Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

slunickosedmitecn
30. máj 2010

imisko24, děkuju i já za uklidnění, v první řadě musím říct, že máš nádhernou holčičku, taková panenka krásná 😉
Jinak já se snažím též moc nepřemáhat, ale jinak se chovám normoš jako vždy. Jsem teda na PN od KETU a uvidím pak jak to bude. Jinak jak píšeš, že se to dá poznat i na čípku při závádění utrouše, tak jak to prosím tě poznám? je tvrdej nebo měkej?a vzadu? Moc děkuji za odpověď,snad to pomůže i tady ostatním holkám. Holky všem po KET držím moc a moc palečky,aby se nám mimísci zahryzli pořádně.

walle
30. máj 2010

jani 2 - " poznáme sa?" 😅 chodievaš do Heliosu? spájala som ťa stále s fiallinkou, že? podobné osudy... 😔 len nie som si už istá, či je to tá istá janinka... 😖 😵 a kedy presne ideš na KET?

jani2
30. máj 2010

walle - poznáme tu z netu...pamätám si keď si v zime bola tiež na KET...ani mne tie zimné nevyšli! 😢 A áno, bola som tu aj s fialinkou, máme podobné osudy, dobre si pamätáš. Ja teraz čakám na ms, len neviem presne kedy príde, lebo som brala HAK a tá mi cyklus vždy rozhádže, ale počítam tak do 2 týždňov. A chodím do Heliosu 😉
..tak prosím ťa buď už tentokrát úspešná, aby som mohla na tvoj úspech nadviazať! 🙂

pimma
30. máj 2010

walle .. u nas v centre je to vraj tak, ze na dalsi ket sa ide az po 2.ms, takze v tvojom centre to moze byt ine. drzim palce, aby si uz dalsie ket nepotrebovala, aspon teraz nie 😉

walle
30. máj 2010

janiiiiiiii- samoška z netu... 😉 fiallinka čaká dvojičky!!! tak budeme znova chvíľu prepojené, že? oh, keby nám to vyšlo... ☹
pimma - ďakujem za info...uvidíme...opýtam sa lekára v prípade neúspechu...

derylka
31. máj 2010

ahojte babule... nakukla som aj sem k vám.. v júli nás čaká KET kvoli OHSS.... takže zbieram info.. ak budete môcť mohli by ste mi napísať kolko ste brali tabletky/injekcie pred KET.. na nete som sa dočítala že od 14 dňa a na cca 20 - 21 sa robí KET... tak že či je to tak.. alebo máte niektorá iné skúsenosti... vopred ˇdakujem..

evik73
31. máj 2010

Derylka já jsem začala brát tablety Estrofemu od 2DC a Ket byl 15 DC..záleží,jestli máš ovulaci a kdy a podle toho ti to naplánují 😉 Takže kvůli OHSS jste neměli ET a jdete až teď na Ket?Moc držím palečky,aby byl Ketík úspěšný 🙂

walle
31. máj 2010

derylka - pri KET sa injekcie nepichajú, neviem o tom...ja som tiež mala OHSS ( týždeň v nemocnici) a ET sa nekonalo...potom mi KET nevyšlo...teraz sa pripravujem znova...

od 2DC beriem ESTRIMAX 2x denne a v 11 DC idem na kontrolu.... 🙂

walle
31. máj 2010

čo je tu tak pusto... 😒 dúfam, že prídu iba dobré správy...

walle
31. máj 2010

Nádej - to je obruč, ktorá nedovolí srdcu, aby puklo...

😔 jedna dievčina mi touto vetou poslala kus energie...ďakujem...posielam to ďalej, snáď niekoho to zahreje pri srdiečku...

afrika
1. jún 2010

ahojte, beriem tretí deň ethinidestr.1x denne. je možné, že môj menzes je strašne slabý? vôbec tomu nechápem. prvý deň bol ok a teraz len ozaj slabulinko. to robia tie lieky??? tiež ste to tak mali? ďakujem vám moc 🙂

awe
1. jún 2010

ahojte kocky 😉
pimma - tak ako dnes krvicka?drzim palce 😵

afrika
1. jún 2010

neviete mi poradiť???

awe
1. jún 2010

afrika - zial, ja neviem....ja som mala pri stimulke na KET normalnu mrchu.

zuuuzana7
1. jún 2010

afrika zila ani ja neviem poradit ... aj u mna bola teraz normalna ...
zacala si s brat lieky od prveho dc?

walle
1. jún 2010

afrika - ja som tiež mala normál ms...ale podľa mňa je to ok, ale pre istotu a tvoj pokoj zavolaj do CAR...

blazenkaa
1. jún 2010

ahojky holčičky omlouvám se že vám sem lezumohu se omtat? Jsem jedenáctej den po KET a test mi nevyšl máte někdo skušenosti že vyšel test déle ?

afrika
2. jún 2010

ahojte, áno od prvého dňa cyklu a ms takmer vôbedc nieje. a pritom viem, že mi začal....nerozumiem tomu

pimma
2. jún 2010

ahojte 🙂
awe,... krv vcera bola negativna, hcg som mala len 9. uz sa chystam na dalsi ket, ale az po 2.ms. zatial mi neprisla este ani prva 😝 neviem na co caka 😀 takze na dalsi ket pojdem asi v juli, aspon budem doma a nebudem sa stresovat 😅
blazenka.. ja som tiez testovala 11.den a bol negat., ale to este nemusi znamenat, ze to nevyslo. ked mi sestricka brala krv tak hovorila, ze jedna pani mala 2x negativny test a krv bola pozitivna. drzim palce 🙂

imiska24
2. jún 2010

Ahojky,
blazenkaa já měla test traky úplně bílej a teď mi tu pobroukává z KETu můj brouček 🙂 .

Sedmitečko, to že jsem asi těhu jsem poznala na čípku tak,že mi šel zavádět fakt dobře a hluboko,kdežto předtím když mi to 3x nevyšlo,tak pomalu čípek jako by sestupoval a uzavíral a utroš nešel skoro zavádět.Ale fakt to chce klídek a hlavně nemyslet na to , jestli to teď jako vyjde nebo ne....vím že je to strááášně těžký 😠 .Holt někomu je z hora dáno a povede se mimi na první pokus,a pak jsou holky jako já a mimi příjde až po čase ale do spokojenýho bříška.Jinak jsem před KETem pila kontryhel na sliznici,myslím že to taky pomohlo a hl. jsem fakt poctivě cvičila Mojžíšku 😵 ,poprvé v životě jsem dělala něco fááákt poctivě a ono to vyšlo.

imiska24
2. jún 2010

Ono taky záleží na citlivosti testu.

chrobacek
2. jún 2010

ahoj imisko supr povzbuzení 🙂 jak jsi ten kontryhel dávkovala?

imiska24
2. jún 2010

chrobacek pila jsem ho od 1.dne mrchy do začátku plodných dnů.

chrobacek
2. jún 2010

a kolik já si dávám 2 káv. lžičky jednou denně

imiska24
2. jún 2010

jo jo,taky jsem si dávala 2lž do o,25l hrnku 1xdenně a brala jsem listovku,tuším acidum foliccum.Je jen na předpis od OG.

chrobacek
2. jún 2010

jo tak to piju stejně 🙂 dík listovku jím už dva roky 😉

awe
2. jún 2010

@pimma je mi to luto 😔 ale uvidis, v juli to vujde, budem ti drzat palceky 😵 😉

derylka
2. jún 2010

evik73... áno kvôli OHSS... zobrali mi až 14 oocytov, doktor ma našťastie upozornil čo sa može stať... no ked som tam prišla druhá deň na UTZ bol to vlastne den ked mi mali robiť ET a urobil mi sono a hlavne videl ako som tam prišla... tak sme sa dohodli že to radšej odložíme... samozrejme že som bola za..ani tá voda v bruchu mi tak nevadila ako to že ma všetko nehorázne tlačilo. ledva som chodila.. proste bolo to hrozné.. tak sme zhodli že asi bude lepšie počkať. aby som si to "mimčo" v brušku mohla vychutnať 😉 ...

walle.. ja som našťastie v nemocnici nebola.. zvládla som to doma ... ale bolo to fakt o držku.. hlavne vypiť tolko tekutín ..ked ja som zvyknutá vypiť ledva 0,5 litra denne...

.... baby no ešte že som vám napísala.. vy mi tu píšete že od 2 DC ste začali brať lieky.. a ked som to pozerala na nete tak tam je písané že od 14DC sa užívajú lieky a 20-21DC sa robí KET... takže radšej sa čo najskôr objednám dokimu aby som to neprepásla... každý mesiac k dobru. 😉

pimma
2. jún 2010

awe.. dakujem, ja uz som nastartovana do dalsieho boja a nevzdam sa 🙂 tebe drzim palce, aby babatko pekne rastlo a robilo ti radost 😵 uz ti tam svieti 7tt, to je krasne 🙂 drzte sa

blazenkaa
2. jún 2010

@imiska24 promiň že otravuji ,ale kolikátej den jsi testila a zjistila jsi že jsi těhu mě ani 12 den nic a mrcha ještě stále nikde

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre