Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

leny2
27. sep 2008

Jo, v Sanusu to je super cena.

artep26
27. sep 2008

Jo to jo, 7000 u nás stojí ICSI ... ono když se to nasčítá, tak to jsou pěkné pecky. Zachvíli nebudeme spořit a šetřit jen na bydlení ale taky na to, abychom si mohli pořídit dětičky 😠

leny2
27. sep 2008

To máš pravdu, je to dost náročný.

hofinka
27. sep 2008

Ahojky holky.Tak nás stálo každé kolem 16 000.- no a ten KET 5200.-i s léky.Dobrá fuška a ještě chtějí hradit jen první IVF a další se starejte.Jsou to blázni.Oni si pořizujou dětičky s mladšími milenkami a kdo ví jestli je to vůbec jejich a myslí si jak nejsou plodní 😖Doufám že nás v politice zastanou aspoň ženské(jestli se jim tak dá říkat) 😒

hofinka
27. sep 2008

Jé je a už jsme zase v politice...uf. 😠

hofinka
27. sep 2008

Holky ještě žádná mrcha nepřišla,ale že ten test nevyšel??? 🙂 😉

vika34
27. sep 2008

hofinka koľký deň si po KET?

hofinka
28. sep 2008

ahoj viko dneska(neděle)Jsem 10 den.nepočítám den KETu.Test jsem si dělala včera a / ☹ ale mám mít už 3 den mrchu a jen špiním tak nevím... 😵

dasa24
28. sep 2008

ahoj holky

Hofi to vypadá dobře 😉 zkus si zajít zítra na krev to bude 100% 😉

artep26
28. sep 2008

Hofi holky tu často píšou, že mrcha dorazí po vysazení Utrouše. Ale 10. den od ET můžeš mít taky ještě nizkou hladinu HCG. Každá to má jinak. Musíš to brát tak, že někdo má // už 8. den po ET, někdo až 14. den. Já bych ještě počkala, 14. den bych si udělala test (nebo třeba za 2 dny) a pak bych šla na krev. 😉
Hlavně se nenervuj, hodně holek taky píše, že si tt vůbec nedělají a jdu pak až na krev, nechtějí se zbytečně stresovat. Ale já vím, že si ho taky určo udělám před krví. 😀 😀 😀

hofinka
28. sep 2008

holky taky si myslím že to může být Utrogestanem.Testovat už ale raději nebudu.Mám si ho udělat 2.10 a to už je za pár...tak to zkusím vydržet.A jak se nám cítí Ufka??? 🙄 😅

artep26
28. sep 2008

No je to fakt, to už se dá vydržet 😉 neboj, nějak bylo nějak bylo. Musíme si počkat, ale ono nám to jednou dopadne holky všem nebojte 😀

vika34
28. sep 2008

hofinka mne tak skoro tehot.test neukázal,lebo koncentrácia v moči bola nízka,lebo chodím veľmi často na WC,v noci každé tri hodiny a cez deň ešte častejšie,tak možno je to aj tvoj prípad,ešte nie je nič stratené,ale chápem,že si z toho nervozna,v Pipinách je kočka čo si robila minulý týždeň ,deň pred krvou test a bol negatívny,nechcela ísť ani na krv a nakoniec je v tom,ale čo včera písala dosť krváca,ale aj druhý test v piatok mala pozitívny a HCG dosť narástlo,tak ešte nevysadzuj určite utroš,drž sa

ufko
28. sep 2008

ahojte kocky..
cez vikend nie som velmi na maily, ako som pisala dokoncujeme domcek a tak cele vikendy od rana do vecera sme na stavbe, aby sme sa mohli koncom novembra stahovat do noveho !!!! 😀 😀 😀
Kocky poviem Vam, ja nemam skoro ziadne priznaky, asi tak 5 dni po Ketke som mala jeden den bolesti ako pri mrche a odvtedy nic..ani nespinim..mne ma mrcha prist az 2.10. co je vlastne 14 dni od ketka a to aj idem na krv a teda ani nemam preco spinit..nikdy predtym som pred mrchou nemala bolesti brucha a teda tie ani nejako necakam.. ja v podstate myslim menej nato co sa v mojom telicku deje, lebo pri 1 IVF som akosi viac nato myslela a mozno to prave nebolo ONO..ked som v 8tt mala zamlknuty potrat, tak teraz to aj tak beriem, ze mozno ked sa to aj podari, pre mna tie prve 3 mesiace budu celkom psycho, lebo si myslim, ze budem mat obavy, ci o babatko nahodou nepridem..
to su ale myslienky...ze ? 🙂
hofi v ziadnom pripade utros neprestavaj brat, pockaj az na krv..lekari snad vedia co robia, mne lekar povedal, ze ked sa potvrdi , ze som tehu, tak utros budem brat az do 12tt...tak pekne vkladaj a papkaj 🙂

krasnu dobru noc zelam vsetkym snazilkam 🙂

hofinka
29. sep 2008

ahoj holky,tak jaký byl víkend?Utekl jak voda,že?Zase mě začalo bolet břicho(to mám ale radost)Utrošek budu zobkat dál,než dostanu mrchu. ☹ Zítra vám zase napíšu,možná dneska večer.Tak zatím papa a držte se a Ufko ty moc nepracuj a šetři se. 😅

lucen
29. sep 2008

Ahojky holky tak hlásím že jsem dneska 13 den od KET a hlásím na testu jen tu prokletou / MC jsem vubec nedostala tak jak minule drží mi to léky moc všem přeji víc štěstí jak mám já ☹

artep26
29. sep 2008

Ufko tak ti přeji ať to tentokrát dobře dopadne a máte víc štěstíčka než minule 😉
Hofi tak si dojdi na krev ... budeš mít jistotu a pokud to nevyšlo (ale já doufám že jo 😉 ) tak se alespoň nebudeš msuet ládovat Utroušem. Víkend byl krásný a opět rychlý, ale co jsem doma tak to zase tak neprožívám.
Za 30 min. budu volat do Sanusu a objednám se na UTZ na 11 DC. Takže už zase začínám odpočítávat. Jen aby sliznice hezky narostla KETík mohl proběhnout. No musím věřit že jo, jinak budu muset čekat další měsíc a budu muset na růst sliznice asi dostat nějaké léky. Zatím to řeším jen kontryhelem, tak na mě ty bylinky budou blahodárně působyt.
Lucen tak to je mi líto ale třeba je ještě brzy. Počkej si na krev 😉

ufko
29. sep 2008

dobre ranko kocenky
dnes je v BA krasne a tak sa vytesujem, lebo ked je takto krasne jesenne tesi ma to 😵
hofi neboj vela nepracujem, resp. tazke veci nenosim, to nechavam na manzela 🙂, pri tejt praci mi rychlejsie ubieha cas..

lucen to este vobec nic nezname, ze mas len / 😉 krv je najdolezitejsia, kolko je takych pripadov, ze testy zlihali a krv to potvrdila 🙂 🙂 🙂 treba verit a ono sa to urcit epodari, len prosim nezufaj, lebo zla nalada tvojmu telicku neprospieva, treba byt optimistka a smiat sa a raz to pride.. a mozno uz zajtra ked pojdes na krv..uz sa tesim na zajtrajsi mailik, kde nam dufam oznamis, ze to vyslo !!!! drzim palce

artep dakujem velmi moc..tiez dufam, ze "tam hore" je niekto kto ma ma rad a dopraje mi vytuzenu holcicku 🙂

krasny usmiaty den zelam vsem a hlavne usmevy na tvarickach !!!

hofinka
29. sep 2008

ahojky Lucen tak jsem to nevydržela a musela jsem zase za vámi.Asi na tom budeme stejně s těma hormonama. 😨 No uvidíme ještě,ale taky to nevidím moc růžově. ☹ Kdyby to bříško nebolelo tak bych i věřila. 😔 Už si nepamatuji jestli mě bolelo i při malé,ale asi ne, 😖 Tak se držte holčičky!!!A hlavy vzhůru.(to mluví ta pravá) 😅

artep26
29. sep 2008

Hofi držím pěstičky 😉

lucen
29. sep 2008

Ahojky Berušky mužu se zeptat kdo jste testovaly jestli jste zkoušely třeba na ten test kouknout i tam za pul hodky já vím že se to už nemá odečítat ale mě jak jsem se koukla podruhé oběvila slabounká druhá tak jsem s toho jelen ale spíš počítám s neuspěchem no uvidíme s krve tu mámk ve středu zítra ještě testnu a pak šup na krev a když bude neg.hurá na další pokus sice pokud to nevýjde tak určitě nějaká ta slzička ukápne ale stejnak jsi mimi nevybrečím že.děkuji všem za podporu zítra zase pisnu jak to vypadá ještě jednou děkuji. 😉

hofinka
29. sep 2008

holky tak je to v háji.Už jsem začala trochu krvácet.Ach jo,tak přece jen budeme mít jedináčka,ale díky bohu za ni. 😔 Všem ostatním přeji ať to výjde.Zatím pa 😨

leny2
29. sep 2008

Ahoj holky,
Hofinko, to je mi líto, už nemáte mrazáčky na další pokus?

artep26
29. sep 2008

Hofi tak to je škoda ☹ ☹ ☹ moc mě to mrzí.
Já jdu na UTZ 8.10. tak snad KET klapne 😒

hofinka
29. sep 2008

artepko,určitě to klapne.Mrazáčky už nemáme.Měli jsme šest a přežily 3 tak mi je zavedly.Asi byli slaboučcí.Tak dobrou a krásné sny o miminkách. 😵

ufko
30. sep 2008

krasne dobre ranko zelam nam ketackam 🙂

hofi, nebud smutna, mozno sa to predsa len podari 😉 ved niektore kocky aj krvacali a boli normalne "v tom " !!podla mna, Ta aj tak poslu na krv, aby si boli 100 % isti v akom je to stave..neboj, a ak by sa to "nahodou" nepodarilo. tak mozno dalsie IVF ???? ked uz nemate mrazacikov...
neboj zivot nekonci, osud to zariadi, aby Kajuska mala surodenca 🙂 papa

hofinka
30. sep 2008

ufko děkuji,ale už jsem se stím i smířila.Hlavně,že už skončily ty nervy.Možná to bylo právě tím.Jsemráda že máme aspoň Kajku.Ivf by jsme si už museli hradit celé.Měli jsme už tři pokusy.Tak bude malá hold sama.Ale hlavní je,že máme aspoň ji.Holky papa 😅

lucen
30. sep 2008

Holky tak já hlásim test negativní a zítra mě čeká krev ale to už asi všechny víme jak dopadne všeny jse tu držte a bojujte.

ufko
30. sep 2008

hofinka..tak to mi je luto ☹ ale vies ako sa hovori, nadej umiera posledna..vies kolko kociek to "vzdalo" lebo uz mali za sebou tolko pokusov a neviem coho vsetkeho a prave vtedy sa im to podarilo !!!!!!
Kajku ste pocali normalne, alebo cez IVF ? ked cez IVF tak ktore, hned cez prve, alebo ?
hlavne nesmut.. mas mladu krasnu a zdravu slecinku a teda tes sa z nej.. treba si vzdy povedat, ked nejde o zdravie, nejde o nic.. tak sa tes zo zivota 🙂

lucen...vies, ze to nic neznamena ! prosim bud pokojna a trpezliva..mozno sa anjelik - Tvoj ochranca na Teba pozera a zajtra Ta urobi stastnou 🙂 ja verim 😉 drz sa

hofinka
30. sep 2008

luci,tak jsme na tom asi stejně,co?Ale neboj třeba to dopadne úplně jinak.Mrchu nemáš,ne?Já si ten test ani dělat nebudu.Malou máme z 3 IVF,ale dvě před tím jsem měla s jiným.No a to třetí s nynějším a byla jsem úplně v pohodě no a byla malá.Škoda těch dvou pokusů. 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre