Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

renata0028
14. okt 2008

Ahojky holky,
Rozárko,už jsem byla na 2 Ketech a bohužel nám nevyšel ani jeden. Teď se chystám na další. Tak doufám, že už nám to vyjde, protože máme poslední 2 embryjka. Posledně jsem chodila taky do práce, ale teď radši budu doma (to víš, budou poslední). A pak bych musela na další IVF, což se mi moc nechce.

Chtěla bych se Vás zeptat, jak počítáte menzes (myslím první den). Protože špiním první den, druhý den víc, ale až třetí den začnu krvácet. - Slyšela jsem totiž, že když špiním první den, tak se ten den nepočítá, tak nevím ☹ Mohly by jste mi poradit. Moc děkuji 🙂

rozarka.hubata
14. okt 2008

Ahojky Renátko!
Dík za názor a doufám,že Ti do třetice Ket vyjde!🙂
Já tu právě četla,že při prvním Ketu byla pani doma a nevyšlo ji to a při druhém dojížděla cca 60km do práce a těhu byla.Jsem doma pátý den a ukousala bych se tu nudou,tak raději půjdu mezi lidi!
Hezký né jen tento den! 😉

renata0028
14. okt 2008

Rozárko, při IVF i při prvním KETu jsem taky byla doma, tak jsem teď druhý KET zkusila chodit do práce (první 3 dny jsem byla doma), ale bohužel se nepovedlo. Tak chci zase být doma. Taky tomu nerozumím - někomu se to podaří hned a někdo si musí počkat než se to povede. Doufám, že už je máš pěkně uchycený. Držím pěstičky. 🙂 V práci to bylo dobrý - máme dobrý kolektiv, takže jsem na to nemyslela. Takže vím, proč chceš jít do práce. 🙂 Kdy jdeš na krev?

dasa24
14. okt 2008

ahoj holky nový 😀 ,

rozarko nechci odpovídat za jiné, ale zatím tady poslední dobou není žádná těhule po KET ☹ ☹

Já jsem taky brzo po KET šla do práce, doma bych se zbláznila nudou a v práci přijde člověk na jiné myšlenky 😀
Držím moc pěstičky at máš // 😵 😵 😉

Renčo u nás v CAR se počítá až den krvácení, ještě se mi tenkrát na to ptali kvůli rozpisu na stimulaci 😉

dasa24
14. okt 2008

Ještě už jsem testovala od 8 dne a tak 12 dne jsem šla na krev, po výsledku z krve 0 jsem vysadila hormony abych si zbytečně nebrzdila MS. 😕 Po hormonech, prý se to dost často stává, ze hormony blokují MS

renata0028
14. okt 2008

Ahojky Dášo,
děkuji za odpověď. Protože nevím, kdy se mám objednat na UZ, když musím 12 den a který to je 😀
Minule jsem měla 12 den nízkou hodnotu sliznice, tak jsem musela jít ještě 14 den, to už bylo v pohodě a pak 19 den na KET. Tak právě nevím, jestli mám teda počítat první den až ten s tím krvácením. To je "dylema" 😒

dasa24
14. okt 2008

Renčo radši tam zavolej a řekni to, oni ti řeknou 😉 Alepsoň budeš mít i pro duši klid, že děláš správně 😉 😉

renata0028
14. okt 2008

Dášo, asi jo. Děkuji moc za radu. 🙂

dasa24
14. okt 2008

renčo určitě, ještě by jsi si pak něco vyčítala 😉 😉

Držím moc pěstičky 😵 😵 😵

vm72
14. okt 2008

Ahoj holčiny!
Tak jsem dneska byla na UZ a IUI proběhne v pátek.Musí mi ještě malinko povyrůst folík,ale jinak je všechno O.K.
Sice si od toho moc neslibuju,ale přece jenom je to pro mě lepší,než čekat na další IVF se založenýma rukama.
Zázrak se asi konat nebude,ale jsem alespoň trošičku klidnější a alespoň se pomaličku dám dokupy a přichystám na návrat do rachoty...

macous-děkuji za optání.DFoma je to super! Tedy,dokud se mi rodinka nevrátí ze školy a z práce... 😀
Potom nastává učení-mučení,kolotoč kolem večeře...Vždyť toí znáš.Ale až budu zase v práci,bude to časově ještě náročnější,takže si zatím nestěžuju. 😉

dasa24
14. okt 2008

ahoj vm72,

no to je super, takže v pátek 😵 😵 budu na tebe mooooc myslet! 😉

vm72
14. okt 2008

Děkuju daso! Budu to potřebovat.I když jak jsem psala-v zázrak moc nevěříma a u nás by to zázrak opravdu byl... 😉

hozny
14. okt 2008

Ahoj jsem tu poprvé,6.10 jsem byla na KET 2 embrií jsem doma a leze mi to na mozek to čekání test si mám udělat až po 18 dnech .Mám doma 3 letého kluka z IVF po 1 KET 2 emb. V červenci se nám Ket nepovedl navím proč tak snad to ted víjde.Asi si říkáte má doma kluka tak co plaší ,ale mužu říc že ted to snáším nák huř. Beru utrogestan jsem pořad unavená máte někdo skušenost. dík

aliccia1
14. okt 2008

Ahoj vsem.Tak jsme dnes absolvovaly Ket - zavedeny 2 mrazacci.Doufam ze se to konecne povede, protoze nam nic nezbylo.Priste musime opet zacit znova od zacatku.Doktorka rikala, ze vypadaj hezky, tak uvidime.
Hozny- ja mam doma taky 3- letyho prcka- holcicku, ale prozivam to uplne stejne jako ty.Ja jsem doma, takze nelezim, a staram se o malou atd.Testovat mam za 14 dni, ale jako vzdy budu testovat driv 😉 Utogstan beru- 2-2-2.Tak si budem drzet palce navzajem jo? Zatim pa.

rozarka.hubata
15. okt 2008

Přeji krásné ranko!
Zdravím hozny a aliccia,jsem také po Ket,byla jsem 10.10 a řekli mi,že si test mám udělat tak za 3týdny,což je docela za dlouho.Byla jsem 4dny doma a včera šla prvně do práce,doma je to neúnosné!
Takže Vám všem držím palečky a snad se nám to povede!🙂
Hezký den,Petra

dasa24
15. okt 2008

ahoj holky,

vm72 budu držet moc palce, ate to vyjde🙂)
I zázraky se dějí 🙂

Hozny už by jsi mohla udělat test, holky já nikdy nedodržuju jejich termíny s testy, je to zbytečně dlouhý 😀
od 8 dne testuju a tak 12den jdu na krev, kde se rozhodne, bohužel byla 2 x po KETU 0, tak mě čeká o víkendu stimulace.

Držím moc palce všem 😉

leny2
15. okt 2008

Ahoj holky,
všechny vás moc zdravím i nové příchozí a držím palečky,aby to dobře dopadlo.
Dlouho jsem tu nebyla, při práci to moc nestíhám, já bych měla dostat MS příští týden a začnu brát Estrimax a snad bude vše ok. a bude 2.KET.

hozny
15. okt 2008

Dobrý den všem děkuji za podporu a všem také držím palce.Testovat se ještě bojím je to 10den radši počkám do neděle abych nebyla sklamaná přečasně.Při kukovi jsem měla čekat dlouho snad 4týdny a nevidržela jsem to a byla jsem tak rozhozená že když se to pak ukázalo tak to semnou málem seklo čekali jsme 5 let. Tak ted se budu snažit to nějak vydržet aspon do tý neděle jinak test si mám dělat podle doktoru až 24.10.Je vám některé taky po tom utrogestanu tak unaveně ja jak si ho vezmu tak bych spala a stím mím klukem to fakt nejde koukáme na pohádky tak podřimuju.Jíinak je to moje 2 IVF a 2 KET a už nam nic nezbylo a do dalšího se nepohrnu mám děsnou reakci na punkci málem mě to zabylo.Tak se mějte všichni krásně a myslete pozitivně.

aliccia1
15. okt 2008

Ahoj Hozny, ja jsem taky strasne unavena po tom Utrogestanu!!Kdybych mohla tak bych se jen valela v postely, a nic nedelala. 😵

magdazer
16. okt 2008

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla. vm72, vůbec nevím co je IUI? Můžeš mi to objasnit? Jinak já jdu 24.10.na ultrazvuk a pak DOUFÁM na KET.

leny2
16. okt 2008

Magdazer, tak to budeš tak týden napřed přede mnou.

dasa24
16. okt 2008

leny a magdazer a já budu s Vámi ale na ET 😀

murasek
16. okt 2008

ahoj daso - tak jdes do toho znova? to je super!! drzim palecek!

macous
16. okt 2008

Ahoj holky,
vítám nové tvářičky 😉
Dáši, tak to budeme fakt přesně o týden, já jdu zítra na utz, tak jsem zvědavá, bolí mě prsa a tlačí vaječníky, tak by se něco snad i mohlo udít 😉 Dneska jsem byla na krvi u obvoďáka, jakože předoperační, tak tam jdu pro výsledky ve středu, tak doufám, že to bude dost včas, jinak bych tam musela volat a trochu je popohnat 😀

Holčičky moje, to je pořád dokolečka dokola, tak já věřím, že už některá napíšeme brzo ty dvě // 😉
Jo jinak, min. jsem se bavila s embrioložkou a ta říkala k tomu testování, že od 10 po KETu se může testíkovat.

Věruš, na zítra držím palečky, a to bys pěkně čumákovala na test, kdyby tam po IUI byly co ? 😝 já bych ti to tak přála holka 😉
Magdazer - ahoj, no to je taky dost, že ses stavila na kus řeči 😀

dasa24
17. okt 2008

ahoj holky,

murasku, měla jsem ted 2 x KET, vždy po 2 embryích ale nevyšel, tak mě čeká stimulka a ET 😀 a co ty?

Macousku to už jdeš dneska na UTZ? 😵 😵 kolikátý den jsi do MS? 🙂

Vm72 dneska máš IUI? 😉 😵

vm72
17. okt 2008

Ahoj holčičky!
Jste zlatíčka!
Sice se tahle diskuse jmenuje KET a já tady "prudím" s IUI,ale jste fajn a tak hezky mě podporujete...Tak snad to nevadí,že sem lezu.
Dneska mám IUI.Manžel tady ráno plašil s kelímkem... 😀 Já jsem odvedla Terku do školy a od zase odvedl část své povinnosti... 😀 Potom mi volal,že vše v pořádku předal laborantovi v CAR a že na mě bude v 10.30h myslet.
Tak je vás už na to mačkání pěstiček pořádná tlupa,tak kéž by to opravdu bylo ku prospěchu. 😵

dasa24
17. okt 2008

vm72, vůbec neprudím, už je tady stejně mix 😀 jak KET tak už i ET 😀

Držím mooooc pěstičky 😵 😵 😵

nelynka
17. okt 2008

ahojte, mozem sa k vam pridat? chystame sa buduci mesiac na KEt, uz len cakame na mrchu kedy pride a objednavame sa na UZV

dasa24
17. okt 2008

ahoj Nely určitě 🙂 😵

nelynka
17. okt 2008

ako je to s liekmi pri KET? ked vam nedorasta sliznica alebo vajicko?? kedy ich nasadzuju?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre