Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

leny2
22. sep 2008

Ahoj holky,
tak nemám dobré zprávy, dneska jsem začla odpoledne trochu špinit, tak nevím, jak to dopadne.

hofinka
22. sep 2008

Lucen děkuji,já mám holčičku až po 3 IVF,tak-že na poslední hrazený pokus.2krát jsem byla nervozní jak sáňky v létě,ale po třetí(i když jsem na to samo myslela)ale nevěřila už tomu.Po oplodnění jsem četla noviny a snažila se na to nemyslet.No a byla malá.Teď na to myslím POŘÁD!!!a vím,že by to tak být nemělo.No a Leny po KETU nedělám nic jiného jen o tom čtu a čtu a čtu a hodně holek píše,že špinili a dokonce slabě krváceli tak nezahazuj flintu do žita.Uvidíš že to bude O.K. 😀

leny2
23. sep 2008

Hofinko,
díky za podporu, nezbývá mi nic jiného,než čekat jak to bude dál.

lucen
23. sep 2008

Ahojky Leny uvidíš že to bude dobré já co jím o holkách co začaly špinit byly všechny těhulky takže uvidíš že ty taky budeš hlavně odpočívej a přeji at máš na testíku // kdy máš testovat?

leny2
23. sep 2008

Ve čtvrtek jedu do Caru.

dasa24
23. sep 2008

leny to je mi líto, dělala jsi si těh. test? Nebo si skoč na krev 🙂) 😉
ale ještě není nic ztraceného 😉

leny2
23. sep 2008

Uvidíme, jak se to bude vyvíjet,jinak to s testem už do čtvrtka vydržím k dr.

dasa24
23. sep 2008

tak to budu držet pěstičky, já zítra razím k Dr. na přeodperační vyšetření 😀

leny2
23. sep 2008

Tak ať to máš vše dobrý.

macous
23. sep 2008

Ahoj, holky, dočetla jsem vás, ale docela se ztrácím 😒
každopádně ahoj Dášo, tak mám KEtík včera za sebou, dostala jsem jednu blastocystu, tak uvidíme, snad holka zabojuje, jestli ne, tak půjdeme do stimulky na další IVF spolu.

Leny, to čekání by člověka úplně zničilo, třeba budeš těhu a pak se budeme společně radovat 😉 držím palečky

Ananas-díky za povzbuzení, moc to pomáhá 😵

holky, já mám vcelku negativní myšlenky, po těch dvou neúspěšných KETech se těžko věří v úspěch ☹ ☹ ☹

dasa24
23. sep 2008

ahoj macousku 😉 😀 😀

tak to držím moc pěstičky, at se holka( zatím ještě malá udrží ) 😉 😉
Já jsem dostala v pátek MS, přesná, tak se těším na stimulku.

Macousku, jinak já mám taky už negativní myšlenky s KETem ☹ ☹

hofinka
23. sep 2008

čau holky,tak taky to nevypadá moc dobře.Sice nešpiním,ale bplí mě břicho,jak bych měla dostat mrchu.Mám ji mít ve čtvrtek,ale asi příjde o den dříve.Ach jo.Tak malá zůstane rozmazleným jedináčkem.Ale aspoň se konečně vyspím.Vůbec jsem nemohla spát s tím čekáním. 😨

leny2
23. sep 2008

Hofi, to jsme dvě, já jsem taky nemohla spát, taky špiním, taky bude ten náš synek asi jedináček. No, uvidíme ve čtvtrtek co bude dál.

macous
23. sep 2008

Leny, třebas budeš mile překvapená 😉 a Hofi, to přece vůbec nic neznamená, že špiníš, třeba si budete brzo psát, jak vám to vyšlo 😉

Dáši, to je teda s náma dobrý, to jsme taky pěkný nevěřilky a to už dopředu, kdybych alespoň věděla, jako tady holky, že děti mít můžu, ale to já vím prdlajs 😠

lucen
23. sep 2008

Hofi a lLeni neházej flintu do žita já se dneska taky cítím jak před MC strašně mě bolí břicho jak když to má dojít a ještě k tomu už mám i ty sné mrchové nálady taky bych to měla dostat tak ve čtvrtek ☹ .

macous
23. sep 2008

holky, koukám, že čtvrtek bude velký den! u mě taky, manža jde na operaci s kolenem chudák, nebude moc 14 dní chodit, a máme doma štěňátko, tak se ve čtvrtek musím začít starat 🙂 Hlavně se o něj bojím, bude v narkoze pekelně dlouho 😢 😔

artep26
23. sep 2008

Holky teda kuš. Mě čeká 1. KET v říjnu a jak to tady čtu, tak se klepu už teď ☹
Přeci nemůžete ten boj takhle rychle vzdávat ale musí se bojovat od začátku až dokonce ! 😉

lucen
23. sep 2008

Macousku určitě to bude dobré a utečeto a budeš mít zase manžu doma a čilého.tu starost o štěnátko ti nezávidím mi máme 8 měsíční labradorku a je to dábel a to už není zas tak majinká.ten čtvrtek je fakt jaksi nabytý snad bude dobrý den ale já si myslím že mě to budou tu mrchu držet léky co beru takže i když to nedostanu tak to nic neznamená ☹

andy26
23. sep 2008

Macka, urobíš mi radosť?
Že tomu začneš trošku veriť už len kvoli mne.. , že ja tomu verím...

hofinka
23. sep 2008

Když to nevyjde mě tak to výjde vám,přece to musí někomu vyjít. 😕 Jinak by to asi nedělali.Ten čtvrtek je fakt divný,no pro mě bude divná asi středa.Jak to tak cítím.Macousku to bude dobrý,pejsek tě tak zaměstná,že se ani nenaděješ a bude po všem.Leny a ty jsi špinila už včera tak to by mrcha už přišla.Tak neboj to bude dobrý.Zato já vůbec nešpiním já to rovnou dostanu. ☹

lucen
23. sep 2008

holyk musíme věřit i když popravdě já chytám jakousi depku a cítím neuspěch nebo spíš mám s něho hrozný strach ještě ani nevím jak to dopadne a je mi dneska jaksi do breku ☹

andy26
23. sep 2008

nečítala som vás, kočky .. lebo som uťahaná a dobitá z práce,
Hofi, testovala si?

julietka
23. sep 2008

ahojte holky, je tu niektora z vas ktora ide na KETko tento piatok? aspon by sme si spolu drzkali palce 😵

hofinka
23. sep 2008

andy netestovala jsem teprve 5dní po KETu,tak i nááááhodou tak by mi to asi ještě neukázalo.Nebo jo???Teď mě to břicho na chvilku přestalo bolet,ale ležím u bedny tak možná proto. 😔

andy26
24. sep 2008

Hofi, 2 kočky, čo sme boli spolu na izbe pri mojom prvom IVF ... boli na tom rovnako ako ty začali cítiť bolesti v podbrušku a ja vôbec nič... iba som mala naliate prsia. Dokonca jedna mala v noci také krče, že myslela, že pojde na pohotovosť a uplne vylučila tehotenstvo.. a hádaj čo? Táto čaká dvojky a druhá je tiež tehulka... dnes už sú obe v 6 mesiaci... takže nestrácaj nádej... a ja, čo som nič necítila, mi to nevyšlo...Držím pastičky... 😵

hofinka
24. sep 2008

Andy díky za podporu. 😅 Uvidíme,no ale mám obavy.I když dneska zatím klid,jen to sem tam píchne.Uvidím večer. 😵

andy26
24. sep 2008

mmm, obavy....? viem o čom hovoríš... to tu všetky dobre poznáme 😅

hofinka
24. sep 2008

no určitě,že jo. 😖 Já mám aspoň doma jednu cácorku,ale co chudáčkové co čekají na první. 😔

lucen
24. sep 2008

Ahojky Holky to je dneska počasí co u nás furt prší.
Hofinko tak co jak je jak se cítíš?hofinko muže se zeptat Karolínku máš taky s IVF nebo ta je přirozeně ptám se at jsem trochu v obraze.
Macoušku co manža?
Leny jak je tobě co špinění furt je?
jinka všechny moc zdravím a přeji pěkný den i když né slunečný

hofinka
24. sep 2008

Malá je po IVF ale až potřetí.Ty jdeš na první?Malou už jsem vůbec nečekala.Leny co je s tebou? 😅 Jo a zatím ještě nic.Teď jdu malou uspat tak asi zdřímnu s ní pořád ještě nemůžu od nervů spát.Buď ať to dostanu nebo ať už vím že to dostanu,protože asi zešílím. 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre