Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

kiara15
21. okt 2009

dohodnute!! 😀 😀 😀 a kedy si mala poslednu mrchu??

tinkywinky
21. okt 2009

super 🙂 18.9.,a 1.10. KET 🙂

kiara15
21. okt 2009

tinky ved ty budes mat termin o den skor ako ja ak mas 28dc tvoj termin 25.6. 😉 😉 😉

tinkywinky
21. okt 2009

jeejda,ano 😀 😀 to je parada 🙂 🙂 🙂 ale to je este daleka cesta 🙂

kiara15
21. okt 2009

tinky veru je ale neboj dobojujeme spolu dokonca 😉 idem uz busat paaaa

tinkywinky
21. okt 2009

urcite! 🙂 dobru noc,pa

kiara15
22. okt 2009

pekny den vsetkym??? 🙂 🙂 🙂 🙂

katchik
22. okt 2009

Pěkné ráno, 🙂
Kiara, Tinky holky moc vám gratuluju. Jsem ráda, že alespoň někomu ro vyšlo. 🙂 Tak se opatrujte těhulky a písněte jak se vám daří.
Sophie, tak doufám, že se k holkám za pár dní přidáš.
Já jsem dneska 30DC a mrcha nikde, tak snad dorazí. Dneska jsem lehla, přepadla mě nějaká viroza či co, tak jsem zůstala doma a lehce makám z postele. 🙂

kiara15
22. okt 2009

kachtik ahoj moja len sa pekne vyliec nech si zdravucka 🙂 🙂

sophiejane
22. okt 2009

ahoj katchik, já mam dnes nějak depku a pocit, že to opět neklapne 😒 žádný příznaky, nic...

insolka
22. okt 2009

Ahojte som si vás trošku čítala.Prave som po neuspešnom IVF a mam niakych mrazačikov tak som sa vas chcela spytat ako to pri kete je zatial som ho neabsolvovala.Tak ak možete napiste niake info .Pri IVF som bola od stimulky na PN je potrebne aby som bola aj pri priprave na KET na PN?

katchik
22. okt 2009

Kiara neboj vyléčím. Jsem v pelechu a z každý strany mě hřeje pes. 🙂
Sophie na nějaké závěry je ještě brzo. Příznakama se nemůžeš řídit, ale chápu tě. Taky jsem měla stavy kdy jsem si říkala, že to nevyšlo, pak zase že vyšlo. Bohužel nezbývá než vydržet. 😉

tinkywinky
22. okt 2009

ahojte kocky,

dnes som bola na UTZ a mame tam 2 machulky 😵 😵 pekne sa uchytili 😵
Zajtra rano idem na odbery.Tie zavrate bude asi chudokrvnost,malo zeleza.
Katchik dobre sa vyliec,ja tiez zapasim s nachladnutim a tiez mam pri sebe jedneho z hafanov 🙂
Sophie,vydrz, este nic nieje stratene,a ked aj teraz nevyjde,raz isto ano.

insolka,pri KET stimulujes iba tabletkami,v mojom pripade Estrofemom,a netreba byt na PNke,skor po transfere,aby sa mrazacikovia dobre zahniezdili.Drzim palce 🙂

insolka
22. okt 2009

TINKY dakujem s gratulujem k dvom machulkam 😉

sophiejane
22. okt 2009

insolka ja měla KET úplně bez stimulací, pokud normálně ovuluješ, nic ti předtím cpát nebudou, jen to vloží do přirozeného cyklu. před KET ti PN nedají, potom ano, pokud budeš chtít.

sophiejane
22. okt 2009

tinky gratulace, to je pěknééééé 😉

tak holky ne že nakazíte i ty hafany 🙂

sophiejane
22. okt 2009

insolka ty jsi měla dvě neúspěšné IVF a KET nikdy nebyl?

sophiejane
22. okt 2009

katchik když jsi to ještě nedostala tak pořád neztrácej naději. u mě je ta mrrcha moc aktivní a přijde dycky přesně na čas, vrrrrr

tinkywinky
22. okt 2009

dakujem sophie 🙂 hafany prskaju na vsetky strany,tiez maju ten frnak usopleny,motivujeme sa navzajom 😀

insolka
22. okt 2009

sophie prve ano prve som mala ledva 2 vajka žial žiadny vysledok .teraz som bola 29,9, vyzeralo to velmi slubne no aj som otehotnela žial cca dva tyžne som o to prišla.Ale mam dost mrazacikov teraz tak verim že sa to pri ket podarý

sophiejane
22. okt 2009

určitě, zvlášť, když už jsi ted otěhotněla, to je dobré znamení...

lenkacar
22. okt 2009

tinky taky gratuluji ,já na kety moc nevěřím ,tak jsem ráda ,když se zadaří ..

sophiejane
22. okt 2009

lenka ty jsi jako já🙂

insolka
22. okt 2009

.......nooo si mi teraz dosť pomohla aspon si mi potvrdila to čo si sama myslim .Bola som s toho dost zufala.Dakujem za 2 povzbudenie prve som dostala od mužíčka že to spolu raz dotiahneme a tak som si povedala že sa to musi podarit a hotovo 😉

lenkacar
22. okt 2009

u nás to řikaj i doktoři ,že z těch ketů se to málokdy povede

insolka
22. okt 2009

.....no netreba veriť vsetkemu ja verým tym bobulkam čo su zmrazene a určite su velky bojovníci tak ako ja jeden z nich určite
🙂 🙂

lenkacar
22. okt 2009

je tu pár holek kterým se povedlo ,tak i to mě drobet povzbuzuje ..a co si budem povídat mrazáčky stojí o hodně méně než nový pokus

lenkacar
22. okt 2009

insol já měla nejlepší kvalitu a tak si spíš myslim ,že byl problém v děloze ,že to prostě nepřijalo tělo ..mrazáčci byly jedničkové kvality a přežily bez problémů rozmražení ..v pondělí jedem na imuno a byla bych ráda .kdyby se něco potvrdilo a dalo se s tim bojovat

lenkacar
22. okt 2009

manžel se pořád nevzdává..takže příští rok to asi znova zkusíme

insolka
22. okt 2009

.....no to je tiež pravda .Som zvedava ako to bude teraz len dufam že budem mocť isť čim skor ....nech zabudnem na tu bolesť ktorzu som nedavno prežila a zaženiem ju len velkou radostou 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre