkam: 13.01 – KET, vložená blastocysta, 27.01 krv– negat.
mikat: 13.01 – KET, vložené dve blastocysty, 19.01 test //, 25.01 krv HCG 562
modena: 13.01 – KET, vložené dve embryjka, 29.01 test – negat 01.02 krv ???
katne: 14.01 – KET, 26.01 test ???
baraf: 18.01 – KET, vložené dve embryjka, 27.01 krv – negat.
andi2 – 18.01. – KET, vložené dve morulky, 23.01 test //, 02.02 krv ???
rebeca: 20.1 – KET, vložené dve blastocysty, 03.02 test
misi: 22.01 – KET, vložená blastocysta, 05.02 - test
astrid: 26.01 – KET, vložené tri embryjka, 09.02 test
fialinka: 27.01 – KET, vložené dve embryjka 8- a 4-bunkové, 10.02 test
atlaselka: 30.01 – KET, embryjka sa po rozmrazení nevyvíjali
venika: 02.02 – KET, vložené dve blastocysty, 16.02 test
cisielko: 04.02 - KET
jani: 04.02 – KET
h.jitka: 05.02 – KET
paraple: 12.02 - UTZ
insolka: 01.02 – 1.DC
evaav: čaká na ms
anii: čaká na ms

misi33
2. feb 2010

Venika ja si myslim,ze stacia dve blast.ked su kvalitne 🙂 🙂 🙂 🙂
lepsie ze ti dali hned to najlepsie, na co by si bola zbytocne sklamana ak by sa tie slabe neuchytili,takze nebud smutna a raduj sa,ze to naj je uz u teba 🙂

ja som si hovorila,ze sa zajtra otestujem ale uz sa bojim,ze budem sklamana
no snad naberiem odvahu
😉

fiallinka
2. feb 2010

misi, ale ty už máš dost dlouho po ket, ne? Já bych se testnout nebála, když bude test negativní, tak pořád ještě můžeš být překvapená příjemně z krve...

Jani, první dva dny se snažil dost pomáhat manžel a taky byl Juri dvakrát na půl dne u tchyňky, takže klidovější, ale teď už normál. Stejně - embrya se zakusují cca 6. den vývoje, to máš u blastocyst skoro hned po transferu, takže myslím, že je to skoro jedno... Teď už zas lozím s kočárem apod., ale je pravda, že tam mírněji...

baraf
2. feb 2010

ahoj-tak jsem vás přišla zase podpořit 😉 ať dopadnete líp jak já... copak asi Andi-ta vypadala dost nadějně. a taky jsem zvědavá, co zítra Rebeca.
a koukám,že ve čtvrtek tu budou další dva KETíky. tak hodně štěstí!
Venika-je dobře, že vybrali skutečně to nejlepší.

u nás se pořád marodí, už je to teda lepší, ale posledních několik nocí jsem se teda moc nevyspala...

fiallinka
2. feb 2010

Baraf, nepřepadají tě v takových nocích myšlenky, jak to druhé dítě zvládneš, jako mne? A díky za podporu 🙂

baraf
2. feb 2010

fialinka- no občas jo, ale zas když to zvládnou jiné, tak co bychom to nezvládly my,no ne? a když Luky řádí, tak mi manža taky říká a to chceš ještě jedno? 😀 ale myslí to dobře, ne že on by nechtěl.

rebeca_1
2. feb 2010

Zajtra ma Rebeca rano krvicku a potom Vam da urcite vediet ako dopadla.
😉
Rebeca sa doma vobec netestovala a od soboty jej je zle. Ale asi je to z hormonov, nie z tehotenstva. Citim sa byt hrozne nadupana z tych hormonov. ☹
Vam vsetkym drzim palceky a posielam Vam pozitivnu energiu! 🙂

baraf
2. feb 2010

Rebeca-a jak je ti špatně,od žaludku? co ukáže krvička už já vím dávno,ty jsi jasná těhulka 😉 😵

rebeca_1
2. feb 2010

Baraf, neviem ci od zaludka. Ja ani neviem vlastne ako. A stale citim podbrusko. Lenze ziadne spinenie neprislo, tiez nie krvacanie.

misi33
2. feb 2010

rebeca to je psychika,neboj krv bude pozitivna uvidis 🙂
ja v to verim
tie hormon ysu riadna zaberacka,ja to tiez tvrdim ale bohuzial bez nich to v nasej situacii nejde

astrid55
2. feb 2010

rebeca,

ty nam posielaj tehulkovsku energiu !!! Ale samozrejme, pre istotu s tebou cakame az do zajtra do 12te. Akokolvek to dopadne, si hrdinka a drzis sa tu na fore velmi statocne.
Ja som testovala uz 5ty x 😀, nejako sa mi to zapacilo, totiz, ja som si v zivote nerobila tehu testy, tak si to teraz uzivam. Kazdy jeden neg.A to mam RapiClear, kt. ma najvyssiu citlivost. Necitim nic, ani prsia, ani podbrusko. Mozno sem tam slabunko akoby na MS. Ako sa citite vy baby? Je tu este niekto po KET bez priznakov?

misi33
2. feb 2010

spinenie a krvacanie nie je podmienka
ja som spinila 5 dni,co neviem ci je tiez dobre,teraz sa zo mna leje ale nie je to uz zafarbene
stale mokre nohavicky

baraf
2. feb 2010

Rebeca- hormony jsou opravdu svinstvo.... mě se ještě teď motá hlava a jsem utahaná jak pes...

silvia.v
2. feb 2010

Ahoj Astrid, ako sa máš? Hľadala som ťa na SPLN. 😵

astrid55
2. feb 2010

boze baby,

ja som asi dajaky terminator...ja necitim ani tie blbe hormony..jedine, co mi bolo, ze mi po prvom ET prisla MS az po viac ako 70 dnoch (uz som si aj myslela, ze som otehotnela prirodzene 😀 ) a ta MS potom bola priserna. Inak nic. Ziadne krutenie hlavy, ziadna bolest v podbrusku, to asi tiez nie je normalne. 😢

astrid55
2. feb 2010

vitaj silvia,

ja som vsade, aj tu, aj na splne. Keby otvorila dalsie forum o KETku , tak som aj tam

silvia.v
2. feb 2010

Tak ako ja, tiež si to všetko čítam, no nie vždy niečo napíšem. Ale ke´d že idem na to KETko, tak to takto prežívam.

astrid55
2. feb 2010

sivlia, ze ci stimulujes, som napisala na spln 😀 . Dobre, ze obcas kuknes aj tu na toto forum, su tu fajn baby. Niektore uz tehulky. Ostatne bojovnicky.

silvia.v
2. feb 2010

Som na Estrimaxe a viramín k tomu. Dnes ma nejak poboˇkáva podbruško, je to normálne?

astrid55
2. feb 2010

to uz mas z toho, ze citas konika 😀

silvia.v
2. feb 2010

😀 😀 😀 , nie fakt ma poboľkava dúfam že nedojde mrcha mrchovitá i keď bz nemala. Tak ako bz som cítila maternicu, či čo.

astrid55
2. feb 2010

ja som tiez na estrimaxe a utrosi. Dobry matros 😀
Neviem ti poradit, lebo mna "bohuzial" nepobolkava nic. Ja som ani po transfere nic necitila. Dufam, ze ked sa raz dozijem porodu, tak ze ten pocitim 😀

astrid55
2. feb 2010

myslim, ze ti teraz mrcha nemoze dojst, ked beries estrimax. Myslim, ze je to vylucene. Mas pravidelne cykly?

silvia.v
2. feb 2010

Ale dožiješ a hlavne keď to nečakáš. Možno aj teraz čo vieš. Tak na polovicu veríš a na druhej strane sa pripravuješ na ďalšie KETko. No kto vie?! 😉
Vieš ako sa hovorí že i s motyky vystrelí. A koľko máš ešte mrazačikov?

h.jitka
2. feb 2010

dnes jsem si dala poprvé 2 utrogestany. sice jsem si byla vědoma (po informacích z koníka), že mi může být blbě, ale nečekala jsem, že to bude tak hrozné. byla jsem přiblblá jakobych si dala neurol. a to jsem se zrovna chystala na výuku. motala jsem se naprosto mimozně mezi kanceláří a učebnou a doufala, že to brzy přejde. naštěstí ano. večer mám naštěstí crinone - ten mi zbyl po IVF. takže aspoň jednou denně ty stavy nebudu muset absolvovat.

inza
2. feb 2010

h.jitka: jenom 2 utrouse? ja jich mam denne celkem 5 plus teda dalsi "bonbonky" a to je pak mazec 😀. No co musime neco snest kdyz clovek chce prcka(y) 😉

fiallinka
2. feb 2010

inza: no jo, ale já i Jitka polykáme třikrát denně dva a ta ranní dávka mne taky zamotá velmi slušně...
Co ta Andi, ta napíná...
Astrid, ty mne úplně nahlodáváš, já snad budu zítra testovat...

andi2
2. feb 2010

Ahojda holky.Tak mi bylo sděleno:bohužel negativní.vysadit léky i prednison tak ten jsem teda ted nebrala.Meršule by prý měla dorazit.Tak nevím kde lítá.My zřejmě bez asist.hatchi.nic.A nebo to bylo brzo po revizi/3 měs/.Nevím.Naštěstí máme 3 zmrzlinky ještě i s AH.Tak počkám na mršuli pak na další a zkusíme 2 ket.A hlavně už NEBUDU TESTIT. 😉Všem držím mocinky palečky.Však se všichni jednou dočkáme. 😉

baraf
2. feb 2010

Andi-teda to je mi líto, vypadal jsi nadějně. tak se vyplakej a hodně sil do dalšího boje!

stephanie
2. feb 2010

Ahojí ANdi,

tak to jsem nečekala...Myslela jsem, že jsi 100% těhu...to mi je líto...ale neboj, jednou to určitě výýýýýjde!!!
Ale když jsi měla //??? to nechápu.l.. 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre