Všetko o KET. Ako prebieha? Koľko trvá?

alakova
18. máj 2007

ahojte,chcela by som vas poprosit,aby ste mi napisali nieco o KETe. Ako prebieha cela liečba,kolko dni,kedy je transfer,či je po tom potrebna PN.

jaja077
9. sep 2010

@paja23 Ďakujem za prianie, aj ja ti prajem veľa zdaru aby sme si mohli dopisovať už ako tehotné.. 🙂

jaja077
9. sep 2010

okcelok a marceli, vitajte medzi nami 😀 😀

katarinka13
9. sep 2010

mozem sa aj ja pridat?
som od piatka po KET-e...a cakam...a cakam...az o tyzden idem na krv v piatok...je to kruty pocit nic nevediet

jaja077
9. sep 2010

@katarinka13 Vitaj medi nami, aj ja som od piatku po KETe a čakám na budúci piatok, spolu s rozinkou.

paja23
9. sep 2010

To čekání je vždy strašné, že. Já před prvním testováním několik nocí nespala 🙂 A to máte holky první ket? To já budu držet pěstičky a pak se k vám těhulovsky přídám 😀

jaja077
9. sep 2010

Budeme sa tešiť 😉 , od dnes by nás "čakateliek" malo byť viac, len neviem kde sú, lebo ani jedna sa nepripája do debaty..

kefalinek
9. sep 2010

ahojte na chvilku sa k vam pridam ste tu niektora uz aspon po jednom KET ja som po prvom otehotnela,ale som potratila, teraz nas caka druhe KETko a ja mam hrozny strach

78marcela
9. sep 2010

Děkuju za přání, no budeme se snažit, aby se zavrtali, bobísci. \okcelok má tuším jednoho, já budu mít dva. Chtěla jsem zkusit tři, ale nechtěli mi to povolit. Prý i tak jsou kvalitní a může se stát, že by se uhnízdili všichni tři. \akorát teda nevím, když mám úplně kvalitní embrýsky, proč stále nic a nic.

78marcela
9. sep 2010

@kefalinek já už měla dva transfery, ale ani jeden se nezdařil, zítra jdu na třetí.

kefalinek
9. sep 2010

@78marcela prosim a kolko ste mali mrazacikov

bibi24
9. sep 2010

@jaja077 Dakujem 🙂 Dam vediet 😉

78marcela
9. sep 2010

@kefalinek celkem 13. po zítřku mi jich zbyde 9

rozinka007
9. sep 2010

@jaja077 ahoooj, jak píše Okcelok, to nejspíš probíhala implantace 🙂 mě trošku pobolívá v podbřišku a cítím prsa, tak uvidíme, co z toho bude.
@katarinka13 zdravím tě, jak psala Jaja, jsme tu už 3 čekatelky od pátka 😉

rozinka007
9. sep 2010

@okcelok kočko, kdepak jsi? Už se asi ňuchňáš s prďolkou a učíš se už embryjštinu jako já a Jaja 😀
těším se na tvé pozitivní komentáře, řeklas, že nám to dopadne, tak to prostě bude 😵

rozinka007
9. sep 2010

@78marcela a od zítřka budou ještě 2 prďolkové u Marcelky, to budem pšesně o týden 🙂 tak si už hezky naklepávej peřinu. Já mám taky 2 😵

78marcela
9. sep 2010

@rozinka007 když ta moje peřina je tentokrát docela nízká...nevím proč. \předtím jsem brala léky docela nahodile, měl jsem je brát třikrát denně, tak jsem je brala různě, jak jsemm si vzpomněla, jednou jsem vstávala v šest a brala léky v šest a jednou taky o půl desáté..a peřina byla jedna radost \ted mi řekli, že se to musí brát pravidelně, ve stejnou dobu, mám natočeného mobila, který mě vždy upozornuje a peřina nic moc. Ale na KET mě teda pustili, i když se doktor moc netvářil.

78marcela
9. sep 2010

@rozinka007 Ale třeba se uchytí, třeba pro ně byla minule peřina moc vysoká, co? Člověk si dělá takový naděke a věří snad úplně už všemu...

rozinka007
9. sep 2010

@78marcela a kolik byla mm před tím a kolik teď? Já při 1. Ketu 3 dny před transferem 9mm a teď při 2. Ket 3dny před 10mm.

78marcela
9. sep 2010

@rozinka007 Já měla jednou 11 a jednou 10. teď mám jenom 8 ale prý minimum je 7,5, tak mě pustili.

rozinka007
9. sep 2010

@78marcela nestíhám, dělám pomazánku 😝 8mm je v poho, mám kamarádku tady na koníkovi a stýkáme se i mimo něj a před 2ma měsíci porodila chlapečka s 8mm, to byla její nejvyšší sliznice 😉 takže věříme všichni

rozinka007
9. sep 2010

@rozinka007 jo a obě vždy s estrofemem

rozinka007
9. sep 2010

@78marcela jéééé, to bylo tobě 😀

bibi24
10. sep 2010

@jaja077 Tak uz mam vysledky a tak ako som hovorila, je to negativne. Takze ideme bojovat dalej....

Drzim vsetkym cakatelkam palce, nech vam to cakanie rychlo ubehne a nech je vysledok pozitivny 😉

abig
10. sep 2010

Ahoj holky, zase k vám nakukuji. Tak jsme se už domluvili s manžou a jdeme do KETíku, čekáme na ms ...
Užíváte některá z vás nějaké bylinky ???

@okcelok Už máš určitě po Ketíku, co? Držím pěsti, ať to výjde. Mimochodem jsem přišla na to, že chodíme do stejného CARu !

abig
10. sep 2010

Samozřejmě přeji všem, aby to konečně vyšlo !

78marcela
10. sep 2010

mám to za sebou, v bříšku dva embrýsky a uvidíme

jaja077
10. sep 2010

@bibi24 Ahoj, veľmi ma to mrzí, ja som tak dúfala.. 😢 : No zároveň si mi nahnala strach, že nie všetko je také ružové ako to vyzerá.. 🙄

jaja077
10. sep 2010

@78marcela Tak vitaj medzi nami tehotnými. 🙂

78marcela
10. sep 2010

jojo, krásně si ten pocit užív ám, doufám, že bude trvat déle než jen do testování

petule78
10. sep 2010

Ahoj holky. Můžu se přidat? Jsem po 1ketě a čekám jako tady všechny. Doufám že už nám to všem vyjde. Moc bych nám to přála.To čekání je vysilující.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre