Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

hofinka
24. sep 2008

tak jsem to špatně napsala buď ať to dostanu nebo a´T vím že to vyšlo... 😅

lucen
24. sep 2008

já mám za sebou ET neuspěch a tedka první KET a děti nemám je mi 25 let.určitě to nedostaneš a budeš těhule. 😉

jaruska74
24. sep 2008

Ahojte, chcem sa k vam pridat....ja som bola na IVF, ale mala som hypestimulacny tak transfer nebol.....a teraz ma caka KET, mam 12 mrazacikov........ale neviem co bude, ako tak citam o KET nemam pocit ze by to bolo dajak obzvlast uspesne.....:((( Pred ket je ina priprava ako pred IVF? mne kazal jeden cyklus pockat a potom ze pojdeme dalej, ale nepovedal aka stimulacia ma caka. Mam mu aj zavolat az po menstruacii, ale co som si citala tak niektore sa zacali pripravovat uz pocas menstruacie, och neviem teraz........nerada by som to zase posunula o dalsi tyzden

lucen
24. sep 2008

Ähoj Jaruško každý CAR to má jiné já měla přípravu na KET že jsem měsíc brala amtikoncepsi pak u posledního prášku jela do CARU a dostala stimulku obsahovala prednison listovku a rostoucí dávky diviny na sliznici a za 22dní od začátku stimulky šla na KET.ráda bych ti poradila ale každý to má jiné nebo já myslím že každý CAR si to dělá posvém

leny2
24. sep 2008

Ahoj holky,
tak špinění nepřestalo, občas se objeví slabé krvácení, tak to opět nevyšlo asi. Zítra jedu k doktorovi, měla jsem jet až odpoledne, tak jsem to přeobjednala na ráno, aby mě vzali případně krev. U nás dělají jenom test, ale když mám takovéhle potíže, tak nevím. Zítra se vám ozvu, jak to se mnou dopadlo. Ale už jsem smířená s neúspěchem a těším se na další pokus.

lucen
24. sep 2008

Leny já furt doufám že ti to výjde a moc ti to přeji tak na zítra tfuj tfuj tfuj.

leny2
24. sep 2008

Já spíš myslím, že to nevyjde a jestli se stane zázrak, tak budu překvapená a ráda.

hofinka
24. sep 2008

ahoj Jarusko,já před KETem nebrala nic jenom měsíc předem vitamíny pro těhotné-Calibrum babyplan a dva dny před transferem Utrogestan 3krát po 2 tabletky.Jinak nic.Já mám 2 roční holčičku a teď v listopadu mi bude 37,tak.že holky máte časůůůů.Leny to fakt nic neznamená slabé krvácení.No já už špiním taky.Zítra ti držím pěstičky uvidíš že to bude O.K. 😉

leny2
24. sep 2008

Holky, díky moc za podporu,
Hofi, ty jsi kolikátý den po KETU?

hofinka
24. sep 2008

dneska sedmý.byla jsem ve čtvrtek v 9 ráno,ale bříško bolí a bolí. ☹

vm72
25. sep 2008

Ahojky daso24!
Dlouho jsem sem nenakukovala,tak ani nevím jak jsi přesně na tom.Jen co jsem tak nahlídla na předchozí stránku...Tebe teda čeká stimulace? Tak to přeju co nejvíc kvalitních vajíček. 😉

Já jsem byla v sobotu 13.9. na svém posledním KETu... Embryjka se špatně rozmražovala,tak vyndali všech 5,co jsem měla v mrazáčku.Zavedli mi nakonec 3.(Možná jsem Ti to psala,ale těch diskusí navštěvuju víc,tak si to už přestávám pamatovat...)
V něděli to bylo 8.dní od transferu,tak jsem sebrala odvahu a testla...
No,k mému ohromnému překvapení se tam jakýsi "stínek" druhé čárečky nakonec objevil...
Testla jsem i v po.,út.,st. a dnes a vypadá to,že čárčka snad sílí a já tomu pořád nemůžu (a zatím ještě ani naplno nechci) věřit.
V pondělí 29.9. mám jít do Sanusu na krevní test,tak teprve až z jejich výsledku budu dělat nějaké závěry.Ale SNAD je vše zatím na dobré cestě.
Tak mi prosím drž palečky,budu to ještě hodně moc potřebovat.
Ty se taky drž a napiš jak jsi na tom. Zatím pá VM

dasa24
25. sep 2008

ahoj holky,

vm72 no to je supeeeeeeeeeeeeeeeer 😀 😀 😀 mám radost že máš // těhulko 😉 , tak konečně tady někdo ty ledy prolomil 😉
Opravdu moc gratuluju 🙂 a ještě se k tomu jsi měla poslední embryjka 🙂 😉
Krev bude určitě v pohodě

Mě čeká stimulka v říjnu, včera jsem si vyběhala předoperační vyšetření.......tak doufám že se povede jako minule po ET.

vm72
25. sep 2008

Děkuju,daso. Mám pořád hrozný strach se z toho radovat.Je to děsný.Celou dobu na to člověk čeká a když to konečně na testíku vidí,hned se dostaví obavy aby to celé dobře dopadlo.A já jsem opravdu teprve na úplném začátku.Kdyby už alespoň bylo pondělí a já věděla ty krevní výsledky! Zase bych byla o něco klidnější...No,nějak to budu muset přes víkend vydržet.
Jedeme na sobotu a neděli do Krkonoš,tak se těším že se tam trochu odreaguju a pročistím si hlavu.Má být i pěkné počasí,tak snad to bude dobtý relax.

Tebe se chci zeptat-předoperační vyšetření jsi měla kvůli čemu? Kvůli odběru po stimulaci? Já že u nás se na žádné předoperko nechodí...

annie29
25. sep 2008

Ahoj holky, tak me ceka UTZ v pondeli, ale testiky zatim naznacuji, ze by se KET mohl vydarit... Tak neveste hlavu, jestli do toho budete muset jit znovu..

hofinka
25. sep 2008

Holky to máte supeVšechno dobře dopadne,uvidíte a začněte se těšit.Já myslela že jsem dneska 8 den po KETu,ale jsem teprve 7.Dělala jsemsi test a / 😢 Tak-že to bolení bříška má důvod.No nic.Měla jsem poslední mrazáčky,tak díky bohu aspoň za malou.Držím pěstičky a Leny se ozvy. ☹

macous
25. sep 2008

Ahoj holky,
tak co kočičky moje, jakpak to všechno dopadlo?

Hofinko, neházej flintu do žita, však je ještě moc brzo , ikdyž já měla KET v pondělí a necítím nic, ale pořád doufám, žeby to mohlo být, obzvláště, když mi dali poslední embrijko, je to těžké věřit, obzvláště při takovém super počasí 😅
Dáši, tak co ty, kdy budeš mít výsledky?
VM - potichoučku gratuluji a na kolikátý že to je pokus? 😉 😉
Annie, držím ti moc palečky 😉

mě bolí prsa, ale to mám po tom Extrimaxu a Utrogestanu, mám to tak vždycky, jakmile to nasadím, tak mě do dvou dnů začnou bolet a sílí to až do mrchy, tak snad to ještě nemusí znamenat, že mi to opět nevyšlo.
Jinak manžu zrovna operují, výsledek zatím nevím, bojím,bojím 😔 😔

annie29
25. sep 2008

Hofi, to je strasne brzy.. ja testovala az 10. den. A bricho me bolelo dost jako na mrchu a obcas boli jeste ted..
A jinak taky mi zavadeli jediny embryjka a moc jsem tomu neverila..
Macous, drzim palce s manzelem... Neni to doufam nic vaznyho?

hofinka
25. sep 2008

Holky moc díky.DOUFAMže jsem si ho dělal brzo,ale že by ani malinkatý průhledný náznáček... 😨 Macousku,ještě chviličku a bude to za vámi,neboj... 😵 No dneska mám 28 dní od posl.MS tak uvidíme.Břicho mě bolí 3-tí den a taky trochu špiním. 😖 Annie přeji ti ať těch 9 měsíců uteče jak voda a máš malinký už doma.Je to úžasné. 🙂

radankan
25. sep 2008

Ahojky, omlouvám se,že vám sem lezu, ale chci se zeptat, dneska jsem 5 den od KETu dvou embryjek. už od soboty, kdy mi prcky zavedli, tak mě pobolívá bříško pod pupkem. je to taková bolest, kdyby měla přijít mrcha. od včerejška se bolest stupňuje, nevim co si o tom myslet, jestli se mrcha blíží, nebo je to od zavrtávání prcků. Díky

hofinka
25. sep 2008

radankanko,já jsem 7 den od KETu a taky mě už 3 dny bolí bříško,ale dneska bych měla dostat mrchu tak uvidím.Zatím nevím co to znamená.Mě to vždycky přestane bolet když si lehnu tak zkus odpočívat. 😉

vm72
25. sep 2008

macous- měla jsem jednu stimulaci,ale bez transferu,protože jediné vajíčko které z toho bylo se nevyvíjelo dobře.Takže se celý cyklus stopnul.Potom jsem stimulovala znovu(ale vlastně jakoby poprvé,protože ten první cyklus se bez transferu nepočítá).
Z toho jsem měla 13 vajíček,11 oplodněných a transfery: ET 1,KET 1,KET 2, a tohle byli poslední 3 mrazáčci které byly schopné zavedení. Takže celkem 4 transfery v rámci jednoho cyklu a tohle byl poslední transfer z té "várky". 😉

macous
25. sep 2008

Annie, není to nic vážného, ale nepříjemného, utržené vazy v kolenu, takže poměrně dlouhá narkoza, zatím se mi od rána neozval - chjo 😒
VM, já mám teďka zavedené posledního mrazáčka - byla to blastocysta, takže jestli to nevyjde, tak budu stimulovat na další IVF - snad už v říjnu 😅
Holky dneska jsem vlastně třetí den od KETíku a taky mě trošku tlačí pupek, ale nic moc, tak vám to trošku závidím, že se u vás něco děje 🙂 nejsem si totiž jistá, jestli to nemůže být třebas po tom zákroku s KETíkem, jinak před mrchou mě tlačí břicho až tak týden předem, a to ještě zdaleka nejsem...tak vím zase prdlajs, jako vždy 😀

dasa24
25. sep 2008

vm72 u nás se chodí na toto vyšetření před OPU.... 😉 krev, EKG, moč, HIV, játerní testy ,žloutenka.....atd.je toho docela dost 😀
Výsledky budou asi v pondělí, ale jsem pořád zdrává, tak to bude doufám ok 😀 Jen tak něco někde nechytnu i když je nachcípaný manžel.....

UTZ bude určitě ok 😉 byla jsi na krvi?

Hofinka, macousku takže vy jste další adepky na // 😉 😉 se to tady začíná nějak rozmnožovat 😀

macous
25. sep 2008

Ahojky Dáši, hlavně aby byli // 😉 je nás tu čekatelek docela dost, toby bylo, aby to alespoň některé nevyšlo 😀 😀

aliccia1
25. sep 2008

Cau maminy, tak hlasim vysledek z krve- 0.Takze vysadim vsechny leky, a budu cekat na mrchu az dorazi!!Doufam ze me na dalsi pokus hned pusti, chci to uz mit vse za sebou, a na Vanoce se tesit z briska!!!!Pa.

vm72
25. sep 2008

daso,na krev mám jít v pondělí 29.9. A i když se tam nějaké ty "rovnoběžky" rýsujou,stejně jsem nervózní jako pes... 😖

hofinka
25. sep 2008

ali tak to mi je líto.Ale miminko určitě dostaneš pod stromeček.Já to 100%dostanu dneska.Břicho bolí nejvíc a taky to mám dneska dostat. ☹

hofinka
25. sep 2008

Leny tak co,ty nás napínáš!!!!Určitě O.K.,že jsi nám zapoměla i napsat,že? 😅

imiska24
25. sep 2008

Ahoj holky,omlouvám se že Vám sem tak vpadám,ale chci se zeptat,jestli musím znovu na všechna ty vyšetření i před KETem a nebo před případným druhým IVF?Nebo jestli stačí ty první výsledky?Chodím do pražskýho Pronatalu.Díky........ 🙂

ufko
25. sep 2008

ahoj imiska, ja som z BA a prave 7 den po KET..v centre kam chodim mi dali lieky estrofem a utros a v prvy den mrchy som to zacala pekne papkat, na 10 den som isla na ult ci mi maternica rastie a "rastla" 🙂 a teda hned som si zacala vkladat 3x2 tablosky utrosu..na 14 den cyklu som prisla na KETko a teraz si uz len uzivam to cakanie 🙂 vlozili mi dvoch malinkych, lebo z 1IVF mi zostali len dvaja..ale zevraj sa krasne na 100 % rozmrazili - neoboli poskodeny.. a teraz uz len cakat na 14 den od KET a ist na krvicku..verim, ze sa to podari, strasne tuzim..tak ako vsetky babulky, ktore tu su a ktore prezivaju podobne stavy ako ja🙂
Holky drzim Vas pasticky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre