Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

macous
2. okt 2008

Arti, já mám taky pochybnosti o trojkolkách, asi kůli stabilitě nebo co, ale hlavně, kdyby nám jako ty dvojčátka vyšla, tak musíme testnout, jak se s kočárkem zatáčí, to je prý nejhorší, jak jsou mimi dvě, tak je to pak těžší na manipulaci. Jo a ty kočárky, co se jim otáčí přední kolečka úplně dokola, jsou pěkně blbý, když přejíždíš obrubník nebo když vjedeš do nějaký díry..... a ty ceny jsou fakt bomba, taky, jsem to čekala mnohem dražší...

macous
2. okt 2008

Tak dobrou, ať se ti nezdají takový kraviny, jako mě 😀 😀 😀

artep26
2. okt 2008

mac právě trojkolky jsou nestabilní i kamarádka co ho měla, protože jsou hrozně in, tak s ním nebyla spokojená. Hlavně ze začátku, nebyla na to zvyklá a hodněkrát se jí stalo, že ho málem převrhla a to měla jen 1 dítko. U 2 si to neumím představit ☹

artep26
2. okt 2008

Tak dobrou dobrou, jsem hrozně ukecaná tak mi to vždycky dá hroznou práci ten PC vypnout.
Pa pa 🙂 🙂

macous
2. okt 2008

😀 😀 😀

dasa24
4. okt 2008

ahoj holky,

začínám Vás tady bějak nestíhat 😀

Macousku jak jsi na tom, kdy budeš mít přípravu na stimulku.....? 😉

Mě to vychází že za 14 dní, bych měla začít 😀 😀

Holky mohli by jsme udělat zase nějaký přehled 😉 já už jsem mimo 😀 😀

Přeju Vám krásnou sobotu, my jedeme s manžílkem do Německa nakoupit, tak to se zase provětrá pěněženka, se těším 😀 😀 😵 😵

macous
4. okt 2008

Ahoj Dáši,
no já jestli se mi v pondělí potvrdí fakt, že nic, tak se zkusím domluvit s doktorkou, jestli bych nemohla začít hned stimulovat, a kdyby to šlo, tak to mám dostat do konce příštího týdne, takže tě budu buď o týden předbíhat a nebo budu měsíc po tobě, tak to bude teda překvápko. Co ty, jak se vede?

dasa24
4. okt 2008

macousku, budu držet palečky aby ti to vyšlo 😉
Takže ty mě předběhneš jo ? 😀 😵 Já jsem musela čekat ten měsíc, musela jsem si vyběhat předoperační vyšetření....., manža na testy jako já na HIV..... a docela jsem i ráda že mám ted tu pauzu 😀
Jinak dobrý, ani mi to nějak nepřijde, že to za chvíli začne, byl ted docela blázinec v práci, takže je pořád co dělat.... 😀
A co ty ? 😉 😵

macous
5. okt 2008

Ahoj Dášenko, tak já jdu zítra ráno na tu krev a pak se uvidí, jestli to bude jak myslím negativní, tak pomažu šupem do práce, asi tak od středy 😅
Já to právě taky nevím, co všechno budou po mě před další stimulací chtít, kdyby jen to předoperační, tak to by se za 14 dní stihnout i dalo, jestli s tím budou souhlasit......
Já vlastně ani nevím, od kud jsi? jestli to není tajná záležitost 😀

ufko
5. okt 2008

ahoj daska 🙂 zajtra drzim palceky na krvicku a pekne potom napis spravicku 🙂 verim, ze budes pozit. s vysokym hcg 🙂 🙂 🙂 🙂

imiska24
5. okt 2008

Ahoj holky,zdravím Vás po delší době.Včera jsem se vrátila z nemocnice,vzali mi i druhej vejcovod 😢
vlevo mi zjistili nefunknční vaječník ale vpravo by snad měl být v pořádku.
Jen jsem se chtěla zeptat,jestli náhodou nevíte ddo kdy dělaj v pražským Pronatalu KETíky.
Mám tam ještě toho jednoho zmrzlíka.ASle mjusím počkat 6týdnů,než se mi ti zahojí a až pak si pro něj můžu jet.No a po mensesu mi to vychází tak kolem 24. až 26.11.2008
Se z toho asi picnu holky.Na břichu mám zas krvavý móňo jak blázan a jsem doma sama.Tak to není nejlepší pocit.
A co tady u vás nového?Nějaké pozitivní zprávičky?Je tu nějaká těhulka po KETíku?

ufko
5. okt 2008

ahojki imiska.. tak sa prosim drz a neboj, cas rychlo leti a teda ten koniec novembra je co nevidiet a pojdes na transf.🙂))
ja som po prvom ketku /tranf. bol 18.9./ krv odobrata 2.10. pozitivus 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
sice s trosku nizkym hcg, ale zajtra idem opat na krv a uvidime ci sa zvysuje ako ma 🙂 🙂 🙂 tesim sa starsne strasne moc.. 🙂 🙂 🙂

hofinka
5. okt 2008

tak ahoj holky.Už jsem tady dlouho nebyla.Už tady ani nemám co dělat .Jsem ráda že to aspoň jedné vyšlo.Drž se Ufko,uvidíš,zítra bude hcg už v pořádku, 😉

dasa24
6. okt 2008

ahoj holky,

macousku moc držím palečky dneska a dej určitě vědět 😉 🙂
Jsem z Prahy a ty ?

Jinak na předoperační vyšetření jsem byla ve středu a hotový bylo v pondělí, možná byli výsledky už v pátek ale volala jsem Dr, až v pondělí 🙂
Já jsem dneska volala do CAR s 2IVF mám schválený takže příští týden stimulka 😵 😵

Imisko to je mi moc a moc líto, opravdu ☹ ☹ ach jo, to jsi si musela taky vytrpět.
Imisko v Pronatalu zavírají celý prosinec ☹ od 1.12., já jsem si právě všechno rychle po nevydařeném KETU vyběhala abych to stihla, protože MS mívám ca 20 dne v měsíci.

Ufko moc gratuluju k // 😉 😵 určitě dej vědět jak sjsi dopadla.

Hofinko, už tady máme 2 těhulky ještě Vm72, no ta se nám taky někam ted zatoulala, co je nového Vm72 ? 😀

macous
6. okt 2008

Ahoj,
takže HCG z krve je negativní, to jsem se teda opět nespletla, ani jsem na tu krev nemusela jezdit.
Dáši, já jsem z Lysé nad Labem cca, 45 km od Prahy, ale v Praze dělám, na P 4 na Pankráci...
si představ, že s tou další stimulkou to asi bude až za měsíc, ale řekla mi to jenom sestřička a přitom doktor říkal, že by šlo hned navázat, tak jsem psala doktorovi ještě mail, jak to teda má být, sestřička byla zmatená jak včela, ani neřekla že mám vysadit léky a přijít ukončit neschopenku, takže mě docela naštvala, pořád jenom opakovala, až to dostanete, tak zavolejte a domluvíme ultrazvuk na stimulaci - jenže to znamená jeden cyklus vynechat, takže to nanda asi vůbec nepochopila.... nechci čekat, mám cyklus 40 dní a někdy i delší a to by mi pak vyšlo OPU až na Vánoce!

dasa24
6. okt 2008

macousku to je mi moccccccc líto ☹ ☹
Takže doufám že nám to vyjde po ET 😵 😵 😵

ty mají teda jednání, macousku a ty už jsi to dostala, nebo jak to máš...? Přece by to šlo navázat ted až dostaneš MS, nebo?

No ono je to s CAR docela někdyz těžký, ono se tam musí občas fakt bojovat.... 😠

Tak ty děláš na Pankráci..? Já bydlím na PHA 10 ale do práce dojíždím do Ml. Boleslavi 😀 tak jsme na tom stejně s dojížděním 😀

macous
6. okt 2008

Ti teda povím, mě fakt doslova a do písmene serou (pardon, muselo to ven), si člověk užívá neúspěchů a ještě aby je prosil, aby směl jít do dalšího boje 😠 😠
Já to dostávám za tři dny po vysazení Utrouše, což by mělo být ve čtvrtek, do té doby ani nešpiním, takže nevidím důvod to odkládat. Budu ještě zkoušet tlačit na pilu a uvidíme, jdu na hodinku ven, pak juknu...

dasa24
6. okt 2008

macousku to je pravda, třeba názor na schválení pojištovny..... V CARU nám říkaji že to trvá až 4 týdny, ale po zavolání na pojišt. jsem zjistila že to mají schválený za 5 dní, takže to jim tam trvá v CARU a ne v pojištovně.

a nemyslela až ted dostaneš tu MS ...? 😉

Dávej pozor venku, je tam zima 😀 😀

ufko
6. okt 2008

ahojte kocky moje zlate..

pisem ako som slubila 🙂 vcera vecer som zacala spinit a dnes rano ak trosku krvacat ☹ a teda viete si predstavit s akou malou dusickou som isla dnes na opakovanu krv.. doki povedal, ze sa nemam stresovat, ze uvidime co povie krv..

prave mi volal a ze HCG stupa 🙂)))))))) a ze teda mam o tyzden prist na ult. 😉 holky ani si neviete predstavit aka som stastna... mam byt v klude a nic nerobit 😀 teraz uz zase iba spinim, ale brusko ma dost pobolieva.. tak mam aj strach, ale musim mysliet na to, ze malinka slecna sa udrzi 🙂)
dakujem za podporu!!!

dasa24
6. okt 2008

ufko to bude dobrý 😵 😵 a mooooc gratuluju, to je super 🙂)

a bud v klidu at je všechno v pořádku 🙂))

ufko
6. okt 2008

dasenko dakujem..teraz opat dost krvacam..tak mam strach co bude o tyzden..fakt neviem ci sa mi slecinka udrzi ☹

dasa24
6. okt 2008

ufko, to mě mrzí ale pevně doufám že to bude v pořádku 😉 🙂
To te nevezmou v CAR dřív na UTZ ? Možná bych to zkusila, pro klid dušičky 🙂

macous
6. okt 2008

Dášo, tak to teda nevím co myslela, ale první den menstuace už je pozdě, protože to už musím začít stimulovat a mít hotový protokol, rozhodla jsem se, že si tam ve středu dojedu, vyzvednu neschopenku a vynutím si pokec s doktorem, ikdybych tam měla čekat kdoví jak dlouho, chci se i zeptat, jestli se teda máme případně snažit normálně a jestli ano, tak jestli by mi něco nenapsali na podporu ovulace, aby to nebylo úplně plonkový. Se picnu, to je s nima už fakt nářez, a to mají štěstí, že nejsem bláznivá hysterka 😀 😀 😀 😀 😀

Ufko, budeš v pořádku, když to říkal i doki, ale jestli to do rána nepřejde, tak bych tam ráno zase volala a řekla to, abys něco nepodcenila. Ale některé holky krvácí pravidelně až do třetího měs. těhotenství, takže uvidíš, držím palečky 😉

ufko
7. okt 2008

dobre ranko kocky..
dakujem, vcera som sa uz odpojila, lebo bolesti a kravacanie neprestavali, tak som isla o osmej do postele..v noci som sa obcas zobudila a citila to, ale teraz je to uz lepsie a kravacanie trosku ustupilo aj bolesti a tak zostavam doma.. a dam na vase rady a idem zavolat do cetra, nech so mnou robia nieco skor, nech ma pripadne zoberu na ult. skor alebo nieco..lebo taka neistota ako toto, to nevydrzim do pondelka..
dakujem a zelam krasny den

hofinka
7. okt 2008

Ufko,drž se!!!!Držíme s malou pěstičky ať ti to dopadne dobře. 😉 Macousku,je nám to moc líto,a když to nestihnou teď tak budeš mít dáreček pod stromeček.My měli tehdy taky.Potvrdili mi to 23.12.Dasi a tobě to doufám taky tentokrát výjde.Taky držíme palečky.Holky pa a hlavně v klidu,jednou to vyjít musí Nééé?? 😵

dasa24
7. okt 2008

ahoj holky,

macousku a jak to máte u vás v centru? Já mám vždy volat 1 den MS a mám se objednat na druhý den, to tam přijdu a rovnou mi nasadí injekce......Mám krátký protokol... Ale děláš dobře, určitě bych si to tam vynutila nějaký pohovor s Dr. Jak to máte s pojištovnou?
Macousku doufám že to u tebe klapne jinak 😠 se těším žer budeme stimulovat spolu 😉 🙂
😵 Takže určitě dej zítra vědět jak jsi dopadla a držím pěstičky i na nohou 😀

Ufko jak jsi dopadla? Dooufám že je u tebe vše v pořádku 😉 😉 a malinká krásná slečna se drží.

Hofi moc děkuju, jak jsi na tom ty, už se ti blíží KET? 😉 😵

macous
7. okt 2008

Holky díky moc 🙂

Ufko, tak co ti řekli? A jakpak to s tebou vypadá?

Dáši, dopadlo to docela zajímavě, jestli jsem to dobře pochopila, tak budu stimulovat až další cyklus, psala jsem doktorce mail a ona mi odpověděla. Uložila jsem to před chvíli do tématu CAR Podolí, tak tam jukni, jestli chceš a kdyžtak napiš, co si o tom myslíš?

dasa24
8. okt 2008

Dobré ránko holky,

macousku tak ted jsem si to přečetla i na CAR Podolí.

Macousku to já teda nevím..., já totiž mám krátký protokol, takže nevím jak to chodí u dlouhýho..? který dny cyklu..

Ale já bych to dneska probrala s DR. 😉 🙂 ono se to vždycky řeší jinak po emailu...
Dneska tam jdeš vid?

Teda to je ale blbý že nemůžou nic dělat o víkendu, to u nas dělají všechno i o víkendu, tenkrát mě vyšla OPU na neděli.

macousku držím dneska palce a t dobře pochodíš, a bojuj at jsme na tom stejně 😉 😵 😵 😵

vm72
8. okt 2008

Ahojky daco!
Dlouho jsem na téhle diskusi nebyla,tak ani nevím jak to s tebou momentálně vypadá?

vm72
8. okt 2008

daso, ne daco... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre